آنچه در مورد موارد omicron در ایالات متحده می دانیم

[ad_1]

یک مرکز آزمایش COVID-19 در فرودگاه بین‌المللی لیبرتی نیوآرک در 30 نوامبر 2021 در نیوآرک، نیوجرسی تبلیغ می‌شود.

اسپنسر پلات گتی ایماژ

بیش از 20 نفر در 10 ایالت ایالات متحده برای نوع اومیکرون ویروس عامل کووید-19 مثبت شدند. بیماران از نظر سن، وضعیت واکسیناسیون و سابقه سفر متفاوت هستند، اما هیچ یک از آنها تاکنون به بیماری جدی مبتلا نشده اند.

در حالی که برخی از بیماران اخیراً به آفریقای جنوبی سفر کرده اند، جایی که این گزینه برای اولین بار کشف شد، برخی دیگر سابقه سفر ندارند، که نشان می دهد انتقال جامعه در ایالات متحده در حال انجام است.

دکتر آنتونی فائوچی روز جمعه به تلویزیون بلومبرگ گفت: «ما یک جامعه کاملاً گسترده در این کشور داریم. ما نمی دانیم تعداد آنها چقدر است، اما شکی نیست که در جامعه گسترش یافته است.

محققان و مقامات بهداشت عمومی هنوز در حال جمع‌آوری داده‌هایی در مورد اینکه آیا omicron قابل حمل‌تر است، بهتر از محافظت ایمنی در برابر واکسن‌ها جلوگیری می‌کند و/یا باعث بیماری شدیدتر از گزینه‌های دیگر می‌شوند، هستند.

بر اساس آخرین اطلاعات ارائه شده از سوی خدمات بهداشت عمومی ایالتی، افرادی که در ایالات متحده آزمایش مثبت داشتند علائم خفیف تا متوسط ​​را نشان دادند و هیچ یک از بیماران تاکنون در بیمارستان بستری نشده اند. با این حال، موارد خفیف کووید ممکن است در طول زمان به بیماری شدیدتر تبدیل شوند.

بسیاری از افرادی که در ایالات متحده آزمایش آنها مثبت بود، کاملاً واکسینه شده بودند. حداقل دو نفر از بیماران واکسینه شده هنوز واکسن تقویت کننده دریافت نکرده اند، اما دیگری دوز اضافی خود را دریافت کرده است. و حداقل در یک مورد، مردی که قبلاً از کووید بهبود یافته بود، تست اومیکرون مثبت شد.

در حالی که تعداد انگشت شماری از موارد در ایالات متحده پاسخ قطعی در مورد omicron ارائه نمی دهند، سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که داده های اولیه نشان می دهد که ویروس مسری تر است. و دانشمندان آفریقای جنوبی مطالعه‌ای را منتشر کرده‌اند که هنوز توسط شرکای خود آزمایش نشده است، که نشان می‌دهد omicron نسبت به نسخه‌های قبلی خطر عفونت مجدد در افرادی را که قبلاً به کووید مبتلا شده‌اند بیشتر است.

به گفته مقامات بهداشتی ایالات متحده، اگرچه برخی از افرادی که آزمایش آنها مثبت بوده واکسینه شده اند، اما این واقعیت که علائم خفیف در آنها ایجاد شده است نشان می دهد که واکسن ها همچنان در برابر بیماری های شدید از نوع آن محافظت می کنند. فائوچی روز جمعه در نشستی در کاخ سفید درباره کووید گفت که آزمایش‌های آزمایشگاهی نشان داد واکسن‌های تقویت‌کننده محافظت آنتی‌بادی را در برابر تعدادی از گزینه‌ها تقویت می‌کنند.

فائوسی گفت: «دلایل زیادی برای این باور وجود دارد که اگر واکسینه شوید و تقویت شوید، حداقل درجاتی از محافظت متقابل خواهید داشت.

کالیفرنیا

کالیفرنیا اولین مورد omicron در ایالات متحده را در روز چهارشنبه در مردی که اخیراً از آفریقای جنوبی به منطقه سانفرانسیسکو بازگشته بود تأیید کرد. به گفته فرماندار گاوین نیوسام، این فرد بین 18 تا 49 سال داشت و کاملاً واکسینه شده بود و هنوز واجد شرایط واکسیناسیون مجدد نبود. نیوزوم روز چهارشنبه گفت که این مرد علائم خفیفی از خود نشان داده است و انتظار می رود که به طور کامل بهبود یابد.

دکتر مارک گالی، وزیر بهداشت و خدمات انسانی در کالیفرنیا، گفت: “شواهد نشان می دهد که یک فرد با اومیکرون که با توالی یابی مشخص می شود در واقع علائم خفیفی دارد، به نظر من، شواهدی بر اهمیت واکسیناسیون است.”

کالیفرنیا دومین مورد omicron را روز پنجشنبه در منطقه لس آنجلس تایید کرد. به گفته اداره بهداشت شهر، این فرد بالغ نیز کاملاً واکسینه شده است و اخیراً از طریق لندن از آفریقای جنوبی بازگشته است. مقامات گفتند که علائم صورت بدون کمک پزشکی بهبود می یابد.

اداره بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس گفت: “این عفونت به احتمال زیاد مربوط به سفر است.” این دپارتمان با استناد به نگرانی‌های مربوط به حفظ حریم خصوصی، در صورت درخواست CNBC در روز جمعه، سن فرد یا وضعیت تقویت‌کننده را فاش نخواهد کرد.

مینه سوتا

در روز پنجشنبه، مقامات بهداشت عمومی در مینه‌سوتا یک مورد omicron را در یک مرد مسن که کاملاً واکسینه شده بود و اخیراً از یک کنوانسیون انیمیشن در مرکز جاویتز در شهر نیویورک بازگشته بود، تأیید کردند. به گفته اداره بهداشت دولتی، علائم وی خفیف بود و از آن زمان ناپدید شده است.

داگ شولتز، سخنگوی بهداشت عمومی مینه سوتا روز جمعه به CNBC گفت، ساکن مینه سوتا قبل از شرکت در کنگره در نیویورک، تزریق تقویت کننده دریافت کرد.

کلرادو

صبح روز پنجشنبه، کلرادو موردی از omicron را در یک زن مسن کاملاً واکسینه شده که تزریق تقویت کننده دریافت نکرده بود تأیید کرد. این زن، مانند اولین مورد در کالیفرنیا، سابقه سفر اخیر به آفریقای جنوبی داشت، جایی که این گزینه برای اولین بار کشف شد. به گفته اداره بهداشت کلرادو، او علائم خفیفی را تجربه می کند و در خانه در حال بهبودی است.

فرماندار جرد پولیس در جریان یک کنفرانس خبری روز پنجشنبه به ساکنان گفت که مقامات بهداشتی معتقدند گسترش جامعه در کلرادو در حال حاضر ضعیف است. متخصصان مراقبت های بهداشتی هنوز Omicron را با تجزیه و تحلیل فاضلاب شناسایی نکرده اند و هنوز مورد دوم را با توالی ژنتیکی شناسایی نکرده اند.

پولیس گفت: “بنابراین اگر منتشر شده بود، ما می دانستیم – به این معنی نیست که وجود ندارد.”

هاوایی

به گفته اداره بهداشت ایالتی، هاوایی روز پنجشنبه یک مورد در اوآهو را در مردی تأیید کرد که قبلاً به کووید مبتلا شده بود، هرگز واکسینه نشده بود و سابقه سفر نداشت. در بیانیه آمده است که این مرد علائم متوسطی را نشان داد.

این وزارتخانه در بیانیه ای مطبوعاتی گفت: “این یک مورد از انتشار جامعه است.”

نبراسکا

نبراسکا روز جمعه شش مورد omicron را در یک زنجیره انتقال که به نظر می‌رسد با مردی که اخیراً به نیجریه سفر کرده آغاز شده است، تأیید کرد. به گفته اداره بهداشت دولتی، پنج نفر دیگر احتمالاً از طریق تماس خانگی با مردی که به آفریقا سفر می کرد، در معرض قرار گرفتند. تنها یکی از شش نفر واکسینه شد، اما هیچ یک از آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان نداشتند.

مریلند

مریلند روز جمعه تایید کرد که تست omicron سه نفر از متروی بالتیمور مثبت بوده است. دو نفر از افراد یک خانواده هستند، یک فرد واکسینه شده که اخیراً به آفریقای جنوبی سفر کرده است و با این فرد که واکسینه نشده است تماس نزدیک دارد. به گفته مقامات دولتی، مورد سوم مربوط به یک فرد واکسینه شده بود که سابقه سفر اخیر را نمی دانست.

لری هوگان فرماندار در بیانیه ای گفت: «هیچ یک از این سه نفر در بیمارستان بستری نشده اند.

پنسیلوانیا

مقامات شهر روز جمعه تایید کردند که تست omicron یک مرد 30 ساله از شمال غربی فیلادلفیا مثبت بوده است. اداره بهداشت فیلادلفیا گفت که در حال تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پرونده است.

میسوری

وزارت بهداشت میسوری روز جمعه گفت که تصور می شود یک ساکن سنت لوئیس با سابقه اخیر سفرهای داخلی برای Omicron مثبت باشد. نمونه توسط یک آزمایشگاه تجاری تعیین توالی شده است و در انتظار تایید از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری است.

وزارت بهداشت میسوری اطلاعاتی در مورد سن، سابقه واکسیناسیون یا علائم این فرد ارائه نکرد. CNBC برای اطلاعات بیشتر با مقامات بهداشتی ایالتی تماس گرفت.

نیوجرسی

وزارت بهداشت نیوجرسی یک مورد omicron را در مسافری از گرجستان که اخیراً در آفریقای جنوبی بوده است تأیید کرده است. به گفته مقامات بهداشت ایالتی، این زن مسن که به طور کامل واکسینه شده بود، علائم متوسطی داشت و اکنون پس از دریافت کمک در بخش اورژانس در شمال ایالت نیوجرسی بهبود می یابد.

نیویورک

نیویورک پنج مورد از نوع omicron را پنجشنبه شب شناسایی کرد، اما جزئیات کمیاب است.

به گفته فرماندار کیتی هوچول، یک زن 67 ساله در شهرستان سافولک پس از سفر اخیر به آفریقای جنوبی مثبت شد. بیمار سابقه واکسیناسیون داشت، اما مشخص نیست که آیا او کاملاً واکسینه شده است یا تقویت کننده دریافت کرده است. این زن علائم خفیفی از جمله سردرد و سرفه را نشان داد.

دو نفر نیز در محله کوئینز نیویورک و یک نفر دیگر در بروکلین مثبت شدند، اما سابقه واکسیناسیون آنها تا پنجشنبه شب مشخص نیست. گزارش ها حاکی از آن است که آزمایش یک مسافر دیگر نیز در این شهر مثبت بوده است، اگرچه فرماندار اطلاعات بیشتری ارائه نکرده است.

CNBC با وزارت بهداشت نیویورک تماس گرفت و درخواست کرد جزئیات بیشتری در مورد وضعیت واکسیناسیون و علائم افرادی که آزمایش اومیکرون مثبت داشتند، دریافت کند.

دیو چوکشی، کمیسر بهداشت نیویورک روز پنجشنبه به مردم گفت که این موارد نشان می دهد که ایالت در جامعه گسترده است.

چوکشی گفت: “این فقط افرادی نیستند که به آفریقای جنوبی یا سایر نقاط جهان سفر می کنند که قبلاً omicron شناسایی شده است.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort