از خانه خود در برابر آتش سوزی جنگل محافظت کنید: Frontline، Firemaps، استارت آپ های دیگر

[ad_1]

در اکتبر 2017، آنیل آرورا در حالی که آتش تابز به خانه او در کالیستوگا، کالیفرنیا نزدیک شد، درمانده در سانفرانسیسکو نشسته بود.

آرورا از طریق دوربین رینگ به تماشای آتش سوزی در حیاط خانه اش نشست و سپس بقیه اموالش را فرا گرفت. آن شب، آرورا و خانواده اش بوی دود آتشی را که بیش از 70 مایل دورتر خانه آنها را سوزاند، حس کردند.

آرورا گفت: «این فقط یک صحنه تکان دهنده بود. روز بعد، نشستیم، در مورد آن بحث کردیم و گفتیم: “میدونی چیه؟ بازیابی خواهیم کرد.”

آنیل آرورا در اکتبر 2017 در دوربین رینگ تماشا کرد که آتش تابز خانه او را در کالیستوگا کالیفرنیا سوخت.

با حسن نیت از Anil Arora

در حالی که خانواده در حال برنامه ریزی برای بازسازی بودند، آرورا می دانست که برای خانه سمپاش های سقفی می خواهد تا دیگر هرگز نسوزد. پس از جستجوی گزینه‌ها در گوگل، آرورا با Frontline Wildfire Defense مواجه شد، استارت‌آپی که به تازگی یک سیستم اسپری راه‌اندازی کرده بود که دقیقاً همان چیزی بود که به دنبال آن بود. دو سال بعد، او یک خانه جدید با دوجین آبپاش سقفی دارد که هر کدام می توانند آب و کف را تا 30 فوت در هر جهت شلیک کنند.

آرورا در میان تعداد فزاینده‌ای از صاحبان خانه است که به استارت‌آپ‌هایی در زمینه فناوری آب و هوا روی می‌آورند تا خواص خود را در برابر بلایای طبیعی که در نتیجه گرمایش جهانی در فرکانس و قدرت افزایش می‌یابند، سخت‌تر کنند.

هری استاتر، مدیرعامل Frontline که 3 دلار جمع آوری کرده است، گفت: آتش سوزی های کالیفرنیا “چیزی است که ما به هر حال، بدون توجه به تغییرات آب و هوا و جمعیت، خواهیم دید، اما وقتی تغییرات آب و هوایی را به معادله اضافه کنید، احتمال آتش سوزی افزایش می یابد.” میلیون بودجه

در ماه اوت، پانل آب و هوای سازمان ملل گزارش وحشتناکی را ارائه کرد که خواستار اقدام فوری شد. این آژانس هشدار داد که محدود کردن گرمایش زمین به نزدیک به 1.5 درجه سانتیگراد یا حتی 2 درجه سانتیگراد بالاتر از سطوح قبل از صنعتی شدن “دست نیافتنی” در دو دهه آینده بدون کاهش سریع و در مقیاس بزرگ در انتشار گازهای گلخانه ای خواهد بود. این گزارش می گوید که در 2 درجه سانتیگراد، دمای شدید اغلب به آستانه تحمل بحرانی برای کشاورزی و سلامت می رسد.

آرورا گفت: “ما یک خانه سوخته داشتیم، بنابراین برای ما بسیار واقعی است. این یک چیز مفهومی نیست.”

از آنجایی که صاحبان خانه به این فکر می کنند که چگونه می توانند از خانه های خود محافظت کنند، کارآفرینان و سرمایه گذاران شروع به ریختن زمان و پول خود در این بازار تا حد زیادی دست نخورده کرده اند.

گرگ اسمیتز، شریک و رئیس فناوری آب و هوا در Fifth Wall. برای سرمایه گذاری خطرپذیر، گفت: «آنچه در حال حاضر داریم فرصتی است تا بهترین و باهوش ترین ذهن ها را جذب کنیم و روی چیزی کار کنند که واقعاً ارزشش را دارد. دیوار پنجم تا به امروز بیش از 300 میلیون دلار برای صندوق فناوری آب و هوا جمع آوری کرده است.

بر اساس داده های ارائه شده توسط PitchBook، تا نوامبر، پول سرمایه گذاری خطرپذیر بیشتری در سال 2021 نسبت به هر سال قبل در فناوری آب و هوا سرمایه گذاری شده است. بر اساس گزارش PitchBook، نزدیک به 26.7 میلیارد دلار در فناوری آب و هوا در سال 2021 سرمایه گذاری شده است، در حالی که این رقم در سال 2020، 15.3 میلیارد دلار و در سال 2019، 11.8 میلیارد دلار بوده است.

اسمیتیز با استناد به گزارش سال 2016 از کنوانسیون چارچوب سازمان ملل در مورد تغییرات اقلیمی گفت: در خصوص مسکن و ساختمان‌ها به‌ویژه، تغییرات آب‌وهوایی خطری بالغ بر 35 تریلیون دلار در دارایی‌های مستغلات تا سال 2070 ایجاد می‌کند.

اسمیتیز گفت: «فرصت ایجاد یک استارت آپ در اینجا برای به دست آوردن پول زیاد، فقط با توجه به اندازه بازار، به راحتی بسیار بزرگتر از هر فرصتی است که در عوض دیده ایم».

سیستم Frontline Wildfire Defense از آبپاش‌هایی استفاده می‌کند که هر کدام می‌توانند آب و کف را تا 30 فوت در هر جهت شلیک کنند تا به مالکان خانه در مبارزه با آتش‌سوزی‌های جنگلی کمک کنند.

با حسن نیت از Frontline Wildfire Defense

آرامش در برابر آتش سوزی

استاتر به CNBC گفت، هدف از سیستم Frontline خیس کردن یک ملک با هیدراته کردن پوشش گیاهی قابل احتراق در اطراف خانه و مصالح ساختمانی است که احتمال آتش گرفتن آن در صورت نزدیک شدن به آتش را کاهش می دهد. این سیستم را می توان با چرخاندن سوئیچ در خانه یا از طریق برنامه تلفن همراه Frontline فعال کرد. استارتر گفت: اگر آتش سوزی باعث قطعی اتصال Wifi یا سلولی شده باشد، سیستم می تواند از طریق ماهواره نیز به Frontline متصل شود و اطمینان حاصل شود که مشتری می تواند بدون توجه به هر اتفاقی آبپاش ها را فعال کند.

این شرکت همچنین قصد دارد نسخه جدیدی از برنامه خود را در ماه دسامبر راه اندازی کند که اطلاعات جامع ایمنی در برابر آتش سوزی جنگل ها را در زمان واقعی برای همه ارائه می دهد. این شرکت گفت که این شامل نقشه ای است که آتش سوزی جنگل ها، هشدارهای تخلیه، دستورات و وضعیت اسکان مجدد امن را نشان می دهد.

Stutter گفت: «برای استفاده از برنامه جدید، لازم نیست مالک سیستم باشید. “این برای کاهش خطر برای هر کسی است که در مناطق آتش سوزی جنگل زندگی می کند.”

هری استارتر مدیرعامل Frontline Wildfire Defence است، یک شرکت استارتاپی که یک سیستم سقفی ایجاد کرد تا به صاحبان خانه کمک کند از اموال خود در برابر آتش سوزی محافظت کنند.

با حسن نیت از Frontline Wildfire Defense

هزینه سیستم امنیتی Arora تقریباً 10000 دلار است، اگرچه طبق گفته Statter، سیستم های Frontline معمولاً بین 15000 تا 25000 دلار است. آرورا گفت که به دلیل وابستگی عاطفی خانواده اش به محل رشد فرزندانش تصمیم به بازسازی خانه گرفت. او گفت که پرداخت 10000 دلار برای اسپرینکلرهای آتش نشانی ارزش پول را داشت.

“این یک سرمایه گذاری احساسی و یک سرمایه گذاری مالی است. آرورا گفت: “فرزندان ما در آنجا بزرگ شدند و به او وابسته بودند.” “شما می خواهید مطمئن شوید که هر کاری که می توانید انجام می دهید.”

آرورا چند ماه پیش هنگامی که در نزدیکی آتش سوزی بود، سیستم را برای خیس کردن اموال خود روشن کرد، اما او هنوز برای متوقف کردن آتش به سیستم اعتماد نکرد. اما شاید مهمتر از همه، این سیستم کاری است که Arora می تواند به جای تماشای غیرفعال انجام دهد.

آرورا گفت: «بیشترین کاری که او برای من انجام می دهد آرامش است.

سیلویا وو و همسرش تصمیم گرفته‌اند امسال خانه‌شان را در کورالیتوس، کالیفرنیا، در برابر آتش‌سوزی‌های جنگلی با Firemaps، استارت‌آپی که به صاحب‌خانه‌ها کمک می‌کند تشخیص دهند که کدام قسمت‌های دارایی‌شان بیشتر در معرض خطر است، تقویت کنند.

با حسن نیت از سیلویا وو

کاهش خطر

تکنسین سیلویا وو و همسرش در سپتامبر 2020 در سفر بودند که مضطرب شدند. آتش سوزی های جنگلی در شهرستان سانتا کروز، کالیفرنیا شروع به گسترش کرد و آنها به طرز ناخوشایندی در حال نزدیک شدن به خانه خود در کورالیتوس بودند.

خوشبختانه هیچ اتفاقی نیفتاد، اما در ژوئن 2021، این زوج تصمیم گرفتند برای محافظت از خانه خود اقداماتی انجام دهند. وو با همکار سابق خود در اوبر، جهان هانا، یک کارآفرین سریالی تماس گرفت که آخرین استارت آپش، Firemaps، به صاحبان خانه کمک می کند تا خانه های خود را در برابر آتش سوزی سخت کنند.

Firemaps از فناوری‌هایی مانند هواپیماهای بدون سرنشین، بینایی رایانه، تصاویر ماهواره‌ای و هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل یک خانه استفاده می‌کند و مشخص می‌کند کدام قسمت‌ها بیشتر در معرض خطر آتش‌سوزی هستند و چه اقداماتی را می‌توان برای بهبود انعطاف‌پذیری آنها انجام داد.

Firemaps یک مدل سه بعدی از خانه ایجاد می کند و لیستی از توصیه ها را به مالک ارائه می دهد. هنگامی که صاحب خانه تصمیم می گیرد کدام یک را بپذیرد، Firemaps مشاغلی را به شبکه پیمانکاران خود ارائه می دهد که همه آنها را قبلاً بررسی کرده است. Firemaps هزینه خدمات را از صاحبان خانه دریافت نمی کند، اما در عوض برای خدمات توصیه شده از پیمانکاران هزینه دریافت می کند.

Firemaps استارتاپی است که از فناوری‌هایی مانند هواپیماهای بدون سرنشین، بینایی رایانه، تصاویر ماهواره‌ای و هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر سه‌بعدی از خانه‌ها استفاده می‌کند تا تجزیه و تحلیل و تعیین کند که کدام قسمت‌های یک ملک بیشتر در معرض خطر آتش‌سوزی است و چه اقداماتی می‌تواند انجام دهد. برای بهبود تاب آوری آنها اتخاذ شده است.

با حسن نیت از Firemaps

هانا گفت که او و هم بنیانگذارانش معتقدند که برای محافظت از خانه ها در برابر خطرات فزاینده تغییرات آب و هوایی، اقدامات کافی انجام نشده است.

هانا گفت: “تمام تیم بنیانگذاران در کالیفرنیا زندگی می کنند. ما خودمان آتش سوزی های جنگلی را مدیریت کردیم.” «به نظر نمی رسید که افراد زیادی در اینجا و اکنون روی تأثیر عملی تغییرات آب و هوا کار کنند. به نظر یک روزنه و نیازی بود که می توانستیم آن را برطرف کنیم.

نمودارهای آتش نشانی تعدادی از اقداماتی است که وو و شوهرش می توانند برای محافظت از خانه خود انجام دهند.

اینها شامل بلند کردن سایبان درخت در اطراف سازه، بریدن یک بیشه بامبو، برداشتن درخت بزرگ درست در کنار خانه، کاهش اندازه درختچه های زینتی و چمن در اطراف خانه، و قرار دادن گرانیت غیرقابل اشتعال تجزیه شده بود.

وو گفت: “همیشه دوست داشتم فقط با چرخ رولت به آنجا بروم و چیزها را اندازه بگیرم، اما، می دانید، شما شلوغ می شوید، تنبل می شوید و من هرگز این کار را نکردم.”

جهان هانا یک کارآفرین سریالی است که آخرین استارت آپش، Firemaps، به صاحبان خانه کمک می کند تا خانه های خود را در برابر آتش سوزی های جنگلی سخت کنند.

با حسن نیت از Firemaps

وو و همسرش تصمیم گرفتند به توصیه ها عمل کنند و پس از دو روز کامل کار، پیمانکاران توانستند کار را به پایان برسانند. با تخفیف دوست دخترش، وو گفت که برای این کار 4000 دلار پرداخت کرده است.

وو گفت: «اگر آتش‌ها واقعاً قوی شوند، هیچ چیز مانع از سوختن خانه شما نمی‌شود. “همیشه این احتمال وجود دارد، اما من فقط می‌خواستم مطمئن شوم که تمام اقدامات احتیاطی را که می‌توانم انجام داده‌ام. هر چیزی فراتر از آن واقعاً تحت کنترل من نیست.”

پس از اتمام کار، Firemaps یک رندر سه بعدی دیگر از خانه ایجاد می کند. هانا گفت که این شرکت بررسی می کند که کار به درستی انجام شده است و به بیمه صاحب خانه و همچنین آتش نشانی محلی و همه نهادهایی که باید بدانند اطلاع می دهد.

هانا گفت، از آنجایی که تغییرات آب و هوایی یک مشکل جهانی غیرقابل حل است، مردم باید برای محافظت از خود اقداماتی انجام دهند.

«اولین تمایل مردم دور شدن است. اما مردم باید بدانند که این یک بحران در مقیاس بزرگ است و از بین نخواهد رفت.” “اگر این کار سخت را انجام ندهیم، بدتر خواهد شد. ما باید با این مشکل کنار بیاییم وگرنه بدتر خواهد شد.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort