استارباکس حداقل یک کافه اتحادیه در بوفالو، نیویورک خواهد داشت

[ad_1]

پس از یک نبرد طولانی، کارگران استارباکس در بوفالو، نیویورک، از تلاش‌ها برای ایجاد سندیکای حداقل یک کافه حمایت کردند.

نتیجه اولین تلاش موفقیت آمیز در ایالات متحده برای ادغام در زنجیره غول پیکر کافه ها از زمانی است که استارباکس نزدیک به سه دهه پیش عمومی شد و می تواند موجی را در صنعت رستوران ایجاد کند.

کارگران در منطقه Elmwood Avenue با 19 رای موافق در برابر 8 به نفع اتحاد کارگران متحد نیویورک، شاخه ای از اتحادیه بین المللی کارگران خدماتی، رای دادند.

میشل آیزن، بارمن استارباکس که 11 سال در Elmwood کار کرده است، گفت: “این پیروزی اولین قدم در تغییر معنای شریک استارباکس و معنای کار در بخش خدمات گسترده تر است.” با یک اتحادیه، ما اکنون این فرصت را داریم که در مورد قراردادی مذاکره کنیم که استارباکس را در قبال شرکتی که می‌دانیم می‌تواند پاسخگو باشد و صدایی واقعی در محل کارمان به ما بدهد.»

کافه دوم، کمپ رود، با 8 کارگر موافق و 12 کارگر مخالف، به اتحادیه رای منفی داد. یک رای باطل اعلام شد، در حالی که دو رای توسط استارباکس یا اتحادیه به چالش کشیده شد. این اتحادیه همچنین مدعی است که چندین برگه رای گم شده است. شورای ملی روابط کار نتایج رای گیری برای سومین کافه روز پنجشنبه را اعلام نکرد.

نتایج سومین کافه در خیابان Genesee به دلیل اختلاف در آراء به تعویق افتاد. 15 کارگر به اتحادیه رای مثبت دادند و 9 کارگر مخالف. هفت برگه رای با چالش هایی روبرو هستند که بیشتر آنها از اتحادیه بر سر صلاحیت این رای دهندگان آمده است.

رجی بورخس، سخنگوی استارباکس به سی‌ان‌بی‌سی گفت: «امروز شاهد رأی‌گیری جداگانه در دو فروشگاه در بوفالو بودیم تا نتیجه سوم را پیش‌بینی کنیم». “هر شریک مهم است. ما شرکت را اینگونه ساختیم. و چگونه به اداره شرکت ادامه خواهیم داد. ما همچنان بر بهترین تجربه استارباکس که می توانیم برای هر شریک و مشتریان خود ارائه دهیم تمرکز خواهیم کرد.”

سهام این شرکت در معاملات خبری بعدازظهر کمتر از 1 درصد سقوط کرد.

اتحادیه رستوران های کمیاب

برت لوی، تحلیلگر MKM Partners، روز پنجشنبه در یادداشتی به مشتریان نوشت که معتقد نیست این اقدام ادغام تأثیر مستقیمی بر استراتژی یا عملکرد مالی استارباکس داشته باشد. با این حال، لوی گفت که انگیزه گسترده تر برای اتحادیه می تواند منجر به افزایش بیشتر دستمزد کارگران در زنجیره شود. لوی اضافه کرد که اگر این روند گسترش یابد، استارباکس در موقعیت بهتری برای تحمل هزینه های بالاتر نسبت به همتایان صنعتی خود خواهد بود.

اتحادیه های کارگری در کسب و کار رستوران بسیار نادر هستند. بر اساس اداره آمار کار، تنها 1.2 درصد از کارگران مواد غذایی و نوشیدنی در سال گذشته عضو اتحادیه بودند که بسیار کمتر از نرخ 6.3 درصدی اتحادیه های بخش خصوصی است. اما بازار کار محدود، تشدید تلاش‌های سازماندهی را تشویق می‌کند. امسال شاهد بحث‌های اتحادیه‌های کارگری از سوی کارگران آمازون و اعتصاب‌های کارکنان جان دیر و کلوگ بودیم. اما این تلاش ها همیشه باعث پیروزی اتحادیه های کارگری نشده است.

سناتور برنی سندرز در توییتر پیروزی کارگران استارباکس یونایتد را تبریک گفت و نوشت که قهوه‌های زنجیره‌ای باید «هم اکنون از ریختن پول برای مبارزه با اتحادیه و مذاکره برای یک معامله عادلانه دست بردارد».

پس از شمارش آرا، برگه های رای باید توسط مدیر منطقه ای NLRB تایید شود که ممکن است تا یک هفته طول بکشد. برای نتایج خیابان Genesee، مدیر منطقه باید هر گونه اعتراض یا چالشی را که ممکن است نیاز به استماع برای حل و فصل داشته باشد، در نظر بگیرد. اتحادیه همچنین ممکن است به نتایج کافه جاده کمپ اعتراض کند و به استناد برگه های رای گم شده سرشماری اعتراض کند.

کارمندان فروشگاهی که به اتحادیه رای منفی دادند می توانند در یک سال آینده برای انتخابات جدید درخواست دهند.

مانع بعدی مذاکره بر سر قرارداد با استارباکس است. قانون کار کارفرما و اتحادیه را ملزم به انعقاد قرارداد دسته جمعی نمی کند. علاوه بر این، کارگرانی که اعتماد خود را به اتحادیه از دست می دهند، می توانند پس از یک سال با گذاشتن تیک تاک ساعت در مذاکرات، دادخواست ابطال گواهی ارائه کنند.

NLRB دو بار در کنار Starbucks Workers United قرار گرفت و ابتدا به فروشگاه‌ها اجازه داد که به‌جای باز کردن صندوق رأی برای همه 20 کافه منطقه، همانطور که استارباکس می‌خواست، به‌عنوان واحد رای دهند، حرکتی که معمولاً به نفع کارفرماست. در نتیجه، 81 کارگر به جای 450 نفر در سراسر شهر واجد شرایط رای دادن بودند.

سپس NLRB این هفته به شمارش آرا اجازه داد تا بعد از ظهر پنجشنبه ادامه یابد. آرا تا چهارشنبه شب پست شد و شمارش از طریق زوم مخابره شد. مبارزه اتحادیه توجه قانونگذاران از جمله سناتور چاک شومر، DN.Y را به خود جلب کرده است. و نماینده الکساندریا اوکاسیو کورتز، DN.Y.، که از کارگرانی که می خواهند سازماندهی شوند، حمایت کردند.

حقوق مورد نظر، کمبود کارکنان

تلاش های اتحادیه استارباکس با مخالفت شدید مدیریت مواجه شد. این شرکت مدیران ارشد و مدیر عامل سابق هاوارد شولتز را به بوفالو فرستاد، اقدامی که کارگران استارباکس یونایتد آن را “تجزیه اتحادیه” نامید. در نوامبر، کارگران یک کیفرخواست کارگری فدرال ارائه کردند و استارباکس را به مشارکت در فعالیت‌های غیرقانونی مانند شرکت در کمپین تهدید، ارعاب و نظارت در پاسخ به فشار اتحادیه متهم کردند. این شرکت این اتهامات را رد کرد.

روزان ویلیامز، رئیس استارباکس آمریکای شمالی می‌گوید: «اگر کسی فکر می‌کرد که این ارعاب است، قطعاً عذرخواهی می‌کنم. “در واقع، این کاری است که من برای 17 سال انجام می دهم، بنابراین چه برای یک شریک یا یک موقعیت خاص، نمی توانم در مورد هر موقعیتی صحبت کنم. چیزی که می توانم بگویم این است که شرکای ما از ما کمک خواستند و ما نشان دادیم و کاملاً حق داشتند. آنها گمراه شدند و ما از این بابت عذرخواهی کردیم.»

قهوه‌های زنجیره‌ای معروف است که کارمندان خود را «شریک» می‌نامد و یکی از پیشرفته‌ترین مزایای فضای فست فود و رستوران‌ها را برجسته می‌کند. اما دستمزد و شرایط کار دو مانع برای کارگران اتحادیه‌ها بود که می‌گفتند این همه‌گیری کمبود کارکنان را تشدید کرده و کارگران را تحت فشار قرار داده است.

در سه ماهه گذشته، استارباکس به سرمایه گذاران گفت که سود سال مالی 2022 کمتر از پیش بینی تحلیلگران خواهد بود. این شرکت هم تاثیر مستمر همه‌گیری کووید-19 و هم افزایش هزینه‌ها را که شامل دستمزدها می‌شود، مقصر دانست.

در اواخر اکتبر، استارباکس اعلام کرد که دستمزد کارگران را بر اساس بازار و مالکیت افزایش خواهد داد. تا تابستان 2022، حداقل دستمزد او 15 دلار در ساعت خواهد بود، با میانگین دستمزد ساعتی 17 دلار در ساعت، در مقایسه با میانگین فعلی 14 دلار. سهام استارباکس در سه ماه گذشته 2.5 درصد کاهش یافته است، اما در ماه گذشته کمتر از 6 درصد افزایش یافته است.

نبردهای بیشتری در پیش است

نتایج پنج‌شنبه پایان مبارزه برای استارباکس را نشان نمی‌دهد، زیرا سه فروشگاه دیگر در بوفالو به دنبال رای دادن به اتحادیه و همچنین یک مکان در مسا، آریزونا هستند. کوین جانسون، مدیرعامل استارباکس، این هفته به جیم کرامر از CNBC گفت که احتمال وجود فروشگاه‌های بیشتری وجود دارد، اما برای 9000 مکان باقی‌مانده در ایالات متحده، این کار طبق معمول کار خواهد کرد.

من انتظار دارم که ممکن است تعداد انگشت شماری از فروشگاه های دیگر وجود داشته باشد، اما من واقعاً معتقدم که وقتی تنها در دو روز گذشته با بیش از 7500 نفر از مدیران فروشگاه خود صحبت می کنم، پشتیبانی قوی از میراث و تاریخچه استارباکس در این واقعیت وجود دارد که ما یک شرکت معطوف به شرکا جانسون در برنامه «پول دیوانه با جیم کرامر» در CNBC در روز سه شنبه گفت و من معتقدم که شرکای پیش بند سبز ما در همه جا ایستادگی خواهند کرد و اگر به آنها رأی داده شود، ما شرکای خود را در اولویت قرار خواهیم داد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort