اسکلت چادر مسافرتی سال 2011

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


پناهگاه یکی از چهار اصطلاح بقا است ، درست در آنجا با آتش ، آب و غذا. اگر دوست دارید زنده بمانید ، این یک چرخ دنده بسیار مهم است. از کمپینگ اتومبیل گرفته تا کوهنوردی آلپ ، وقتی یک شب را در طبیعت می گذرانید ، به خانه ای دور از خانه احتیاج دارید. این بسیار ساده تر از خرید خانه است ، زیرا تقریباً همه چیز 1 اتاق خواب ، 0 حمام است. تعداد زیادی چادر مسافرتی و سرپناه مختلف در بازار وجود دارد ، بنابراین من می خواهم همه اطلاعاتی را که باید بدانید برای پی بردن به اطلاعاتی که برای شما مناسب است ، طی کنم.

بهترین استفاده فصل ظرفیت دیوارها درها پارچه ها امکانات تجهیزات جانبی پناهگاه های دیگر
چادر مسافرتی های کوله پشتی سبک و بسته بندی هستند
چادر مسافرتی های کوله پشتی سبک هستند و بسته بندی می شوند تا به راحتی در یک بسته قرار گیرند.
چادر مسافرتی های کوهنوردی در شرایط سخت ایمنی و سرپناهی را ارائه می دهند
چادر مسافرتی های کوهنوردی در آب و هوای سخت کوهستانی در برابر برف و باد مقاومت می کنند.
بهترین استفاده
چرخ دنده را با فعالیت مطابقت دهید.
ابزار مناسب برای کار. این چیزی است که پدر بزرگ من قبلاً می گفت. او همچنین می گفت نگه داشتن پیاز در زیر تختخواب شما مانع اسب های چارپایان می شود. بنابراین آن را برای آنچه ارزشش را دارد ، بخرید. اما در مورد چادر مسافرتی ها ، دقیق است؛ چادر مسافرتی های خاص در شرایط خاص عملکرد بهتری دارند. چه این تفاوت در پارچه ، معماری ، وزن یا گرما باشد ، همه آنها دارای ویژگی هایی هستند که به آنها امکان می دهد در شرایط مختلف برتری داشته باشند.

اسکلت چادر مسافرتی

فعالیتهای اصلی که در آن بیشتر از چادر مسافرتی ها استفاده می شود عبارتند از:
• کوله پشتی
• کمپینگ
• کوهنوردی

BACKPACKING- این چادر مسافرتی ها طوری طراحی شده اند که در بیشتر روزها و برای مایل های طولانی حمل می شوند. این بدان معناست که آنها سبک وزن بوده و از نظر کوچک هم کوچک هستند طراحی گنبد یکی از گزینه های محبوب است زیرا با داشتن دیوارهای کمی شیب دار که باعث کاهش مقدار پارچه و طول قطب می شود ، وزن کم می کند.

CAMPING – هر چیزی با چادر مسافرتی های کمپ می رود. وقتی می گویم “کمپینگ” ، من به کمپینگ اتومبیل و پیاده روی های کوتاه به اردوگاههای نزدیک می گویم. برای این موارد وزن زیاد مسئله ای نیست ، بنابراین به دنبال یک چادر مسافرتی جادار با تمام ویژگی هایی باشید که ممکن است همیشه بخواهید. طراحی به سبک کابین دارای دیوارهای شیب دار است که حداکثر فضای داخلی سر و فضای کلی را به حداکثر می رساند. برخی از این توله سگ ها حتی دارای چراغ های داخلی هستند.

کوهنوردی- چادر مسافرتی های کوهنوردی به طور معمول پناهگاه های ضد انفجاری هستند که برای مقاومت در برابر باران های سنگین برف ، وزش باد شدید و محیط های سرد می توانند طراحی شوند. آنها غالباً در بالای خط درخت مستقر شده و کاملاً در معرض دید قرار می گیرند ، آنها مجموعه ای از ویژگی هایی را به شما می دهند که به شما امکان می دهد به همان راحتی که می خواهید در اتاق خواب خود باشید ، بخوابید.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
چادر مسافرتی های مارموت
لاف نمی زنم اما چادر مسافرتی بهاری من یک Marmot Limelight 3 است.
چادر مسافرتی لباس کوهستانی EV 2
هنگام چیدن یک چادر مسافرتی برای زمستان یا کمپ های آلپی ، حواس خود را جمع نکنید.
فصل / دما
آماده برای بدترین.
چادر مسافرتی شما باید بتواند از ناخوشایندترین شرایطی که با آن روبرو می شوید ، کنار بیاید. اینجاست که فصل ، آب و هوا و آب و هوا بازی می شود. چادر مسافرتی ها برای مصارف فصلی زیر ساخته شده است:
• 3 فصل
• 4 فصل
• 3-4 فصل

3 – چادر مسافرتی های Season انتخاب مناسب چادر مسافرتی برای سه فصل است: بهار ، تابستان و پاییز. شما نمی توانید خیلی واضح تر از آن باشید. این چادر مسافرتی ها دارای:
• دیوارهای دوجداره •
مگسهای ضد آب برای متوقف کردن باران
• بدنه مشبک برای تهویه
در هوای خوب می توانید پرواز را خاموش کنید و فقط بدنه مش را برای حداکثر جریان هوا ، محافظت کامل در برابر اشکال و نمای ستاره ها تنظیم کنید. اما در صورت شروع باران در طول شب ، آن پرواز را راحت نگه دارید.

4-چادر مسافرتی های فصلیآنها به همان سادگی ذکر نشده اند ، آنها فقط فقط برای یک فصل طراحی شده اند: زمستان. این چادر مسافرتی ها دارای:
• پارچه های سنگین تر
• قطب های
محکم تر • معماری های محکم
• دوام و محافظت در برابر هوای شدید
قطب ها غالباً از طریق آستین ها اجرا می شوند یا برای افزایش مقاومت در داخل چادر مسافرتی قرار می گیرند. این چادر مسافرتی ها همچنین گرمای بدن را با مقادیر محدود مش و مگس ها حفظ می کنند که تمام راه را به سمت زمین می گذرانند. این بدان معنی است که چادر مسافرتی شما گرمتر خواهد بود ، اما خیمه ای مانند یک چادر مسافرتی 3 فصل نخواهد داشت و همچنین منجر به افزایش تراکم می شود. با این حال ، اگر شما در طوفان های زمستانی یا شرایط فوق العاده کم حرکت می کنید ، محافظ دیگری را که یک چادر مسافرتی 4 فصل فراهم می کند ، می خواهید.

خیمه های 3-4 فصلیدارای طرح های ترکیبی همه کاره و ترکیبی هستند که حفاظت از عنصر را با تهویه قابل تنظیم و گرما تنظیم می کنند. مانند یک جک از تمام تجارتها ، و اگر قصد استفاده از یک سالن چادر مسافرتی را در تمام سال دارید ، انتخاب خوبی است. گفته می شود ، آنها بهترین انتخاب برای شب های گرم تابستان یا زمستان های سخت نیستند.

نحوه انتخاب چادر مسافرتی

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید ➨ خرید چادر مسافرتی های 3 فصله ➨ خریدچادر مسافرتی های4 فصله ➨
مطمئن شوید که چادر مسافرتی شما فضای کافی را فراهم می کند
ابعاد کف چادر مسافرتی و همچنین ظرفیت خواب توصیه شده را بررسی کنید.
ظرفیت خواب
به چه اتاق نیاز دارید؟
مردم به هر شکل و اندازه های مختلفی می آیند. به جز مثلث ، هیچ کس در مثلث قرار نمی گیرد. بنابراین مقدار زیادی از سهام را در ظرفیت خواب چادر مسافرتی قرار ندهید ، در عوض از آن به عنوان نقطه شروع خوبی استفاده کنید. چادر مسافرتی های یک نفر (1p) خود توصیف کننده هستند ، آنها برای یک نفر خوب هستند. چادر مسافرتی های دو نفره (2p) سخت تر هستند زیرا اغلب برای دو نفر بسیار نرم هستند و گاهی اوقات مانند یک چادر مسافرتی یک نفره با کمی اتاق اضافی عملکرد بهتری دارند. عامل مهم دیگر این است که شما چقدر دنده را در کنار هم قرار می دهید و فکر می کنید چقدر زمان را در داخل سپری می کنید. من یک چادر مسافرتی 1p دارم اما برای اکثر کوله پشتی من یک چادر مسافرتی 2p سبک می گیرم.

اگر شما یک شخص قدبلند باشید ، جهان به شما لبخند می زند. با این حال ، هنگام خرید چادر مسافرتی ، معایبی وجود دارد. اگر قد کمی بیش از 6 فوت داشته باشید ، باید بررسی ابعاد کف را شروع کنید. بعضی از چادر مسافرتی ها فقط برای غولها به اندازه کافی طولانی نیستند. ارتفاع چادر مسافرتی همچنین می تواند آزار دهنده باشد ، اما نباید در تصمیم شما نقش داشته باشد زیرا بیشتر وقت چادر مسافرتی شما دراز کشیدن خواهد بود.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
چادر مسافرتی های MSR Freelite چادر مسافرتی های یک جداره هستند
بچه ها ، چادر مسافرتی های یک تخته سبک تر و راحت تر هستند.
چادر مسافرتی North Face VE 25 یک چادر مسافرتی دو جداره با دوام است
چادر مسافرتی های دو جداره باران ، برف و باد را از بین نمی برد و اردوگاه ها و دنده ها را خشک نگه می دارد.
دیوارها
خط 1 و شاید 2 خط دفاع.
من در حال حاضر تفاوت بین تعداد دیوارها را لمس کردم ، اما اکنون می خواهم آن را به خانه چکش بزنم. گزینه های شما به صورت تک جداره یا دو جداره هستند. هر سبک از چادر مسافرتی مزایایی دارد ، اما برای بیشتر اهداف اردو زدن ، چادر مسافرتی دو جداره همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. در اینجا اطلاعات کمی بیشتر وجود دارد.

از چادر مسافرتی های تنها استفاده می شود که اغلب برای کمپینگ های زمستانی و کوهنوردی در کوهستان انجام می شود. آنها تقریباً به اندازه چادر مسافرتی های دو جداره همه کاره نیستند ، اما در موقعیت های خاص واقعاً می درخشند. هنگامی که شما در شب در وزش باد شدید در یک طغیان ناخوشایند در حال شکار هستید ، از سهولت تنظیم ، محافظت از دوام و گرمای یک دیوار منفرد و مستحکم قدردانی خواهید کرد. این طراحی ساده و ساده باعث می شود آنها از یک چادر مسافرتی دو جداره سبک تر باشند که می تواند همان کار را انجام دهد سبک تر است.

بهترین گزینه برای اکثر انواع سفرها هستند. این دو دیوار یک بدنه مش داخلی و یک مگس ضد آب بیرونی هستند. پرواز بر روی انتهای قطب چادر مسافرتی (چه با تخته سنگ و چه گیره) تأمین می شود ، و معمولاً به کمی جمع و جور کردن احتیاج دارید تا به چادر مسافرتی و هشتی شکل کامل خود را بدهید. پرواز به اندازه کافی از زمین قرار می گیرد که اجازه می دهد جریان هوا در بدنه مش برای تهویه کافی و حداقل چگالش انجام شود.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
درهای بیشتر بدان معنی است که شما مجبور نیستید سایر اردوگاه ها را مختل کنید
درهای بیشتر بدان معناست که دیگر لازم نیست سایر اردوگاه ها را مختل کنید.
تعداد درها
راحتی و کیفیت زندگی.
تعداد درها و جهت گیری آنها می تواند از نظر کیفیت زندگی در محل کار شما عوامل بزرگی باشد. درهای اضافی به معنی وزن بیشتر خواهد بود ، اما همچنین به معنای خزیدن کمتر از افراد در وسط شب خواهد بود. هیچ کس دوست ندارد که بیش از حد خزیده شود ، به خصوص هنگامی که می خواهید بخوابید. این مسئله در شرایط برفی و بارانی حتی بیشتر می شود که هنگام خروج / ورود به خیمه نیاز به تعویض وسایل اضافی دارید.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
چادر مسافرتی های با پارچه های بادوام و ضد آب را بررسی کنید
چادر مسافرتی های با پارچه های بادوام و ضد آب را بررسی کنید.
وزن / پارچه
بهترین نسبت قدرت به وزن را پیدا کنید.
هنگام غربال کردن مشخصات چادر مسافرتی ، به واحدی بنام denier می روید که اغلب به عنوان مخفف D. است. این اندازه گیری از تراکم پارچه است و مستقیماً با وزن و دوام ارتباط دارد. هرچه منکر بالاتر ، سنگین تر و قوی تر باشد. بنابراین وقتی متوجه اختلاف وزن بین دو چادر مسافرتی مشابه می شوید ، وزن پارچه را بررسی کنید. از چادر مسافرتی های اولتراسایت معمولاً برای کاهش وزن کلی چادر مسافرتی ، از پارچه دنیری کم استفاده می شود. به همین دلیل بهتر است به همین دلیل از پارچه ای با چادر مسافرتی های ماوراء بنفش استفاده کنید ، پارچه های آنها از دوام بالایی برخوردار نیستند.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
هشتی فضای ذخیره سازی اضافی برای تجهیزات دنده و کفش فراهم می کند
هشتی فضای ذخیره سازی اضافی برای تجهیزات دنده و کفش فراهم می کند.
ویژگی های چادر مسافرتی
چادر مسافرتی باهوش تر ، سخت تر نیست.
VESTIBULE – هشتی چادر مسافرتی منطقه خارج از بدن چادر مسافرتی است که هنوز هم توسط پرواز پوشیده شده است. مکان مناسبی برای ذخیره دنده ها ، نگه داشتن وسایل مرطوب ، یا ریختن / اضافه کردن یک لایه قبل از ورود به داخل / خارج از چادر مسافرتی شما است. در شرایط برفی و بارانی ، اغلب می تواند به سرعت پر شود ، بنابراین مطمئن شوید که فضای کافی در فضای هشتی دارید تا بتوانید وسایل خود و هر کس دیگری را که می تواند چادر مسافرتی را به اشتراک بگذارد ، اداره کند.

ایستادن رایگان – چادر مسافرتی های ایستاده فقط با قطبهای چادر مسافرتی قادر به ایستادن بر روی خود خواهند بود. تنظیم آنها آسان است و نیازی به خطوط پسر در سرتاسر محل کار شما نیست. این بدان معنی است که مانور کمتری مثل سیمهای مسافرتی با گذر از گذرگاه لیزری.

سریع سریع- بعضی از چادر مسافرتی ها گزینه ای با سرعت سریع دارند ، به این معنی که می توانند فقط با استفاده از مگس و قطب برای ساخت تارپ ساختاری تنظیم شوند. این یک ویژگی جالب است که قابلیت تطبیق پذیری را به چادر مسافرتی شما می بخشد ، زیرا می تواند برای سفرهای فوق العاده سبک استفاده شود.

از راهنمای خرید تعاملی ما استفاده کنید
از کف چادر مسافرتی خود با یک پای هماهنگ محافظت کنید
از کف چادر مسافرتی خود با یک پای هماهنگ محافظت کنید.
این شیروانی دنده ای باورنکردنی است.
روپوش دنده ای فضای بیشتری را در کف چادر مسافرتی شما باز می کند.
تجهیزات جانبی
از اینها به عنوان تقویت کننده چادر مسافرتی فکر کنید.
FOOTPRINT – این توله سگ که به آن یک کف پوش نیز گفته می شود ، زیر کف چادر مسافرتی شما می رود تا از آسیب دیدن در زمین جلوگیری کند. همچنین به شما یک لایه اضافی برای محافظت در برابر زمین مرطوب می دهد. این موارد معمولاً مخصوص مدل های چادر مسافرتی است زیرا لازم است با شکل چادر مسافرتی مطابقت داشته باشد. اگر یک پا خیلی بزرگ است ، ممکن است آب باران را جمع کند که می تواند در زیر چادر مسافرتی شما استخر باشد و سرانجام از کف چادر مسافرتی شما عبور کند.

GEAR LOFT – یک شیروانی دنده ای یک سکوی مش است که در بالای چادر مسافرتی آویزان است و مکانی عالی برای ذخیره اقلام متفرقه مانند تلفن ، چراغ جلو یا فانوس یا یک جوجه تیغی کوچک است. اینها معمولاً به طور جداگانه فروخته می شوند (شیرهای دنده ای ، و احتمالاً جوجه تیغی) ، و مخصوص مدل های خاص چادر مسافرتی هستند ، بنابراین حتما این موارد را بررسی کنید.

سهام و ANCHORS- برای رعایت نكات می توانید مشكلات زیادی داشته باشید. این یکی از مواردی است که شما گاه به گاه مقداری از دست می دهید ، اما آنها را در سایت ها نیز پیدا کنید. اما اگر چیزی بیشتر از آنچه که پیدا کردید از دست می دهید ، ممکن است بخواهید یک یا دو جایگزین داشته باشید. همچنین ریسک های ویژه ای وجود دارد که در خاک سست ، ماسه و برف سخت تر می شوند.

COMPRESSION SACK – اگر فضای بسته در سفر برای شما مناسب است ، دست خود را روی یک کیسه فشرده سازی برای چادر مسافرتی خود بگیرید. فقط چادر مسافرتی خود را پر کنید و در آنجا پرواز کنید و بر روی تسمه ها بکشید تا آن را تا حد امکان از نظر انسانی کوچکتر کنید.

کیت تعمیرات- فکر کردن سرگرم کننده نیست ، اما این احتمال وجود دارد که چادر مسافرتی شما ممکن است در نهایت با پارگی پارچه یا قطب قطب قطره شود. امیدوارم این چیزی کوچک باشد که بتواند تا رسیدن به خانه منتظر بماند ، اما گاهی اوقات یک قطب چسبیده در کالاهای پشت خانه می تواند موضوعی باشد که نیاز به توجه فوری دارد. همیشه نگه داشتن یک اسپلینت قطبی و یک تکه پارچه کوچک روی دست همیشه شرط ایمن است.

از راهنمای خرید تعاملی ما ➨ ردپاهای فروشگاه ➨ خرید لوازم جانبی چادر مسافرتی USE استفادهکنید
یک چکش و تارپ جایگزین کمپینگ با چادر مسافرتی جایگزین است
یک سیستم خواب را با یک چکش و تار ایجاد کنید. یا نکن
یک چکش و تارپ جایگزین کمپینگ با چادر مسافرتی جایگزین است
گارپینگ یک گزینه عالی برای سرپناه سبک است.
پناهگاه های دیگر
گزینه های دیگر برای چادر مسافرتی ها
TARP – استفاده از تارپس به عنوان یک پناهگاه گزینه مناسبی برای پیاده روی در کنار ماوراء بنفش است زیرا از نظر ظاهری سبک تر هستند و از چادر مسافرتی ها نیز کوچکتر هستند ، اما فقط باید از کوهنوردان و اردوگاه های با تجربه در نظر گرفته شوند. عوامل زیادی وجود دارد که می تواند در استفاده از تارها تأثیر بگذارد ، از جمله اشکالات ، باد ، باران (خصوصاً در زمین های ناهموار) و زمین یخ زده. همه این عوامل را می توان با تنظیم مناسب برطرف کرد ، اما ممکن است برای کوهنوردان تازه کار دلگرم کننده باشد. با وجود تسلط ، تارپ ها بسیار متنوع هستند و بسته به شرایط می توانند به روش های مختلفی تنظیم شوند.

زندگی- Bivvies یا bivouacs یک پناهگاه سبک و ضد آب هستند که برای قرار گرفتن در یک کیسه خواب طراحی شده اند. آنها در ابتدا قرار بود در مواقع اضطراری مورد استفاده قرار گیرند ، اما امروزه می توان از آن به عنوان یک سیستم خواب مینیمالیستی در ترکیب با تارپ نیز استفاده کرد. اشکالات جدی در این تنظیم وجود دارد ، با این حال ، به طور عمده این است که اکثر حیوانات اهلی به راحتی نفس نمی کشند ، بنابراین میعاناتی ایجاد می کنند که کیسه خواب شما را صبح بسیار مرطوب می کند.

HAMMOCK- پناهگاه های هموک به تازگی گرفتار شده اند ، و اگر از خوابیدن در یک چکش زن لذت می برید ، ممکن است گزینه خوبی برای شما باشد. هموک ها زمین ناهموار ، صخره ای و مرطوب را نادیده می گیرند و می توانند بدون توجه به شیب زمین ، یک خواب راحت و در سطح خواب به شما دهند. شما فقط باید مطمئن شوید که در اطراف برخی از درختان خواهید بود. هنگامی که از یک تارپ استفاده می شود ، شما و چکش خود را از عناصر پناه می گیرید.

SHOP TARPS ➨ SHOP BIVVIES ➨ SHOP HAMMOCKS

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>