بررسی و راهنمایی خرید بهترین کولرگازی ال جی در ایران

راهنمایی خرید بهترین کولرگازی ال جی:

کمپانی ال جی جزوه 5 کمپانی برتر در ضمینه تولیدات محصولات خانگی قرار دارد که یکی از باسابقه ترین شرکت هایی است که تاسیس شده و فعالیت مستقیم دارد. کمپانی ال جی به طور گسترده در ضمینه تولیدات محصولات برقی خانگی مشغول به فعالیت است که عمده تولیدات آن می توان به یخچال /لباسشویی/ضرف شویی/اسپلیت و کولرگازی /تلوزیون و غیره … اشاره کرد.

در اینجا ما به معرفی اسپلیت و کولر گازی های ساخت کمپانی ال جی می پردازیم و سعی بر آن است که معایب و مزایای آن را به طور خلاصه وار و مفید توضیح داده و شمارا با آن آشنا کنیم.

 

انواع مختلف کولرگازی های ال جی:

کولرگازی های کمپانی ال جی دارای اواع مختلفی است که بر اساس کد سریال آن به چند دسته تقسیم می شوند که در ایران دو نوع ان رواج بیشتری دارد.دو مدلی که بیشتر در ایران دیده می شوند می توان به مدلای (نکست پلاس/نکست تایتان)اشاره کرد که فرق عمده این دو مدل را در سال ساخت و آپشن ها و همچنین نوع اینورتر آن اشاره کرد.

کولرگازی های ال جی در سال های اخیر به دلیل اعمال تحریم ها و همچنین منع ورود کالا های کره ای و ژاپنی از ورود محصولات جدید 2022 به صورت قانونی جلوگیری شده است به همین دلیل اغلب محصولاتی که در نمایندگی های ال جی در ایران مشغول به فعالیت هستن محصولات مدل های سال های قبل هستد و بیشتر محصولات واردی آن به صورت مستقیم از چین و به صورت سفارشی وارد می شوند.

به همین دلیل محصولات وارده ال جی اغلب به صورت قاچاق در شهر های مرزی ایران وارد کشور می شوند.نسخه های جدید کولر گازی ال جی بیشتر در نسخه نکست پلاس در ایران موجود می باشند که  با سیستم های اینورت(دوال اینورتر/اسمارت اینورتر )موجود است.

فرق عمده این دو نوع کولر در سیستم برق رسانی و کم مصرف بودن آن هاست کولرگازی های دوال اینورتر ال جی دارای برد اینورتر است که وضیفه این برد جلوگیری از استارت خوردن های متعدد کولرگازی است که این امر باعث می شود مصرف برق کولرگازی تا حد چشم گیری کاهش پیدا کرده و کم مصرف شود.

یکی دیگر از مزیت های کولرگازی های دوال اینورتر نکست تایتان می توان به آپشنهایی از قبیل وای فای و کنترل از راه دور آن اشاره کرد که سهولت استفاده از آن را زیاد می کند .یکی از بزرگ ترین مشکلات و معایب کولرگازی های دوال اینورتر ال جی می توان به سوختن ادوات الکتریکی و در راس آن برد اینورتر آن اشاره کرد که در این نوع از اسپلیت ها بسیار شایع است و امروزه به دلیل محدودیت های فراوان در واردات آن تعمیر و هزینه های نگهداری آن بسیار بالا است.

به همین دلیل نوع نکست پلاس آن به خصوص اینورتر اسمارت آن که  از طریق قطع و وصل کردن جریان برق به صورت هوشمند از مصرف برق زیاد کولرگازی جلوگیری کرده و به دلیل نداشتن برد هزینه تعمیر و نگهداری ان به مراطب بسیار کمتر از مدلای دوال اینورتر آن است.

کولرگازی های اسمارت اینورتر نکست پلاس ال جی به دلیل استفاده از تکنولوژی جدید تر و بروز تر اینورتر داری عمری بسیار بالاتر و همچنین سهولت در سرویس دهی آن تقاضای بیشتری در بین عموم مردم را در سال های اخیر دارا می باشد.

جدید ترین کولرگازی ال جی مدل اسمارت پاور اینورتر 2022آن است که این کولرگازی به دلیل استفاده از تکنولوژی بر تر پاور اسمارت قدرت بیشتری را به نسبت نسخه های قبلی خود داشته و مصرف برق کمتری را نیز دارا می باشد که این کولرگازی به دلیل سیستم اسکن هوشمند زمانی که تشخیص دهد محیط مورد نظر به اندازه ی که برای آن تعریف شده است دمای آن برسد ه صورت اتوماتیک به حالت اسلیپ یا همان خواب رفته و زمانی که هوای محیط کم یا زیاد شود به صورت اتوماتیک دمارا به حالت متعادل می رساند.

یکی دیگر از ویژگی های بیشتر اسپلیت و کولرگازی های الجی می تتوان به ظاهر زیبا و طراحی های بروز آن اشاره کرد که علاوه بر زیبایی می تواند آن را در رنگ های سفید مشکی و آیه ای مشاهده کرد که به مصرف کننده اجازه می دهد بر اساس سلیقه و دکراسیون منزل خود اسپلیت باب سلیقه خود را انتخاب می نمایید در صورتی که بیشتر برند های موجود در بازار فقط در یک رنگ قابل عرضه اند.

از دیگر ویژگی های کولر گازی های ال جی می توان به پرتاب باد خوب آن اشاره کرد که به واسطه کمپرسور قوی آن توانایی آن را دارد باد را در همه محیط به صورت یک نواخت و عالی پخش می کند.جدید ترین کولرگازی  ال جی مدل اسمارت پاور اینورتر آن است که این مدل علاوه بر پرتاب باد عالی توانایی اسکن محیط را نیز دارا می باشد که این امر کمک می کند باد را دقیقا به جایی هدایت کند که گرمایه بیشتری را دارد.

 

توان های کولر گازی های ال جی بر اساس محیط و متراژ:

کولرگازی های جدید ال جی در ظرفیت های 12هزار /18هزار/24هزار/30هزار/36هزار عرضه شده است که به ترتیب هرکدام از آن ها برای متراژ های خاص خود بازدهی و عملکرد مفید دارند.برای مثال؛ کولر گازی 12هزار برای متراژی 10 تا 20 متر قابل استفاده کولرگازی 18هزار برای متراژ 20 تا 40 متر توانایی خنک کنندگی دارد و کولرگازی 24هزار برای متراژ 40 تا 70 متر مربع را می تواند پوشش دهد و کولرگازی 30هزار برای متراژ 70 تا 100متری مورد استفاده است و همچنین کولرگازی 36هزار تا متراژ 120متری را خنک می نماید.

لازم به زکر است توان ها و متراژ های یاد شده صرفا برای اسپلیت و کولرگازی های دیواری است و متراژ های بالا تر باید از کولر گازی های دیواری استفاده کرد.

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید