بهترین بالش‌های بارداری

آیا باردار هستید و شب ها مشکل خواب دارید؟ خرید بهترین بالش بارداری اینجا کلیک کنید در دوران بارداری ، بدن مادر رشد می کند ، که باعث می شود او تحرک محدودی داشته باشد و شب هنگام خواب دشوار باشد. در این راستا ، بالش های بارداری روش خوبی برای افزایش خرید بهترین بالش بارداری کیفیت خواب مادران باردار است.

بالش بارداری u بهتره یا c

 

این بالش ها خواب را راحت تر می کنند ، باعث کمر درد و کمر درد نمی شوند و شکل طبیعی ستون فقرات شما را حفظ می کنند. بالش های بارداری خرید بهترین بالش بارداری زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام از آنها به اشکال و مدل های مختلفی ارائه می شوند. برخی صاف و برخی منحنی و دایره ای هستند که برخی از آنها U شکل هستند. هر یک از این مدل ها به یک دلیل ساخته شده اند و شرایط مطلوبی را برای شما ایجاد می کنند ، بنابراین انتخاب بین خرید بهترین بالش بارداری این مدل ها و مارک ها ممکن است کمی دشوار باشد و شما را گیج کند.

در این مقاله می خواهیم 9 مدل از بهترین بالش های بارداری را به شما معرفی کرده و از نظر اندازه بالش ، شکل و مدل ، مواد استفاده شده در بالش ، دوام ، قابلیت شستشو ، کیفیت و قیمت مورد بررسی قرار دهیم تا شما مادر باشید. خرید بهترین بالش بارداری عزیز ، شما می توانید مدلی متناسب با بدن و شرایط خود انتخاب کنید.

الگوی بالش بارداری

 

ویژگی ها نام مدل ماده
مناسب برای کمر درد ، درد گردن و شرایط خرید بهترین بالش بارداری مطلوب شکم 100٪ پنبه بالش تمام بدن Snoogle O شکل
مناسب برای گردن درد ، کمر درد و شرایط مطلوب شکمی بدون بالش بدن “N” پشت پرده ای به شکل U فتالات
مناسب برای تمام قسمت های بدن خرید بهترین بالش بارداری بالش بدنه Shredded Memory
مناسب برای گردن و شکم ، صد درد ، صد بالش جمع و جور Snoogle Mini پنبه ای
مناسب برای تمام قسمت های بدن بالش تمام بدن PharMeDoc
مناسب برای پشت و شکم پنبه نیم دایره بالش بدن خاکستری میناکاری Scalloped
مناسب برای حافظه کف ساعتی شیشه ای زانو ComfiLife
مناسب برای کمر درد ، گردن درد و شرایط مطلوب خرید بهترین بالش بارداری شکم مواد مصنوعی U شکل بالش بارداری Comfort-U شکل
– مواد مصنوعی صاف و بالش بدن جایگزین

بالش بارداری u بهتره یا c نی نی سایت

 

انواع بالش های بارداری
بالشهایی که از کل بدن پشتیبانی می کنند
این بالش ها از محبوب ترین بالش ها به خصوص برای زنان باردار هستند. زیرا این بالش ها از کل بدن مانند شکم ، پشت ، سر و و پشتیبانی خرید بهترین بالش بارداری می کنند و کل بدن شما را متناسب و استاندارد می کنند. این بالش ها 5 تا 6 فوت ارتفاع دارند و شما می توانید به راحتی آن را در کنار بدن قرار داده و از آن استفاده کنید. بنابراین آن قسمت زیر سر شما و قسمت پایین آن بین زانوها قرار دارد و در این حالت شکم شما در هنگام خواب شرایط خرید بهترین بالش بارداری مطلوبتری دارد.

بالش بارداری u شکل دی روحه

 

بالش های گوه ای
بالش های گوه بارداری در اصل یک نگهدارنده است. این بالش ها به اشکال مختلف مثلثی ، led زاویه دار هستند. ارائه شده و مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است. از این بالش به طور کلی برای کاهش فشار در ناحیه پشت استفاده می شود خرید بهترین بالش بارداری و زاویه مناسبی برای گردن و کمر ایجاد می کند و خانم های باردار به آن روی می آورند زیرا از نظر اقتصادی از نظر اقتصادی با انحنای بدن آنها سازگار است. این بالش ها در حالت خوابیده روی تخت زیر شکم یا کمر شما قرار می گیرند و بدن را راحت و آرام نگه می دارند تا مجبور نشوید این خرید بهترین بالش بارداری ور و آن ور شوید. بنابراین یک خواب خوب را سپری کنید.

بالش بارداری دی روحه

بالش بارداری از کجا بخرم

بالش های انعطاف پذیر
اگر ترجیح می دهید از بالش متنوعی استفاده کنید که مناسب خرید بهترین بالش بارداری خواب شما باشد یا از خواب بیدار شوید ، بهتر است سراغ این مدل بالش بروید. از آنجا که این بالش ها انعطاف پذیر هستند ، می توانید متناسب با نیاز خود آنها را شکل دهید ، به عنوان مثال هنگام خواندن کتاب از آنها استفاده کنید یا بعد از تولد کودک از آنها به عنوان حامل استفاده کنید خرید بهترین بالش بارداری یا از آنها در دوران شیردهی استفاده کنید. گرفتن

بالش های شکلی
این بالش ها به شکل O ، U و J شکل موجود هستند و شما می توانید یکی از آنها را متناسب با نیاز خود بسازید. اما متخصصان معتقدند بالش های O خرید بهترین بالش بارداری شکل و U بیشتر مناسب خانم های باردار هستند و بیشتر از فرم بدن آنها پشتیبانی می کنند.

بالش بارداری از کجا بخرم

1. بالش تمام بدن Snoogle از Leachco
این بالش توجه بسیاری از زنان باردار را به خود جلب کرده است و هنگام استفاده همزمان از گردن ، شکم ، پشت و پشت ، دیگر نیازی به استفاده از چند خرید بهترین بالش بارداری بالش برای کاهش درد نیست. این بالش ها بیشتر C شکل هستند ، یعنی مثل یک دایره هستند که جلو آنها کمی باز است. در این مدل ، بالش ها در ارتفاع مشخصی قرار می گیرند ، برای جلوگیری از سوزش معده و ریفلاکس ، قسمت میانی این بالش بالاتر است و شکم و پشت شما خرید بهترین بالش بارداری را می پوشاند ، قسمت انتهایی آن بین پاها و زانو است ، این باعث می شود پشت شما حفظ شود و ستون فقرات به طور استاندارد در طول شب ثابت می شود و از کمردرد و سیاتیک جلوگیری می کند.

این بالش از پلی استر ساخته شده ، وزن آن سبک است و به راحتی قابل جابجایی است و در صورت لزوم می توانید آن را بشویید. خرید بهترین بالش بارداری بنابراین با خرید این بالش نگران مسائل بهداشتی آن نباشید.

مزایای:

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید