بهترین تخته پاک کن وایت برد

پاک کن تخته سفید برای تمیز کردن سطح تخته سفید استفاده می شود. بهترین تخته پاک کن وایت برد انواع و اقسام مختلفی دارد. در ابتدا مردم از اسفنج و ابر برای تمیز كردن تخته سفید استفاده می كردند. این نوع اصلی پاک کن تخته سفید است. اما با گذشت زمان ، پاک کن ها اختراع شدند.

بهترین تخته پاک کن وایت برد کدام است؟

اولین وایت برد از ملامین ساخته شد که قیمت بالایی داشت. تخته های سفید ملامینه پس از استفاده مکرر با گذشت زمان لکه دار و تیره می شوند و حذف سحر و جادو از روی آنها را مشکل می کند. بهترین تخته پاک کن وایت برد به همین دلیل ، برای سهولت در تمیز کردن و جلوگیری از لکه ها و تیرگی ، سطح ملامین تخته سفید لعاب داده شد. اما امروزه تخته های سفید در مواد مختلف ساخته و استفاده می شوند. در ادامه با صفحه پاک کن تخته سفید بیشتر آشنا خواهیم شد.
پیشنهاد:

معرفی 30 کتاب جامع تخته پاک کن وایت برد

یکی از این نوع تخته های سفید از ترکیب کاغذ و آدامس ساخته شده است که روی MDF چسبانده شده است. این نوع تخته سفید از کیفیت پایینی برخوردار است. و خیلی سریع لکه دار می شود و کدر می شود.

نوع دیگر تخته وایت برد یکی از پرفروش ترین تخته های وایت برد است که همچنین بسیار مقاوم بوده و از ورق های فولادی آلومینیومی رنگ شده ساخته شده است. بهترین تخته پاک کن وایت برد وزن این نوع تخته سفید سبک است. این تخته ها به دلیل سطح صاف و نرم آنها به راحتی با انواع تخته های پاک کن تخته سفید تمیز می شوند. ویژگی دیگر این تخته سفید ماهیت مغناطیسی سطح آن است.
پاک کن تخته سفید چیست؟

همانطور که گفته شد ، از پاک کن تخته سفید برای تمیز کردن سطح تخته سفید استفاده می شود. تخته پاک کن تخته وایت برد انواع و اقسام مختلفی دارد. در ابتدا مردم از اسفنج و ابر برای تمیز كردن تخته سفید استفاده می كردند. این نوع اصلی پاک کن تخته سفید است. اما با گذشت زمان پاک کننده هایی بهترین تخته پاک کن وایت برد اختراع شدند که به طور خاص برای تخته های سفید طراحی شده بودند که به اندازه اسفنج ها خشن نبودند. پاک کننده های تخته سفید امروزه به صورت ابرهای نسبتاً سخت با سطح صاف تولید می شوند که به راحتی جادو را از سطح تخته سفید پاک می کنند. همچنین برخی از انواع برف پاک کن ها خاصیت مغناطیسی دارند که به بدنه برد متصل شده و از افتادن یا گم شدن صفحه برف پاک کن جلوگیری می کند.
صفحه تمیز کردن:

مدتی پس از استفاده از پاک کن تخته وایت ، جوهر جادویی در صفحه پاک کن جمع می شود و باعث می شود پاک کن سطح تخته سفید را تمیز کرده و صدمه بزند و باعث ایجاد لکه روی آن شود. برای این منظور بهتر است برای جلوگیری از این آسیب ، تخته تمیز را هر چند وقت یک بار با آب ، بهترین تخته پاک کن وایت برد مواد شوینده ملایم بشویید و سپس آن را با حوله تمیز خشک کرده و تخته را خشک کنید تا کاملاً خشک شود. پاک کن ، از آن استفاده نکنید البته باید توجه داشته باشید که برخی از انواع پاک کننده ها قابل شستشو و یکبار مصرف نیستند.

برد پاک کن Pelican Whiteboard کاربردهای مختلفی دارد و تقریباً در هر محیط آموزشی ، اداری ، فرهنگی و حتی خانه ای یافت می شود. میزان دسترسی این محصول به حدی زیاد است که ذکر اهمیت آن ضروری نیست. پاک کن تخته سفید مدل Pelican یا همان پاک کن تخته سفید ابزاری اساسی است که تقریباً در هر مرکز اداری و آموزشی یافت می شود و برای پاک کردن نوشتن تخته سفید مورد استفاده قرار می گیرد. دو تخته سفید جادویی روی این پاک کن وجود دارد و ویژگی های مغناطیسی آن باعث می شود بتوان آن را در هر جای تخته سفید قرار داد.

برای چندین سال ، تخته های گچ جای خود را به تخته های سفید داده اند. بهترین تخته پاک کن وایت برد حتی در مراکز آموزشی که تخته گچ هنوز در دسترس است ، یک تخته سفید در کنار آن قرار دارد. البته دلایل مختلفی برای این امر وجود دارد که در اینجا به آنها نمی پردازیم. اما سهولت و سهولت استفاده از تخته سفید برای همه آشکار است. علاوه بر این ، در این نوع تخته ها دیگر خبری از پودر گچ پراکنده در اتاق و سفید شدن لباس نیست.
در این بین ، وجود یک پاک کن با کیفیت به شدت احساس می شود. البته افراد زیادی هستند که برای از بین بردن آثار جادویی از حوله های کاغذی استفاده می کنند. ولی

این تخته نه تنها به اندازه تخته مخصوص تمیزکاری بهترین تخته پاک کن وایت برد تمیز نمی کند بلکه می تواند سطح تخته را خراشیده کند. تمیز کننده کارت اگر از ماده خوبی ساخته شده باشد سرعت عمل تمیز کردن کارت را افزایش می دهد.
انواع تخته پاک کن تخته سفید:

تخته های تمیزکاری تخته سفید Pelican در اندازه ها و انواع مختلفی موجود است. بیشتر پاک کن های تیز مغناطیسی مورد توجه خریداران قرار دارند. زیرا از طرف دیگر آهنربا موجود در محصول دسترسی و استفاده مکرر از آن را آسان می کند. از طرف دیگر ، با کمک پاک کنهایی که دارای لبه های خاصی هستند ، می توان بر دقت تمیز کردن نیز افزود. زیرا گاهی لازم است قسمتهایی از متن یا تصویر را روی تابلو نگه دارید.

تخته های پاک کن در تنوع رنگی متناسب با هر سلیقه ای بهترین تخته پاک کن وایت برد موجود است. علاوه بر این ، برخی از این محصولات دارای خصوصیاتی مانند مکان جادویی هستند. همچنین به سهولت دسترسی به جادو کمک می کند.

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید