بهترین ریش تراش برای ته ریش گذاشتن سال 2020

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


آیا سبک شما ظاهر طلایی است؟ در این صورت ، شما به بهترین ریش تراش برقی برای سرهای طاس که امروزه موجود است ، نیاز خواهید داشت . خوشبختانه ، چندین مدل وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. آنها از قیمت ارزان تا کاملاً لود متغیر هستند – همه چیز به آنچه شما نیاز دارید بستگی دارد. در زیر برای یک بررسی جامع جستجو کنید.

برش های برقی با بالاترین رده برای سرهای طاس
اگر به دنبال تراشیدن سر خود هستید ، می توانید از بین انواع برش برقی انتخاب کنید ، یا ماشین ریش تراش مخصوصی را که مخصوص سرتان ساخته شده است ، امتحان کنید .

دو نوع اصلی از تراشنده های برقی وجود دارد: فویل و دوار. فندرهای فویل مانند Panasonic ES-LV81-K Arc 5 و Braun 7 790cc دارای یک فویل فلزی هستند که موها را به سمت پره های برش می کشاند.

این برای جلوگیری از تحریک بهتر است. تراشنده های چرخشی مانند Philips Norelco 4500 یا Norelco PT730 دارای ماشین ریش تراش ه هایی روی سطح هستند که در حین حرکت دایره ای به دنبال کانتور سر شما برش می خورند زیرا موهای شما را تراشیده است .

سپس ریش تراش جمجمه مانند ریش تراش هوشمند عقاب طاس است که برای مردانی که می خواهند ریش تراش دارند ساخته شده است. این ایستاده است ایستاده خوب ، مورد مسافرت و صادقانه انتخاب برتر ما است . می توانید اطلاعات بیشتری در قسمت پایین صفحه موجود در آن پیدا کنید.

شما سر را به صورت دایره ای حرکت می دهید ، و به طور کلی تراکم نزدیک تری ایجاد می کند. اگر فکر می کنید ریش تراش برقی نمی تواند صافی کامل یک ماشین ریش تراش و ماشین ریش تراش ساده را ضرب کند ، ممکن است بهترین نتیجه را از HeadBlade S4 Eclipse یا مدل Headblade Sport آنها که از ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش معمولی برای ریش کردن سر شما استفاده می کنید ، بدست آورید. تمرکز ما در این مقاله بر روی تراشنده برقی است.

ریش تراش برقی برای سرهای طاس

بهترین ریش تراش برای ته ریش گذاشتن

کیت کوتاه کردن موی Remington HC4250
این واقعا یک ماشین ریش تراش شیرین است که می توانید سر خود را اصلاح کنید. ماشین ریش تراش ه واقعاً گسترده است بنابراین باعث کوتاه شدن کار شده و هنگام تراشیدن به قسمت بزرگی از سر شما برخورد می کند. 9 محافظ طول مو مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید. بنابراین ، شما می توانید از این برای هر طول مو غیر از بچه های طاس نیز استفاده کنید. این برای هر طول مو بسیار مناسب است.

قیمت آن به همان اندازه ارزان قیمت است که می توانید برای ریش تراش برقی دستی پیدا کنید. قطعاً اگر می خواهید به این سایه طاس نگاه کنید یا یک فرد DIY هستید که موهای خودش را کوتاه می کند ، می توانید به این موضوع نگاه کنید. نگه داشتن این کار بسیار آسان است و به راحتی می توانید پشت سر خود را بگیرید.

تراش برقی برای استفاده بر روی سرهای طاس

40 دقیقه زمان اصلاح بی سیم .
شما 9 طول گارد مختلف برای اصلاح دارید
این یک کیسه مسافرتی است .
نگه داشتن آسان با یک دست
ماشین ریش تراش ه بسیار گسترده ای برای اصلاح سریع
تراشیدن پشت سر آسان است.
بررسی قیمت

فیلیپس نورلکو شیور 9700
9700 یکی از تراشنده برقی پیشرفته فیلیپس است که آنها تا به امروز ساخته اند. آنچه که در مورد این ریش تراش بسیار منحصر به فرد است این است که سرها در 8 جهت مختلف حرکت می کنند و به ماشین ریش تراش اجازه می دهد تا خط مشی سر ، صورت ، خط فک و گردن شما را دنبال کند. این به تنهایی به کاهش 20٪ بیشتر کمک می کند و طراحی جدید v- ماشین ریش تراش ه ها به نزدیک تر کردن 30٪ کلی کمک می کند.

این یک ماشین ریش تراش مرطوب و خشک است که دارای 3 تنظیم سرعت مختلف است ، بنابراین می توانید آن را بر اساس نوع پوست و مو خود تنظیم کنید. این موضوع به قدری نزدیک می شود که شما مشتریانی عنوان کرده اند که اگر آن را در یک نقطه بگذارند و خیلی طولانی به آن فشار بیاورند ، باعث می شود که یک ماشین ریش تراش مانند یک ماشین ریش تراش دستی معمولی سوزانده شود! همچنین با این کار سیستم تمیزکاری نیز دریافت می کنید.

امکانات:

مدل بالا پایان در خط پاناسونیک
اصلاح فوق العاده نزدیک در یک پاس حتی در ریش 3 روزه
عالی برای اصلاح صورت یا سر
کانتور صورت شما را دنبال می کند تا 20٪ بیشتر کاهش یابد
60 دقیقه زمان تراشیدن با یک بار.
3 تنظیم راحتی شخصی برای کاهش
بررسی قیمت

Panasonic ES-LV95-S ARC5
بیایید از بالای خط شروع کنیم. این همه چیز برای یک ریش تراش سبک است. این ریش تراش خشک و مرطوب بهترین ویژگی های اصلاح و راحتی را در تراشیدن ارائه می دهد. این کار با پنج ماشین ریش تراش ه ضد زنگ و ضد آلرژی نانو فناوری شروع می شود که برای تراشیدن سریع و دقیق با سرعت 14000 چرخه در دقیقه حرکت می کنند.

سر بزرگ و چند خمیده با روبشی فویل قوس 25 درجه به سمت بالا و پایین و 20 درجه از یک طرف به سمت خود حرکت می کند تا به راحتی در مورد خطوط سر شما حرکت کند. فویل Lift-Tech اطمینان حاصل می کند که می توانید موهای با طول های مختلف را به آرامی برش دهید.

ویژگی های اصلی:

قابل استفاده برای هر دو تراشیدن مرطوب و خشک است
دارای یک سیستم تمیز کردن خودکار است
از باتری لیتیوم یون که در یک ساعت کاملاً شارژ می شود ، کار کنید
لوازم 45 دقیقه از تراشیدن بی سیم
LCD 10 مرحله ای
شامل یک دکمه قفل و کیسه مسافرتی
بررسی قیمت
کوپن 20 دلاری فعلی در دکمه کلیک آمازون در زیر کلیک کنید

Braun Series 7 790cc
از نظر کیفیت با پاناسونیک قابل مقایسه با Braun Series 7 790cc است . سود ویژه این ریش تراش در انعطاف پذیری آن است. اگر می خواهید چند روز بعد از ریش تراشیدن سر خود بروید ، 790cc یکی از این موارد برای شماست.

فناوری ActiveLift و OptiFoil موهای طولانی تر و صاف را بلند کرده و برش می دهند. هنگامی که به سیستم برش Triple Action و فناوری هوشمند Pulsonic اضافه شده است که 10،000 لرزش میکرو در هر دقیقه برای بلند کردن مو را در اختیار شما قرار می دهد ، شما دستگاهی دارید که برای رشد موهای شما با رشد چند روز ایده آل است.

براون همچنین سه حالت اضافی – حساس ، عادی و حساس را به شما اضافه کرده است تا به شما امکان دهد ریش تراش خود را بر اساس سطح و ترجیحات خود تنظیم کنید. بررسی Braun Series 7 790cc ما را در اینجا بخوانید .

ویژگی های اصلی:

برای ریش تراشیدن مرطوب یا خشک قابل استفاده است
باتری لیتیوم یونی کار می کند که به طور کامل در یک ساعت شارژ می شود
50 دقیقه تراشیدن بی سیم را تأمین می کند
صفحه نمایش ال سی دی
سیستم تمیز و تمیز سه حالته

بررسی قیمت

فیلیپس نورلکو 4100
حال ، اجازه دهید نگاهی به چند تراشنده ماشین ریش تراش ه دوار بیندازیم. فیلیپس Norelco 4100 وسط از جاده مدل است که باید مراقبت خوب از سر خود را است. فناوری Super Lift & Cut موهای کوتاهتر را بلند کرده و زیر پوست آن را کوتاه می کند .

سیستم تراشیدن Dual Precision که در این ماشین ریش تراش ​​وجود دارد ، شما را در کوتاه کردن موهای طولانی تر به همان طول قبل از تراشیدن ، موجب می کند.

ویژگی های اصلی:

قابل اعتماد برای اصلاح و خشک کردن مو
تمیز کردن آن در زیر آب جاری آسان است
باتری لیتیوم یون کاملاً در مدت یک ساعت شارژ می شود
50 دقیقه تراشیدن بی سیم را تأمین می کند
بررسی قیمت

ریش تراش برقی Philips Norelco 8900
فیلیپس Norelco 8900 دارای 3 ماشین ریش تراش ه های دوار مانند 810، 880 مدل اما آن را در 8 جهت که حرکت می کند میدارد تا 20 درصد بیشتر مو ! این سیستم تراشیدن ماشین ریش تراش ه دقیق V-track را ارائه می دهد ، که موهای طولانی تر را کاهش می دهد و 30 درصد از آن را در یک جارو کوتاه می کند.

علاوه بر این ، فن آوری Super Lift & Cut فیلیپس ، که باعث بلندتر و کوتاه شدن موهای زیر پوست می شود ، برای یک تراشیدن تمیز و ماندگار طولانی تر است.

و خوشحال می شوید که سرهای خمشی را در 8 جهت داشته باشید ، که بدون تحریک کننده خطوط سر شما را دنبال می کنند. شما باید این گزینه را برای خشک کردن اصلاح ، اصلاح و مرطوب استفاده کنید و همچنین از ژل استفاده کنید که بسیار جذاب است! این ریش تراش ردیف متوسط ​​نیست که قدمی بالاتر از 800 مدل است اما هنوز هم با قیمتی عالی باقی می ماند و ویژگی های خوبی را ارائه می دهد .

ویژگی های اصلی:

می توانید از تراشیدن مرطوب یا خشک استفاده کنید
50 دقیقه زمان اجرا
زمان شارژ 1 ساعت
5 تنظیمات ریش و سبیل
سیستم ماشین ریش تراش ه خود شارپینگ
سیستم تمیز و شارژ هوشمند
بررسی قیمت

ماشین ریش تراش برقی 5 در 1 مردانه
نکته آخر اینکه در بین بهترین تراشنده های برقی برای سرهای طاس ، یک ریش تراش برای طراحی نظافت سر طراحی شده است. 5 در 1 ریش تراش برقی کار می کند بسیار جذاب در هر مرحله در روند. اگر به تازگی تصمیم به طاس رفتن گرفته اید ، این کاملا در دست شما است که بتوانید سر خود را اصلاح کنید در حالی که از نزدیک به خطوط سر شما دنبال می شود تا بدون ایجاد تحریک و خراش ، یک تراش عالی داشته باشید.

این یکی از آن ماشین ریش تراش ​​های زیر 50 دلار است که خرید خوبی دارد. این ویژگی های زیر را دارد.

ویژگی های اصلی:

عمل اصلاح ریزش دست
اصلاح موی صورت
صاف کننده بینی و برس صورت
باتری لیتیوم که 60 دقیقه کار دارد
بررسی قیمت
مدل Bald Eagle Pro
ریش تراش تراش عقاب هوشمند Eagle
یک کودک جدید در بلوک وجود دارد که به شما امکان می دهد ریش تراش را در کف دست خود نگه دارید و سر خود را تراشید. ریش تراش جمجمه و صورت ساده است و از همان حرکتی استفاده می کند که انگار لوسیون را روی سر خود می مالید. با بیش از 1000 بررسی قطعاً می توانید به این مرد اعتماد کنید !

ریش تراش عقاب (Bald Eagle Shaver) باعث می شود تا بچه ها بتوانند سر خود را با ماشین ریش تراش ه های چرخان بزرگ اصلاح کنند. این دستگاه دارای 5 ماشین ریش تراش ه است که ضمن پیروی از کانتور سر شما با داشتن سرهای انعطاف پذیر ، می توانید به راحتی یک منطقه بزرگ را بپوشانید . تقریباً 90 دقیقه زمان اصلاح را به دست می آورید و فقط شارژ دو ساعت طول می کشد.

آنچه در واقع باعث تفاوت آن می شود ، دستگیره ای است که می توانید سر خود را راحت تر از یک دسته عمودی مانند مثلاً در 730 یا 830 نورلکو اصلاح کنید. تمیز کردن زیر شیر آب هنگام انجام کار آسان است.

از تراشیدن ماشین ریش تراش ه چرخشی برای تراشیدن نزدیک و زیبا استفاده می کند. با تراشنده های چرخشی 730 و 810 متفاوت است زیرا در واقع دارای 5 سر در مقابل 3 سر است. این دستگاه بی سیم است و می تواند 90 دقیقه شارژ کند و 2 2/2 ساعت طول می کشد تا به طور کامل شارژ شود. این انتخاب محبوب بسیاری از بازدید کنندگان در سایت من بوده است که می توانید بررسی ما را در اینجا بخوانید .

بررسی قیمت
ارزانترین ریش تراش برقی
توصیه می کنم به ارزانترین ریش تراش سر Norelco AT810 Rotary Shaver مراجعه کنید که کار بزرگی برای سرهای طاس انجام می دهد.

برای حدود دو برابر پولی که می توانید ریش تراش جمجمه بگیرید که استفاده راحت تر و آسان تر است. حال اگر واقعاً نزدیکترین ریش تراش را می خواهید ، هیچ ریش تراش برقی وجود ندارد که از ماشین ریش تراش نزدیک تر شود. در این حالت با ماشین ریش تراش ماشین ریش تراش سر نخی بروید.

71dfeQ-X٪ 2BCL.SY879.jpg
بررسی قیمت
نتیجه
برای راحتی بیشتر و امنیت بیشتر ، حتما دستورالعمل های مربوط به هر مدل را با دقت دنبال کنید. شما می خواهید این کار را تا حد امکان ساده کنید. ابتدا دوش گرم بگیرید ، به طوری که فولیکول های مو شما بلند شود و راحت تر برش داده شود. اگر یکی از بهترین تراشندگان برقی را برای سرهای طاس بدست آورید ، روال صبح شما ممکن است به آسانی تراشیده شود و برود

بنابراین ، آنجا که شما آن را دارید ، من شما را به اطلاعات زیادی در اینجا مسلح کرده ام. اکنون این وظیفه شماست که انتخاب صحیحی در مورد اینکه کدام ماشین ریش تراش مناسب شماست را انتخاب کنید. شما برای خواندن بررسی های دقیق تر درباره هرکدام از گزینه ها یا گزینه هاپ به آمازون ، روی هر یک از لینک های بالا کلیک می کنید و اکنون انتخاب برتر خود را دریافت می کنید ، بنابراین امشب در نامه به خانه شما است. من در واقع توصیه می کنم از ریش تراش جمجمه استفاده کنید .

اگر از هر یک از این تراشنده های سر استفاده کرده اید ، می توانید در زیر تجربه خود اظهار نظر نکنید تا سایر مردان بتوانند از تجربیات شما بهره مند شوند ، بنابراین همه ما می توانیم بهترین مورد را انتخاب کنیم. با تشکر از یک تن! اگر آنچه را که می خواستید پیدا نکردید ، می توانید برای گزینه های بیشتر به بهترین راهنمای ریش تراش برقی من در اینجا مراجعه کنید .

موفق باشید دوستان!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>