بهترین مارک چمدان مسافرتی در ایران

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


توسط سالی پدرسون 1 نظر
سفر زمان-برای-تغییر
پیدا کردن بهترین حمل در کیف می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. در بسیاری از شرکتهای چمدان ، هواپیمایی مختلف با اندازه چمدان مجاز ، چمدان های سخت ، کیف های چمدانی نرم ، چمدان ها را با چرخ یا بدون حمل انجام می دهد ، روند خرید می تواند بسیار زیاد باشد. یک چیز مطمئناً ، شما می خواهید که چمدان دستی یا چمدان کابین ، چمدان سبک باشد. فرقی نمی کند که به اسپانیا یا ایتالیا ، انگلیس یا ایرلند ، کانادا یا کاستاریکا ، ازبکستان یا قرقیزستان بروید . شما بهترین چمدان را برای سفرهای داخلی و بهترین چمدان ها برای سفرهای بین المللی می خواهید. برای پیدا کردن بهترین کیف های چمدان نرم ، خواندن را ادامه دهیدیا بهترین چمدان های کمربند .

بهترین مارک چمدان مسافرتی
اندازه چمدان را حمل کنید
نمودار مقایسه چمدان ها
انواع حمل چمدان
حمل کوچک کیف یا چمدان دستی
یک چرخ نرم با چمدان ها را حمل می کنید
چمدان چمدان یا چمدان سخت با چرخ
راهنمای خرید چمدان را انجام دهید

 1. چند بار مسافرت می کنید؟
 2. تحمل کمک هزینه چیست؟
 3. در ادامه به چه چیزهایی نیاز دارید؟
  4- آیا چیزهای موجود در شما ظریف است؟
  5- آیا طراحی برای شما اهمیت دارد؟
 4. بودجه شما چقدر است؟
  بهترین حمل چمدان در بازار چیست؟
  Dakine DLX Carry On Bag
  بهترین حمل حصار در چمدان های موجود در بازار چیست؟
  CHESTER Minima Carry On Bags
  10 مورد برتر در چمدان و چمدان
  اجرای برنامه نورد آخر هفته SWISSGEAR
  آن Quilte چمدان
  سامسونیت اتود
  چمدان استیو مادن
  Ninewest Carry On Spinner Expandable
  واکنش کنت کول از مرزها
  حمل چمدان پاریس DELSEY
  اسپینر مبانی اولیه Briggs & Riley Baggage
  بهترین حمل در چمدان
  اندازه چمدان را حمل کنید
  حمل و نقل در فرودگاه

راهنمای نهایی خرید بهترین حمل چمدان

متأسفانه ، اندازه و وزن چمدانها در بین همه خطوط هوایی متفاوت است ، حتی در هنگام خرید با چمدان های بین المللی. برخی از محدودیت های حمل بار در چمدان ها به اندازه 19 اینچ است و بیشتر خطوط هوایی به طور متوسط ​​دارای حمل 21 اینچ در چمدان است. بزرگترین بار حمل چمدان با هواپیمایی ، حمل 22 اینچی کیسه چمدان است. باید در نظر داشته باشید که اندازه حمل چمدان شامل چرخ های چمدان یا چمدان چرخان شما می باشد. به همین دلایل ، چمدان مسافرت شما باید بهترین چمدان سبک موجود باشد.

نمودار مقایسه چمدان ها
سعی می کنید بفهمید بهترین حمل چمدان برای خرید شما کدام است؟ در این راهنمای خرید چمدان ، ما پیشنهاد می کنیم در نمودار مقایسه خود نگاهی بیندازید. پس از درک انواع مختلف چمدان مسافرتی ، می توانید تصمیم بگیرید کدام یک برای شما مناسب است. سپس بررسی چمدان های ما را در مورد بهترین مارک های چمدان که متناسب با نیاز شما است بررسی کنید.

بسیاری از مارک های چمدان در بازار موجود است. جدول زیر چمدان های دارای بالاترین امتیاز را برای بهترین حمل چمدان نشان می دهد. نمودار شامل اندازه ها ، انواع و دامنه های مختلف است. سپس می توانید اطلاعات بیشتری در مورد همه این موارد را در مورد بررسی چمدان های ما در زیر بیابید.

نشان دادن ورودی هایجستجو کردن:
مورد تصویر جانبداری اندازه (در) وزن (پوند) قیمت امتیاز / 5
Dakine DLX نرم 18 3 بررسی قیمت 4.9
چستر سخت 22 7 بررسی قیمت 4.8
SwissGear نرم 20 7.3 بررسی قیمت 4.6
این چمدان نرم 21.5 5.3 بررسی قیمت 4.5
سامسونیت سخت 20 7.7 بررسی قیمت 4.4
استیو مادن سخت 22 7.1 بررسی قیمت 4.5
نه وست نرم 20 7.3 بررسی قیمت 4.4
واکنش کنت کول سخت 20 6.25 بررسی قیمت 4.1
DELSEY پاریس سخت 21.5 8.2 بررسی قیمت 4.1
بریگز و رایلی نرم 19.5 9.4 بررسی قیمت 4.6نمایش 1 تا 10 از 10 ورودیقبلیبعدی

انواع حمل چمدان
سه نوع حمل بار در چمدان وجود دارد که هر کدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند. بیشتر اوقات هنگام انتخاب نوع حمل چمدان ، به ترجیح شخصی می رسد. شما همیشه می توانید با تمام چمدان و چمدان خود از سازماندهی چمدان استفاده کنید.

حمل کوچک کیف یا چمدان دستی
کیف دستی کوچک و همراه با آن

این نوع چمدان های دستی بسیار متنوع است. نه تنها می توانید از آن به عنوان چمدان کابین خود استفاده کنید بلکه می توانید از آن برای مصارف روزانه نیز استفاده کنید. آنها برای انواع مختلفی از جمله چرم ، پلی استر ، میکرو فیبر ، پنبه یا سایر پارچه های قابل شستشوی ماشین ساخته می شوند.

جوانب مثبت :

سبک وزن
استفاده چند منظوره (روزانه و پرواز)
دستگیره و تسمه های مختلف
محفظه ها و جیب های سازمانی را در خود جای دهید
منفی :

بدون چرخ ، بنابراین شما همیشه باید آن را حمل کنید
مواد معمولاً ضد آب نیستند
یک طرفه نرم ، محافظت کمی از وسایل داخل
در اینجا یک کیف بزرگ چمدان دستی وجود دارد که ما را در صدر جدول قرار نداده است. تنها دلیل عدم وجود این نیست که چرخ ندارد.

یک چرخ نرم با چمدان ها را حمل می کنید
چمدان نرم

بهترین مارک های چمدان باعث می شود همه نوع و سبک های حمل یک طرفه نرم از چمدان استفاده شود. اینها در طراحی و مواد متفاوت خواهند بود.

جوانب مثبت :

انعطاف پذیری خود را با وسایل عجیب و غریب به شکل بسته بندی ممکن است ارائه دهید
قرار دادن آسان در فضاهای کوچکتر یا نامنظم
جیب هایی در قسمت جلوی کیس دارد
منفی :

مواد ممکن است بریده شده ، پاره شده یا فرسوده شوند
ضد آب نیست بنابراین در صورت باران یا ریختن وسایل داخل آن مرطوب می شوند
مواد ممکن است لکه دار شوند
چمدان چمدان یا چمدان سخت با چرخ
چمدان سفر

چندین مارک چمدان برتر چمدانهای سخت را با چرخ های مختلف تهیه می کنند. این چمدان های پشته به دو نیمه تقسیم شده و مانند وسط مانند یک کلاه باز می شوند.

جوانب مثبت :

بهترین موارد را برای موارد شما محافظت می کند
چمدان ها ضد آب هستند: در هوای مرطوب و برفی عالی
نگهداری آسان موارد به دو طرف آسان است
منفی :

انعطاف پذیری نداشته باشید
می توانید کرک کنید
در فضاهای کوچکتر و متفاوت متفاوت قابل جا نیست
موارد چمدان

راهنمای خرید چمدان را انجام دهید
هنگام انتخاب نوع حمل چمدان برای خرید ، چند سؤال وجود دارد که باید از خود بپرسید قبل از شروع خواندن بهترین حمل بار در مورد چمدان ، تصمیم بگیرید کدام نوع چمدان برای شما مناسب است.

 1. چند بار مسافرت می کنید؟
  این پاسخ به شما کمک می کند بهترین چمدان سفر را برای خرید خود تعیین کنید. چندین مارک چمدان خوب وجود دارد و تقریباً همانند مارک های چمدان ارزان قیمت نیز وجود دارد. اگر زیاد مسافرت می کنید ، می خواهید با داشتن چمدان دارای امتیاز برتر شوید. ماندگارترین چمدان بیشتر از حمل ارزان چمدان است.

اگر سالانه چند بار مسافرت کنید ممکن است به چمدان های دارای بهترین امتیاز نیاز نداشته باشید. با این حال ، احتمالاً شما هم چمدانهای ارزان نمی خواهید. شما هنوز هم می خواهید چمدان های سبک و کیف های چمدان خود از کیفیت خوبی برخوردار باشند. من سفر زیادی می کنم ، بنابراین به دنبال بهترین حمل و نقل سبک وزن در چمدان هستم.

 1. تحمل کمک هزینه چیست؟
  اندازه حمل چمدان مجاز به شرکت هواپیمایی است که با آن پرواز می کنید چقدر است؟ خطوط هوایی محدودیت هایی در اندازه و وزن بسیار سخت برای کلیه حمل و نقل در کیف دارند. نورد حمل چمدان یا اسپینر حمل چمدان باید از 22 اینچ کوچکتر باشد. برخی خطوط هوایی چمدان های کوچک را به زیر 19 اینچ محدود می کنند. این اندازه شامل چرخ ها و دسته های چمدان است.

به دلیل محدودیت وزن ، شما همچنین سبکترین حمل چمدان را می خواهید. چمدان های بسیار سبک وزن به شما امکان می دهد بدون وارد شدن به محدودیت های وزنه ، وسایل بیشتری را در چمدان کوچک خود بچسبانید. بنابراین ، ترک نکردن مجبور نیستید کیف خود را چک کنید یا بدتر از آن ، چیزهایی را در آن در زباله ها پرتاب کنید. به دلیل مسافرت گسترده من ، به دنبال بهترین چمدان های سبک برای مسافرت های بین المللی هستم.

 1. در ادامه به چه چیزهایی نیاز دارید؟
  بسته به اینکه چقدر وسایل مورد نیاز خود را در حمل خود قرار دهید به شما کمک می کند تصمیم بگیرید بهترین کیف مسافرتی برای شما کدام است. اگر به داخل کشور پرواز می کنید ممکن است یک چمدان سبک کوچک بخواهید یا کیف دستی خود را حمل کنید. من به دنبال سبک ترین چمدان برای سفر خود در کیف می باشم. من در سطح بین المللی بسیار مسافرت می کنم ، بنابراین بهترین حمل و نقل بین المللی را با چمدان می خواهم.

4- آیا چیزهای موجود در شما ظریف است؟
این امر تعیین می کند که آیا شما می خواهید چمدان های نرم یا چمدان های سخت را حمل کنید. اگر با وسایل ظریف سفر می کنید ، بهترین حمل چمدان برای شما ممکن است حمل چمدان باشد. چمدان های سخت از وسایل شما بهتر از چمدان های کیف مسافرتی استفاده می کنند.

5- آیا طراحی برای شما اهمیت دارد؟
آیا به طور خاص به دنبال بهترین حمل چمدان برای آقایان هستید یا بهترین حمل کیف برای یک زن است؟ آیا می خواهید حمل چمدان های شما با چمدان های بزرگ شما مطابقت داشته باشد؟ اگر چنین است ، آیا مجموعه چمدان های طراح یا مجموعه چمدان های ناز را ترجیح می دهید؟ هر دو چمدان کتی ون زلاند و استیو ماددن یک مجموعه چمدان عالی چهار قطعه دارند. Floto یک کیف جامه مردانه Venezia ساخته شده از چرم پوست گوساله جلا گوساله ایتالیایی طراحی کرده است .

 1. بودجه شما چقدر است؟
  اکنون باید بودجه خود را تعیین کنید. شما می خواهید بهترین چمدان های مناسب را برای شما خریداری کنید.

هنگام حمل چمدان ، طیف وسیعی از قیمت ها وجود دارد. در انتهای ارزان طیف ، می توانستید کمتر از 100 دلار بپردازید ، از طرف دیگر می توانستید بیش از 500 دلار را نیز برای یک قطعه خرج کنید! اینکه واقعاً چقدر باید هزینه کنید بستگی به میزان نام تجاری و کیفیت چمدان برای شما دارد. آیا می خواهید چمدان ارزان قیمت ، چمدانی ارزان قیمت ، مارک های چمدان لوکس ، چمدان مد یا طراح حمل چمدان را انجام دهید؟ طراح کنت کول دارای یک مجموعه چمدان سبک و سبک وزن 3 تکه است . برند لوکس Briggs & Riley یک مجموعه اولیه دارد که از نایلون بالستیک ساخته شده است.

همچنین ممکن است بخواهید چند کیسه و محفظه درون کیسه ای را که می خواهید داشته باشید در نظر بگیرید. چمدان های تخفیف یا مجموعه های ارزان قیمت چمدان ممکن است در ابتدا موجب صرفه جویی در هزینه شما شوند ، اما اگر آنها دوام چندانی نداشته باشند به زودی هزینه های بیشتری هزینه خواهید کرد. حال که به این سؤالات پاسخ داده اید ، باید ایده خوبی داشته باشید که چه نوع چمدانی بهترین حمل کیف مسافرتی برای شماست. حالا بیایید بهترین حمل بار چمدان ها را در زیر بخوانید.

نقشه دنیا

بهترین حمل چمدان در بازار چیست؟
Dakine DLX حمل در کیف

نمی دانید بهترین حمل چمدان چیست؟ من فکر می کنم Dakine DLX Carry On Bag بهترین حمل کیسه کابین موجود در بازار است. اندازه این کیف چمدان کوچک ، سفر را در کلیه شرکتهای هواپیمایی ایده آل می کند. از آنجا که تمام اندازه های مجاز برای حمل متفاوت است ، این حمل قابل حمل با چمدان نیز بهترین چمدان برای سفرهای بین المللی است. کیف چمدان همچنین یکی از سبکترین کیف های قابل حمل در بازار است که همین امر باعث می شود آن را به بهترین نوع حمل کیف مسافرتی تبدیل کنید.

جوانب مثبت :

این هواپیما در تمام خطوط هوایی به عنوان حمل و نقل جای می گیرد
دارای چندین جیب سازمانی است
آستین اپل با پشم گوسفند وجانوران دیگر
منفی :

قیمت
فقط در رنگ های Navy و Taige موجود است
از آمازون اکنون بخرید

بهترین حمل حصار در چمدان های موجود در بازار چیست؟
CHESTER کمینه حمل توشه

CHESTER کمینه حمل توشه یک چمدان hardshell ساخته شده از پلی کربنات سبک، که باعث می شود آن را انعطاف پذیر تر از پلاستیک است. چمدان 22 اینچی بهترین حمل بار در چمدان های موجود است. TSA برای چمدان های اندازه کابین تأیید شده است. با این حال ، این حداکثر اندازه حمل کیسه است ، بنابراین برخی از شرکتهای هواپیمایی ممکن است اندازه حمل را مجاز نگذارند. این یکی از بهترین حمل بارهای چمدان است.

طرفدار :

سبک وزن
بادوام
قابلیت بسته بندی عالی
ضدآب
منفی :

اندازه های اضافی ایجاد نمی کنند
دستگیره ها کمی کوچک هستند
کشیدن کیف روی دسته باعث می شود کشیدن کیسه های دیگر روی دسته دشوار باشد
در پایین چمدان هیچ دسته ای وجود ندارد
از آمازون اکنون بخرید

سفر زمان-برای-تغییر

10 مورد برتر در چمدان و چمدان
Dakine DLX و CHESTER کمینه دو از بهترین حمل بر روی گزینه کیسه، اما آنها ممکن است دقیقا آنچه شما به دنبال. در زیر می توانید بررسی های چمدان ما را از بقیه ده مورد اصلی در کیف های کابین خریداری کنید که هم اکنون می توانید خریداری کنید. اینها همه کیف های دستی چمدانی دارای درجه بالا هستند.

اجرای برنامه نورد آخر هفته SWISSGEAR

SWISSGEAR گریز آخر هفته نورد حمل بر روی دارای چرخ های درون خطی که به فضای داخلی بیشتر با توجه به خطوط هوایی اندازه گیری اندازه کلی حمل در توشه. دسته پایین در بلند کردن آسان از داخل سطل های سربار هواپیما کمک می کند. علاوه بر این ، جیب های جانبی و جلو امکان دسترسی آسان و ذخیره وسایل سفر را فراهم می کند. وزن آن تنها 5.7 پوند است. شما می توانید بسیاری از وسایل موجود در این چمدان را بدون نیاز به نگرانی در مورد محدودیت وزن چمدان هواپیمایی بسته بندی کنید.

جوانب مثبت :

سه دسته برای بلند کردن (بالا ، کناره و پایین)
چرخ های درون خطی فضای اضافی را به خود اختصاص نمی دهند
فضای ذخیره سازی میز خالی
سبک وزن
منفی :

کمبود جیب زیپ داخلی
ضد آب نیست
فقط به رنگ خاکستری تیره موجود است
از آمازون اکنون بخرید

آن Quilte چمدان
آن چمدان Quilte حمل سبک و قابل ارتقا در چمدان است. این چمدان یک طرفه نرم دارای هشت چرخ است که قدرت مانور را برتر می کند. در انتهای بزرگتر اندازه حمل بار مجاز برای اکثر شرکتهای هواپیمایی قرار دارد. هنوز هم تنها با وزن 6.5 پوند بسیار سبک است. فضای داخلی کاملاً روکش شده است و دو بند کراوات از یک طرف و یک جیب بزرگ زیپ مش در طرف دیگر.

جوانب مثبت :

سبک وزن
مواد نازک با دوام
8 چرخ برای کنترل برتر
منفی :

سیستم نیمه گسترش دهنده (فقط انتهای آن گسترش می یابد)
بدون جیب محافظ برای رایانه لوحی یا لپ تاپ
از آمازون اکنون بخرید

سامسونیت اتود
سامسونیت اتود حمل سمت سخت در چمدان است. این چمدان شیک از پلی کربنات 100٪ Makrolon® ساخته شده است. بنابراین ، ساخت این سامسونیت خراش های چمدانی و مقاوم در برابر ضربه را به همراه دارد. این چمدان سامسونیت دارای یک دسته کشش طراحی شده خارجی است که امکان فضای داخلی حداکثر را فراهم می کند. همچنین با یک سازمان دهنده قابل جابجایی همراه است.

طرفداران:

دارای بخش های زیپ / محفظه های جداگانه داخل چمدان است
8 چرخ حرکت آسان را فراهم می کند
سازمان دهنده حلق آویز قابل جابجایی برای لوازم آرایش
منفی:

گسترش نمی یابد
قفل ها را می توان به راحتی خراب کرد
جیب خارجی ندارد
از آمازون اکنون بخرید

چمدان استیو مادن
استیو دیوانه چمدان است چمدان بسیار سبک وزن و با چرخ های عنکبوتی که تار میتند جهت. دسته ساخته شده ارگونومیکی کنترل خوبی از چمدان را با چرخ های چرخش چند جهته فراهم می کند. با این حال ، دسته تمایل دارد که مبهم شود و در جای خود قفل نشود. چمدان سبک وزن با یک پوسته پلی کربنات کامپوزیت با دوام ساخته شده است.

طرفداران:

چرخ های چرخدار چند جهته.
چنگ زدن به دسته ارگونومیک طراحی شده است
چمدان های ناز با طرح های منحصر به فرد
منفی:

هیچ فضای جیب یا زیپ داخل چمدان وجود ندارد. ممکن است نیاز به خرید سازمان دهندگان داشته باشد.
دستگیره مجهز است و در جایی قفل نمی شود
از آمازون اکنون بخرید

Ninewest Carry On Spinner Expandable
Ninewest حمل در ارتقا عنکبوتی که تار میتند ج ontains یک دسته قفل را با فشار یک دکمه. چمدان به راحتی با چرخاننده های 4 چرخ کنترل می شود. همچنین می توان آن را به راحتی با دستگیره های بالا و جانبی برداشته یا حمل کرد. قسمت داخلی شامل یک توری مش و تسمه های دوتایی برای نگه داری وسایل است.

طرفداران:

در یک طرف نرم و یا یک حرکت سخت در دسترس است
سبک و بادوام است
چمدان قابل ارتقا
منفی:

در محدوده اندازه حداکثر برای ادامه کار با خطوط هوایی
رنگهای سبک به راحتی نشان و خاک را نشان می دهند
از آمازون اکنون بخرید

واکنش کنت کول از مرزها

مستطیل خارج از محدوده حمل در چمدان شامل 360 درجه جهت حرکت درجه در لنسر 4 چرخ. دسته یک دکمه فشار کشنده و قابل جمع شدن است که دارای موقعیت های قفل دوگانه است و باعث ایجاد کنترل و مانور فوق العاده می شود. دستگیره های بالا و جانبی امکان بلند کردن و حمل راحت را فراهم می آورد. این چمدان سبک و با دوام نیز در برابر آب مقاوم است. دو محفظه داخلی یا بندهای پوششی یا یک سازمان دهنده زیپ دار دارند.

طرفداران:

یک طرف با پوشش زیپ دیگر با بندهای پوشیده از سبک X
پوسته سخت و بادوام
چندین رنگ ، اندازه و مجموعه در دسترس است
منفی:

دستگیره مجهز و ضعیف است
قابل گسترش نیست
جیب جداگانه یا جداگانه ای ندارد
از آمازون اکنون بخرید

حمل چمدان پاریس DELSEY
DELSEY پاریس چمدان است یک چمدان با دوام ساخته شده از 100٪ پلی کربنات. این دو محفظه داخلی دارای چندین جیب برای سازماندهی موارد است. علاوه بر این ، تسمه گیر و تسمه های پوشاک اجناس را به طور ایمن نگه می دارند و چین و چروک لباس را کاهش می دهند. این چمدان DELSEY دارای یک محفظه جلوی بزرگ با جیب های فشرده شده و یک آستین خالی در این چمدان است.

طرفداران:

فضای قابل ارتقا 2 اینچی
محفظه زیپ جلو
چرخ های دو چرخ دار
چندین رنگ موجود است
منفی:

ممکن است برای برخی خطوط هوایی اروپایی خیلی بزرگ باشد
خراشیدن به راحتی
سنگین برای حمل خالی
از آمازون اکنون بخرید

اسپینر مبانی اولیه Briggs & Riley Baggage
بریگز و رایلی چمدان در شروع مطالعه عنکبوتی که تار میتند است با دسته خارج طراحی شده است. این امر باعث می شود فضای داخلی بیشتر و بسته بندی تخت بیشتر شود. این دسته همچنین دارای سه نقطه قفل در ارتفاعات مختلف برای کاربران است. چرخ های دو چرخان امکان کنترل و مانور نهایی را دارند. برای دسترسی آسان به وسایل ، یک جیب فشرده جلو بزرگ و کوچک وجود دارد.

طرفداران:

دسته بیرونی برای بسته بندی داخل تخت
ضد زخم و علامت گذاری مقاوم
منفی:

قیمت
سنگین برای یک کیسه خالی
از آمازون اکنون بخرید

بهترین حمل در چمدان
یک بار مناسب چمدان یا چمدان دستی برای همه وجود ندارد. هر شخص ترجیحات ، لایک و بودجه خود را دارد که مقداری چمدان می کند. مجبور به چک کردن حمل خود در کیف نیست بلکه فقط یک هزینه اضافی نیست بلکه بسیار ناراحت کننده است. شما باید تمام لوازم الکترونیکی (لپ تاپ ، رایانه لوحی ، دوربین ، و غیره) ، داروها و اشیاء با ارزش را حذف کنید. این موارد را باید بدون هواپیما در هواپیما حمل کنید. مقررات چمدان حمل و نقل بین شرکتهای هواپیمایی متفاوت است. آنها همچنین ممکن است با حمل و نقل بین المللی در چمدان ها متفاوت باشند ، بنابراین بهتر است با خطوط هوایی که شما با آنها پرواز می کنید بررسی کنید تا مطمئن شوید که کیف شما در اختیار آنهاست.

فهمیدم بهترین حمل و نقل یک طرفه نرم در کیف مسافرتی Dakine DLX Carry On Bag است. با توجه به وزن بسیار سبک وزن ، شما قادر به صرفه جویی بیشتر در آن هستید بدون اینکه هزینه کمتری را بپردازید. این کوچکترین پشت در لیست است ، با این حال ، شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد محدودیت های اندازه نخواهید داشت و مجبور نخواهید شد آن را بررسی کنید.

اگر اولویت شما یک چمدان سفت و سخت است ، پس باید چمدان حمل بار CHESTER Minima را خریداری کنید. این بزرگترین چمدانی است که به شما اجازه داده می شود تا چمدان های حمل را تحویل بگیرید. این به شما امکان می دهد چیزهای بیشتری یا بزرگتر را درون پرونده قرار دهید. از این موارد محافظت می شود. با این حال ، وزن این مورد تقریباً دو برابر کیف Danine DXL است ، بنابراین در نهایت ، شما نمی توانید به اندازه (وزن با وزن) درون آن بسته بندی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>