بهترین کرم موبر زنانه در سال 99 ایران

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments


توسط ملانی ویلسون | اخرین به روز رسانی:27 دسامبر 2019
بهترین کرم موبر موهای زائد منطقه بیکینیاصلاح خط بیکینی شما می تواند یک کار سنگین باشد که کمتر از نتایج ایده آل خفه می شود.

اگر شما طرفدار ریش تراش ، سوزش یا موم های معمولی نیستید ، اکنون ممکن است زمان مناسبی برای بررسی موهای زائد مو یا موهای مرطوب کننده باشد.

این محصولات موضعی برای تجزیه پروتئین ها در موها به مواد شیمیایی قلیایی متکی هستند و آنها را درست بالای ریشه ها جدا می کنند.

بهترین کرم موبر موهای زائد منطقه بیکینی در سال 2020 چیست؟
امروزه اکثر کرم موبر های رفع مو نیز حاوی ترکیبات غنی گیاه شناسی هستند که به طور همزمان پوست را جوان سازی و نرم می کنند. برای کمک به شما در یافتن محصول برای موهای بیکینی خود ، لیستی از کرم موبر های برتر رفع موهای بیکینی را برای شما قرار داده ایم.

تولید – محصول
ویژه
مواد اولیه ی آشپزی کانتینر نوع مو
LDREAMAM
(انتخاب ویراستار)
ویتامین E ،
روغن کودک
بهترین کرم موبر زنانه
بررسی قیمت
Liberex
(انتخاب مردم)
آلوئه ورا ،
روغن بادام شیرین
بطری را فشار دهید لاغر
بررسی قیمت
Veet
(بهترین قیمت)
ویتامین E ،
آلوئه ورا
بطری را فشار داده یا پمپ کنید لاغر
بررسی قیمت
منطقه بیکینی

عصاره چای سبز
بطری را فشار دهید درشت
بررسی قیمت
نیر

روغن آرگان
برنامه کاربردی سر خوردن کم
بررسی قیمت

 1. LDREAMAM – بهترین کرم موبر موهای زائد منطقه بیکینی (انتخاب ویراستار)
  کرم موبر موهای زائد LDREAMAM یک داروی ضد عفونی کننده گیاهان برای بیکیو ، پا ، بازو و موهای زیر بغل است. این ترکیب از ترکیب آبراهه آلوئه ورا ، ویتامین E و روغن کودک ساخته شده است.

این محصول توسط متخصصین پوست تست و تایید شده است. بر خلاف محصولات دفع کننده شیمیایی ، نه نیش های تیغ و نه برآمدگی هایی روی سطح پوست باقی می گذارد.

در عوض ، موهای قابل ملاحظه ای نزدیک به ریشه را از بین می برد و صافی باقی مانده صفر را پشت سر می گذارد. علاوه بر این ، بدون درد است. با این وجود ، LDREAMAM یک فرمول حساس برای افراد با پوست به راحتی تحریک می کند.

بهترین کرم موبر موهای زائد منطقه بیکینی
کرم موبر موهای زائد LDREAMAM در بطری فشرده سازی احتیاط قرار می گیرد. به همین ترتیب ، برای مسافرت مناسب است و می توان بدون هیچ مشکلی داخل کیف یا ساحل ساحل ریخت.
علاوه بر این ، این شرکت تضمین رضایت 100 درصدی را ارائه می دهد و به مصرف کنندگان این امکان را می دهد تا محصول را بدون ریسک خریداری کنند. اگر محصول نیازهای شما را برآورده نمی کند ، با پرداخت بازپرداخت کامل ، محصول باقیمانده را به آن برگردانید.

حذف ارگونومیک
این کرم موبر دفع کننده از یک اسپاتول موی سفارشی استفاده می کند. پس از پوشاندن کامل ناحیه ، می خواهید 5 دقیقه آن را درمان کرده و آن را ترک کنید ، از اسپاتول موهای زائد استفاده کنید تا بدون درد محصول را از بین ببرید.
همانطور که محصول باقی مانده را خرد می کنید ، متوجه خواهید شد که این ماده با موهای ناخواسته اشباع شده است. توجه به این نکته مهم است که این محصول با موهای نازک بهترین کار را می کند. از آنجا که این محصول موهای بسیار نزدیک به ریشه را جدا می کند ، اطمینان حاصل می کند که شما برای یک دوره فوق العاده طولانی بدون صاف و بدون مو خواهید بود.

طرفداران:
ترکیبات گیاهی آبرسان شامل آلوئه ورا ، روغن کودک و ویتامین E
همراه با یک اسپاتول موی سفارشی است
بطری فشرده سازی فشرده با کاربرد آسان
100٪ ضمانت برگشت پول
منفی:
با موهای ضخیم یا درشت خوب کار نمی کند
قبل از استفاده مستقیم باید آزمایش آلرژی انجام دهید

 1. Liberex – کرم موبر جدا کننده Premium (انتخاب مردم)
  بررسی کرم موبر جداکننده Liberex Premium

عشق زیادی در مورد کرم موبر جداکننده Premium Liberex وجود دارد. جای تعجب نیست که این کرم موبر موهای زائد مردانه و زنانه “انتخاب مردم” ما است.

فرمول موضعی دارای یک دستور العمل بی خطر و بدون درد است که از مواد طبیعی طبیعی از جمله آلوئه ورا و روغن بادام شیرین تهیه شده است. حباب های عمیقی در فولیکول مو ایجاد می کند تا بتواند رشته های فردی را دقیقاً بالای ریشه جدا کند.

در واقع ، بسیار مؤثر است و هیچ مانع و بثوراتی در آن باقی نمی گذارد. ما این فرمول قدرتمند را برای خط بیکینی ، پاها ، بازوها یا زیر بغل توصیه می کنیم.

این یک مرطوب کننده بیش از حد است
این کرم موبر دفع کننده قدرتمند نه تنها فیوز ناخواسته را بیرون می کشد بلکه باعث ترمیم و لایه برداری پوست نیز می شود.
اثر جوانسازی روغن بادام شیرین و آلوئه ورا غیر قابل انکار است. پوست نرمتر ، نرمتر و جوان تر احساس می شود. ما این را به فرایند آزمایش گسترده Liberex و قدردانی مشتری اعتبار می دهیم.

این بیرون می زند
یک عروسک بزرگ Liberex به اندازه چهارم می تواند فقط 6 تا 8 دقیقه یک قسمت بزرگ از مو را پاک کند. به این ترتیب ، بطری فشار کوچک به چندین کاربرد تبدیل می شود.
علاوه بر این ، توانایی Liberex در موهای شدید در عمق فولیکول باعث می شود که کاربران خطوط بیکینی بدون مو را برای مدت طولانی تر بین برنامه ها حفظ کنند.

طرفداران:
حاوی روغن بادام شیرین و آلوئه ورا است
در 6 تا 8 دقیقه کار می کند
برنامه های کاربردی آزمون زمان را تحمل می کنند
همراه با اسپاتول است
هیچ تیغ نمی سوزاند
بدون دست انداز
منفی:
ممکن است پوست بعضی افراد را تحریک کند
پس از استفاده باید با آب بشویید

 1. Veet – بهترین کرم موبر موهای زائد موقت
  بررسی فرمول های حساس کرم موبر موهای زائد Veet Botanical Inspirations

قیمت پایین همان چیزی است که در ابتدا ما را به کرم موبر موهای زائد Veet جلب کرده است. با این حال ، ما خوشحال شدیم که متوجه شدیم که این فرمول حاوی مواد طبیعی است و باعث می شود پوست ما صاف و شاداب شود.

این نسخه حساس به پوست Veet شامل گیاهان دارویی مفیدی از جمله آلوئه ورا و ویتامین E. استفاده از آن بسیار آسان است و فقط چند دقیقه کار می کند.

متخصص پوست تست شده است
این همیشه رزرو ما را از بین می برد تا محصولات پوستی را که توسط چند متخصص پوست آزمایش و تایید شده اند ، پیدا کنیم.

به همین ترتیب ، ما خوشحال شدیم که متوجه شدیم که کرم موبر موهای زائد Veet Botanical Inspirations یکی از این محصولات است. فراتر از آن ، مانند تبلیغات انجام می شود ، موهای نه چندان دور از ریشه را از بین می برد.
در نتیجه می توانید در عرض چند دقیقه خط بیکینی صاف ، آبرسان و بدون نیک داشته باشید.

بسته بندی صورتی عالی
کرم موبر موهای زائد Veet Botanical Bliss با انتخاب لهجه کوچک یا بطری پمپ با لهجه های صورتی و سبز در انتخاب شما قرار می گیرد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که بطری فشرده شده دارای یک درب قابل جمع شدن است که برای حمل و نقل آسان بسته می شود.
در داخل ، این کرم موبر از ترکیب کننده های شیمیایی تشکیل شده است که شافت مو را در اعماق فولیکول مو حل می کند. اگرچه ممکن است به نظر واقعی خیلی خوب نرسد ، این محصول به همان شکل طراحی شده و از پوست محافظت می کند.
علاوه بر این ، طراوت آور است که بدانید این شرکت بیش از 80 سال است که فعالیت می کند و یک پایگاه مشتری اختصاصی را توسعه داده است.

طرفداران:
مخلوط گیاه شناسی شامل آلوئه ورا و ویتامین E است
انتخاب شما بطری فشار یا پمپ است
بسته بندی با احتیاط
نقطه قیمت پایین
هیچ تیغ نمی سوزاند
بدون دست انداز
طرح های شگفت انگیز برای کودکان خردسال
ضدآب
منفی:
نه برای صورت
حاوی روغن نیست

 1. منطقه بیکینی – اصلی ترین فرمول موهای زائد
  بررسی منطقه بیکینی

دستگاه پاک کننده موی بیکینی Zone Bikini Creme از ترکیبات با کیفیتی از جمله عصاره برگ چای سبز ، روغن دانه آفتابگردان و آلوئه ورا تولید می شود.

کرم موبر با ترکیب مواد شیمیایی قابل اطمینان ، پوست شما نرم ، نرم و بدون مو باقی می ماند. در حقیقت ، تنها 4 دقیقه از نقطه استفاده طول می کشد.

فقط به یاد داشته باشید که پوست خود را با آب ولرم و صابون بشویید تا باقی مانده های آن از بین برود.

خط بیکینی شما از شما متشکرم موبر
یکی از شایع ترین شکایات در مورد کرم موبر های دفع کننده این است که آنها سطح پوست را می سوزانند یا تحریک می کنند. در حقیقت ، بسیاری از افرادی که فقط از محصولات فرومایه استفاده کرده اند ، معتقدند که این قیمتی است که باید برای داشتن خط بیکینی بدون مو داشته باشند.
در همین حال ، محصولاتی مانند منطقه بیکینی از گیاهان تسکین دهنده استفاده می کنند تا تأثیرات سختی از مواد شیمیایی را حفظ کنند. در نتیجه ، آنها می توانند روزها بدون تراشیدن و یا موهای ناخواسته سر خود را پشت سر بگذارند. علاوه بر این ، نیازی به ترس از اعمال مجدد نیست.
مناسب برای پوست حساس
فرمول حساس بیکینی منطقه برای افرادی که پوست لطیف دارند ایجاد شد. این متخصص پوست تست شده و مورد تأیید است.

علاوه بر این ، یک فرمول غنی از ویتامین برای احیای پوست و در حالی که به آرامی آن مو را از بین می برد ، طراحی شده است. جای تعجب نیست که این پرفروش ترین برند depilatory در سراسر جهان است.

طرفداران:
ارزان
حاوی ویتامین E و آلوئه ورا است
پوست را مرطوب می کند
کرم موبر دفع کننده پرفروش در سراسر جهان
منفی:
ممکن است برخی افراد را تحریک کند
برای مدت زمان طولانی نمی توان ماند

 1. نیر – بهترین استیک موهای زائد
  بررسی منطقه بیکینی

اگر شما به ظروف سرباز یا مسافر ایجاد شده با کرم موبر های دفع کننده عاشق نیستید ، Nair Glides Away یک جایگزین به معنای واقعی کلمه ، جامد است. این دئودورانت مانند موهای زائد را با یک برنامه بدون کاسه ارائه می دهد.

این فرمول از روغن 100٪ آرگان مراکش برخوردار است که در از بین بردن موهای ناخواسته به آرامی در تغذیه پوست کمک می کند. یک برنامه برای پاک کردن سطح خط بیکینی ، بازوها و زیر بغل کافی است.

فقط کافی است قسمت بالا را برداشته و محصول را روی نواحی موی سر بزنید تا نتایج تقریباً فوری داشته باشید.

موهای درشت بیش از حد
اگر فردی با موهای ضخیم یا درشت هستید ، خوشحال خواهید شد که بدانید Nair Glides Away برای این چالش آماده است.
در حقیقت ، ما خوشحال شدیم که از کشف این محصول بسیار مناسب به عنوان بسیاری از محصولات رده بالا در هنگام پاک کردن موهای متراکم بهره برد.

با این وجود ، با توجه به اینکه هر چوب فقط 3.3 اونس است ، توصیه می کنیم از این محصول برای مناطق هدف کوچک استفاده کنید تا پوشش گسترده.
برنامه آسان
شما همانطور که می توانید از هر نوع دئودورانت ژل استفاده کنید ، Nair Glides Away را استفاده می کنید. بر خلاف کرم موبر های رسوبی سنتی ، نیازی به نگرانی در مورد کثیف شدن دستان شما نیست.
با این وجود بهتر است این محصول مانند تراشیدن سنتی لکه ها یا بثورات را پشت سر نگذارد. در کل ، این محصول به خوبی قیمت کمتری دارد که می فروشد.

طرفداران:
برنامه اسلاید آسان
حاوی روغن آرامش بخش آرگان است
کمتر از 10 دقیقه طول می کشد
کمتر کرم موبر از کرم موبر های سنتی
منفی:
برای مناطق بزرگ مانند بازوها یا پاها ایده آل نیست
بوی کمی تند دارد
بهترین کرم موبر موهای زائد منطقه بیکینی – راهنمای خریدار
آنچه را باید در کرم موبر موهای زائد جستجو کرد
کرم موبر موهای زائد ، نیاز به تراشیدن مکرر یا رنج بردن از طریق موم های معمولی را از بین می برد. درعوض ، از مواد شیمیایی قلیایی استفاده می کند تا بدن موهای ناخواسته را بدون درد بکشاند. مواد شیمیایی کراتین ، نوعی پروتئین ، در موها را تجزیه می کنند.

این موها را دقیقاً بالای ریشه جدا می کند و یک لکه پوستی صاف و بدون مو را پشت سر می گذارد. در حالی که بسیاری از مردم از این که کرم موبر های دفع کننده پوستشان را می سوزاند یا به آنها آسیب می رساند ، ترس دارند ، اما این محصولات نسبتاً بی خطر و مورد استفاده هستند.

توصیه می کنیم به دنبال کرم موبر موهای زائد باشید که حاوی مواد طبیعی طبیعی باشد. در حالی که مواد شیمیایی قلیایی لازم هستند ، گیاهان دارویی اغلب می توانند پوست مورد درمان را تسکین داده و ترمیم کنند.
البته کرم موبر های دفع کننده چیزی نیست که از آن بترسید. آنها معمولاً بدون درد و قابل استفاده هستند.

در حالی که ما به شما توصیه می کنیم قبل از پخش کردن آنها در تکه های گسترده ، کرم موبر های تست را لکه دار کنید ، ما معتقدیم که این قانون باید در مورد تمام محصولات مراقبت از پوست اعمال شود.
مزایای کرم موبر های ضد عفونی کننده
در حالی که تراشیدن غالباً پشت سر و تیغ ، ناخن ها و موهای ولگرد را پشت سر می گذارد ، کرم موبر های دفع کننده به راحتی با گذشت چند دقیقه از استفاده از پوست روی موهای خود را پاک می کنند.

علاوه بر این ، مناطقی از قبیل خط بیکینی و زیر بغل برای حرکت با تیغ پیچیده و دشوار است. در عین حال ، کرم موبر های رفع مو با کمی و بدون هیچ تلاشی می توانند پراکنده شوند.

فراتر از آن ، کرم موبر های مو پاک کردن موهای خود را بهتر انجام می دهند. تراشیدن فقط موهای سطح پوست را از بین می برد.

در همین حال ، کرم موبر موهای زائد موها را در اعماق فولیکولهای آنها شکسته است. این می تواند زمان رشد موها را به طرز چشمگیری افزایش دهد. هنگامی که مو رشد می کند ، اغلب نرم تر ، نازک تر و قابل کنترل تر است.
افکار نهایی
کرم موبر های رفع مو برخی از ساده ترین و کارآمدترین محصولات مراقبت موضعی در بازار است. آنها یک راه حل بدون درد و ناامیدی را برای معضل قدیمی تراشیدن ارائه می دهند.

علاوه بر این ، آنها به زحمت کشیدن مو از برخی از دشوارترین مکان های مدیریت ، کمک می کنند. امیدواریم که از بررسی ما درمورد پنج کرم موبر برتر حذف موهای بیکینی لذت ببرید.

پس از فهمیدن کدامیک از آنها برای نوع پوست خود بهتر است ، می توانید مطمئن باشید که پوستهای جوانی و نرم و جوانی نیز خواهید داشت.
اگر نظر را دوست دارید ، لطفاً نظرات خود را ترک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>