بهترین کیبوردهای ارگونومیک

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

چگونه تصمیم گرفتیم
ما هر محصولی را که با بودجه خودمان بررسی می کنیم خریداری می کنیم – هیچ وقت چیزی را از تولید کنندگان محصول نمی پذیریم.

88
مدل در نظر گرفته شده است
16
ساعت تحقیق
1
کارشناس مصاحبه شده است
97
مشاوره مصرف کنندگان

خانه
خرید راهنمای بهترین کیبوردهای ارگونومیک
آخرین به روزرسانی نوامبر 2019

اگر زمان زیادی را در مقابل یک کامپیوتر می گذرانید ، روز را تایپ می کنید ، مراقبت از بدن بسیار مهم است. هر کار تکراری می تواند سیستم شما را مالیات دهد ، و چندین جنبه از استفاده منظم از رایانه می تواند با گذشت زمان باعث بروز مشکلاتی شود.

از فشار چشم تا سندرم تونل کارپال ، شرایط ناخوشایند و دردناکی وجود دارد که اگر کسی در مورد تجهیزات مورد استفاده و همچنین نحوه قرارگیری خود در هنگام استفاده از آن دقت نکند ، می تواند ایجاد شود. خوشبختانه محصولاتی وجود دارد که می توانند کمک کنند.

محصولاتی که برای به حداقل رساندن فشار جسمی در طول زمان ناشی از استفاده از رایانه طراحی شده اند ، معمولاً “ارگونومیک” نامیده می شوند. قلب هر فضای کاری ارگونومیک صفحه کلید ارگونومیک است – کیبوردی که برای کاهش کرنش مچ دست طراحی شده است. برخی از کیبوردهای ارگونومیک کاربر را مجبور می کنند که مچ دست خود را به طور موازی با صفحه کلید خود بکشاند ، در حالی که برخی دیگر کلیدها را به طور ناموزون برای حداکثر راحتی و در صورت عدم استفاده بیش از حد از انگشتان خود ، به فضای قرار می دهند.

در حالی که کیبوردهای ارگونومیک نمی توانند مشکلات مچ دست را درمان کنند ، اما مطمئناً می تواند در پیشگیری از آنها کمک کند. اگر انتظار دارید هر روز بیش از 30 دقیقه در صفحه کلید رایانه قرار بگیرید ، دستان خود را به نفع خود انجام دهید و یک صفحه کلید ارگونومیک جامد را انتخاب کنید. انگشتان دست شما به خاطر آن متشکرم.

برای خرید یک صفحه کلید ارگونومیک ، به گزینه های برتر ما مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صفحه کلیدهای ارگونومیک و بهترین روشها ، ادامه بخوانید.

در ارتباط باش

از محتوا ، مشاوره و نکات منحصر به فرد از BestReviews به صندوق ورودی خود دریافت کنید.
اشتراک در مثل ما در فیس بوک!
پست الکترونیک…
بروز بمان

صفحه کلیدهای ارگونومیک بیشترین مزایایی را به کاربرانی ارائه می دهند که قبلاً می دانند چگونه نوع را لمس کنند. کاربرانی که در صفحه کلیدهای خود شکار و لگد می زنند ، هیچ مزایای صفحه کلیدهای ارگونومیک را نمی فهمند و اغلب خود را کم می کنند.
انواع صفحه کلیدهای ارگونومیک
دو نوع صفحه کلید ارگونومیک وجود دارد: اسپلیت و سنتی.

صفحه کلید تقسیم کنید
صفحه کلیدها را به صورت فیزیکی کلیدها را از مرکز جدا کنید و هر یک از نیمی از صفحه کلید را با زاویه درونی قرار دهید تا از جای طبیعی تر دستان خود پشتیبانی کنید. در حالی که صفحه کلید تقسیم شده می تواند کمی طعم اکتسابی باشد ، افرادی که بیش از یک ماه با آنها می چسبند ، معمولاً به صورت مادام العمر تبدیل می شوند. بیشتر صفحه کلیدهای تقسیم شده شامل استراحت مچ دست هستند.

صفحه کلیدهای سنتی
صفحه کلیدهای سنتی رایج ترین نوع صفحه کلید ارگونومیک هستند و کلیه کلیدهای نامه متصل به یک شبکه را در خود جای می دهند. با وجود صفحه کلیدهای سنتی که دارای یک طرح هستند ، کیفیت کلی و قابلیت استفاده کلی در مدلها متفاوت است. برای مثال ، برخی از صفحه کلیدهای ارگونومیک دارای کلیدهای “لمسی نرم” هستند که زمزمه می شوند و به نیروی زیادی احتیاج ندارند.

ویژگی های صفحه کلید ارگونومیک
به منظور ایستادگی در برابر جمعیت ، بیشتر صفحه کلیدهای ارگونومیک شامل ویژگی های اضافی هستند که ممکن است برای شما مفید باشد یا نباشد. آنها اغلب به قیمت آن افزوده می شوند ، بنابراین خوب است که فقط آنهایی را خریداری کنید که دارای ویژگی های مورد نظر شما هستند.

اتصال بی سیم
یک صفحه کلید بی سیم می تواند مسیری طولانی را به سمت حفظ فضای کاری شما بدون درهم و برهمی طی کند. بیشتر کیبوردهای بی سیم با استفاده از یک آداپتور USB شامل که به درگاه USB موجود وصل می شوند به رایانه شما متصل می شوند. سایر کیبوردهای ارگونومیک قابلیت اتصال بلوتوث را دارند که در صورت نداشتن پورت USB در دسترس ، واقعاً می تواند تفاوت ایجاد کند.

کلیدهای دارای نور پس زمینه
برخی از صفحه کلیدهای ارگونومیک شامل نور پس زمینه هستند که باعث می شود کلیدها در یک یا چند رنگ روشن شوند. صفحه کلیدهای دارای نور پس زمینه می توانند برای محیط های کم نور مفید باشند و بسیاری از گیمرهای رایانه ای از مطابقت با سایر نورپردازی های صفحه کلید خود برای مطابقت با سایر تجهیزات بازی خود استفاده می کنند.

برخی از دکمه های عملکرد خاص در صفحه کلیدهای ارگونومیک می توانند برنامه های خاصی را باز کنند. به عنوان مثال ، چندین صفحه کلید ارگونومیک دارای دکمه های ایمیل هستند که برنامه پیش فرض ایمیل را راه اندازی می کنند.

دکمه های عملکرد اختصاصی
بیشتر کیبوردهای ارگونومیک علاوه بر کلیدهای استاندارد روی صفحه کلید ، دارای دکمه های مخصوص به خود هستند. این دکمه ها به طور معمول به یک کار اختصاص داده می شوند – به عنوان مثال ، برخی از آنها دارای دکمه های Volume Up و Volume Down هستند تا بتوانند تنظیمات صوتی را راحت تر انجام دهند ، یا یک دکمه چاپ برای ارسال هر آنچه در صفحه است به چاپگر شما.

موش
بعضی از کیبوردهای ارگونومیک به صورت دسته ای با یک موش تطبیق داده می شوند. در حالی که برخی افراد ترجیح می دهند موس خود را انتخاب کنند و آن را جداگانه خریداری کنند ، اما خرید بسته های ماوس و کیبورد مزایایی دارد.

به عنوان مثال ، بسیاری از بسته ها به ماوس و صفحه کلید اجازه می دهند با استفاده از همان آداپتور USB به کامپیوتر شما متصل شوند. اگر بعداً جداگانه یک موس را خریداری کردید ، حتماً نحوه اتصال موس و صفحه کلید خود را همزمان به دستگاه خود اختصاص دهید.

طراحی صفحه کلید ارگونومیک
این خبر بد درباره کیبوردهای ارگونومیک است: از نظر زیبایی شناسی ، تقریباً همه آنها یکسان به نظر می رسند. اکثر کیبوردهای ارگونومیک سیاه و دارای کلیدهای براق و تعداد انگشت شماری از دکمه های عملکرد ویژه هستند.

این بدان معنا نیست که یک صفحه کلید ارگونومیک نمی تواند ظریف باشد – مطمئناً می تواند – اما اگر به عنوان مثال به سخت افزار اپل عادت کرده اید ، همه راه حل های موجود ممکن است کمی کمی فانتزی باشند.

از آنجا که کیبوردهای ارگونومیک بسیار سودمند هستند ، برای اکثر گیمرها نیز انتخاب کمتری از ایده آل هستند. در حالی که دکل بازی های گاه به گاه را پیدا خواهید کرد که شامل یک صفحه کلید ارگونومیک است ، اما قطعاً نادر است ، زیرا اکثر گیمرها به صفحه کلیدهای بازی اعتماد می کنند ، که به طور خاص برای پشتیبانی از شخصی سازی های پیچیده بازی و تنظیمات کنترل ایده آل طراحی شده اند. (اگر هم در رایانه خود کار می کنید و هم بازی می کنید ، ممکن است ارزش خرید دو کیبورد جداگانه را داشته باشد.)

بیشتر صفحه کلیدهای ارگونومیک بین 30 تا 60 دلار قیمت دارند.

صفحه کلید و باتری های ارگونومیک
اگر یک صفحه کلید ارگونومیک بی سیم خریداری می کنید ، لازم است که توسط باتری های سنتی (معمولاً AA ، اگرچه در برخی موارد ، AAA) یا باتری قابل شارژ داخلی ساخته می شود.

اگر یک صفحه کلید ارگونومیک را با باتری های قابل تعویض کاربر خریداری می کنید ، به خاطر داشته باشید که لازم است هر چند وقت یکبار در صفحه های جدید تعویض کنید (بسته به میزان استفاده از کیبورد). استفاده از باتریهای قابل شارژ می تواند هزینه های طولانی مدت را کاهش دهد.

اگر یک صفحه کلید ارگونومیک را با یک باتری قابل شارژ داخلی خریداری می کنید ، در صورت فراموش کردن شارژ شدن صفحه کلید ارگونومیک خود ، در هنگام قرار گرفتن صفحه کلید یدکی در هر مکان را در نظر بگیرید.

نکات
قبل از خرید صفحه کلید ارگونومیک ، این نکات را در نظر بگیرید:

صفحه‌کلید خود را برای مزایای واقعی ارگونومیک آزمایش کنید. هیچ استاندارد رسمی برای طبقه بندی صفحه کلیدها به عنوان “ارگونومیک” وجود ندارد ، بدین معنی که برای برخی از صفحه کلیدها این اصطلاح صرفاً یک اصطلاح بازاریابی است. پس از خرید یک صفحه کلید ارگونومیک ، همانطور که آن را امتحان می کنید ، به نحوه پاسخ دادن به مچ دست و دست خود توجه کنید. اگر هیچ فایده ای ندارید (مانند کاهش درد) ، یا اگر صفحه کلید به طور صحیح مچ دست خود را بالا نبرد ، تبادل آن را برای یک مدل دیگر در نظر بگیرید.

به یاد داشته باشید که کیبوردهای ارگونومیک یک اقدام پیشگیرانه است و یک راه حل مستقل برای مشکلات مچ دست نیست. کیبوردهای ارگونومیک برای کاهش سایش و پاره شدن دستان شما در نظر گرفته شده است و نوعی فیزیوتراپی یا توان بخشی نیست. اگر هر نوع درد را در دستان خود تجربه می کنید که فکر می کنید ممکن است به صفحه کلید شما مربوط باشد ، برای مشاوره بیشتر با پزشک مشورت کنید.

به خودتان فرصت دهید تا تنظیم کنید. بیشتر صفحه کلیدهای ارگونومیک در ابتدا کمی احساس خنده دار هستند و می توانند عادت کنند. این که آیا این با کلیدهای غیر یکنواخت سازگار است ، مچ دست خود را به داشتن یک پد برای استراحت عادت می دهد ، یا اینکه فقط به یاد آوردن همه کلیدهای غیر استاندارد است ، گرفتن یک صفحه کلید جدید می تواند مشکل باشد. برای اکثر افراد ، مزایای صفحه کلیدهای ارگونومیک از خطرات بالاتر است ، بنابراین وقتی سوئیچ را درست می کنید ، حتماً حداقل یک ماه آن را امتحان کنید.

یک قوطی هوای فشرده و خلاء دریافت کنید. بیشتر کیبوردهای ارگونومیک نسبت به صفحه کلیدهای معمولی دارای قلاب و میل لنگ بزرگتر هستند و این بدان معنی است که فضای بیشتری برای گرد و غبار ، خرد کردن خرده موها ، موها و گرد و غبار وجود دارد تا بتوانید ترک ها را از بین ببرید. برای نگه داشتن صفحه کلید ارگونومیک خود در فرم مناسب ، ابزار تمیز کردن مانند یک قوطی هوای فشرده و یک دست را در نزدیکی خود نگه دارید.

صفحه کلید کامپیوتر به طور هم زمان ماوس یا پد ماوس ارگونومیک را معرفی کنید. ارگونومی مچ دست فقط مربوط به صفحه کلید شما نیست – یک روش خوب و بد برای نگه داشتن ماوس نیز وجود دارد. اگر سوئیچ را به صفحه کلید ارگونومیک تبدیل می کنید ، به ماوس ارگونومیک بروید یا یک پد موس ارگونومیک را همزمان خریداری کنید. سازگاری با سخت افزار جدید همه به طور همزمان آسان تر از آن است که یک بار انجام شود.

اگر یک صفحه کلید ارگونومیک دارای دکمه ای باشد که آرم مایکروسافت ویندوز روی آن قرار دارد ، همچنان با یک کامپیوتر اپل کار می کند – دکمه ویندوز به عنوان کلید فرمان در سیستم عامل OS X اپل عمل خواهد کرد.
سؤالات متداول
س: آیا عادت به یک صفحه کلید تقسیم شده خیلی طول می کشد؟

الف. هر کاربر متفاوت است ، اما بیشتر افراد گزارش می دهند که قادرند ظرف 30 تا 45 روز تنظیم کنند. پس از پایان منحنی یادگیری اولیه ، بسیاری از کاربران می توانند سریعتر از صفحه کلید تقسیم شده با صفحه کلید سنتی تایپ کنند. در حین یادگیری با خود صبور باشید!

س: آیا صفحه کلیدهای مکانیکی ارگونومیک هستند؟

الف – ذاتاً نیست. صفحه کلیدهای مکانیکی نوعی صفحه کلید محبوب است که بر اساس صفحه کلیدهای بهار فعال در دهه 1980 ساخته شده است. چند مدل شامل استراحت مچ دست هستند ، اما این مدل ها تنها بخش کوچکی از بازار را نشان می دهند.

پرسش: آیا صفحه کلید ارگونومیک روی Mac من کار خواهد کرد؟

A. بله. اکثر کیبوردهای ارگونومیک با رایانه های اپل مکینتاش “وصل و پخش” می شوند. برخی از ویژگی های پیشرفته (مانند دکمه های عملکرد ویژه خاص) ممکن است نیاز به نقشه برداری دستی دستی در برنامه تنظیمات سیستم در سیستم عامل X داشته باشند.

پرسش: آیا صفحه کلید ارگونومیک تنها راه نگه داشتن مچ دستم در وضعیت مناسب است؟

A. شماره . برخی از کاربران تصمیم می گیرند کوسنهای جدا از مچ دست جداگانه بخرند و آنها را جلوی صفحه کلید استاندارد قرار دهند. در حالی که این روش همچنین مؤثر است ، کوسنهای استراحت مچ دست خیلی بادوام نیستند و معمولاً خیلی راحت کثیف یا فرسوده می شوند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>