بی طرفی شبکه با بررسی سنا و تایید جیجی سون به FCC بازخواهد گشت

[ad_1]

طرفداران بی طرفی شبکه در برابر کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) قبل از رای گیری مورد انتظار FCC در روز پنجشنبه برای لغو قوانین بی طرفی شبکه در واشنگتن دی سی، 13 دسامبر 2017 گرد هم می آیند.

یوری گریپاس | رویترز

مناظره داغ بعدی فناوری برای کسانی آشنا خواهد بود که آخرین باری را که جو بایدن در کاخ سفید مشغول به کار بود به یاد دارند.

بی طرفی شبکه بازگشته است.

پرزیدنت بایدن، که در زمان باراک اوباما معاون رئیس جمهور بود، زمانی که کمیسیون ارتباطات فدرال به نفع بی طرفی شبکه در سال 2015 رای داد، نشان داده است که در صورت موفقیت، تلاش های دولت ترامپ برای لغو این قوانین با شکست مواجه خواهد شد. او نبردی در پیش دارد.

بایدن با استخدام تیم وو، شخصی که در ترویج اصطلاح بی طرفی شبکه اعتبار داشت، برای کار بر روی فناوری و رقابت در شورای اقتصاد ملی شروع کرد. در ماه ژوئیه، او فرمان اجرایی در مورد رقابت صادر کرد و FCC را تشویق کرد تا قوانینی را برای بازگرداندن بی طرفی شبکه در نظر بگیرد. کار بعدی بایدن این است که FCC را مطابق با دیدگاه خود پر کند.

جسیکا روزنورسل که توسط بایدن به عنوان رهبری آژانس انتخاب شد، قبلاً توسط سنا تأیید شده است. اما جمهوری خواهان با نامزدی جیجی سون برای پیوستن به این کمیسیون پنج نفره شهادت داده اند و به دنبال معرفی او به عنوان یک چهره چریکی هستند. سون دستیار اصلی تام ویلر، رئیس FCC بود که بر اجرای اولین بی طرفی شبکه نظارت داشت.

کمیسر کمیسیون ارتباطات فدرال جسیکا روزنورسل (L) در حالی که کمیسر کمیسیون ارتباطات فدرال مایکل اوریلی (R) در جریان یک جلسه نظارتی به کمیسیون ارتباطات فدرال در 24 ژوئن 2020 در واشنگتن دی سی ناحیه کلمبیا گوش می‌داد.

الکس وانگ | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

با تایید سون اکنون در دست سنا، بایدن راهی را هموار می کند که اعمال کنترل بازار را برای ISP های بزرگ دشوار می کند. هدف بی طرفی شبکه این است که ISPهایی مانند AT&T، Verizon و Comcast را مجبور کنیم که با ترافیک اینترنت به طور یکسان رفتار کنند و با کاهش سرعت برخی محتواها تبعیض قائل نشوند. Comcast مالک NBCUniversal، مادر CNBC است.

FCC، در دوران دولت اوباما، ISPها را تحت عنوان دوم قانون ارتباطات 1934 مجدداً طبقه بندی کرد و آنها را به خدمات مشترک اپراتور تبدیل کرد که می توانستند به عنوان خدمات شهری تنظیم شوند و مشمول محدودیت های قیمتی شوند. ISP ها با این قوانین مخالفت کرده و هشدار داده اند که مقررات سختگیرانه سرمایه گذاری در نوآوری را مختل می کند.

قوانین کوتاه مدت بودند. آجیت پای، که ریاست FCC را در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ بر عهده داشت، از سال 2017 لغو طبقه بندی Title II برای ISP ها را آغاز کرد.

مخالفان قوانین بی طرفی شبکه اکنون یک سلاح جدید در زرادخانه خود دارند: تجربه دنیای واقعی.

قانون‌گذاران جمهوری‌خواه می‌گویند در سال‌های پس از لغو لغو، سناریوهای روز قیامت به نتیجه نرسیده است. خدمات وب از نتفلیکس، آمازون و بسیاری دیگر همچنان به رشد خود ادامه می دهند.

جاناتان اسپالتر، رئیس و مدیر عامل USTelecom، گروهی که نماینده ارائه دهندگان پهنای باند از جمله AT&T و Verizon است، گفت: “این یک کپسول زمان از یک جهان کاملاً جایگزین است.” اکنون که ما 15 سال است که آن را رهبری می کنیم، به سختی یک بحث سیاسی سازنده است.

اسپالتر گفت که برای اینکه ببینید ارائه دهندگان محتوا چگونه پیشرفت می کنند، کافی است به “18 ماه زندگی در طول این بحران کووید و افزایش عظیم استفاده از پخش جریانی، مقیاس بندی، آموزش از راه دور، تحول دیجیتال، سلامت دیجیتال، که با عملکرد بهتر جهانی ممکن شده است نگاه کنید. من حتی پایدارترین شبکه ها را اضافه می کنم.”

جهان پس از لغو

طرفداران بی طرفی شبکه نظرات متفاوتی دارند. آنها می‌گویند که ISPها می‌دانستند که قوانین می‌توانند به راحتی به یک دولت دموکراتیک بازگردانده شوند، زیرا رئیس‌جمهور می‌تواند کمیسیون‌های FCC را معرفی کند و رئیسی را با دستور کار مشترک انتخاب کند. به این ترتیب، ISP ها در ایجاد هرگونه تغییر پرهزینه محتاط بودند.

علاوه بر این، قوانین ایالتی دست نخورده باقی ماندند. مهمتر از همه، کالیفرنیا قانون بی طرفی شبکه خود را دارد، که ISPها در یک دعوی حقوقی در حال انجام که به سطح تجدیدنظر رسیده است، آن را به چالش کشیده اند. آنها در دستور مقدماتی خود، که توسط یک قاضی رد شد، استدلال می کنند که ایالت ها نباید قدرت تنظیم چنین خدمات “ذاتاً بین ایالتی” را داشته باشند.

طرفداران بی طرفی شبکه تلاش های کالیفرنیا را ستایش می کنند.

مت وود، معاون سیاست گذاری و مشاور عمومی Free Press، یک سازمان غیرانتفاعی که از بی طرفی شبکه حمایت می کند، گفت: “من واقعاً نمی خواهم ادعاهایی بشنوم مبنی بر اینکه قوانین بدیهی است مهم نیستند زیرا هیچ چیز تغییر نکرده است.” “هیچ چیز تغییر نکرده است زیرا بزرگترین ایالت که اغلب مذاکرات فدرال را انجام می دهد و چندین ایالت دیگر مداخله کرده اند و نوعی جایگزین داشته اند.”

پس از اینکه دادگاه فدرال قانون بی‌طرفی شبکه کالیفرنیا را تایید کرد، AT&T گفت که با بستن شکافی که به شرکت اجازه می‌دهد سرویس خود را ترجیح دهد، به اجرای معافیت HBO Max از محدودیت‌های داده‌اش پایان می‌دهد.

مدافعان همچنین به روش‌های ظریفی اشاره می‌کنند که برخی از شرکت‌ها از پایان دوره ترامپ اقدامات خود را کاهش داده‌اند. Gizmodo در آن زمان گفت، برای مثال، یک ISP کوچک در آیداهو و واشنگتن در اوایل سال جاری گفت که فیس‌بوک و توییتر را به‌طور پیش‌فرض پس از ناراحتی مشتریان از واکنش آنها به شورش کنگره آمریکا در 6 ژانویه مسدود می‌کند.

اما فریاد اصلی برای بی‌طرفی شبکه این است که آمریکایی‌ها به دسترسی سریع‌تر و مطمئن‌تر به اینترنت نسبت به قبل متکی هستند، واقعیتی که در طول همه‌گیری آشکار شد.

هارولد فلد، معاون ارشد گروه سیاسی Public Knowledge که قبلا از شرکت‌های محتوا و ارائه‌دهندگان پهنای باند کمک مالی دریافت می‌کرد، می‌گوید: «زمانی که این اتفاق در سال 2015 رخ داد، «مفید» یک کلمه فحش بود. “اکنون، بعد از یک بیماری همه گیر، همه می گویند، “بله، البته، پهنای باند یک ابزار مفید است.”

فلد گفت که عموم مردم می‌دانستند که اینترنت چیزی بیش از «ویدیوهای گربه‌ها و نتفلیکس» نیست و بیشتر شبیه برق است.

لوگوی نتفلیکس در 7 اکتبر 2021 در لس آنجلس، کالیفرنیا در دفتر مرکزی نتفلیکس در لس آنجلس (TOP) نمایش داده خواهد شد.

ماریو تاما گتی ایماژ

فلد گفت: “هیچ کس تحت تاثیر این استدلال قرار نمی گیرد که بد است با برق به عنوان یک شرکت دولتی رفتار کنیم.”

حتی مخالفان نیز اذعان دارند که حال و هوای کشور تغییر کرده است.

جفری مان، رئیس مرکز بین‌المللی حقوق و اقتصاد، که با طبقه‌بندی مجدد عنوان دوم برای ISP‌ها مخالف بود، گفت که استدلال‌ها به نفع عدالت اجتماعی می‌توانند اکنون طنین‌اندازی بیشتری داشته باشند. مان گفت که این می‌تواند شامل مقررات حداقل قیمت باشد، و از ISPها بخواهد سطح ارزانی از خدمات را ارائه دهند، نتیجه‌ای که “فکر نمی‌کنم پایان دنیا باشد.”

شاید بزرگترین تغییر ماهیت بحث در هفت سال گذشته، این بوده است که دروازه بانان اینترنت چه کسانی هستند.

شرکت‌هایی مانند گوگل در گذشته به شدت سیاست‌های بی‌طرفی شبکه را ترجیح می‌دادند، زیرا شرکت جستجو برای ارائه محتوا به ISPها متکی بود. امروزه گوگل و فیس بوک توسط بسیاری به عنوان پلتفرم های غالب برای تصمیم گیری در مورد آنچه که کاربران می بینند در نظر گرفته می شوند.

اسپالتر از US Telecom می‌گوید که اگر قانون‌گذاران به دنبال راه‌حل‌های واقعی هستند که دسترسی برابر به مهم‌ترین اطلاعات و خدمات را تضمین کند، باید دیدگاه خود را نسبت به بی‌طرفی شبکه گسترش دهند.

اسپالتر گفت: «سیاستمداران و مصرف‌کنندگان درک می‌کنند که مشارکت‌های زیادی در بسیاری از شرکت‌ها وجود دارد که باید اصول مشابهی را در نحوه اداره تجارت خود از لحاظ باز نگه داشتن اینترنت بپذیرند و اتخاذ کنند. «این فقط ارائه دهندگان پهنای باند نیستند. تامین کنندگان سکوهای مرزی نیز باید این گفتگو را داشته باشند.”

اسپالتر گفت آمازون و گوگل دو شرکتی هستند که می توانند در چنین بحثی شرکت کنند.

فلد می گوید این دو موضوع متفاوت هستند و می توان به هر دو پرداخت.

او گفت: ما می توانیم همزمان برویم و آدامس بجویم.

موانعی برای تایید در راه است

قبل از هر حرکتی از طرف FCC، کمیسیون باید صفوف خود را پر کند، روندی که قبلاً بحث برانگیز است.

جمهوری خواهان در بازجویی از سون می گویند که او علیه شبکه های تلویزیونی و دیدگاه های محافظه کارانه تعصب خواهد داشت. آنها به توئیت های گذشته او در انتقاد از فاکس نیوز و همچنین مشارکت او به عنوان عضو هیئت مدیره در یک سرویس تلویزیونی غیرانتفاعی آنلاین که پس از از دست دادن پرونده در تلویزیون بسته شد، استناد کردند.

سون شهادت داد که نظرات و تجربیات قبلی او بر عملکرد او به عنوان یک کمیسر تأثیری نخواهد داشت. او حمایت شگفت انگیزی از برخی از چهره های بلندپایه محافظه کار رسانه ای دریافت کرد.

کریس رودی، مدیرعامل نیوزمکس از نامزدی سون حمایت کرد. و چارلز هرینگ، رئیس شبکه خبری One America، ماه گذشته در بیانیه ای گفت که سون به تحمیل “بازارهای بازتر در محیطی که ممکن است یک شبه انحصاری باشد” کمک کرده است.

هرینگ می‌گوید: «من چندین سال دوشادوش جیجی سون در سنگرها بر سر مسائل زیادی جنگیدم. “من کاملاً از نظرات شخصی جیجی آگاه هستم، اما حتی بیشتر از اعتقاد و حمایت قوی او از تنوع در برنامه، به ویژه در اخبار، با وجود تضاد با دیدگاه های شخصی خود آگاه هستم.”

رابرت هرینگ، پدر چارلز و مدیر اجرایی OANN، بعداً توضیح داد که این شبکه از نامزدی سون حمایت نمی کند.

در حال حاضر، چهار کمیسیونر FCC به احزاب تقسیم شده اند – دو دموکرات و دو جمهوری خواه. سون یک تساوی شکن و یکی از آخرین موانع اجرای قوانین بی طرفی شبکه فدرال است.

مشترک CNBC در یوتیوب شوید.

تماشا کنید: FCC به لغو قوانین بی طرفی شبکه رأی می دهد

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü