خانه هوشمند و تجهیزات هوشمند برای خانه و استفاده شخصی استایل آپ

وجود دارا هستند که شما آن‌گاه از گذراندن عصر همگی روشها را حساس توجه به کاربری سیستم تعیین نموده و طراحی و کارگزاشتن می کنید. ماژول های توسعه عملکردسیستم‌های منزل هوشمند متنوع‌ترین عملکرد را دارا‌هستند و طبق معمول به یک رابط رابط مشترک یا ویژه متصل می‌شوند. آنان لیستی از عملکردهای سیستم صوتی هوشمند کنترلر را توسعه و گسترش می دهند، به عنوان مثال، ماژول پیام صوتی در دست گرفتن سیستم را اهمیت استفاده از اوامر صوتی (صدایی) قابلیت و امکان پذیر می کند. همینطور این قابلیت و امکان وجود دارد که سیستم کنترل خانه هوشمند پیام های صوتی (سلام، هشدار، تبریک و …) را بر روی بلندگوها پخش کند.
دسته‌بندی نشده
به تیتر نمونه ممکن میباشد زمان بیدار شدن قهوه‌جوش را پر‌نور کنید، پرده‌ها را گشوده کنید، چراغ‌ها را واضح کرده و سیستم دزدگیر را غیرفعال کنید. برند Control4، مارک شناخته شده هوشمند سازی می باشد که می تواند کلیدی دقت به نیاز انسان مدرن تجربه جدیدی از آسایش و راحتی را برایش مهیا سازد. تقریبا همه ما به نوعی از هوشمند سازی در عمل های روزانه به کار گیری می کنیم درهای اتوماتیک پارکینگ ها، ساعت های زنگ دار، تایمر اجاق گاز، ریموت در اختیار گرفتن ها و … . البته وقتی کلام از خانه هوشمند می نماییم منظورمان چیزی بیشتر از همین هاست. همین لامپ ها برای هر موقعیتی میزان نور و طیف رنگی مختلفی را ارائه می‌دهد و میزان نور به رخ مداد در شب و روز مختلف میشود.

سیستم‌ روشنایی هوشمند:

برای روشن کردن حرفه و ایجاد جریانی از هوای تازه، بدون چاره نیستید موقعیت سهل وآسان خویش را رخنه کنید. نه، شما دیگر زیر درخت نخل در یک توشه تیکی نیستید، اما در حیاط خویش مهم یک پنکه سقفی نسیم تابستانی خوبی به جهت شما ساخت می کند. پر جنب و جوش رنگ نمایید که به شما کمک می نماید خوی و خلق را بهبود داد و شب را خاص‌تر کنید. به نقل از خبرگذاری منزل خویش را به طور طبیعی خنک و دلپذیر نگه دارید حتی در گرم ترین روزهای تابستان، به این ترتیب نیازی به اجرای AC خویش ندارید. پر‌نور گذاشتن کولر گازی در کل روز برای برگشت به منزل ای که به خوبی خنک می شود. احتمالاً احساس می کنید که آن‌گاه از یک روز کاری به منزل ای که بیش از حد گرم شده است گشوده می گردید.
در ادامه از همین مقاله سژین اهمیت بعضا تجهیزات برای آموزش هوشمند سازی ساختمان آشنا خواهید شد. از هوشمند سازی روشنایی ، آبیاری ، سیستمهای امنیتی ، گرمایش و سرمایش و هر آنچه نیاز به در اختیار گرفتن ظریف خیس و خانه هوشمند هیربد اما بیرون از محل دارد. رشته ای ها معمولا یک سیستم منزل هوشمند را بر اساس یک پلت فرم قابل انعطاف افزاری و تجهیزاتی از یک سازنده می سازند که محصولات آن در بازار شناخته شده می باشد و نظرات مثبتی نیز دارد.
مثلا زمانی اسباب و اثاث خانگی، چراغ یا این که ترموستات هوشمند دارید، زمانه و طریق روشن شدن و کارایی آن ها را دارای این سیستم در دست گرفتن می‌کنید. بنابراین، در اختیار گرفتن بیشتری بر مصرف انرژی خود دارید و به احتمال زیاد، عادات مصرف انرژی خویش را تغییر خواهید داد. اساسی ترموستات‌های هوشمند، می‌توانید بدون توجه به نزدیکی به خانه، دمای منزل خود را در هر وقتی زمان‌بندی، بررسی و از راه دور در اختیار گرفتن کنید. از شیوه در اختیار گرفتن خودکار معتدل، می‌توانید تنظیمات دمایی از پیش تنظیم‌شده را قبل یا زمان ورود به آپارتمان خویش فعال کنید. به‌عنوان‌مثال، زمانی که درب آپارتمان باز می‌شود، کولر یا بخاری شما می‌تواند به طور خودکار روشن شود.

  • در واقع انسان‌ها از زمانی که پا به این جهان گذاشتند، به این فکر بودند که خانه‌های خویش را به محیطی راحت‌تر به جهت زندگی تبدیل کنند.
  • تعداد مقداری از امکانات خانه هوشمند می توانند با ترموستات هوشمند متصل شوند.
  • تعداد دکمه هایی که به صورت تبدیل (کلید سناریو) گزینه نیاز می باشد اعلام نمایید.
  • یک خانه هوشمند یک نیاز به جهت انسان عضر حاضر میباشد تا دارای به کار گیری از آن بتواند به مدیریت دوران و مصرف انرژی بپردازد و دغدغه های اولیه زندگی را به تکنولوژی بسپارد.
  • با این سیستم می‌توانید لامپ‌های گوناگون را از روش به دور در دست گرفتن نمایید و یا این که رنگ آنها را تغییر تحول دهید.

این سیستم بر روی یک تلفن همپا یا این که بقیه دستگاه های کانال کارگزاشتن شده میباشد و کاربر می تواند برای اعمال تغییرات مختص جدول وقتی تولید کند. تمامی ی این تنظیمات از خط مش بدور از نحوه تلفن همراه موبایل می تواند پیاده سازی شوند. به طور کلی در منزل هوشمند کلیه وسایل هوشمند موجود در آن از طرز اینترنت یا این که تلفن و پیام کوتاه اصلی یکدیگر در رابطه و زیر در دست گرفتن ساکنین منزل هستند. تمامی تجهیزات برقی شما می توانند به پنل با متصل شوند و به راحتی از راه و روش دور در دست گرفتن شوند. هر چه میزان تعداد و تنوعتجهیزات کارگزاری شده در ساختمان عمده باشد، هزینه های دریافتی بابت بها هوشمند سازیساختمان نیز بیشتر می شود. هرچه ساختمان آیتم نظراز نطر سیم کشی برق هوشمند فراهم خیس باشد طبعا بها هوشمند سازی ساختمان ها کمترخواهد شد.
سیستم های روشنایی هوشمند مثل Hue from Philips Lighting Holding B.V علاوه بر این‌که می توانند از شیوه به دور و به صورت سفارشی کنترل شوند، می توانند زمان حضور سرنشینان در اتاق را تشخیص دهند و نور را در رخ لزوم تنظیم کنند. لامپ های هوشمند همچنین می توانند خویش را بر پایه در دسترس بودن نور روز تهیه کنند. اگر می خواهید خانه خویش را هوشمند کنید، خرید کردن پریزهای هوشمند بایستی در بالای لیست اولویت شما باشد. کلیدی دوشاخه های هوشمند، می توانید اسباب و اثاث خانگی خویش را رئیس و در دست گرفتن کنید، در زمان و همت خویش صرفه جویی کنید و میزان مرغوب بودن زندگی خویش را بهبود بخشید. بنابراین، حالا می توانید در آیتم آن فکر کنید، چه چیزی در این گزینه مختص است. نکته ویژه در پریز هوشمند همین است که می توانیم آن را از خط مش دور در دست گرفتن کنیم.
اگر اکثر زمان ها از الکسا استعمال می کنید، پریز هوشمند آمازون یک گزینه خوب است. هر دستگاهی را که به پریز هوشمند آمازون وصل می‌کنید، می‌توانید اهمیت به کار گیری از برنامه الکسا در آیفون یا اندروید، موبایل هوشمند خود پر‌نور و خاموش کنید. کافی میباشد این لامپ‌ها را بر روی سرپیچ‌های ساده نصب کرده و آن‌گاه نرم‌افزار منحصر را بر روی تلفن همراه ملازم یا این که تبلت و یا لپ تاپ فردی خویش کارگزاشتن کنید. علاوه بر اپلیکیشن، می‌توانید اهمیت کمک ریموت نیز کل همین کارها را انجام دهید. سیستم روشنایی هوشمند یکی از تکنولوژی‌های زیاد کاربردی می باشد که در کشور‌ایران هم گزینه به کار گیری قرار می‌گیرد. در ادامه مطلب حساس یکی از از این سیستم‌ها که لامپ هوشمند می‌باشد؛ اکثر آشنا خواهید شد.

چگونه خانه‌ی خود را هوشمند کنیم؟

به جز راحتی، بازدهی انرژی بهتر و امنیت بالاتر نیز ویژگی‌های مهم هستند. در صورتی که سیستم گرمایشی خانه هوشمند از طریق وای فای اهمیت پنجره در ارتباط باشد، می‌تواند گشوده بودن آن را تشخیص بدهد و سکو گرمایش را متناسب اهمیت آن قلیل نماید یا این که خاموش شود. این رخداد در صورتی که سنسورها تشخیص بدهند کسی در خانه نمیباشد نیز می‌تواند رخ دهد.

دوربین امنیتی ذیل شبکه wifi سونوف

می تواند برنامه ریزی شود تا اقدامات متمایز را در ارتفاع زمان، طبق یک برنامه وقتی انجام دهد. علاوه بر حالت آفلاین، می قدرت حساس کنترلر از نحوه یک رابط ویژه (شبکه کامپیوتری، اپراتور تلفن همراهیا شبکه رادیویی) و ابزارها را به رخ دستی عمل کنید. در عین اکنون همه سنسورها و رله ها هم در سیستم حضور دارند و رئیس قدرت را در آن انجام می دهند حالت خودکار. می‌توان گفت خانه‌های هوشمند از مهم‌ترین دستاوردهای دارای ربط اهمیت تکنولوژی هستند که تاثیر مستقیم بر میزان مرغوب بودن زندگی دارند.
سایر محصولات نظیر چراغ‌ها و وسایل ارتباطی مرتبط می‌توانند حساس خاموش‌شدن به زمان عدم به کار گیری از انرژی کمتری به کارگیری کنند. مهم هوشمندسازی خانه خود منزلی ایمن‌تر خواهید داشت، می‌توانید بخش اعظم در مصرف انرژی صرفه‌ جویی نمایید و یا این که صرفاً مکانی سرگرم‌ کننده‌تر به جهت زندگی داشته باشید. همچنین نمونه‌هایی از محصولاتی را به شما معرفی خوا‌هیم کرد که می‌تواند شما را در هوشمندسازی منزل خود کمک کند. کلیه همین موارد (لوازم هوشمند سازی ساختمان) به انتخاب افراد به جهت منزل کارگزاشتن و راه‌اندازی خواهد شد؛ در ادامه همین نوشته برایتان از مزایای تبدیل منزل خویش به منزل هوشمند گفته می شود. دوربین ها صرفا یک عدد از جنبه های امنیت خانه هنگام تولید خانه هوشمند هستند.

مرکز فروش تجهیزات خانه هوشمند دارای باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟

هنگام گزینش تجهیزات امنیتی به جهت منزل هوشمند مسلما نوعی از تجهیزات برندهای هوشمندسازی را انتخاب نمایید که کاربری آن به جهت کلیه افراد خانواده از جمله سالمندان و کودکان ریلکس باشد و به سواد دیجیتال خاصی نداشته باشد. برای دریافت فهم و شعور درست از خانه هوشمند و تصمیم‌گیری بهتر در این زمینه، نیاز دارید که مقالات خانه هوشمند را کاوش و مطالعه کنید. مقلات زیادی در این حوزه بنا کردن شده‌اند که به شما امداد می‌کنند داده ها مهمی درباره سازوکار خانه‌های هوشمند و هوشمندسازی به‌دست بیاورید. همانطور که می‌دانید همگی سیستم‌ها، وسایل و امکاناتی که در اختیار ما قرار می‌گیرند، اصلی یک سری مزایا و معایبی یار میباشند که به طور کامل طبیعی و قابل انتظار هستند.

نحوه سیم‌ کشی خانه هوشمند

حسگرهای تندستی مراقب سالم ما هستند و واقعیت مجازی و افزوده، دنیای تخیلات را به زندگی واقعی ما پیوند داده‌اند. خرید کردن تجهیزات هوشمندسازی، روشنایی و … .به طور کلی، شما می‌توانید اهمیت داشتن یک سیستم روشنایی هوشمند در هر زمانه از روز و در هر کجا که هستید، کلیدی تلفن همراه هوشمندتان سیستم روشنایی منزل تان را تنظیم کنید. تصور نمایید چراغ‌های آشپزخانه‌تان طوری تهیه و تنظیم شده باشد که زمانی که از سرکار به منزل می‌رسید روشنایی آشپزخانه در به عبارتی سطحی باشد که شما می‌خواهید. اتوماسیون خانگی همچنین به مصرف کنندگان کمک می‌کند تا کارایی را بهبود بخشند.

اپلیکیشن‌های موبایل خانه هوشمند

قفل‌های هوشمند همینطور می‌توانند زمانه نزدیکی ساکنین را تشخیص دهند و درها را برای آن ها باز کنند. البته باید توجه داشت که همین امکان به جهت هوشمند سازی بیسیم ممکن و تماما بدون دردسر است. اهمیت سلام / جهت دریافت نمایندگی شرکت خانه هوشمند پلان، می توانید درخواست خویش را از طریق صفحه درخواست نمایندگی ارسال کنید. کلیدی سلام / منزل هوشمند Control4، یک مارک آمریکایی می باشد و محل کار آن در ایالت یوتا بومی است. مثل قفل در، آیفون چهره یی هوشمند نیز یکی از از اجزای حیاتی امنیتی خانه هوشمند محسوب میشود. علاوه بر بخش هایی که در بالا ذکر شد، گلخانه، سیستم آبیاری، پارکینگ، استخر و سونا، سقف ایوان ها و … نیز می توانند هوشمندسازی شوند.

تاریخچه مختصری از منزل هوشمند

اگر وسایل متعددی به روتر و شبکه وای فای خانگی شما وصل باشند، شتاب اتصال اینترنت شما بقیه وسایل شما نظیر لپ تاپ و تبلت را دارای کندی مواجه خواهند کرد. تراز سوم نوبت به انتخاب و خرید کردن دستگاه‌های IoT یا این که internet اشیا است. سفارش ما همین میباشد که همین تجهیزات را از برندهای دارای خریداری کنید که ضمن اطمینان از میزان مرغوب بودن مارک سازنده، از میزان مرغوب بودن تولید محصولات هم مطمئن خواهید شد.

آبیاری هوشمند

دستگاه های اکسس در اختیار گرفتن برای در دست گرفتن ورود و خروج افراد مورد به کار گیری قرار می گیرد. کاربر گرامی لطفا نظر خویش را در باکس زیر متن و پس از مطالعه قوانین و مقررات وب سایت سژین دکمه ارسال را کلیک کنید. استعمال از سیستم شیر برقی منحصربه‌فرد به جهت جدا نمودن جریان آب گرم و بایپس نمودن آن در مدار بازگشت آب. در خانه‌های هوشمند می‌توان به‌جای قفل‌های معمولی از کلید کارتی یا این که اثر انگشت استعمال کرد تا بدین ترتیب ورود سارقان به منزل دشوارتر شود. علاوه بر این، یک سیستم اتوماسیون مرکزی کل سیستم‌های روشنایی، گرمایشی، تهویه، سرگرمی و امنیتی را در دست گرفتن می نماید و در عین هم اکنون به‌عنوان سیستم رابطه داخلی یا همان اینترکام گزینه به کارگیری قرار می‌گیرد. کمتر کسی را این روزها می اقتدار پیدا کرد که در گزینه منزل هوشمند و تجهیزات هوشمند سازی ساختمان تا به هم اکنون خبری نخوانده باشد یا در آیتم آن چیزی به گوشش نخورده باشد . گزینه‌ی دیگری که می‌توان به جای لامپ‌های هوشمند به جهت هوشمندسازی سیستم روشنايی به کار گرفت، استفاده از کلیدهای روشنایی هوشمند است. دارای استعمال از اين کليدها امکاناتی مانند تغيير شدت روشنایی و تهیه طیف نور و رنگ تابش لامپ هوشمند از دست می‌روند، ولی در عوض، هزینه‌ی خریداری تعداد زيادی لامپ هوشمند از دوش‌تان برداشته می‌شود.
با ترقی تکنولوژی چراغ های تایمردار سطح بالاتر از هوشمند سازی را ارائه کردند. تراز فراتر از آن به کار گیری از سنسورهای حرکتی به منظور تشخیص انسان و تولید روشنایی در به عبارتی محدوده می باشد. سیستم اعلان حریق به شکل خودکار تأثیری بر عملکرد سیستم تهویه ندارد و …. در یک ساختمان هوشمند، تیم ای از سنسورها وجود دارد که دیتاها متمایز نظیر میزان روشنایی ناشی از نور روز، دمای اتاق، حضور افراد در اتاق، آتش سوزی، وقوع سرقت و … را می توانند اخذ کنند. مثلاً هنگامی کسی در اتاق نباشد، چراغ‌ها می‌توانند به‌طور اتومات خاموش شوند و ترموستات را می‌توان طوری تنظیم کرد تا دمای داخل در ارتفاع روز کاهش یابد و صحیح قبل از وصال ساکنان خانه،‌ دوباره به درجه‌ی مناسب برگردد. کل همین کارهای خودکار، همراه‌با دستگاه‌های مدرن و کم‌مصرف، در مصرف برق، آب و گاز صرفه‌جویی می‌کنند.

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü