خرید رمان انگلیسی اورجینال

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

در همین راستا ، گروه تحقیقات نظامی با كمك تجربه ای خرید رمان انگلیسی اورجینال كه از سال 1393 با واحدها در زمینه تهیه ، تدوین و انتشار شناسنامه و اطلس واحد شروع كرده بود ، به كمك این بخش پرداختند. در نتیجه خرید رمان انگلیسی اورجینال، گروه تحقیق نظامی ، طی جلسات مشترک با سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در سپاه های ولایتی ، عملیات های کلیدی و محققان واجد شرایط و ناظران غالب را شناسایی کرد.

 

وی با اشاره به انتشار کتاب “کوه آتش” به عنوان اولین کار مشترک در زمینه نبرد یگان با انتشار 27 بعثت ، اظهار داشت: آنها در پرونده های عملیاتی دوران دفاع مقدس خود از حفاظت های بسیاری برخوردار هستند. بعلاوه خرید رمان انگلیسی اورجینال از یک سو چون این واحدها متعلق به مرکز و پایتخت کشور بوده و مورد توجه ویژه مسئولان سیاسی و فرماندهان نظامی قرار دارد و از طرف دیگر به دلیل حمایت مردمی و حضور مردم و فرزندان مسئولان و فرماندهان در این واحد . و خرید رمان انگلیسی اورجینال قابل توجه بود که این واحد در طول جنگ هشت ساله نقش بسزایی داشت.

اکبرپور افزود: به دلایل فوق ، گروه تحقیقات نظامی پس از برگزاری خرید رمان انگلیسی اورجینال جلسات مشترک با سازمان حفظ آثار و انتشار ارزش های دفاع مقدس و 27 نشریه بعثت ، یک سری عملیات کلیدی را برای این یگان در دوران دفاع مقدس شناسایی کرد. و انتشار آثار را در دستور کار قرار دهید.

وی با اشاره به ملاحظات و چالش های پیش روی تیم تحقیق نظامی در این آزمایش جدید خرید رمان انگلیسی اورجینال، گفت: تحقیق و تألیف کتاب جنگ در یگان های سپاه ، به ویژه لشکر 27 محمد رسولولا ، کاری آسان و مهار است. از یک سو ، از آنجا که فرماندهان و سربازان این لشکر هنوز علاقه خاصی به حفظ خاطرات و خطرات دوران دفاع مقدس پس از جنگ داشتند ، چندین اثر سنگین را با حروف “ماهواره صاعقه” و “حمله متقابل” منتشر کرده بودند. ترکیب و تولید کار ساده و آسان بود. از طرف دیگر ، به دلیل کمبود برخی از فرماندهان برجسته و کمبود اسناد در بایگانی لشکر 27 ، محمد رسولولا و کمبود اطلاعات در مورد عملیات ، تحقیق و نوشتن را با مشکل روبرو کرد. این را دو برابر خرید رمان انگلیسی اورجینال کنید.

مدیر تحقیقات نظامی در مرکز اسناد و تحقیقات دفاعی جهان افزود: تنها کتاب جنگ اولین قدم در دستور کار ، نبرد لشکر 27 محمد رسولا در عملیات والفجر 3 ، 4 و 5 بود (بامو انجام نشده است). مرکز اسناد و تحقیقات مقدس کلیه دفاتر راوی و گزارشات مربوط به عملیات و کاست ها و گزیده اسناد و ضبط های مربوط به عملکرد خرید رمان انگلیسی اورجینال واحد در عملیات والفجر 4 را در اختیار این نویسنده محترم قرار داده است. اسناد را به بخش نویسنده ارسال کنید. و یک سال بعد ، این اثر با تلاش آقای بابایی منتشر شد.

گلالی بابائی ، محقق و مستندساز دفاع مقدس که از جنگجویان سپاه بیست و هفتم محمد رسولولا در طول جنگ بود ، گفت که موضوع اصلی کتاب کوه آتش سوابق عملیاتی لشکر 27 است. محمد رسول الله در محور بامو- دربندیان ، والفجر 3 و والفجر 4 ساله بود ، وی گفت: محمد لشکر 27 ، محمد رسول الله ، شهید آن زمان حاج ابراهیم همت بود. خوشبختانه خرید رمان انگلیسی اورجینال شهید همت از جمله فرماندهانی بود که پس از انجام هر عملیات آنالیز و عملیات را به طور کامل شرح داد. به همین دلیل ، بهترین و مطمئن ترین اطلاعاتی که می توانستیم از گردان ها و اقدامات آنها بدست آوریم ، جمع آوری مصاحبه ها و سخنرانی های این شهید بزرگوار بود. به همین دلیل او در مرکز این کتاب قرار دارد.
وی افزود: البته در این کتاب یگان ها و همه گردان ها حداقل دو راوی دارند که درباره مشکلات یا کارهایی که به آنها محول شده و اقداماتی که انجام داده اند صحبت کرده اند.

 

بیشتر اسناد استفاده شده در کتاب “کوه آتش” مربوط به اسناد مرکز اسناد و خرید رمان انگلیسی اورجینال تحقیقات دفاع مقدس است.
این پژوهشگر و مدیر مستندهای دفاع مقدس با بیان اینکه بیشتر اسنادی که در کتاب “کوه آتش” به کار رفته مربوط به اسناد مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس است گفت: همه این اسناد توسط راویان حاضر در لشکر همزمان ضبط شده است. ما در اختیار مرکز مقدس اسناد و تحقیقات بوده و هستیم. بسیاری از راویان و کسانی که داستانشان در کتاب مستند است ، برای چهار سال جنگ بعدی به شهادت رسیدند. به عنوان شهید همت و شهید حاجی پور.
بابای در مورد محتوای کتاب “کوه آتش” گفت: این کتاب دوره از ماه مه تا دسامبر 1983 را در بر می گیرد ، این دوره خرید رمان انگلیسی اورجینال تقریبا زمانی است که عملیات در جنوب قفل شده است و دیگر نمی توان در دشت عملیات انجام داد. زمین و در دشت های جنوبی. . برنامه فرماندهان رفتن به غرب و شمال غرب بود. این کتاب عملیات انجام شده در این جبهه را شرح می دهد ، از جمله عملیات والفجر 3 که در کوهستان انجام شده است.

وی گفت: عملیات لغو شده مبحث دیگری است كه یك سوم كتاب بر روی آن اختصاص یافته و خرید رمان انگلیسی اورجینال به شناسایی دشوار و طاقت فرسای انجام شده در دربندیان و ارتفاعات شاه شمیران می پردازد. این منطقه کوهستانی و صعب العبور است ، بنابراین عملیات پس از شش ماه شناسایی لغو می شود. سرانجام ، این کتاب خرید رمان انگلیسی اورجینال به عملیات والفجر 4 می پردازد که در ارتفاعات کنیمانگا انجام شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>