آیا خودتان را از بیشتر خرید سشوار که طی این سالها متعلق به آنها بود ناامید کرده اید؟

در واقع چیزهای زیادی وجود دارد که باید بدانید تا بتوانید سشوار داشته باشید که عملکرد خوبی داشته باشد و مدت طولانی طول بکشد ، در عین حال به صاحبخانه نیز این امکان را می دهد که ظاهر خود را به درستی جمع کند.

شما باید سشوار خود را به عنوان ابزاری در نظر بگیرید. این ابزاری است که شما هر روز از آن استفاده خواهید کرد که این قدرت را دارد که موهای شما را سکسی تمام قد و درخشنده به نظر برسد. یا صاف ، کسل کننده و ساده شکسته است.

اگر تاکنون فکر کرده اید که چرا برخی مدل ها نسبت به سایرین جهش ها و مرزها بهتر عمل می کنند ، دلایل مهم زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. خواندن را ادامه دهید تا هر آنچه را که می خواستید در مورد انتخاب یک سشوار مناسب برای استفاده در خانه بدانید یاد بگیرید.

قبل از شروع جستجو به چه نکاتی توجه کنید
سفر می کنید؟
بیشتر مسافران فصلی از قبل این موضوع را می دانند ، اما با این وجود شایان ذکر است. مواردی وجود دارد که مسافر باید در مورد سشوار خود به آن توجه کند: 1) فضای چمدان و 2) الزامات ولتاژ.

• فضای چمدان: ممکن است وسوسه شوید که با خرید سشوار مخصوص مسافرتی که زیبا و جمع و جور است ، صرفه جویی کنید. اگر مجبور هستید این مسیر را طی کنید ، اما به خاطر داشته باشید که آنها اغلب خیلی طولانی دوام نمی آورند و معمولاً در مقایسه با یک مدل با اندازه کامل یکسان هستند و تحت فشار قرار می گیرند.

• الزامات ولتاژ: اگر خیلی وقت به اروپا یا آسیا سفر می کنید ، خریدن سشوار دو ولتاژ وسوسه‌انگیز است. مشکل اینجاست که شکایت های زیادی از طرف افرادی که وسایل ولتاژ دوگانه را خریداری کرده اند ، فقط برای این است که بدانند که آنها آداپتور مناسب را وارد نکرده اند. بهترین هزینه برای صرفه جویی در هزینه اضافی است که برای یک ولتاژ دوگانه پرداخت می کنید و فقط یک آداپتور ولتاژ معتبر آمریکا به اروپا را جداگانه خریداری کنید.

وزن
سشوار سبک وزن می تواند از 1 تا 1.5 پوند باشد. وزن برخی از آنها بیش از 2 پوند وزن دارد. وزن سشوار عموما هیچ تاثیری در کیفیت ندارد.

با این حال ، اگر موهای ضخیمی دارید ، یا شما یک استایلیست هستید که از خانه شما کار می کند یا به خانه های مشتری سفر می کند ، سشوار را حتی برای مدت طولانی تر نگه دارید. ممکن است سشوار سنگین در این حالت بهترین گزینه نباشد.

سر و صدا
سر و صدا یک نکته قابل توجه است. بین قیمتی که می پردازید ، قدرت سشوار و اینکه آیا سشوار خانگی یا سالنی را انتخاب می کنید ، اختلاف زیادی وجود دارد.

سشوارهای ارزان قیمت معمولاً پر سروصدا هستند. از این بدتر ، هرچه موتور قدرتمند تری داشته باشند ، پر سر و صدا تر خواهند شد. هیچ راهی برای حل این مشکل وجود ندارد زیرا از قطعات ارزان تر استفاده می شود تا قیمت آن برای همه مصرف کنندگان جذاب تر شود.

مدل های پریمیوم و / یا سالن دارای قیمت 50 دلار یا بیشتر ، دارای تنوع واتی در دسترس هستند که بیشترین اعتقاد راسختر بودن آنها را موجب می شود. اینطور نیست در حقیقت ، سشوار با کیفیت عالی دارای قطعات با کیفیت بهتر و تنظیم بیشتری در دسترس هستند تا به هر نوع مو صفر کمک کنند. این نه تنها باعث می شود که در بالاترین تنظیمات ، آنها واقعاً ساکت باشند ، بلکه در پایین ترین تنظیمات نیز ساکت می شوند.

پیوست ها
برخی از سشوارها به هیچ وجه بدون هیچگونه اتصالی وجود دارند. این بسیار نادر است. حداقل آنها حداقل با یک اتصال متمرکز متمرکز می شوند. با این حال ، بیشتر مردم – به ویژه زنان – ترجیح می دهند پیوست های خود را بطور جداگانه بخرند.

تعداد دفعات استفاده
بیشتر افرادی که به مشکل تحقیق و خرید سشوار مناسب می روند ، معمولاً قصد دارند روزانه یا حداقل چند بار در هفته از آن استفاده کنند.

اگر روشی هستید که هر روز از سشوار استفاده می کنید ، احتمالاً می خواهید چیزی بخرید که با حداقل سر و صدای کار کند و همراه با گارانتی مناسبی باشد.

از طرف دیگر ، اگر شما یک بار یک ماه در ماه آبی هستید ، یک مدل ارزان قیمت و پر سر و صدای 15 دلاری ممکن است تا سال های بعد ماندگار شما شود.

روش های گرمایش
فناوری گرمایشی که در سشوارها استفاده می شود همان چیزی است که تعیین می کند سرعت سر شما مو خشک می شود و هنگام کار شما چقدر براق ، سرخ و یا شکسته است.

در اینجا سه ​​فناوری اصلی در حال حاضر با سشوارهای مدرن استفاده می شود:

  1. یونی: فناوری یونی میلیون ها یون با بار منفی ایجاد می کند که مولکول های آب را خیلی سریع تجزیه می کنند. فناوری یونی سریعترین راه برای خشک کردن موهای شما نیست ، به خصوص هنگامی که با فناوری تورمالین ترکیب شده اید – و یک موتور فن قدرتمند!
  2. سرامیک: سشوارهای سرامیکی از نور مادون قرمز ساطع می کنند که موها را بدون گرم شدن آن مو خشک می کند. تعداد کمی از سشوارها فقط فن آوری خشک کردن سرامیک را ارائه می دهند ، زیرا خیلی آرام موها را خشک می کند. عالی برای پایان دم جلسه خشک کردن ، اما به عنوان سشوار مستقل مناسب نیست.
  3. تورمالین: سشوار های تورمالین بهترین و هر دو جهان را از طریق یک عنصر روکش شده سنگهای قیمتی ترکیب می کنند که باعث ایجاد یون های منفی مانند سشوار های یونی می شود و همچنین مانند سشوار های سرامیکی نور مادون قرمز ساطع می کند. به دلیل کنترل نهایی ارائه شده ، سشوار های تورمالین برای همه انواع مو مناسب هستند و به موها کمک می کنند رطوبت بیشتری را در طی فرآیند خشک کردن حفظ کنند.
  • Protip: برای اطمینان از بهترین استفاده از هر سه روش خشک کردن ، به دنبال “Tourmaline-Ionic-سرامیک فناوری” روی جعبه یا شرح محصول باشید.

سشوارهای توصیه شده

سشوار BaBylissPRO نانو تیتانیومBaByliss PRO Nano مهندسی RUSK W8lessRUSK W8less Professional InStyler BLUInStyler BLU Turbo Ionic BaBylissPRO 2800 BaBylissPRO 2800 سشوار Elchim Classic 2001Elchim 2001 Professional سشوار حرفه ای Solano Supersolano 3500 Lite Solano 3500 Professional سشوار با عملکرد حرفه ای GHD AirGHD Air Professional
امتیاز کلی 9.1 / 10 9.0 / 10 9.0 / 10 8.7 / 10 8/8/10 9.2 / 10 9.3 / 10
کارایی 95٪ 94٪ 93٪ 89٪ 90٪ 94٪ 95٪
طرح آ آ آ ب آ- آ A +
موهای زیبا A + آ آ آ A + A + A +
مو ضخیم A + ب ب آ- آ آ A +
موی مجعد آ آ آ ب ج آ A +
فناوری گرمایش یونی سرامیک تورمالین سرامیک تورمالین سرامیک یونی یونی سرامیک یونیکال تورمی یونی
تنظیمات گرما 3 3 – 3 5 5 3
تنظیمات سرعت 2 2 2 2 2 2 2
قدرت 2000 2000 2000 2000 1875 1800 2100
سر و صدا آ آ ب ب ب آ آ
پیوست ها نازل کنسانتره نازل کنسانتره کنسانتره و دیفیوزر نازل کنسانتره نازل کنسانتره 2 کنسانتره 2 کنسانتره
شلیک جالب آره آره آره آره نه آره آره
ضمانتنامه 3 سال 2 سال 3 سال 3 سال طول عمر 2 سال 1 سال
چیزهای دیگری که باید روی جعبه جستجو کنید
وات (قدرت)
Wattage برای به دست آوردن بیشترین عملکرد از سشوار بسیار مهم است. رایان ریچموند ، متخصص زیبایی به ستارگان ، به کاربران خانگی توصیه می کند که در هنگام انتخاب سشوار ، جایی در محدوده 1300 – 1900 وات مستقر کنند. این توصیه عالی است ، اما در بالا آمدن وات و خاموش کردن سرعت فن هیچ مشکلی نیست.

این را بخاطر بسپارید که یک سشوار ارزان قیمت که 1875 وات کار می کند ، دو برابر سریعتر از واحدی با کیفیت بالاتر که با 1300 وات کار می کند ، می سوزد. قیمت ، همانطور که بارها ذکر شد ، تفاوت زیادی در طول عمر ایجاد می کند.

تعداد تنظیمات گرما
اکثر سشوارهای خارج از آن حداقل با دو تنظیم گرما همراه با یک ویژگی شلیک جالب وجود دارند. با این حال ، فقط به دلیل اینکه یک سشوار دارای تنظیمات گرما است به معنای مفید بودن آنها نیست. هنگام استفاده از سشوار با کیفیت پایین ، تفاوت بین کم و زیاد ممکن است برابر با “گرم” و “گرم” یا “گرم” و “خیلی گرم” باشد.

در مقابل ، یک واحد با کیفیت بالا دارای سه یا بیشتر تنظیم گرما خواهد بود از “واقعاً گرم” تا “واقعاً گرم”. هرچه تنظیمات بیشتر باشد ، کنترل بیشتری هم در حال حاضر دارید و هم در آینده با تغییر مدل مو.

  • Protip: سشوار با تنظیمات کنترل گرما و سرعت جداگانه (به عنوان مثال “تنظیمات متغیر”) بیشترین تطبیق پذیری را در مسافت طولانی به شما می دهد. موقعیت های بی پایان مویی را که ممکن است در طول سالها خود را برای شما به وجود آورد ، در نظر بگیرید:

• شما باید با استفاده از گرمای بسیار کم و جریان هوای متوسط ​​، برخی موها را تنظیم کنید.

• موهای شما کمی مرطوب است که نیاز به یک انفجار متوسط ​​از گرما در تنظیمات فن کم دارد.

• شاید شما موهای ضخیم زیادی داشته باشید که نیاز به مقداری جدی دارید که تنها در برابر گرمای فوق العاده زیاد و جریان هوا زیادی تسلیم می شوید تا ظاهر مورد نظر خود را بدست آورید.

تنظیمات بیشتر ، کنترل بیشتر و آزمایش های مدل های کمتری اشتباه شدند!

تعداد تنظیمات سرعت فن
تعدادی از تنظیمات گرمای مختلف را به سشوار اضافه کنید که از قبل کنترل داخلی خوبی دارد و شما همگی تنظیم شده اید. تنظیمات چندگانه سرعت فن به شما کمک می کند بدون نیاز به خشک شدن و آسیب رساندن به موهایتان ، به سبک خود شماره گیری کنید.

تنظیمات چند سرعته سه یا بیشتر به شما این امکان را می دهد که سر و صدای خود را در روزهایی که باید زود از خواب بلند شوید و موهای خود را انجام دهید در حالی که هنوز خانواده کاملاً در خواب می خوابند ، خاموش کنید.

ویژگی عکسبرداری جالب
ویژگی شات عالی چیزی است که همه باید از آن استفاده کنند. وقتی به انتهای دم جلسه خشک کردن خود رسیدید و موهایتان هنوز مرطوب نشده و از گرما تاول می زنند ، وقت آن است که گرما را خاموش کنید و بگذارید هوای خنک کار را تمام کند تا در رطوبت بیشتری آب بندی شود.

طول سیم
خوشبختانه ، در هر محدوده قیمتی با طنابی که طول آن 1.8 متر کوتاه تر باشد ، سشوار بیش از حد پیدا نخواهید کرد. هنوز هم ، قبل از خرید توضیحات محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید. بند ناف کوتاه معمولاً برابر با فشار گردن ، شانه و مچ دست است.

گارانتی (و آن را با دقت بخوانید!)
از هیچ گونه ضمانتی که کلمه “مشروط” یا زبان مشابه آن را در هرجای ضمانت نوشته شده ، گول نخورید.

وقتی می بینید “بدون قید و شرط” ، “بدون دردسر” ، یا “هیچ سؤالی از شما پرسیده نمی شود” ، می دانید که این شرکت در کنار محصول خود است.

حتی در این صورت ، شما باید با پاک کردن بررسی ها و نظارت بر رسانه های اجتماعی ، به حقیقت پیوسته و جزئیات چاپ خوب را استخراج کنید:

Conair ، یک تولید کننده سشوار معتبر ، اخیراً طوفانی در رسانه های اجتماعی ایجاد کرد که یک ضمانت گارانتی در یکی از خطوط معیوب آنها به شدت به اعتبار آنها آسیب می رساند. در حالی که سشوار مناسب بودجه به مدت 3 سال در برابر عدم موفقیت پوشانده شد. چاپ خوب گارانتی آنها اظهار داشت که مشتریان مسئولیت هزینه حمل و نقل برگشتی را بر عهده داشتند. با ناراحتی چندین مشتری ، معلوم شد که هزینه حمل و نقل بیش از هزینه جایگزینی جدید از فروشگاه بود.

اتصالات سشوار
لیستی از سه ضمیمه اصلی که معمولاً با سشوار استفاده می شود در زیر آورده شده است. اگر مدل سشوار مورد نظر شما همراه با دلبستگی مورد نظر شما نیست ، لازم است قبل از خرید ضمیمه ای از آن ، اندازه نازل سشوار را بشناسید.

این اطلاعات اغلب در مشخصات با مشخصات در جعبه یافت می شود ، در غیر این صورت می توانید یک خط کش را در وسط دهانه نازل قرار دهید و فاصله را از این طریق اندازه بگیرید.

  1. کنسانتره: اتصالات کنسانتره در همه اشکال و اندازه ها آمده است. کاربرد اصلی آنها تمرکز جریان هوا از سشوار به یک نقطه روی موهای شما است. افرادی که مدل موهای مستقیمی دارند عموماً از آنها استفاده می کنند ، اما برای سرپایی موهای شما و ایجاد چهره ای “کثیف” روی افرادی که موهای کوتاه دارند نیز مفید هستند.

بیشتر ، اما همه سشوارها حداقل با این دلبستگی همراه نیستند. این محبوب ترین از سه نوع اصلی است. همچنین می توان آنها را جداگانه خریداری کرد.

  1. پخش کننده ها: پراکندگان دقیقاً همان چیزی را که نامشان مشخص است انجام می دهند. آنها گرمای غلیظی را که از انتهای سشوار خارج می شود ، می گیرند و آن جریان گرما را به منطقه بزرگتر توزیع می کنند. آنها برای افرادی که موهای مجعد دارند ، کاملاً ضروری است ، اما برای افرادی از انواع موهایی که از سشوار خود استفاده می کنند برای ایجاد حجم بیشتر نیز ضروری به نظر می رسد.

اگر قلب خود را بر روی یک مدل خاص که همراه آن نیست ، می توانید این پیوست را جداگانه خریداری کنید. با این حال ، اکثر سشوارها در همه رده های قیمت به طور کلی با مجموعه ای از اتصالات همراه هستند که شامل یک دیفیوزر است.

  1. انتخاب ها: پیک ها یک پیوست بسیار شخصی هستند و به اندازه پراکندگی و کنسانتره محبوب نیستند. همچنین از آنها برای ایجاد حجم استفاده می شود ، اما انتخاب یا “شانه” که بخشی از پیوست است به بلند کردن مو از ریشه به سمت بالا و ایجاد حجم بیشتر کمک می کند. مدل های کوتاه تر از یک شانه کوتاه تر بهره مند می شوند ، در حالی که موهای بلندتر و به ویژه – موهای ضخیم بلند – به یک شانه بلندتر نیاز دارند.

انتخاب ها به ندرت در بیشتر سشوارها گنجانده شده است ، اما می توان آنها را به طور جداگانه از هر خرده فروش آنلاین یا آفلاین خریداری کرد.

آیا واقعاً می توانید به نظرات اعتماد کنید؟
پاسخ ساده ای برای این سوال وجود ندارد. انواع بررسی هایی که در مجلات از جوانب مثبت ارائه می دهید و ادعا می کنند نوع سشوار مورد استفاده آنها بهترین مطلبی است که می تواند درست یا نادرست باشد. فقط راهی برای گفتن وجود ندارد ، مگر اینکه به سالن آنها مراجعه کنید و خودتان را ببینید.

در واقعیت ، بیشتر بررسی های حرفه ای باید با یک دانه نمک انجام شود زیرا شرکت ها در ازای بررسی ، جعبه هایی از محصولات خود را به صورت رایگان به متخصصین حرفه ای ارسال می کنند. محصولات حرفه ای که اغلب مورد بررسی قرار می گیرند ، اغلب دارای قیمت های حرفه ای نیز هستند. به این معناست که بیشتر کسانی که آنها را می خوانند ، قادر به پرداخت صدها نفر برای یک مورد مراقبت مو نیستند.

همچنین بهتر است از خواندن نظرات در سایت های حراج مانند Ebay پرهیز کنید ، زیرا هویت داوری را تأیید نمی کنند. این می تواند منجر به ادعاهای دروغین زیادی درباره سشوارهایی باشد که شما در نظر دارید. همچنین بسیاری از موارد حذفی در وب سایت های حراج فروخته می شوند ، به این معنی که شما حتی نمی توانید به اکثر اوقات به بررسی محصولات منفی اعتماد کنید.

بررسی های واقعی از افراد واقعی ، کلید کشف این مسئله است که آیا سشوار پاسخگوی نیازها و انتظارات شما خواهد بود یا خیر. بررسی محصولات آمازون همیشه منبع خوبی برای استفاده است به شرط آنکه چندین مورد از آنها بخوانید. شما همیشه می توانید نظرات صادقانه ، چه خوب و چه بد ، از افراد واقعی که محصولات خریداری کرده و از آنها استفاده کرده اید در اینجا پیدا کنید.

چندین منبع قابل اعتماد را پاک کنید. از دوستان ، خانواده و همكاران خود سؤال كنيد. منفی ترین منفی ها درباره محصولات خاصی است که توسط اکثر مردم به اشتراک گذاشته می شود. اگر ادعاهای مربوط به نوع خرابی زیادی مربوط به هر مارک یا نوع سشوار وجود دارد ، از این کار خودداری کنید و ادامه دهید. حتی نامهای بزرگ هر چند وقت یکبار محصولات بد ایجاد می کنند.

هشدار درباره ترک مو سشوار متصل شده در حالی که استفاده نمی شود
در حالی که شما تلویزیون ، استریو خانگی یا مایکروویو را از اتصال خود جدا نمی کنید ، فقط به این دلیل که از آنها استفاده نمی کنید. سشوار اگر در هنگام کار با آنها وصل شود ، می تواند بسیار خطرناک باشد. این یک دلیل شایع در آتش سوزی خانه ها ، برق و فیوزهای کوتاه مدت است و همچنین اگر به اندازه کافی احمق باشید که این واقعیت را به نماینده گارانتی منتقل کنید ، ضمانت شما را باطل می کند.

همین هشدار در مورد پیچ ​​و تاب و آهنین صدق می کند و یک هشدار دستی صاحب مشترک است که نادیده گرفته می شود.

خلاصه
اکنون که همه چیزهایی را که لازم است در مورد خواندن توضیحات محصول بدانید ، چه موارد اضافی را برای جستجو در جعبه و چگونگی یافتن دقیق ترین بررسی های محصول یاد گرفته اید ، زمان آن رسیده است که تصمیم بگیرید کدام سشوار برای نیازها و بودجه شما بهترین است.

سشوار ارزان قیمت؟
برای اکثر افراد ، خرید سشوار 30 دلاری از یک تولید کننده معتبر که شرایط مورد نظر در بندهای فوق را برآورده می کند ، بسیار خوب کار خواهد کرد.

آنها برای همیشه کار نخواهند کرد و ممکن است دارای ویژگیهای مهمی مانند تنظیم حرارتی متغیر و پنکه نباشند. این سشوارهای ارزان قیمت نیز ممکن است ساکت و آرام نباشند ، علی رغم مواردی مانند “فوق العاده ساکت” یا “ساکت کردن زمزمه” که روی جعبه نوشته شده است. اکثر آنها یک خرید تضمین یک ساله را شامل می شوند ، که هر کس می تواند با هزینه کمتر از 50 دلار انتظار داشته باشد.

حق بیمه خانگی از سشوار استفاده می کنید؟
اگر به دنبال قدرت نهایی ، فن آوری های خشک کردن چندگانه ، چندین تنظیم دما و پنکه متغیر هستید و عملکرد آرام را زمزمه می کنید ، باید بودجه خود را کمی بیشتر کنید.

چه ارتفاعی؟
چندین سشوار با کیفیت خانگی در محدوده 50 دلار – 100 دلار وجود دارد که تمام ویژگی های مورد نظر شما را ارائه می دهد و اغلب اوقات حداقل با ضمانت سه ساله نیز همراه هستید. سشوار در این بازه قیمتی انتخاب خوبی برای افرادی است که به دنبال گزینه های زیادی هستند و سشوار ماندگار است.

سشوار با کیفیت سالن؟
وقتی که سشوارهای با کیفیت سالن از 100 دلار شروع می شوند و تا 300 دلار یا بیشتر می روند ، حد آسمان است.

بسیاری از آنها را در مجلات مد و موهای مرسوم ، مد روز ، همراه با وبلاگ های معروف با همین موضوع توصیه می کنید. خرید سشوار در این گروه مطمئناً شما را به یک سشوار طولانی مدت بسیار عالی تبدیل می کنید که دارای چندین تنظیمات و پیوست های مختلف است.

آنها همچنین با استفاده تجاری در نظر گرفته شده اند ، یعنی یک موتور فن با کیفیت بالاتر که هر دو به اندازه کافی قدرت دارند تا همه مدل ها را در خود جای دهند ، اما به اندازه کافی ساکت هستند تا سبک ها هنگام انجام موهای خود با مشتریان خود گپ بزنند.

انتخاب باشماست. در صورت تمایل اظهار نظر کنید و به ما بگویید کدام نوع سشوار را بیشتر ترجیح می دهید.