دانلود فیلم درام

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

تورنت های دامنه عمومی
بارگیری فیلم رایگان در Public Domain Torrents
سبک زندگی

آنچه دوست داریم
دانلود رایگان فیلم خارجی بدون سانسور

بیشتر فیلم ها در قالب های مختلف ویدیویی در دسترس هستند.

به شما امکان می دهد تا بارگیری فیلم را بر اساس ژانر و معیارهای دیگر مرور کنید.

آنچه ما دوست نداریم
وب سایت همیشه خوب کار نمی کند.

مکان دیگری که می توانید دریافت فیلم رایگان دریافت کنید در Public Domain Torrents است که فیلم های کلاسیک و b را می توان بارگیری کرد و سپس در رایانه یا تلویزیون خود بازی کرد.

با مشاهده بیست یا جدیدترین بیست فیلم ، یا با مرور ژانرها یا نشان دادن لیستی از تمام فیلم های موجود برای بارگیری ، فیلم های بارگیری شده را از طریق فیلم های رایگان مرور کنید.

تمام فیلم های موجود در اینجا می توانند از طریق یک سرویس گیرنده تورنت به صورت فایلهای AVI یا MP4 بارگیری شوند . ممکن است این فیلم ها توسط پخش کننده ویدیو در رایانه شما پشتیبانی شود ، اما اگر اینطور نیست ، VLC را امتحان کنید. برخی از فیلم ها همچنین می توانند به عنوان فیلم برای PSP ، PDA و iPod بارگیری شوند.

از تورنتهای دامنه عمومی بازدید کنید
استفاده از Public Domain Torrents به عنوان آخرین گزینه برای بارگیری فیلم ، زیرا وب سایت همیشه به عنوان تبلیغاتی کار نمی کند. اگر فیلمی وجود دارد که در اینجا بارگیری نشده است ، به درستی بارگیری نمی شود ، سعی کنید تورنت را در وب سایت تورنت مختلف جستجو کنید.

فیلم ها را از یک اشتراک موجود دریافت کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>