در اینجا قابل توجه ترین خروج های شاخه اجرایی فیس بوک در سال 2021 است

[ad_1]

دیوید مارکوس، رئیس بلاک چین در شرکت فیس بوک، در انتظار جلسه استماع کمیته بانکداری سنا در واشنگتن دی سی در روز سه شنبه، 16 جولای 2019 است.

اندرو هار بلومبرگ | گتی ایماژ

سال تغییر برای فیس بوک بود.

این شرکت با نام متا متولد شد، اولین تغییر نام آن از زمانی که فیس بوک پیشوند “the” را در سال 2005 حذف کرد. با نام جدید، این شرکت همچنین اعلام کرد که تمرکز خود را به ساخت یک متاورس، یک دنیای آنلاین از واقعیت مجازی و افزوده تغییر خواهد داد. .

همراه با نام جدید و تغییرات استراتژیک تغییرات عمده ای در مدیریت شرکت ایجاد شد.

بسیاری از مدیران ارشد در سال 2021 ترک کرده اند یا برنامه های خود را برای ترک در ماه های آینده اعلام کرده اند. این انتقال از بخش ارزهای دیجیتال Novi به بخش نرم افزار تجاری فیسبوک Workplace انجام شد.

در اینجا لیستی از برجسته ترین خروج های فیس بوک در سال 2021 است که بر اساس زمان اعلام آنها مرتب شده اند:

دبورا لیو، یکی از مدیران سابق بازار فیس بوک، در ماه فوریه آن را ترک کرد تا مدیر عامل Ancestry.com شود.

دیوید فیشر، مدیر ارشد درآمد فیس‌بوک، روز سه‌شنبه اعلام کرد که اواخر سال جاری این شرکت را ترک خواهد کرد.

با حسن نیت از فیس بوک

دیوید فیشرکه مدیر ارشد درآمد بود، در ماه مارس استعفای خود را اعلام کرد. فیشر رئیس تجارت تبلیغاتی این شرکت و مسئول سازمان فروش جهانی بود. انتشار آن در حالی منتشر شد که فیس بوک برای تغییراتی در حریم خصوصی iOS اپل آماده شد که ارائه تبلیغات شخصی سازی شده را برای این شرکت دشوار می کرد.

در ماه ژوئن، فیس‌بوک اعلام کرد که مارن لوین، معاون مشارکت‌های جهانی و دوست نزدیک شریل سندبرگ، مدیر عامل فیس‌بوک، جانشین فیشر خواهد شد و نقش جدید مدیر بازرگانی را بر عهده خواهد گرفت.

کوین واله، معاون تولید فیسبوک کالیبرا، در اجلاس وب در لیسبون، پرتغال در 5 نوامبر 2019 سخنرانی کرد.

هوراسیو ویلالوبوس اخبار کوربیس گتی ایماژ

کوین ویلیکی از بنیانگذاران بخش ارزهای دیجیتال فیس بوک، در ماه مارس این بخش را ترک کرد. او به شرکت تصویربرداری ماهواره ای Planet ملحق شد که در اوایل این ماه عمومی شد.

ویل در مرکز تلاش های فیسبوک برای توسعه سبد ارزهای دیجیتال و دیجیتال بوده است. این نمونه کارها که Novi نام دارد، سرانجام در اوایل سال جاری راه اندازی شد و از فناوری Coinbase پشتیبانی می کرد. این ارز که اکنون توسط انجمن مستقلی به نام دیم اداره می شود، توسط عموم منتشر نشده باقی مانده است.

قبل از پیوستن به تیم ارزهای دیجیتال فیس بوک، ویل معاون اینستاگرام این محصول بود و در توسعه Stories که عکس ها و ویدیوهای تمام صفحه را به کاربران نشان می دهد که پس از 24 ساعت ناپدید می شوند، نقش اساسی داشت.

ژائوم اولروس بلومبرگ | گتی ایماژ

هوگو بارااو که معاون واقعیت مجازی بود، فیسبوک را در ماه مه ترک کرد. بارا یکی از استخدام‌کنندگان بزرگ فیس‌بوک بود، زیرا قبلاً معاون سازنده چینی گوشی‌های هوشمند شیائومی و قبلاً معاون مدیریت محصولات اندروید در گوگل بوده است.

اوایل این ماه، بارا اعلام کرد که به استارتاپ Detect پیوسته است تا کووید-19 را به عنوان مدیرعامل آزمایش کند.

کارولین اورسون

منبع: CNBC

کارولین اورسون، به عنوان چهره شرکت برای تبلیغ کنندگان بزرگ عمل می کند. او در ماه ژوئن گفت که از سمت معاونت گروه تجاری جهانی فیس بوک کناره گیری خواهد کرد. اورسون پس از اینکه لوین به جانشینی فیشر ارتقا یافت و نقش جدید مدیر اجرایی به او داده شد، اعلام کرد که از این کشور جدا می شود. اورسون به فیشر گزارش داده بود و آنها دست در دست هم کار کردند.

پس از ترک، اورسون در ماه اوت به اینستاکارت پیوست تا به عنوان رئیس شرکت خواربارفروشی خدمت کند. زمان او با Instacart کوتاه بود – سه ماه بعد او خروج خود را اعلام کرد.

اورسون بیش از یک دهه را در فیس بوک سپری کرد و یکی از مشهورترین مدیران عامل زن این شرکت پس از سندبرگ بود.

فیجی سیمو، مدیر محصول در فیس بوک

فردریک ام براون | گتی ایماژ

فیجی سیموکه در دو سال گذشته رئیس اپلیکیشن فیسبوک بود، پس از ترک فیسبوک در ماه جولای، مدیرعامل اینستاکارت شد. سیمو یک دهه را در این شرکت گذراند و از بازاریابی محصول بالا رفت تا به یکی از برجسته ترین مدیران زن در فیس بوک تبدیل شود. او نقش کلیدی در ابتکارات برای آوردن محتوای ویدیوی بیشتر به برنامه فیس بوک از طریق پخش خودکار ویدیو، پخش زنده و محصول پخش ویدیوی Facebook Watch داشته است.

مایک وردوکه معاون محتوای واقعیت افزوده و واقعیت مجازی فیس بوک بود، در ماه ژوئیه به عنوان معاون توسعه بازی به نتفلیکس ملحق شد. وردو تنها پس از دو سال حضور در این شرکت، جایی که بر روی محتوای هدفون های Oculus VR کار می کند، ترک کرد. او پیش از این به عنوان معاون ارشد هنرهای الکترونیک فعالیت می کرد.

مارک دارسی، مدیر ارشد خلاق سابق، در ماه اوت پس از بیش از 10 سال در شرکت استعفا داد.

سامید چاکرابارتی، رئیس سابق بخش یکپارچگی مدنی فیس بوک در ماه سپتامبر ترک کرد. چاکرابارتی سازمان محصول یکپارچگی مدنی شرکت را تأسیس کرد که مسئول اطمینان از ایمن بودن خدمات آن برای مشارکت مدنی بود. این تیم نقش مهمی در مدیریت فیس بوک در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2020 ایفا کرد، اما در دسامبر 2020، درست قبل از قیام 6 ژانویه در پایتخت ایالات متحده، منحل شد.

چاکرابارتی از زمان خروج، به یکی از صراحتاترین مدیران سابق فیس بوک در توییتر تبدیل شده است که اغلب در مورد موضوعات مرتبط با شرکت اظهار نظر می کند.

مایک شروپفر

گتی ایماژ

مایک شروپفر در سپتامبر گفت که در سال 2022 از سمت مدیر ارشد فناوری کناره‌گیری می‌کند. او نقش دستیار ارشد پاره وقت را بر عهده می‌گیرد و به فیس‌بوک در جذب و توسعه استعدادهای فنی کمک می‌کند و از پروژه‌های این شرکت در زمینه هوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند.

شروپفر از زمانی که در آگوست 2008 به عنوان معاون مهندسی در فیس بوک آمده است. طبق حساب کاربری خود در لینکدین، او از مارس 2013 مدیر ارشد فنی بوده است.

اندرو بوز بوسورث که در حال حاضر رئیس بخش سخت افزار فیس بوک است، به عنوان مدیر فنی جانشین او خواهد شد. ظهور Bosworth نشانه ای از نقش فزاینده ای است که سخت افزار در آینده فیس بوک ایفا می کند، به ویژه هنگامی که بر ساخت متاورس تمرکز می کند.

براندون سیلورمن، بنیانگذار و مدیر عامل سابق CrowdTangle، در اکتبر ترک کرد. سیلورمن در سال 2016 از طریق خرید CrowdTangle، یک ابزار تحلیلی که می تواند برای ردیابی پست های محبوب در خدمات فیس بوک استفاده شود، به فیس بوک پیوست.

دیوید مارکوس، اکنون رئیس فیس‌بوک فایننشال یا F2، در مورد ارز دیجیتال پیشنهادی فیس‌بوک، که قبلاً لیبرا نامیده می‌شد، در جلسه استماع کمیته امور بانکی، مجلس و امور شهری سنا در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی، 16 ژوئیه 2019 شهادت داد. ارز دیجیتال در دسامبر 2020 به Diem تغییر نام داد.

سائول لوب خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

دیوید مارکوسرئیس تلاش‌های ارز دیجیتال فیسبوک، در ماه نوامبر اعلام کرد که در پایان سال جاری را ترک خواهد کرد.

مارکوس پس از دو سال ریاست پی پال در آگوست 2014 به این شرکت پیوست. نقش اولیه او در فیس بوک به عنوان معاون رئیس سرویس مسنجر این شرکت بود. او سپس بخش پروژه های مالی فیس بوک را در می 2018 راه اندازی کرد.

مارکوس ایجاد ارز بلاک چین لیبرا فیس بوک و سبد دیجیتالی کالیبرا را در ژوئن 2019 رهبری کرد. هدف این بود که هر دو پروژه را در سال 2020 راه اندازی و اجرا کنند. هیچکدام از این دو پروژه در سال 2020 پس از اینکه فیس بوک با واکنش منفی مواجه شد، در برابر جاه طلبی های خود برای ارزهای رمزنگاری شده با واکنش منفی مواجه نشد. قانونگذاران و تنظیم کننده ها

جولین کودورنیو، معاون مدیریت محل کار، اعلام کرد که فیسبوک را ترک کرده و به فلیکس کپیتال، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر در لندن پیوسته است.

با حسن نیت از جولین کودورنیو

جولین کودورنیوکه رئیس نرم افزار ارتباطات تجاری فیسبوک در محل کار بود، در اوایل دسامبر گفت که به شرکت پرخطر فلیکس کپیتال پیوسته است.

Kodorniou از زمانی که این سرویس در سال 2016 راه اندازی شد، Workplace را رهبری کرد و پنج سال قبل به عنوان مدیر تیم مشارکت پلتفرم به فیس بوک پیوست. تا زمانی که Codorniou مدیریت Workplace را بر عهده داشت، این محصول به 7 میلیون مشترک پولی رسیده بود.

Stan Chudnovski از فیس بوک

هوراسیو ویلالوبوس کوربیس | گتی ایماژ

استان چادنوفسکیرئیس بخش مسنجر این شرکت، در دسامبر اعلام کرد که در سه ماهه دوم سال 2022 ترک خواهد کرد. او در سال 2015 به عنوان مدیر محصول واحد مسنجر به فیس بوک پیوست.

اعلامیه او یک هفته پس از آن اعلام شد که مارکوس قصد دارد فیسبوک را ترک کند. آنها همکاران نزدیک در پی پال بودند و سپس روی مسنجر کار کردند. چادنوفسکی مسنجر را از مارکوس در می 2018 تحویل گرفت.

من میبینم: جولیا برستین اتاق های مطالعه فیس بوک، Roblox و دیگران را بررسی می کند

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید