خواه در انتخاب یک مدل ساده آشپزخانه یا یک بازسازی کامل ، به احتمال زیاد سینک آشپزخانه خود را جایگزین کنید. معمولاً افراد نسبت به سایر ایستگاههای کاری آشپزخانه وقت بیشتری را در سینک آشپزخانه خود می گذرانند. بنابراین ، ارزش آن را دارد که قبل از عزیمت به فروشگاه بهسازی منزل ، سبک ، پیکربندی و مواد را در نظر بگیرید.

سينك ظرفشويي
اعتبار: هونکر
طراحان برای ایجاد زیبایی شناسی مدرن در این خانه روشن کویری ، یک دستشویی و شیر آب سیاه رنگ را جفت کردند.
سبک نصب
هنگام انتخاب سینک ، اولین تصمیم شامل انتخاب سبک نصب است که تأثیر بسزایی در دامنه پروژه شما خواهد داشت. سه سبک اصلی سینک ظرفشویی آشپزخانه وجود دارد: بالای کوه ، پایین آمدن و انتگرال . یک سینک ظرفشویی بالا ، که گاهی اوقات به عنوان سینک روبشی نیز شناخته می شود ، معمولاً مناسب ترین بودجه است و نصب آن نسبتاً آسان است. برای تعویض یک سینک زیر آب ، به احتمال زیاد شما نیاز به تعویض میز کانتر دارید ، مگر اینکه سینک جدید دقیقاً به همان اندازه باشد. و اگر می خواهید سینک یکپارچه باشید ، مطمئناً باید میز کانتر را جایگزین کنید زیرا صفحه کانتر و ظرف سینک از همان ماده ساخته شده است ، که به عنوان یک واحد ساخته شده است.

سینک بالای کوه یا کشویی
چه آن را به عنوان سینک روبشی بالا ، رها کننده یا خود رینگ شناخته کنید ، این سبکی است که دارای لبه ای است که در بالای سطح پیشخوان قرار دارد. نصب کننده سینک ظرفشویی را که درون کاناله بریده شده بود ، می گذارد یا “می ریزد”. فرد با مهارت لوله کشی متوسط ​​می تواند به راحتی جایگزین یک سینک ظرفشویی بالا شود. لوله کشی را از هم جدا کنید ، سینک و شیر آب قدیمی را بلند کنید ، هرگونه تعمیر و اصلاح لازم را انجام دهید ، سینک جدید را با شیر آب ، قلاب بکشید و خطوط آب را دوباره وصل کنید و تخلیه کنید. کار به طور معمول یک تا چهار ساعت طول می کشد.

نکات
لبه سینک قدیمی را با یک چاقوی بتونه شل کنید تا در هنگام بلند کردن سینک قدیمی از آسیب رساندن به کانتر جلوگیری نکنید. در صورت بروز اختلاف بین سینک های قدیمی و جدید ، لوله کشی و تخلیه لوله را بررسی کنید. اگر دفع زباله دارید ، اکنون آن را تعویض کنید.

سینک آشپزخانه استیل مدرن
اعتبار: ismagilov / iStock / GettyImages
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل ساده ترین سبک برای جایگزینی یک صاحب خانه است.
مخزن زیر آب
یک سینک زیرین معمولاً در زیر یک کانتر سطح سنگ جامد یا سنگ مصنوعی (کوارتز) قرار دارد. این امر باعث می شود تا خرده های نشت و ریختن آن به طور مستقیم در سینک راحت شود ، و آهک در امتداد لبه سینک جمع نشود. از آنجا که لبه countertop خیس می شود ، سینک ظرفشویی زیر آب نیاز به یک کانتر متراکم از آب ندارد ، مانند بتن ، سنگ مصنوعی ، مواد با سطح جامد ، یا چوب که با یک تکه دو قسمت درمان می شود. (یک میز ورقه ورقه استاندارد کار نمی کند زیرا بستر هیئت مدیره ذرات اگر در معرض حتی مقدار کمی آب قرار گیرند خراب می شوند.)

آشپزخانه مرمر کوارتز
اعتبار: TriggerPhoto / iStock / GettyImages
سینک زیرپایی ظاهری تمیز و کلاسیک را به شما می دهد که تخته سنگ مرمر را تکمیل می کند.
تعویض سینک زیر آب بسیار دشوارتر از جایگزین کردن سینک روتختی است و احتمالاً جایگزینی میز کانتر نیز خواهد بود. اکثر افراد نصب کننده های حرفه ای را که دارای ابزارهای تخصصی و توانایی رسیدگی به مواد سنگین هستند ، استخدام می کنند. متخصصان کابینت پایه را اندازه گیری می کنند و دقیقاً کانتر را برای برش کابینت ها برش داده و شکل می دهند. در مرحله بعد ، آنها سوراخ های باز و نصب سینک را بر اساس اندازه گیری از تولید کنندگان سینک و شیر آب برش می دهند. پس از تحویل کانتر به خانه ، آن را به صورت رو به پایین قرار داده و در قسمت زیرین باز شده از سینک ظرفشویی را بمالید و سینک را قرار دهید. بعد ، پیچ های نصب را محکم می کنند. در حالی که کانتر هنوز هم رو به پایین است ، آنها همچنین شیر آب را نصب می کنند. سپس آنها را با سینک و شیر آب متصل کرده و میز آن را به کابینت های پایه وصل می کنیم. سرانجام،

مزرعه مزرعه یا سینک پیش بند-جلو
سینک خانه رعیتی معمولا یک سبک undermount است که در آن جا می گیرد لبه در زیر سطح آشپزخانه؛ با این حال ، آنها برای نصب بالا نصب شده یا جلو کشیده در دسترس هستند. اما بر خلاف سینک کلاسیک زیر آب ، سینک های جلوی پیش بند در واقع از روی میز معلق معلق نیستند بلکه در عوض توسط یک پایه مخصوص کابینت پشتیبانی می شوند. اینها معمولاً سینکهای سنگین ، اغلب چدن لعابی هستند ، و چنین سینکهای سینمایی نیاز به پشتیبانی ویژه دارند. اکثر افراد برای بریدن جلوی کابینت ، تقویت جعبه ، قرار دادن حوضچه و تکمیل نصب کانتر ، سینک ، و شیر آب ، یک حرفه ای را استخدام می کنند.

سینک خانه مزرعه.
اعتبار: هونکر
یک مخزن ساده در مزرعه هنگامی که با یک میز چوبی جامد جفت می شود ، یک ویترین مدرن روستایی را انتخاب می کند.
سینک انتگرال
سینک انتگرال یکی از مخازن است که در زمان ساخت یا به عنوان بخشی از صفحه اصلی ایجاد می شود یا یکی از همان مواد ساخته شده است و برای تشکیل یک واحد به کانتر متصل می شود. اگر قصد نصب کانتر جدید بتونی ، استیل ضد زنگ ، سطح جامد یا سنگ مصنوعی را دارید ، می توانید از سازنده بخواهید سینک و حتی یک دربان را ادغام کند . قیمت به مواد انتخاب شده و نیروی کار در آن بستگی دارد. مزیت این است که هیچ گونه مهر و موم برای پناه دادن به میکروب ها و زباله ها وجود ندارد. با این حال ، اگر سینک با گذشت زمان لکه دار شد ، باید کل کانتر را تعویض کنید. نصب حرفه ای توصیه می شود.

کورین سینک و Worktop.
اعتبار: DHSphoto / iStock / GettyImages
سینک یکپارچه جلوه ای تمیز و بدون درز (که می تواند از میکروب های آشپزخانه و آهک ها باشد) فراهم می کند.
تنظیمات سینک
سینک آشپزخانه استاندارد 33 22 22 اینچ اندازه گیری می کند. در آن فضا گزینه های مختلفی برای کاسه سینک را دارید. افراد بیشتری برای شستن گلدان های بزرگ و قابلمه هایی که در ماشین ظرفشویی جای نمی گیرند از شیر ظرف معمولی دو کاسه به نفع یک کاسه سینک جدا می شوند . یک کاسه منفرد همچنین در یک آشپزخانه بزرگ یا کوچک به خوبی مقیاس می گیرد. با این حال ، یک سینک ظرفشویی دوتایی یا سه قلو برای یک آشپز چند کاره که از یک کاسه برای تهیه غذای آماده استفاده می کند و دیگری کاسه یا کاسه برای رسیدگی به ظروف کثیف استفاده می کند ، عالی است. حتی سینک های دو کاسه به شکل ها ، اندازه ها و عمق های مختلفی به وجود می آیند. بنابراین شما توانایی انتخاب پیکربندی دارید که منعکس کننده نحوه استفاده از آشپزخانه شما باشد.

علاوه بر تعداد کاسه های سینک ، تعداد سوراخ هایی را که برای جا دادن شیر آب ، دستگیره و لوازم جانبی مانند دستگاه پخش کننده صابون لازم دارید در نظر بگیرید. یک شیر آب تک دست دارای ظاهری مدرن است و تنظیم یک درجه حرارت آب با یک دست به راحتی امکان پذیر است. برخی از مدل ها شامل سنسورهای بدون لمس و یک سمپاش اتومبیل هستند. نکته مهم این است که اطمینان حاصل کنید که پیکربندی سینک و شیر آب در فضای موجود قرار می گیرد.

مواد سینک
پس از تصمیم گیری در مورد یک سبک و پیکربندی ، باید مواد سینک را انتخاب کنید. ظاهر و همچنین دوام و مقاومت در برابر لکه ها را در نظر بگیرید. هر ماده مجموعه ای از نقاط قوت و اشکالات خاص خود را دارد.

فولاد ضد زنگ
سینک ظرفشویی از جنس استنلس استیل به دلیل داشتن مقرون به صرفه ، نگهداری آسان ، هماهنگی با وسایل ساخته شده از جنس استنلس استیل محبوب است و به راحتی در تنظیمات مختلف نصب شده روی سطح بالا یا زیر کانکتور قابل دسترسی است . هنگام خرید یک سینک استیل ضد زنگ ، به سنج یا ضخامت مواد توجه کنید. تعداد کمتری با ماده ضخیم تر برابر است. بنابراین ، یک سینک سنگین از جنس استیل ضد زنگ 16 یا 18 می باشد ، در حالی که یک سینک معامله گر ممکن است از جنس استنلس استیل 20 یا 22 سنج باشد. فولاد ضد زنگ با افزودن کروم و نیکل ، معروف به سری 300 ، از خوردگی و آسیب دیدن در دمای بالا جلوگیری می کند. قیمت ها از 100 دلار تا 850 دلار است. تنها یک اشکال در یک سینک استیل ضدزنگ وجود دارد: لکه های آب نشان می دهند و سینک ظرفشویی نیست ، زیرا ظروف ، گلدان ها و قابلمه ها با هم تماس می گیرند.

آشپزخانه گالی
اعتبار: هونکر
یک سینک استیل ضد زنگ و شیر آب هماهنگ ، ظاهر را ساده و ساده تر در این آشپزخانه باریک گالری نگه می دارد.
مینای دندان
سینک های چدنی که با مینا یا پرسلن پوشیده شده باشد ، طراحی بی موقع را به آشپزخانه های مدرن و سنتی می بخشد. سینک های چدنی که به خوبی نگهداری می شوند به دلیل دوام خود ، به یک خانه می افزایند. در حقیقت ، اگر خوش شانس باشید می توانید یک دستشویی چدنی پرنعمت را به دست بیاوریدو امتیاز برای سبک و استفاده مجدد سینک های چدنی اشکالات کمی دارند. از آنجا که سنگین هستند ، به میزهای تقویتی و کابینت نیاز خواهید داشت. آنها همچنین مستعد لکه و خراش هستند ، بنابراین از پاک کننده های توصیه شده استفاده کرده و از کف کاسه سینک با یک تشک محافظت کنید. تراش سطح نیز ممکن است ، در معرض پایه آهن سیاه است. یک سینک جدید به طور معمول بین 300 تا 700 دلار قیمت دارد و یک نجات یا سینک پرنعمت هزینه کمتری خواهد داشت. اگر تصمیم دارید که خودتان یک سینک چدنی نصب کنید ، برنامه ای را برای مدیریت ایمن 100+ پوند وزن در هنگام مانور کردن سینک در محل خود داشته باشید.

سینک خانه مزرعه.
اعتبار: لاو
سینکهای جلوی پیش بند امروزی ، سینکهای مینا را به خوبی تقلید می کنند که هنوز هم در خانه های قدیمی کار می کنند.
شومینه
سینک ظرفشویی آتش نشانی مانند غرق چدن مینا است . با این حال ، آنها بسیار بادوام تر هستند. این مواد از ترکیبی از خاک رس و لعاب تهیه شده است که تحمل برجستگی های قابلمه ها و قابلمه های چدن سنگین را سخت می کند. هر سینک به صورت جداگانه ساخته شده است ، بنابراین می تواند در هر نوع تنظیم آشپزخانه قرار بگیرد و تزئینات بی نظیری را شامل شود. یک سینک ظرفشویی در برابر لکه ها و تراشیدن مقاومت می کند ، اما می تواند با گذشت زمان سایش را نشان دهد. مانند سینک های چدنی ، یک سینک ظرفشویی یک لوکس محسوب می شود و از 400 دلار تا بیش از 1300 دلار قیمت دارد. نصب حرفه ای توصیه می شود.

مس
سینک مس نه تنها یک کانون گرم در آشپزخانه ایجاد می کند بلکه 99.9 درصد باکتری ها را نیز از بین می برد. حالا این یک سینک زحمتکش است! سینک های مس در سبک بالا ، زیر آب و سبک خانه موجود است. شما همچنین می توانید یک انتخاب صاف یا چکش را انتخاب کنید. اشکال در قیمت است. یک سینک با کیفیت که 99 درصد مس و 1 درصد روی ، بین 14 تا 18 متر دارد ، بسته به سبک ، اندازه و مارک آن از 600 دلار تا 1200 دلار است.

سینک مس
اعتبار: لاو
یک سینک سنگین مسی سنگین عمر خواهد کرد.
مواد جامد سطح
این سینک ها از رزین آکریلیک ساخته شده اند که ظاهری مینا را بدون قیمت سنگین یا گران قیمت نشان می دهد. اشکالات آن شامل تغییر رنگ و خراش ، به علاوه حساسیت به گرمای شدید مانند یک تشت داغ است. اگر به ندرت از آشپزخانه استفاده می کنید یا از آشپزخانه معاصر با کابینت و کانتر سبک استفاده می کنید ، این ماده را در نظر بگیرید. شما می توانید یک سینک ظرفشویی سطح بالا را با قیمت کمتر از 200 دلار خریداری کرده و خود آن را نصب کنید.

سنگ کامپوزیت
سینک سنگ کامپوزیت ترکیبی از کوارتز طبیعی یا سایر ذرات سنگ طبیعی است که با رزین های اکریلیک مخلوط شده است. در اصل ، این محصولات سنگ کامپوزیتی همه تحت عنوان “کوارتز” به بازار عرضه می شدند ، حتی اگر اصلاً سنگ جامد نبودند ، بلکه در عوض از یک ماده کامپوزیت ساخته می شدند. امروزه ، تولید کنندگان اغلب بین “کوارتز کامپوزیت” و “گرانیت کامپوزیت” تمایز قائل می شوند تا به محصولات سنگی مهندسی شده که از کوارتز و یا گرانیت غالباً غلیظ شده استفاده می کنند ، اشاره کنند. هر چه به آنها گفته می شود ، این سینک ها از ظاهر سنگی برخوردار هستند و بسیار با دوام هستند ، اما در عین حال مقرون به صرفه تر هستند و نیازی به آب بندی ندارند. آنها همچنین در طیف گسترده ای از رنگ ها ، اشکال ، اندازه و سبک ها در دسترس هستند. مراقب باشید گرمای شدید می تواند سطح را ترک یا آسیب ببیند.

سنگ
سینک سنگی یک لوکس نادر است ، زیرا از یک بلوک گرانیت ، سنگ مرمر ، تخته سنگ یا کوارتز خالص حک شده است. افراد اغلب برای دستیابی به ظاهری آلی ، یک سینک سنگ را با یک میز چوبی تقویت شده جفت می کنند. اشکال آشکار یک سینک سنگی وزن و هزینه بالایی است که از حداقل هزار دلار شروع می شود. اگر به دنبال سنگ هستید ، به خاطر داشته باشید که برای جلوگیری از رنگ آمیزی ، مرتباً آن را آب بندی کنید.