رفتن به نوشته‌ها

سفارش ایبوک خارجی در سایت های رایگان

  1. Google آن را رزرو می کند.

از طریق GIPHY

ترفند دیگر جستجوی خاص در درون است کتابهای گوگلو سعی کنید کلماتی را که حتماً در متن کتاب استفاده خواهید شد ، درج کنید. Google هر صفحه از کتابهای موجود را برای خرید در پایگاه داده خود اسکن می کند تا ببیند کلماتی را که وارد کرده اید وجود دارد یا خیر ، و این کتابهای زیادی است!

بنابراین ، به جای اینکه مثلاً از اللا Enchanted Ella Enchanted استفاده کنید ، به جای تایپ کردن “دختر کتابی که لعنت به او لعن شود” ، ممکن است “لعنت دختران را رعایت کنید” را امتحان کنید. برای ثبت ، این کار می کند! Ella Enchanted دومین نتیجه برای این شرایط در Google Books است.

4- از Reddit بپرسید.

از طریق GIPHY

اگر با Reddit آشنا نیستید ، نگران نباشید. استفاده از آن بسیار ساده است ، و بسیاری از subreddits ها با کاربرانی که بسیار مفید هستند وجود دارند و دوست دارند جواب سؤال های دشوار را به هم بزنند. (به علاوه ، در حالی که شما در آنجا هستید ، می توانید درام درام را گم کنیدداستان های رابطه reddit.)

برای این کار خاص ، می خواهید در یکی از دو Subreddits پست بگذارید: r / whatsthatbook، یا r / tipofmytongue. اولی پر است از دوستداران کتاب که واقعاً مطالب خود را می دانند ، هرچند که به عنوان دومی فعال نیست ، جایی که کاربران تمام جزئیاتی را که می توانند از یک کتاب ، فیلم ، آهنگ ، بازی ویدیویی و غیره به خاطر بیاورند ، ارسال می کنند و سایر کاربران به آنها کمک می کنند بفهمید که آنها به چه چیزی فکر می کنند.

اگر در زیربخش پست می کنید ، حتماً قوانین ، دستورالعمل ها و سؤالات متداول را بخوانید تا پست شما توسط مجریان حذف نشود. سپس ، با هر شانس ، زیر مجموعه می تواند به شما در یافتن کتاب کمک کند فقط با یک توضیحات مبهم!

https://is.gd/GpAUhs     https://bit.ly/2UzFpGt   http://ulvis.net/x4ib   https://tinyurl.com/syyvprd
  http://rlu.ru/2FpvQ   https://t2m.io/KHmJo4E6   https://cutt.ly/CtT2JGh   http://gg.gg/h2seg
      https://cutit.org/25EK7   https://b2n.ir/190032
    https://rebrand.ly/budvldx   https://cutit.org/25EK7   https://plink.ir/3Kegl

منبع: https://is.gd/mhZVpG

منتشر شده در دسته‌بندی نشده

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول