سینک ظرفشویی آشپزخانه: چگونه بهترین سبک را برای نیازهای خود انتخاب کنید

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

از نظر کارایی ، سینک ظرف بخشی مهم برای آشپزخانه شماست. این یک نکته مهم در طراحی آشپزخانه شماست و در مثلث کارگاه آشپزخانه مقدس بسیار ضروری است .

با این حال ، با وجود سبک های زیادی که باید از آن استفاده کنید ، صاحبان خانه انتخاب می کنند سبک کارکرد را انتخاب کنند؟ چگونه می توانید تعیین کنید که کدام نوع سینک آشپزخانه برای نیازهای شما بهترین است؟ Freshome از متخصصان سیستمهای آشپزخانه کوهلر ، موئن ، دلتا و Franke خواسته است تا نکاتی راجع به عملکرد سبک های مختلف سینک ظرفشویی آشپزخانه ارائه دهند.

جذابیت زیبایی مدل سینک ظرفشویی
این ایده را جمع کنید2 شیر آب جزیره
هنگامی که یک سینک کافی نیست. با تقدیر از شیرهای دلتا .
“با نقش در حال تحول از آشپزخانه که منجر به وظایف فراتر از پخت و پز سنتی و تمیز کردن، مردم اغلب انتخاب سینک ظرفشویی ثانویه بیشتر،” توضیح می دهد پگی گالاگر، مدیر ارشد محصولات در دلتا . گالاگر هنگام انتخاب سینک مناسب ، به Freshome می گوید فاکتورهای مختلفی باید در نظر گرفته شود ، اما او معتقد است سبک اصلی عامل اصلی رانندگی است.

گالاگر می گوید: “مصرف کنندگان در درجه اول به دنبال سینک آشپزخانه مناسب برای تکمیل سبک شخصی خود هستند.” “بیشتر و بیشتر ، مردم نه تنها در آشپزخانه آشپزی می كنند و می خورند ، بلكه معاشرت می كنند ، سرگرم می شوند و از فضایی به عنوان محلی برای كار استفاده می كنند.” در حقیقت ، او می گوید دو سوم مصرف کنندگان حداقل سه ساعت در روز را در آشپزخانه می گذرانند.

این ایده را جمع کنیدجزیره آشپزخانه
یک سینک جزیره اضافی عملکرد آشپزخانه را دو چندان می کند. تصویر از مون .
با توجه به کریس Nealon، مدیر تولید از دفع و سینک ظرفشویی در “سینک اسب بارکش از آشپزخانه است،” Moen در . “از تهیه قهوه صبح تا شستشوی ظروف در شب ، ذکر همه شستن دست ها ، پر کردن لیوان و تمیز کردن از بین آنها ، ناحیه شیر آب و سینک هر روز ترافیک زیادی را مشاهده می کنید.” با پیشرفت بسیار زیاد ، نالون به Freshome می گوید که پیدا کردن یک سینک آشپزخانه که متناسب با نیاز صاحبان خانه باشد در حالی که هنوز زیبایی زیبایی را ارائه می دهد ، مهم است.

سبک های سینک آشپزخانه
این ایده را جمع کنیدسینک قرمز
با این کاسه دوتایی قرمز ، زیر آب ، یک گلدان رنگ اضافه کنید. تصویر از الکای .
Nealon می گوید: “طرح های بزرگ و تک کاسه ای برای شستن وسایل آشپزخانه بزرگ بسیار مناسب است ، در حالی که سینک ظرفشویی دو کاسه امکان شستشوی سریع را فراهم می کند و عملکردهای چند کاره ای برای آشپز خانگی ارائه می دهد.”

این ایده را جمع کنیدسینک های گلخانه ای از جنس استنلس استیل با دوام و شیک هستند.
سینک های گلخانه ای از جنس استنلس استیل با دوام و شیک هستند. تصویر از مون .
Nealon توضیح می دهد: “با توجه به طراحی ، سینک های زیر آب زیبایی زیبایی را ایجاد می کنند ، باعث تمیز کردن نسیم می شوند و مکمل ایده آل برای میزهای محبوب سنگ طبیعی و سطح جامد هستند.” وی می گوید: “دیواره جلوی در معرض غرق خانه های مزرعه آشپزخانه های سنتی را به خوبی تکمیل می کند ، در حالی که سینک های کشویی راحتی بیشتری را با یک فرایند نصب سریع و آسان ارائه می دهند.”

این ایده را جمع کنیدآشپزخانه آبی
وقتی فقط سه سینک انجام دهد. تصویر با احترام از کوهلر .
یکی دیگر از ملاحظات هنگام انتخاب سینک ها ، تعیین این است که کدام سبک با مواد countertop شما بهتر کار خواهد کرد. اریک مور ، طراح ارشد داخلی در مرکز طراحی کوهلر ، توضیح می دهد: “Top-Mount ، که با کانتر نصب شده است ، اغلب با پیشخوان های لمینت استفاده می شود .”

این ایده را جمع کنیداین سینک با داشتن فضای کافی برای 2 شیر آب ، آماده سازی و تمیز کردن سریع و آسان را انجام می دهد.
این سینک با داشتن فضای کافی برای 2 شیر آب ، آماده سازی و تمیز کردن سریع و آسان را انجام می دهد. تصویر با احترام از کوهلر .
مور به Freshome می گوید که سینک های زیرین که زیر کاناله نصب شده اند ، به خوبی با سطوح سنگی و ضد کوارتز جفت می شوند. وی افزود: “سینک های جلوی پیش بند ، که دارای سبک خانه ای است ، در مدل های زیرپا ، بالای کوه و کاشی در دسترس هستند.”

دوام
این ایده را جمع کنیدفولاد ضد زنگ
روبروی پیش بند ، استیل ضد زنگ ، سینک دو جداره. تصویر از مون .
فولاد ضد زنگ یک انتخاب محبوب در بین صاحبان خانه است. در حقیقت ، مطابق گزارش روند طراحی NKBA ، محبوب ترین ماده سینک آشپزخانه است. نایلون بخشی از این محبوبیت را به این واقعیت نسبت می دهد که فولاد ضد زنگ با لوازم سبک تجاری مطابقت دارد.

Nealon می گوید: “همچنین ، سینک های ضد زنگ مزایای بسیاری از جمله مقاومت در برابر تراشیدن ، ترک خوردگی یا لایه برداری را دارند و همچنین به کاهش نویز ظرف ها و لرزش کمک می کنند.” به عنوان مثال ، فناوری SoundShield Moen ، استاندارد در همه غرق شدن از جنس استنلس استیل ، باعث کاهش لرزش و سر و صدای ناشی از بستن ظروف و صداهای طبل تولید شده توسط آب جاری می شود.

این ایده را جمع کنیدسینک خانه مزرعه
این سینک ظرفی زیبا Farmstead به راحتی در آن واقع شده است. تصویر با احترام از کوهلر .
مور می گوید: “ما همچنین توصیه می كنیم كه صاحبان خانه ها یك سینك را با ظاهری همیشه سبز و ساخت و ساز با دوام به دست آورند كه آزمایش زمان را هم از نظر سبك و هم با كیفیت تحمل كند.” سینک کوهلر Kohler’s Farmstead یک پیچ و خم معاصر در سینک روبروی پیش بند سنتی است که از چدن با دوام ساخته شده است. دوام بی نظیر آن زیبایی و زیبایی را در برابر تحمل روزمره در برابر سایش و پارگی تضمین می کند.

سینک های آشپزخانه چند کاره
این ایده را جمع کنیدحوضه گسترده
یک حوضچه گسترده باعث تمیز کردن قابلمه ها و قابلمه های بزرگ می شود. با تقدیر از سیستم Franke Kitchen Systems .
“این که آیا پخت و پز برای ده ها و یا میزبانی یک جمع صمیمی برای کوکتل، آشپزخانه یک مرکز سرگرم کننده است، می گوید:” هدر Jach، خرده فروشی مدیر بازاریابی از فرانکه سیستم های آشپزخانه . وی گفت: “از آنجا که سینک یک عنصر اصلی این اتاق شلوغ است ، صرف نظر از سبک طراحی ، استفاده از بیشتر فضای موجود در آن مهم است. صاحب خانه امروز سینک خود را بر اساس استفاده و زیبایی شناسی انتخاب می کند. “

این ایده را جمع کنیدنگه داشتن لوازم جانبی شما در این نزدیکی ، آمادگی را بسیار ساده تر می کند.
نگه داشتن لوازم جانبی خود در این نزدیکی باعث می شود کارایی شما باشد. با تقدیر از سیستم Franke Kitchen Systems.
هنگامی که شما نیاز به به حداکثر رساندن فضای کاری دارید ، سینک های عملکردی مانند Franke Chef Center XL می توانند یک نجات دهنده باشند. وی گفت: “این حوضه گسترده ای دارد که قابلمه ها و قابلمه های بزرگ و طیف گسترده ای از لوازم جانبی سفارشی را شامل می شود – از جمله تخته برش ، سیلندر ، شبکه سینک ، تابلو کشویی موبایل و تردد منحصر به فرد Franke.” علاوه بر این ، دو محفظه قابل جابجایی می توانند به عنوان یک سطل شراب ، سطل انبار یا مکانی برای کمپوست استفاده کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>