متن ازدواج و صیغه موقت به صورت کامل و دقیق – سالن عقد حلما

جالب است بدانید گلآرایی و شمعآرایی در دفتر ازدواج 472 قلهک در مناسبتها و روزهای پنجشنبه و جمعه هر هفته، بهصورت رایگان انجام میشود. طراحی و دکوراسیون سالن عقد پیوند مهردریا به شکلی انجام شده است که مهمانان به محض ورود به سالن، هیجان زده خواهند شد و شما را بابت انتخاب خوب تان تحسین خواهند کرد. باید بدانید در سالن های سر پوشیده و با فضایی بسته به ویژه در این روزها که کرونا جزوی از زندگی مردم شده خطراتی چون آلوده شدن میهمانان و سرایت بیماری از یک شخص بالا میرود، که این به تنهایی خبر خوبی از برگزاری جشن عروسی در این نوع فضاها نیست.

این دفترخانه با 15 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری عقد محضری در منطقه سعادت آباد تهران واقع شدهاست. با انتخاب یک دفتر عقد مناسب شما دیگر دردسری برای برگزاری جشن ندارید، با انتخاب سالن عقد مهرماندگار شما یک روز فوق العاده را خواهید داشت. در آئین مهر و وفا شما امکان انتخاب عاقد خود را دارید و همچنین میتوانید از خدمات موسیقی زنده، عکاسی و فیلمبرداری این مجموعه نیز استفاده نمایید.جالب است بدانید دفتر عقد و ازدواج آئین مهر و وفا، بهدلیل در اختیار داشتن نیروهای متخصص در این زمینه، اقدام به ارائه خدمات تشریفات و برگزاری جشنها در سالن و یا منزل شمارا نیز برعهده میگیرد.

این مجموعه دارای 3 سالن شیک و مجلل به نام ارکیده، مرمر و آینه می باشد و همچنین با فضای باز و محوطه مجلل و مدرن امکان میزبانی از جشن ها و مراسمات عقد شما می باشد. این سالن عقد با داشتن فضای مناسب و کادر مجرب، پذیرای شما عزیزان و میهمانان شما میباشد.

ظرفیت این سالن حدود سالن عقد عمارت 35 نفر است. بهترین سالن عقد روف گاردن تهران کجاست؟ یکی از بهترین محضرهای عقد تهران، دفتر عقد و ازدواج کالسکه است. یکیدیگر از بهترین دفاتر عقد تهران، دفتر عقد و ازدواج پیوند مهر دریا است. فضای فوقالعاده و شیک، بههمراه خدمات ویژه به زوجهایی که عقد خود را در این مجموعه برگزار میکنند و عضو دائمی باشگاه مشتریان مهر افزا میشوند. عروسی و عقد در فضای باز و وسیع به طراحی شما این امکان را میبخشند که بتوانید از حداکثر فضا استفاده و همچنین خلاقیتهای زیادی در چیدمان و وسعت گلآرایی خود داشته باشید. مجموعه مهرافزا دارای سالن فضای باز (باغ) و سالن VIP در شعبه گاندی خود است.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد سالن عقد گیلان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید