مدارس با اصرار کارکنان بر آموزش شخصی پس از تعطیلات زمستانی با مشکل مواجه هستند

[ad_1]

دانش‌آموزان در روز چهارشنبه 11 آگوست 2021 در مدرسه ابتدایی تاستین رانچ در تاستین، کالیفرنیا برای اولین روز مدرسه به کلاس می‌روند.

پل برزباخ گروه مدیا نیوز گتی ایماژ

رونی آلمونته، معلم علوم دبیرستان و بیش از ده ها معلم مدارس دولتی دیگر در شهر نیویورک صبح روز سه شنبه در مقابل مدرسه تظاهرات کردند و خواستار انجام آزمایشات بیشتر کووید، بهبود فیلتر هوا و سایر اقدامات احتیاطی شدند، زیرا کشور با تهدید جدیدی از سوی omicron مواجه است.

او گفت که موارد کووید در مدرسه آلمونته، کالج ابتدایی دبیرستان بارد در منهتن، در یک هفته و نیم گذشته به بالاترین سطح خود در یک ترم تحصیلی رسیده است.

آلمونته در کلاس زیست شناسی خود تخمین می زند که نیمی از دانش آموزانش در چند روز گذشته قبل از تعطیلات زمستانی که از این هفته برای بسیاری از مدارس در ایالات متحده آغاز می شود، در خانه می مانند. دانش‌آموزان او به او می‌گویند که نمی‌آیند زیرا یا یکی از اعضای خانواده هستند که آزمایش کووید آنها مثبت شده است، یا از روی احتیاط با افزایش حضور در مدرسه.

آلمونته گفت: «ما این احساس دژاوو را داریم. من نمی‌دانم مردم واقعاً تا چه حد از آسیب‌هایی که ما مربیان از مارس 2020 داشته‌ایم آگاه هستند.»

در ایالات متحده، مدیران مدارس، معلمان، کارکنان، دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان با افزایش سریع موارد کووید، مواجه هستند، زیرا نوع omicron به سرعت گسترش می‌یابد. برخلاف موج‌های قبلی، مقامات ایالات متحده از مدارس می‌خواهند که باز بمانند – با این امید که واکسن‌ها هنگام دور نگه‌داشتن افراد از بیمارستان، با Omicron مخالفت کنند. همه کودکان بالای 5 سال در ایالات متحده واجد شرایط واکسن هستند

از کاخ سفید گرفته تا تالارهای شهر، مقامات دولتی آزمایش‌های کووید، واکسن‌ها، ماسک‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی را برای نگه داشتن دانش‌آموزان در کلاس تبلیغ می‌کنند.

کووید-19 ترسناک است، اما علم واضح است. جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه در یک کنفرانس خبری گفت: «کودکان در مدارس مانند هر جای دیگر امن هستند، مشروط بر اینکه اقدامات احتیاطی مناسب انجام شود.

در حالی که معلمان و والدینی که با CNBC صحبت کردند گفتند که آنها آموزش شخصی را ترجیح می دهند، آنها همچنین به این فکر کردند که آیا دستورالعمل های بهداشت عمومی فعلی برای محافظت از دانش آموزان و کارکنان در برابر سویه میکرونی بسیار قابل انتقال کافی است یا خیر.

برای ماندن تست کن

مرکز کنترل بیماری ها استراتژی جدیدی را ترویج می کند که آن را نامیده است یک «آزمون ماندن»، که به دانش‌آموزانی که از طریق تماس نزدیک در مدرسه در معرض کووید قرار گرفته‌اند، این امکان را می‌دهد تا در صورت منفی بودن آزمایش، از قرنطینه در خانه خودداری کنند. طبق گفته CDC، مطالعات در شهرستان لس آنجلس، کالیفرنیا، و شهرستان لیک، ایلینویز، نشان می‌دهد که مدل تست خرابی منجر به سرعت انتقال پایین می‌شود.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: “آزمایش اقامت یک تمرین بهداشت عمومی تشویق کننده است که به فرزندان ما کمک می کند به مدرسه بروند.”

تحقیقات نشان می دهد که یادگیری از راه دور و اختلالات مرتبط با کووید در سال گذشته تأثیر منفی بر پیشرفت تحصیلی و رشد کودکان داشته است. نتایج آزمون نشان می دهد که دانش آموزان به خصوص دانش آموزان کم درآمد، سیاهپوست و اسپانیایی زبان عقب هستند. یک مطالعه نشان داد دانش‌آموزانی که به طور مجازی درس می‌خواندند، از نظر رفاه اجتماعی و عاطفی نیز بدتر بودند.

رئیس مدرسه گفت: “ما باید مدارس را برای یادگیری شخصی باز نگه داریم تا از فرصت های آموزشی عالی و نتایج قوی برای همه دانش آموزان اطمینان حاصل کنیم، به ویژه دانش آموزانی که در گذشته ضعیف بوده اند و بیش از همه تحت تاثیر تعلیق یادگیری شخصی قرار گرفته اند.” ایالت محمد چاودری روز دوشنبه در بیانیه ای گفت.

در نیویورک، جایی که Omicron غالب بود، شهردار بیل دی بلازیو قول داد برخلاف مارس 2020 که بزرگترین منطقه مدارس دولتی در ایالات متحده برای کنترل شیوع بیماری بسته شد، از تعطیلی در سراسر منطقه اجتناب کند. کتی هوچول فرماندار نیویورک و گاوین نیوسام فرماندار کالیفرنیا نیز گفتند که باز نگه داشتن مدارس یک اولویت است.

با این حال، مدارس و کلاس های درس ممکن است بسته شوند یا به یادگیری آنلاین تغییر کنند. به گفته بوربیو، وب سایتی که تعطیلی مدارس را پیگیری می کند، بیش از 800 مدرسه در این هفته به طور غیرمنتظره ای در روز چهارشنبه تعطیل شدند. این مقدار نسبت به هفته های گذشته جهش شدیدی را نشان می دهد، اما همچنان کمتر از سطوح مشاهده شده در ماه نوامبر است.

بوربیو گفت که بیش از 500 مدرسه نیز در هفته اول ژانویه تعطیل شدند. مدارس دولتی دی سی قصد دارند تعطیلات زمستانی را دو روز تمدید کنند و در آن روزها آزمایش آنتی ژن سریع رایگان را برای خانواده ها ارائه دهند.

مدارس شهر تلماج در شمال شرقی اوهایو در اوایل این هفته تعطیل شد. این منطقه کلاس های سه شنبه و چهارشنبه را قبل از تعطیلات زمستانی به دلیل “سریع شیوع کووید” لغو کرد.

سرپرست استیو وود می‌گوید: «تعطیلی مدرسه برای ما کار بزرگی است و ما نمی‌خواهیم انجام دهیم.» زمانی که شاهد پرش و تعداد موارد بودیم، احساس کردیم که خطر بیشتر از مزایای باز نگه داشتن ساختمان‌ها است.»

وود گفت که منطقه او از مدل “نقاب ماندن / تست بازی” اوهایو پیروی می کند، که به دانش آموزان در معرض این امکان می دهد تا با پوشیدن ماسک و آزمایش در مدرسه بمانند. با این حال، وود در هفته گذشته گفت این پروتکل ها مانع از بروز علائم در دانش آموزان نمی شود.

وود گفت: “هر اتفاقی که برای این گزینه بیفتد، پروتکل ماسک برای ماندن / تست برای بازی، که من فکر نمی کنم در حال حاضر کافی باشد، مسری است.”

دانش آموزان در اولین روز مهدکودک انتقالی خود در مدرسه ابتدایی تاستین رنچ در تاستین، کالیفرنیا در روز چهارشنبه، 11 اوت 2021، به معلم خود گوش می دهند.

پل برزباخ گروه مدیا نیوز گتی ایماژ

معلمان همچنین به مشکل در اجرای دستورات ماسک و رعایت سایر دستورالعمل های بهداشت عمومی، به ویژه در کلاس های درس با تهویه ضعیف و شلوغ اشاره کردند.

جیک جیکوبز، معلم هنرهای زیبا در دبیرستان برانکس، گفت: “ما در مدرسه خود بسیار شلوغ هستیم. این مضحک است که ماسک از کودک در برابر بدخیمی محافظت می کند.” .

طبق CDC، استراتژی آزمون حفظ ممکن است برای هر مدرسه کارایی نداشته باشد، و مدارس باید سطوح انتقال و واکسیناسیون مبتنی بر جامعه را در هنگام تصمیم‌گیری در مورد اعمال یا عدم استفاده از مدل در نظر بگیرند.

جید فولز، متخصص روابط عمومی CDC، روز چهارشنبه در ایمیلی گفت: «از آنجایی که آزمون اقامت می‌تواند منابع فشرده باشد، ممکن است برای هر مدرسه گزینه مناسبی نباشد». “با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد اثربخشی استراتژی های پیشگیری در تنظیمات K-12 و تاثیر گزینه Omicron بر گروه سنی K-12، CDC توصیه های خود را بررسی خواهد کرد.”

“نقطه عطف”

در حالی که مدارس و کلاس های درس باز هستند، برخی از والدین ممکن است به دلیل ترس از کووید، فرزندان خود را از مدرسه کنار بگذارند. تعداد حضور در مدارس دولتی شهر نیویورک در روز چهارشنبه 73.7 درصد بود داده ها نشان می دهد. پنجشنبه آخرین روز تحصیلی مدارس این شهر قبل از تعطیلات زمستانی است.

کورتنی کاگبرن، استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه کلمبیا و والدینی در یک مدرسه دولتی در نیویورک، سه روز آخر قبل از تعطیلات زمستانی، مهدکودک خود را در خانه نگه داشت. پسرش کاملا واکسینه شده است. با این حال، او با اتوبوس به مدرسه می رود و کاگبرن نگران تسلیم احتمالی در راه رفتن به محل کار است.. او با اشاره به موارد موفقیت آمیز نوع omicron گفت: واکسیناسیون برای تأثیرگذاری بر من کافی نبود.

کاگبرن گفت که هنگام تصمیم گیری در مورد فرستادن پسرش به مدرسه پس از تعطیلات زمستانی، تعداد موارد و نتایج آزمایش کووید را زیر نظر خواهد گرفت.

من واقعاً به موقعیت دشوار این تصمیم گیرندگان احترام می گذارم. دشوار است و بسیاری از مردم نه تنها برای تحصیل فرزندان خود به مدرسه متکی هستند، بلکه نمی توانند کار را ترک کنند و فرزندان خود را به خانه بازگردانند.

آلمونته، یک معلم علوم در نیویورک، انتظار دارد که تعطیلات زمانی که دانش‌آموزان و کارکنان پس از تعطیلات زمستانی به مدرسه باز می‌گردند، نمایش را روشن کند.

آلمونته گفت: “به نظر می رسد موارد ابتلا به این بیماری افزایش یابد، به خصوص پس از تعطیلات. این بدترین زمان برای وقوع است.”

براد لندر، کنترل کننده ورودی نیویورک، دوشنبه گفت در توییتر اعلام کرد که شهر باید دانشجویان، اساتید و کارکنان را ملزم کند تا قبل از بازگشت به کلاس درس در ژانویه، آزمایش کووید منفی بدهند.

لندر گفت: «بازگشت از تعطیلات زمستانی نقطه عطفی در این موج همه گیری خواهد بود. اگر اکنون آماده شویم، می‌تواند عفونت‌ها را کاهش دهد، نه تسریع.»[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü