مصرف کنندگان خرده فروشان کوچک را به افزایش قیمت ها در آزمایشات متهم می کنند

[ad_1]

وقتی Ja’Kiem Crayon هزینه یک آزمایش کووید-19 را در خانه در داروخانه مستقر در منهتن که در آن کار می‌کند به مشتریان می‌گوید، اغلب دچار تضاد می‌شود.

کریون که در داروخانه و کافه Tisane در Upper East Side منهتن کار می کند، گفت: “آنها وارد می شوند، می گویند، “باشه، پنج به من بدهید.” “و من فکر می کنم، خوب، آنها 25 دلار هستند. و سپس چشم ها از سرم بیرون می زند.”

کریون گفت که مشتریان اغلب نمونه هایی از قیمت های پایین تر در زنجیره های داروخانه های بزرگ را ذکر می کنند، جایی که یک آزمایش می تواند کمتر از 10 دلار به فروش برسد – در صورت موجود بودن در انبار. این بیانیه ای است که توسط کارکنان داروخانه در سراسر کشور بیان شده است، زیرا دادستان ها نسبت به افزایش قیمت ها در طول بحرانی که با آزمایش های محدود تشدید می شود، هشدار می دهند. اما کرایون و دیگران می گویند که عدم تطابق بین عرضه و تقاضا باعث شده است که قیمت عمده فروشی افزایش یابد و سپس آنها باید به مصرف کنندگان منتقل شوند.

کریون گفت: “فروشندگانی که ما را می فروشند قیمت های خود را به شدت افزایش می دهند.”

کریون در اوایل این ماه گفت که تا همین اواخر، داروخانه می‌توانست کیت‌های تست تک پد را با قیمت 11 دلار دریافت کند، اما خرده‌فروش او اکنون آنها را به قیمت 18 دلار می‌فروشد. او گفت که این امر قیمت مشتریان را از 16 دلار به 25 دلار افزایش داده است، “فقط برای مشاهده مقداری سود.”

جیمی ازهاری، مدیر داروخانه میلفورد در کانکتیکات، نیز از قیمت های بالای این آزمایش به مشتریان شکایت کرده است، اما او قیمت را به چیزی که برای داشتن آنها حتی در قفسه ها نیاز است نسبت می دهد. برخی از مشتریان می پرسند که چرا او تست سریع On/Go را به قیمت 35 دلار می فروشد در حالی که می توانند آن را با قیمت 25 دلار از آمازون خریداری کنند. آذری گفت که آمازون حداقل دو هفته طول کشید تا آزمایشات را ارسال کند.

او گفت: «منظورم این است که نتیجه می دهد، شما به جای اینکه بعد از 15 روز، اکنون به راحتی آن را داشته باشید، می پردازید که در آن 15 روز به راحتی می توانید آن را بدون اینکه بدانید آن را دارید یا نه، توزیع کنید. .

آذری گفت: علاوه بر قیمت های بالاتری که از تامین کنندگان دیده است، باید برای تحویل سریع هزینه اضافی نیز بپردازد که این امر قیمت نهایی را برای مشتری افزایش می دهد. او گفت که تحویل سریع به تنهایی برای سفارش 200 کیت تست دو پد می تواند حداقل 600 دلار هزینه داشته باشد.

دادستان های کل کشور در سراسر کشور به خرده فروشان هشدار داده اند که قیمت تست های خانگی را در میان کمبود افزایش ندهند. اما خرده فروشان می گویند که آنها مقصر نیستند.

به همین دلیل است که برای مثال، ویلیام تانگ، دادستان کل کانکتیکات، از قانونی حمایت کرده است که به دفتر او اجازه می دهد تامین کنندگان را برای قیمت های گزاف تحت پیگرد قانونی قرار دهد. دفتر AG در ماه مه گفت که بسیاری از تحقیقات دولت در مورد افزایش قیمت‌های ادعایی در نهایت نشان داد که عمده‌فروشان کسانی بودند که در ابتدا قیمت‌ها را افزایش دادند و خرده‌فروشان را مجبور کردند قیمت‌های خود را نیز افزایش دهند.

در نیویورک، دفتر AG به CNBC گفت که خرده فروشانی که متهم به افزایش قیمت ها هستند، این فرصت را دارند که شواهدی مبنی بر افزایش قیمت های خود ارائه دهند.

گاهی اوقات افزایش قیمت ها را می توان به صورت مبهم تعریف کرد، که فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوسام اخیراً سعی کرد با دستور اضطراری آن را حل کند. بر اساس این دستور، خرده‌فروشان نمی‌توانند کیت‌های تست را در خانه به قیمت بیش از 10 درصد شارژ شده در 1 دسامبر بفروشند، و خرده‌فروشانی که قبلاً محصولات را نفروخته‌اند، نمی‌توانند آن‌ها را به بیش از 50 درصد از آنچه خریداری کرده‌اند، بفروشند. اما این سفارش برای کسانی که مجبور به پرداخت هزینه بیشتری برای آزمایش هایی هستند که قصد فروش مجدد دارند، استثناء می کند.

پل شاه، که مالک مزرعه و خواربارفروشی دهکده شرقی واقع در منهتن است، در اوایل این ماه گفت که عمده‌فروش او تست‌های تکی را به قیمت 7 تا 9 دلار می‌فروشد، که فروشگاه حدود یک دلار بیش از حد ارزش‌گذاری کرده بود. اما اخیراً ، عمده فروش پیشنهاد داده است که تست های تک را در فروشگاه به قیمت حدود 14 دلار بفروشد. شاه گفت که او این سفارش را رد کرد و شکایت کرد، اما تامین کننده او فاکتوری را به او نشان داد که نشان می داد هزینه های او برای هر آزمایش به 13.50 دلار افزایش یافته است.

شاه تصمیم گرفت بسته‌هایی از مهمترین اقلام را برای بیمارستان‌ها بفروشد و آزمایش‌های کووید را در خانه با مواردی مانند دماسنج، دستمال مرطوب، ماسک، ضدعفونی‌کننده دست و Gatorade در برنامه‌های تحویل غذا ترکیب کرد. بسته‌ها بسته به ترکیبی از موارد اضافی که خریداران انتخاب می‌کنند، از 59.99 دلار تا 124.99 دلار به فروش می‌رسند و شامل دو تست در هر قطعه است. شاه گفت که ایده بسته بندی آزمایش ها را با کالاهای دیگر برای ارائه ارزش بیشتر به مشتریان و در عین حال جبران 20 درصد کارمزد، که به گفته او برای پلتفرم هایی مانند Seamless متعلق به Grubhub پرداخت می شود، داشته است.

شاه گفت، در حالی که خرده فروشان بزرگ در داروخانه ها می توانند آزمایش ها را با قیمت کمتری بفروشند زیرا می توانند به صورت عمده خرید کنند، اما آنها اغلب بسیار سریع تر تمام می شوند، و اشاره کرد که فروشگاه او همیشه حداقل برخی از آزمایش ها را در هر زمان در انبار نگه داشته است.

«من فکر می‌کنم اکثر اوقات، همه این مکان‌های بزرگ‌تر، هر زمان که محصول را داشتند، ارزان‌تر از ما فروخته می‌شد. اما در 95 درصد مواقع، آنها محصول را نداشتند.» شاه گفت.

جردن برکوویتز، رئیس توزیع‌کننده تست‌ها و تجهیزات حفاظت فردی Sunline Supply، گفت که در حالی که می‌داند چرا مصرف‌کنندگان معتقدند قیمت‌هایشان در حال افزایش است، تقاضا و خطر عظیمی که فروشندگان با آن مواجه می‌شوند را در نظر نمی‌گیرد.

برکوویتز گفت که نزدیک به 5 میلیون دلار سپرده از بیش از 10 محموله آزمایشی مختلف که سال گذشته گذاشته بود، از دست داده است، که هرگز ظاهر نشد. و در حالی که تجارت آزمایشی او حتی با وجود این ضررها سودآور باقی می ماند، او گفت که بررسی های زیادی برای یافتن منابع قابل اعتماد برای آزمایش لازم است. و حتی در این صورت باز هم ممکن است فریب خورد.

برکوویتز که هفته گذشته گفت که او یک وام با بهره 10 میلیون دلاری دریافت کرده است، گفت: «وقتی از من می‌پرسید که آیا فکر می‌کنم این افزایش قیمت است، میلیون‌ها دلار را با خطر موجودی که هرگز به دست نمی‌آورم از دست می‌دهم. منتظر بود. برای دریافت یک مجموعه آزمایشی در حال انتظار از سفارشات. آن را بین سنگ و سندان قرار می دهد.

«یا من پول نمی‌دهم، محصول را نمی‌گیرم و آنها از نداشتن آن ناراحت هستند. یا من برای او پول بیشتری می دهم و می گویم باید برای او پول بیشتری به من بدهید و آنها ناراحت هستند زیرا باید بیشتر هزینه کنند. بنابراین در این زمینه برای ما نوعی ضرر و زیان است.»

برکوویتز گفت که جهش تقاضا به این معنی است که “حدود 10 مکان مختلف وجود دارد که هزینه های ما در حال افزایش است، ریسک ما در حال افزایش است، سربار ما در حال افزایش است.” اینها شامل هزینه‌های نمایندگان خدمات مشتری، کارمزد تامین مالی وام برای سفارش‌های خرید که هنوز اجرا نشده‌اند، و همکاری با تامین‌کنندگان ریسک‌پذیر یا کمتر شناخته‌شده برای به دست آوردن محصولات است.

Berkowitz گفت Sunline تست ها را در وب سایت خود با قیمت حدود 15 دلار به فروش می رساند، اگرچه برخی از آنها حتی قیمت کمتری دارند. اما او به یاد می آورد که همین چند هفته پیش هر کدام 7 یا 8 دلار حساب می کرد. و او پیش‌بینی می‌کند که با نزدیک شدن عرضه به تقاضا، قیمت‌ها همچنان افزایش می‌یابد، چیزی که می‌تواند با کاهش نیروی کار مورد انتظار در چین، جایی که برخی از مواد در طول سال جدید قمری تولید می‌شوند، پیچیده‌تر شود.

برکوویتز گفت: «به نظر من انتظار داریم که تا دو ماه دیگر چیزی شبیه حمام خون باشد. همه چیز بدتر خواهد شد، صادقانه بگویم، از نظر قیمت. برای ما و برای دیگران.”

در یوتیوب در CNBC مشترک شوید.

تماشا کنید: تقاضا برای تست‌های Covid-19 در طول فصل تعطیلات و واریانس Omicron به شدت افزایش می‌یابد

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesNovagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir