موارد کووید در ایالات متحده با انتشار دلتا و اومیکرون به همه گیری افزایش می یابد

[ad_1]

موارد کووید در ایالات متحده به بالاترین سطح از همه گیری رسیده است، زیرا دو گزینه بسیار مسری در سراسر کشور در حال پخش است و مقامات بهداشتی از آمریکایی ها می خواهند واکسینه شوند و در برابر این ویروس گام بردارند.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز، موارد جدید روزانه در سراسر کشور تا روز سه‌شنبه به بالاترین حد هفت روزه بیش از 265000 نفر رسیده است که از تخمین بالای قبلی حدود 252000 مورد میانگین روزانه که در 11 ژانویه 2021 تعیین شده بود، فراتر رفته است.

اوج تازه همه گیری زمانی اتفاق می افتد که گونه های دلتا و اومیکرون به طور همزمان گسترش می یابند. نسخه غالب قبلی دلتا در حال افزایش تعداد موارد در ایالات متحده در پاییز امسال قبل از ظهور omicron بود که به افزایش تقریبا عمودی موارد جدید روزانه کمک کرد.

حدود 75000 آمریکایی به دلیل کووید-19 در بیمارستان بستری هستند و این کشور روزانه بیش از 1500 مرگ را گزارش می دهد. اگرچه هر دو عدد در حال افزایش هستند، اما کمتر از زمانی است که آخرین رکورد روزانه نزدیک به یک سال پیش، قبل از اینکه واکسیناسیون کووید به طور گسترده در دسترس قرار گرفت، ثبت شد. طبق میانگین هفت روزه وزارت بهداشت و خدمات انسانی، تعداد بستری شدن در بیمارستان در حال حاضر از 137000 فراتر رفته است و داده های جان هاپکینز نشان می دهد که میانگین تعداد مرگ و میر بیش از 3200 نفر در روز است.

به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، تقریباً 62 درصد از جمعیت ایالات متحده به طور کامل با دو دوز فایزر یا مدرنا یا یک دوز جانسون و جانسون در روز سه شنبه واکسینه شده اند.

مردم در صف تست بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک سایت تست پاپ آپ در نیویورک، ایالات متحده آمریکا، 14 دسامبر 2021، منتظر هستند.

برندن مک درمید رویترز

مقامات بهداشتی ایالات متحده هشدار داده اند که این خطر برای افراد واکسینه نشده باقی می ماند و از آمریکایی ها خواسته اند برای محافظت بهتر از خود در برابر omicron دوز تقویت کننده دریافت کنند.

دکتر روشل والنسکی، مدیر CDC، هفته گذشته به CNBC The News با شپرد اسمیت گفت: “او بیش از 50 جهش دارد و به دلیل این جهش ها، تنها دو دوز واکسیناسیون ممکن است کافی نباشد.” بنابراین ما واقعاً به تقویت افراد نیاز داریم تا توان دفاعی خود را افزایش دهیم، به ویژه در برابر بیماری های جدی و مرگ با omicron.»

طبق برآورد CDC، در ایالات متحده، omicron 59٪ از موارد توالی کووید را تشکیل می دهد، در حالی که دلتا 41٪ را در هفته گذشته تشکیل می دهد.

در حالی که جامعه علمی جهان هنوز در حال جمع‌آوری داده‌ها در مورد نسخه جدید است، که برای اولین بار در اواخر نوامبر در آفریقای جنوبی کشف شد، برخی اخبار اولیه دلگرم‌کننده وجود دارد. مطالعات واقعی از آفریقای جنوبی و بریتانیا نشان می دهد که افراد آلوده به omicron به بیماری خفیف تری نسبت به دلتا مبتلا می شوند و Pfizer و Moderna گفتند که به نظر می رسد دوز سوم از واکسن های mRNA کووید آنها محافظت قابل توجهی در برابر omicron ایجاد می کند، با وجود این رژیم دو تزریقی. مشخص شده است که در برابر عفونت مؤثرتر است.

یک کارمند بهداشتی در 28 دسامبر 2021 در واشنگتن دی سی، آزمایش PCR برای COVID-19 را در یک سایت آزمایش رایگان در میدان فاراگوت انجام داد.

آنا پولساز گتی ایماژ

به گفته کارشناسان، اگر تعداد مطلق موارد به اندازه کافی زیاد شود، یک بیماری خفیف تر با قابلیت حمل بیشتر همچنان می تواند سیستم های بهداشتی را ویران کند. این به این دلیل است که حتی اگر تعداد کمی از افراد مبتلا به بیمارستان مراجعه کنند، این نسبت کوچکتر از تعداد بسیار زیاد ممکن است برای بارگذاری بیش از حد بیمارستان ها کافی باشد و بر مراقبت از بیماران کووید و کووید تأثیر بگذارد. غیر کووید.

دکتر بروس جی لی، استاد سیاست گذاری و مدیریت بهداشت در دانشکده بهداشت عمومی شهر نیویورک، با توضیح اینکه بیمارستان های کامل تر با این مشکل مقابله خواهند کرد، گفت: «یک اوج بالاتر می تواند سیستم را برای دیگران بیش از حد بارگذاری کند. درمان افرادی که دچار حمله قلبی یا سرطان شده اند یا افرادی که مثلاً تصادف کرده اند دشوارتر است.

رئیس جمهور جو بایدن هفته گذشته اعلام کرد کاخ سفید 1000 پزشک نظامی را برای حمایت از بیمارستان هایی که در زمستان امسال با افزایش بیماران مبتلا به کووید مواجه هستند، مستقر خواهد کرد. دولت همچنین 500 میلیون تست در خانه خریداری خواهد کرد که آمریکایی ها می توانند به صورت آنلاین و با تحویل در ژانویه به صورت رایگان سفارش دهند.

آمریکایی‌ها در طول فصل شلوغ تعطیلات، زمانی که بسیاری برای دیدار با خانواده‌هایشان به فرودگاه‌های شلوغ سفر می‌کنند، برای آزمایش تلاش می‌کنند. کمبود کیت های تست در خانه وجود دارد و داروخانه های ملی و مستقل در تلاش برای نگهداری آنها در انبار هستند. خطوط آزمایش در محل در کلینیک های شهرهایی مانند نیویورک گاهی اوقات چند ساعت طول می کشد.

یک روز پس از اعلام این خبر، بایدن در مصاحبه ای با ABC News گفت که ای کاش دو ماه پیش این کیت ها را سفارش می داد.

تعدادی از ایالت ها میانگین روزانه موارد جدید را گزارش می کنند. بر اساس تحلیل CNBC از داده های جان هاپکینز، نیوجرسی، پنسیلوانیا، نیویورک، رود آیلند، ماساچوست، ویرجینیا، ایلینوی، مریلند و هاوایی در بالاترین سطح خود از روز سه شنبه قرار دارند. اوهایو به سادگی از رسیدن به رکورد خجالتی بود، کانکتیکات، دلاور و ناحیه کلمبیا در ماه دسامبر قبل از سقوط به ارتفاعات جدید، رکوردها را شکستند.

بستری شدن در بیمارستان تقریباً در همه این ایالت ها در حال افزایش است. میانگین هفت روزه 325 بیمار در تخت‌های بیمارستانی مبتلا به کووید در ناحیه کلمبیا نسبت به هفته گذشته 70 درصد افزایش داشته است که نزدیک به یک رکورد است، در حالی که هاوایی، نیوجرسی، نیویورک و ویرجینیا شاهد افزایش هفتگی این میزان بوده‌اند. 20 درصد یا بیشتر.

آنیل مانگلا، رئیس اپیدمیولوژیست دی سی، گفت که در حالی که منابع شیوع بیماری مشابه در زمان همه گیری بود – مدارس، رستوران ها و بارها، مکان ها و خانه های مردم – این جهش بسیار بیشتر از حد انتظار بود. به گفته جانز هاپکینز، این منطقه حدود 2000 میانگین روزانه موارد جدید را گزارش می دهد که حدود 10 برابر بیشتر از دو هفته پیش و بیشتر از هر ایالت بر اساس جمعیت تعدیل شده است.

Mangla گفت: «بسیار واضح است که omicron اینجاست. “آیا دلتا وجود دارد؟ کاملاً. اما به دلیل جهش قابل توجه، ما قطعا متقاعد شده ایم که omicron اینجاست.”

Mangla به کاهش درصد موارد DC Covid که در بیمارستان بستری شدند، 2.6 درصد نسبت به بیش از 5 درصد در اوایل ماه، به عنوان نشانه بالقوه دلگرم کننده ای اشاره کرد که omicron باعث یک بیماری خفیف تر می شود. با این حال، عفونت های DC تنها در هفته های اخیر افزایش یافته است.

دکتر کارلوس مالوستوتو، پزشک بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه وکسنر در کلمبوس، گفت: دلتا و اومیکرون هر دو در آزمایش های توالی یابی شده در دانشگاه ایالتی اوهایو یافت می شوند. به گفته وی، اگرچه اکثر بیمارانی که در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند به احتمال زیاد دلتا دارند، اما Omicron اکنون در اکثر نتایج آزمایش کووید جدید دیده می شود.

به گفته Malvestuto، اکثر بیماران بستری در بیمارستان واکسینه نشده اند، روندی که او انتظار دارد با omicron ببیند. و حتی اگر این گزینه باعث بیماری خفیف‌تری شود، او همچنان معتقد است که ایالت از میزان بالای بستری شدن در بیمارستان همه‌گیر که در دسامبر 2020 تعیین شده بود، پیشی می‌گیرد، زمانی که بیش از 5600 بیمار مبتلا به کووید در بیمارستان بستری شدند. این تعداد تا روز سه شنبه نزدیک به 5200 است.

او گفت: «بسیاری از داده‌هایی که ما بررسی کرده‌ایم به ما می‌گویند که اگرچه به‌نظر می‌رسد میزان بیماری‌زایی به‌دلیل نرخ بسیار بالای انتقال به‌طور قابل‌توجهی پایین‌تر است، اما به‌طور مطلق احتمالاً منجر به بستری شدن بیشتر در بیمارستان می‌شود». “اگر واکسینه شده اید و تقویت شده اید، وضعیت بسیار بهتری دارید.

CNBC اسپنسر کیمبال به گزارش دهی کمک کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü