موج Omicron علائم اولیه امداد را در کشورهای آسیب دیده در اوایل نشان می دهد

[ad_1]

یک زن هنگام رانندگی از طریق مرکز آزمایش کووید-19 برای کووید-19 آزمایش می شود، در حالی که صدها اتومبیل و عابران پیاده قبل از فصل تعطیلات کریسمس در نورث برگن، نیوجرسی، در 22 دسامبر برای آزمایش کووید-19 صف می کشند. 2021 با افزایش Omicron در سراسر کشور.

طوفان Koskun آژانس آناتولی گتی ایماژ

پس از هفته‌ها افزایش عفونت‌ها، جدیدترین موج کووید نشانه‌هایی از کند شدن را در تعداد انگشت شماری از مناطق تحت تأثیر نوع omicron در اسرع وقت نشان می‌دهد – که بارقه‌ای از امید را نشان می‌دهد که این موج شروع به کند شدن کرده است.

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط دانشگاه جان هاپکینز، ایالات متحده در هفته گذشته به‌طور متوسط ​​روزانه نزدیک به 800000 مورد ابتلا را گزارش کرده است که بیش از سه برابر سطح ثبت شده در رکورد قبلی زمستان گذشته است. اما در تعداد انگشت شماری از ایالت ها و شهرها، به ویژه در ساحل شرقی، به نظر می رسد موارد ابتلا در روزهای اخیر کاهش یا کاهش یافته است.

به گفته هاپکینز، در نیویورک، میانگین روزانه هفت روز تعداد موارد جدید از زمان رسیدن به رکورد 85000 مورد در روز در 9 ژانویه کاهش یافته است. موارد ابتلا در آنجا طی یک دوره هفت روزه در اواخر دسامبر و اوایل ژانویه دو برابر شده است، اما از میانگین 51500 مورد در مقایسه با هفته گذشته به شدت کاهش یافته است. وزارت بهداشت ایالات متحده.

کیتی هوچول، فرماندار روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت: زمانی می رسد که می توانیم بگوییم تمام شده است. “ما هنوز آنجا نیستیم، اما پسر، در افق است و ما مدتها منتظر آن بودیم.”

بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از تعداد موارد تنظیم شده برای جمعیت، نیویورک همچنان دارای نرخ بالایی از عفونت های روزانه است و در بین همه ایالت ها در رتبه 15 قرار دارد، در مقایسه با دومین بالاترین موارد چند روز پیش. نیوجرسی نیز اخیراً از پنج رتبه اول خارج شد و اکنون در جایگاه بیستم قرار دارد، زیرا این ایالت طی هفته گذشته 32 درصد کاهش میانگین روزانه داشته است.

در پایان ماه دسامبر، واشنگتن دی سی، بالاترین تعداد سرانه ابتلا به کووید را در هر ایالت دیگر داشت که به طور میانگین به 2500 نفر در روز رسید. داده‌ها نشان می‌دهند که از آن زمان، این تعداد به 1700 کاهش یافته است.

و در مریلند همسایه، عفونت های روزانه به بالاترین میزان همه گیری خود در 8 ژانویه رسیدند، اما نسبت به هفته قبل 27 درصد کاهش یافت.

در ایلینوی، دکتر هلیلا گیتس، دستیار رئیس آموزش پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن در فاینبرگ، گفت: “شما می توانید از قبل احساس کنید” ثبات بستری شدن در بیمارستان. طبق گزارش وزارت بهداشت و خدمات انسانی، تا روز یکشنبه، ایالت به طور متوسط ​​​​حدود 7200 بیمار مبتلا به کووید را در هفت روز در بیمارستان بستری کرده است که در هفته گذشته 4 درصد افزایش یافته است که نسبت به افزایش هفتگی 30 درصدی که اخیراً مشاهده شد، افزایش اندکی نشان می دهد. -اون دو هفته پیش

او گفت: “هیچ هجومی که در ابتدا در ابتدای پرش داشتیم وجود ندارد و همه چیز به نوعی پیش می رود.” و اگر اینطور ادامه پیدا کند، می دانید، پنج تا هفت روز متوالی، فکر می کنم با گفتن این جمله، “خب، مثل این است که ما بر این جهش غلبه کرده ایم، ما بر این جهش غلبه کرده ایم، کمی راحت تر نفس می کشی.” .

موارد نیز در آفریقای جنوبی و بریتانیا رو به کاهش است که به‌عنوان نشانه‌های بالقوه‌ای از اتفاقاتی که می‌تواند در ایالات متحده بیفتد، به دقت تحت نظر هستند، زیرا هر دو جهش‌های قبلی را تجربه کرده‌اند. داده های هاپکینز نشان می دهد که میانگین آلودگی روزانه در آفریقای جنوبی نسبت به اوج خود در 17 دسامبر 80 درصد و در بریتانیا 42 درصد از اوج خود در آن کشور در 5 ژانویه کاهش یافته است، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که ایالات متحده از اوج خود پیروی کند. همان مسیر . .

جمعیت آمریکا دارای سطوح مختلف واکسیناسیون، سطوح مواجهه قبلی با ویروس، و درجات سلامت زمینه ای هستند، بنابراین مسیر omicron می تواند متفاوت باشد.

البته، طبق داده‌های هاپکینز، موارد در اکثر ایالت‌ها با 23 رکورد رکورد بالای آلودگی تا روز یکشنبه در حال افزایش است. با این حال، موارد در ایالات متحده به دلیل در دسترس بودن کیت های آزمایش در خانه، که معمولاً نتایج آن به آژانس های ایالتی یا فدرال گزارش نمی شود، دست کم گرفته می شود.

این افزایش به ویژه در ایالت های غربی قابل مشاهده است، جایی که میانگین موارد روزانه نشانه هایی از کند شدن را نشان می دهد، اما همچنان در هفته گذشته 14 درصد افزایش یافته است. دکتر مایکل داینو صبح جمعه به صرافی جهانی CNBC گفت که این منجر به “رشد آسمانی” پذیرش کووید در مرکز پزشکی پراویدنس سنت جوزف در لس آنجلس شد.

داینو، یک پزشک اورژانس بیمارستان گفت: «ما این پرش دلتا را داشتیم، این یک پرش بود و سپس یک فلات، و سپس Omicron از آن تاج دلتا پرواز کرد.

این افزایش باعث شد تا فیل مورفی فرماندار نیوجرسی روز سه شنبه و جی اینسلی فرماندار واشنگتن در روز پنجشنبه دستورات اضطراری برای مبارزه با هجوم جدید موارد را صادر کنند.

سنبله تند

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که موج Omicron تقریباً به همان سرعتی که افزایش یافته سقوط می‌کند و ایالات متحده را با موارد نسبتاً کم کووید در فوریه یا مارس مواجه می‌کند و شهرهایی که تحت تأثیر قرار گرفته‌اند زودتر به این نقطه می‌رسند.

اگرچه تهدید یک گزینه جدید همیشه می تواند پیش آگهی را تغییر دهد، این امکان وجود دارد که آمریکایی ها با تأخیر اندکی مواجه شوند، زیرا بسیاری از مردم از عفونت اخیر مصونیت دارند.

علی مقداد، استاد معیارهای سلامت در مؤسسه شاخص‌ها و ارزیابی سلامت در دانشگاه واشنگتن می‌گوید: «در اوایل ماه مارس، اواسط ماه مارس، باید در موقعیت بسیار خوبی باشیم. آوریل، من فکر می کنم موارد گزارش شده بسیار کمی خواهیم داشت.

با این حال، سرعت کاهش موارد ابتلا پس از رسیدن به اوج بستگی به میزان تبعیت جامعه از اقدامات بهداشت عمومی پس از این دوره دارد.

“این بستگی به این دارد که قله چقدر بلند باشد. اوبری گوردون، دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه میشیگان، می‌گوید که آیا وقتی مردم مشاهده می‌کنند که تعداد موارد در حال کاهش است، به نوعی اوضاع را آرام می‌کنند. سلامتی.

بیمارستان ها بیش از حد شلوغ است

شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد نوع omicron، اگرچه مسری تر است، اما افراد را به اندازه نوع دلتا بیمار نمی کند.

با این حال، طبق میانگین هفت روزه داده های HHS، رکورد 156000 آمریکایی در بیمارستان های ایالات متحده مبتلا به کووید وجود دارد که افزایش 17 درصدی نسبت به هفته گذشته را نشان می دهد. به نظر می‌رسد بخش قابل توجهی از بستری‌های کووید در بیمارستان از سوی افرادی است که به دلایل دیگری بستری شده‌اند که پس از حضور در یک موسسه، آزمایش آن‌ها برای ویروس مثبت بوده است.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، هفته گذشته به CNBC “Squawk on the Street” گفت که حدود نیمی از بستری‌های این شهر افرادی بودند که پس از بستری شدن در مورد دیگری تشخیص داده شدند. فرماندار نیویورک، هوچول، یکشنبه گفت که 42 درصد از بیماران بستری شده در بیمارستان مبتلا به کووید در نیویورک چیزی غیر از ویروس در نظر گرفته می‌شوند.

حتی اگر نوع omicron باعث بیماری کمتری شود، بیمارستان ها همچنان می توانند به دلیل تعداد زیاد بیماران همراه با کمبود کارکنان تحت فشار باشند.

Daignault، یک پزشک در لس آنجلس گفت: “عوامل محدود کننده هنوز هم سرعت باورنکردنی این گزینه، تعداد بیمارانی است که به بخش اورژانس مراجعه می کنند یا نیاز به پذیرش دارند.” “و حتی اگر در پایان ژانویه به اوج برسیم، شما هنوز از این پرش برای بقیه فوریه برخوردار هستید.”

او به طور فعال مشکوک است که بسیاری از بیماران در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان او در حال حاضر از نسخه خطرناک تر دلتا رنج می برند. او گفت که موارد دلتا همچنین ممکن است در افزایش مرگ و میر روزانه کووید در لس آنجلس نقش داشته باشد. با این حال، CDC اخیراً تخمین زده است که omicron اکنون 95٪ موارد جدید را تشکیل می دهد.

در سراسر کشور، موارد ابتلا و بستری شدن در بیمارستان در زمستان گذشته به اوج خود رسید، اما حدود 87 درصد بیشتر بیماران مبتلا به کووید در مراقبت‌های ویژه هستند. به گفته هاپکینز، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه هفت 1800 مرگ ناشی از کووید را در هفت روز گزارش می دهد که در حال افزایش است، اما حدود نیمی از سطح اوج مشاهده شده در آن زمان در سال گذشته قبل از اینکه واکسن ها به طور گسترده در دسترس قرار گیرند، مشاهده شد.

اگرچه به نظر می رسد واکسن ها، به ویژه واکسن های بدون تقویت کننده، محافظت کمتری در برابر عفونت omicron ارائه می دهند، اما به نظر می رسد که در برابر بیماری های شدید و مرگ و میرهایی که در ابتدا برای جلوگیری از آن در نظر گرفته شده بودند، مقاومت می کنند. بنابراین در حالی که این بدان معناست که افراد واکسینه شده می توانند در افزایش موارد کمک کنند، اما واقعاً این افراد واکسینه نشده هستند که باعث بستری شدن در بیمارستان می شوند.

با این حال، نرخ بالای انتقال به این معنی است که بسیاری از کارکنان مراقبت‌های بهداشتی به ویروس آلوده شده‌اند و مجبور شده‌اند خود را ایزوله کنند و برخی بیمارستان‌ها را حتی زودتر به مرزهای خود سوق دهد.

اگرچه اوج موارد در انتهای تونل این پرش نور می دهد، اما تعداد بستری ها و مرگ و میرها از افزایش عفونت ها عقب است. اثرات کامل اومیکرون هنوز دیده نشده است.

مشترک CNBC در یوتیوب شوید.

تماشا کنید: علائم کووید در شمال شرقی به اوج می رسد

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer kameralı su tesisatçısıhtml nullednulled themesNovagraredfoxbetelf bar 1500kronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotbuy verified stripe accountMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeCialisMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma bomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaTheta Healing Nedir