ونس گفت که مایکل استاینهارد، پیشگام صندوق سرمایه گذاری، در حال تحویل عتیقه جات دزدیده شده است

[ad_1]

مایکل استاینهارد

اسکات یلز بلومبرگ | گتی ایماژ

سیروس ونس جونیور، دادستان منطقه منهتن، دوشنبه گفت، مایکل استاینهارد، پیشگام و بشردوست صندوق سرمایه گذاری، 180 عتیقه دزدی را که در حال حاضر 70 میلیون دلار ارزش دارند و برای مادام العمر از خرید عتیقه ممنوع هستند، تحویل داده است.

بر اساس بیانیه ای از دفتر دادستانی که از توافق با میلیاردر برای کنار گذاشتن اثر هنری خبر داد، این تحویل پس از تحقیقاتی انجام شد که در سال 2017 در مورد “رفتار مجرمانه استاینهارد” آغاز شد.

بر اساس بیانیه حقایق خلاصه تحقیقات، آثار ضبط شده به غنیمت گرفته شده و به طور غیرقانونی از 11 کشور صادر شده، توسط 12 شبکه قاچاق قاچاق قاچاق شده و منشاء اثبات شده ای نداشته است.

این توافقنامه که در دادگاه عالی منهتن ثبت شد، تحقیقات استاینهارد توسط هیئت منصفه را خاتمه داد و به گفته دادستانی، او در این پرونده متهم نخواهد شد.

ونس گفت که توافق با Steinhard، 80 ساله، اموال مسروقه را به صاحبان قانونی خود در آن کشورها باز می گرداند، به جای اینکه به عنوان مدرکی برای “تکمیل کیفرخواست، محاکمه، محکومیت احتمالی و حکم هیئت منصفه” نگهداری شود.

این توافق سه سال پس از آن صورت گرفت که دفتر و خانه استاینهارد توسط بازرسان به عنوان بخشی از تحقیقات ونس مورد حمله قرار گرفت. DA گفت موافقت استاینهارد برای پذیرش ممنوعیت مادام العمر برای خرید عتیقه “بی سابقه” بود. این معامله تصریح می‌کند که عتیقه‌ها آثاری هستند که قبل از سال 1500 پس از میلاد خلق شده‌اند

اقلامی که توسط هیئت منصفه بزرگ در مجموعه ای خصوصی از عتیقه جات در نیویورک برای بررسی فرستاده شده است.

منبع: دفتر دادستانی ناحیه نیویورک

«در حالی که بی‌تفاوتی چندین دهه استاینهارد نسبت به حقوق مردم نسبت به گنجینه‌های مقدسشان وحشتناک است، منافع عدالت پیش از محاکمه و محاکمه با قطعنامه‌ای پشتیبانی می‌شود که تضمین می‌کند بسیاری از آسیب‌های میراث جهانی یک‌بار برای همیشه برگردانده می‌شوند. ” گفت ونس.

در این توافق نامه آمده است که استاینهارد، که بیش از 26 میلیون دلار برای اقلام تحویل داده شده پرداخت کرده است، “حفظ می کند که هیچ جنایتی در رابطه با کسب، داشتن یا فروش اشیاء عتیقه مرتکب نشده است.”

از سوی دیگر، دفتر ونس «مطمئن است که شواهد در طول محاکمه ثابت می‌کند که اشتاین‌هارت عتیقه‌جات را خریده، فروخته و به‌طور دیگری معامله می‌کند و او می‌دانست یا باید با تحقیقات معقول ثابت می‌کرد که عتیقه‌های فهرست شده در شواهد الف، به سرقت رفته‌اند. “در توافق گفته شد.

“با این حال، [Vance’s office] تشخیص داده است که عدالت در این پرونده و مصالح عدالت قبل از تعقیب و محاکمه به نفع قطعنامه مندرج در این موافقتنامه است.»

Steinhardt شرکت خود Steinhardt Partners LLP را در سال 1967 تأسیس کرد. او صندوق تامینی را در سال 1995 بست. او همچنین به مدت 15 سال به عنوان رئیس هیئت مدیره Wisdom Tree Investments خدمت کرد و در سال 2019 بازنشسته شد.

اقلامی که توسط هیئت منصفه بزرگ در مجموعه ای خصوصی از عتیقه جات در نیویورک برای بررسی فرستاده شده است.

وکلای استاینهارد، اندرو لواندر و تئودور ولز جونیور، در بیانیه‌ای گفتند: “آقای استاینهارد خوشحال است که تحقیقات طولانی دادستان منطقه بدون اتهام پایان یافته است و اقلامی که غیرقانونی توسط دیگران گرفته شده است به کشورهای خود بازگردانده می‌شوند.”

وکلای دادگستری گفتند: «بسیاری از خرده فروشانی که آقای Steinhard این اقلام را از آنها خریده، اظهارات خاصی در مورد حقوق قانونی خرده فروشان اقلام و منشاء ادعایی آنها بیان کردند. “تا آنجایی که این اظهارات نادرست است، آقای Steinhard این حق را برای خود محفوظ می داند که از فروشندگان شرکت کننده جبران خسارت کند.”

دفتر دادستانی گفت که تحقیقات زمانی آغاز شد که بازرسان مجسمه سر یک گاو نر لبنانی را که در جریان جنگ داخلی لبنان به سرقت رفته بود، بررسی کردند.

این دفتر گفت که تحقیقات نشان می دهد که Steinhard مجسمه را خریداری کرده است که در حال حاضر ارزش آن 12 میلیون دلار است و بعداً آن را به موزه هنر متروپولیتن در نیویورک قرض داد. این مجسمه و همچنین مجسمه دوم گوساله دار مرمری که آن هم از لبنان بود و توسط Steinhardt به میلیون ها دلار خریده بود، ضبط شد. بر اساس این قرارداد اکنون ارزش این گوساله 10 میلیون دلار است.

اقلامی که توسط هیئت منصفه بزرگ در مجموعه ای خصوصی از عتیقه جات در نیویورک برای بررسی فرستاده شده است.

منبع: دفتر دادستانی ناحیه نیویورک

در روند کشف مجسمه‌های لبنانی، دفتر دادستانی متوجه شد که اشتاین‌هارد عتیقه‌های دیگری را در آپارتمان و دفتر خود به غنیمت گرفته است و به زودی تحقیقات جنایی توسط هیئت منصفه در مورد کسب، داشتن و فروش بیش از 1000 عتیقه توسط او آغاز شد. حداقل از سال 1987، “این دفتر گفت.

به عنوان بخشی از این تحقیقات در مورد رفتار جنایتکارانه اشتاینهارت، دفتر دادستانی از 17 حکم بازرسی پیروی کرد و تحقیقات مشترکی را با سازمان‌های مجری قانون در 11 کشور انجام داد: بلغارستان، مصر، یونان، عراق، اسرائیل، ایتالیا، اردن، لبنان و لیبی. و ترکیه.”

سیاست CNBC

بیشتر از پوشش سیاسی CNBC را بخوانید:

ونس در بیانیه‌ای گفت: برای دهه‌ها، مایکل اشتاین‌هارد اشتهای غارتگرانه‌ای را برای آثار غارت شده نشان می‌دهد بدون اینکه نگران قانونی بودن اعمال خود، مشروعیت آثاری که خرید و فروش کرده، یا آسیب‌های فرهنگی شدیدی که در اطراف ایجاد کرده است. جهان

ونس گفت، تلاش او برای افزودن‌های «جدید» برای ارائه و فروش، هیچ مرز جغرافیایی یا اخلاقی نمی‌شناخت، همانطور که در دنیای زیرین گسترده قاچاقچیان عتیقه‌جات، رؤسای جنایتکار، پولشویی‌ها و دزدان مقبره منعکس شده است.

اقلامی که توسط هیئت منصفه بزرگ در مجموعه ای خصوصی از عتیقه جات در نیویورک برای بررسی فرستاده شده است.

منبع: دفتر دادستانی ناحیه نیویورک

در سال 2019، نیویورک تایمز گزارش داد که شش زن استاینهارت را به آزار جنسی متهم کردند. او این اتهامات را رد کرد.

گزارش تایمز، که همچنین به پرونده ای که توسط یک زن دیگر تشکیل شده است اشاره می کند، می گوید که او زمانی که زنان به دنبال حمایت از این نیکوکار بودند، خواسته های جنسی را مطرح کرد. تایمز همچنین گزارش داد که Steinhard در دو مورد آزار و اذیت جنسی ظاهر شد، اما در هر دو مورد به عنوان متهم معرفی نشد.

بنیاد Steinhardt برای زندگی یهودی گزارش تایمز را “عمداً تهمت آمیز” خواند.

اما در بیانیه ای، این بنیاد همچنین گفت که “حس شوخ طبعی استاینهارد می تواند غیر حساس باشد و او به خاطر احساسات بد ناخواسته ای که باعث اظهاراتش شده است عذرخواهی کرد.” این وب سایت حاوی بیانیه ای از میلیاردر است که تلاش برای لمس نامناسب کسی را رد می کند.

دفتر ونس تعدادی از اقلام تحویل داده شده توسط استاینهارد را به تفصیل شرح داد.

آنها عبارتند از:

  • Deer Head Rhyton، که یک سر گوزن ریز ساخته شده را به شکل ظرف تشریفاتی نشان می دهد، که از گالری مرین به قیمت 2.6 میلیون دلار در نوامبر 1991 خریداری شد. این مورد، که قدمت آن به 400 سال قبل از میلاد برمی گردد، اولین جاده ای است که بدون منشأ در بازار بین المللی هنر پس از سرقت های گسترده در میلاس، ترکیه. در مارس 1993، Steinhard سر الن، ریتون را به متروپولیتن قرض داد، تا زمانی که دفتر دادستانی درخواستی را ثبت کرد و دستور توقیف آن را دریافت کرد، در آنجا ماند. امروز، ریتون سر الن 3.5 میلیون دلار ارزش دارد.
  • لارناکس، تابوت کوچکی برای بقایای انسان از جزیره یونانی کرت، متعلق به 1400 تا 1200 قبل از میلاد، توسط قاچاقچی مشهور عتیقه جات یوجین الکساندر از طریق خدمات FAM مستقر در سیشل در اکتبر 2016 به مبلغ 575000 دلار خریداری شد. الکساندر از طریق خدمات Sata FAM به استاینهارت دستور داد. به یک موسسه مالی مستقر در مالتا پرداخت کنید که بعداً به دلیل پولشویی متوقف شد. در حالی که او از احضاریه ای که مستلزم مستندات مربوط به منشأ آثار باستانی مختلف دزدیده شده بود، شکایت داشت، به لارناکس اشاره کرد و به بازپرس ATU گفت: “آیا این قطعه را می بینید؟ منشأ آن وجود ندارد. اگر قطعه ای را ببینم و دوستش داشته باشم، آن را می خرم.
  • نقاشی دیواری ارکولانو که توسط قاچاقچی عتیقه‌جات مجرم، رابرت هچت و مرمت‌کننده عتیقه‌جات او هری برک به قیمت 650000 دلار در نوامبر 1995 خریداری شد، نشان می‌دهد کودک هرکول در حال خفه کردن ماری که هرا برای کشتن او فرستاده بود، نقاشی دیواری ارکولانو مربوط به سال 50 پس از میلاد است. در سال 1995 از یک ویلای رومی در خرابه های هرکولانیوم، واقع در نزدیکی ناپل امروزی در سایه کوه وزوویوس. اولین بار در 10 نوامبر 1995 در بازار بین المللی هنر ظاهر شد، زمانی که شریک تجاری Hecht به Steinhardt در مورد “جعبه ای که به زودی به شما تحویل داده می شود” نوشت که مصنوع داخل آن بود. امروزه ارزش نقاشی دیواری ارکولانو 1 میلیون دلار است.
  • جام طلایی که توسط نمرود عراق غارت شد و توسط سواتوسلاو کونکین بدون منشأ قبلی به مبلغ 150000 دلار در ژوئیه 2020 خریداری شد. در اوایل سال 2015، اقلام نمرود زمانی قاچاق شد که دولت اسلامی در عراق و شام (داعش) اهداف فرهنگی را هدف قرار داد. میراث نیمرو، هاترا و هورس آباد، به ویژه اشیاء باستانی ساخته شده از طلا یا فلز گرانبها. کاسه طلا که از طلا با طرح گل برجسته ساخته شده است، اولین بار در اکتبر 2019 در بازار بین المللی هنر ظاهر شد، زمانی که یک مامور گمرک و مرز به دادستانی اطلاع داد که Konkin در پروازی از هنگ کنگ به نیوآرک، نیوجرسی است. ، در حال حمل جام طلایی برای Steinhardt. امروز کاسه طلا 200000 دلار ارزش دارد.
  • سه ماسک مرگ توسط دلال عتیقه معروف گیل تی بی منشأ به قیمت 400000 دلار در اکتبر 2007، کمتر از یک سال پس از ورود به بازار هنر بین المللی، خریداری شد. نقاب‌های مرگ (حدود 6000 تا 7000 قبل از میلاد) از سنگ ساخته شده‌اند و از دامنه کوه‌های یهود سرچشمه می‌گیرند، به احتمال زیاد در شفل، اسرائیل. در عکس هایی که توسط مجریان قانون اسرائیل پیدا شده، به نظر می رسد که آنها با خاک منبت کاری شده و پوشیده از خاک پوشیده شده اند. امروزه ارزش ماسک های مرگ 650000 دلار است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynagünübirlik turlargüvenilir medyumgüvenilir medyumGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüen iyi forex şirketleribuca günlükantalya escortOmegleEvde Paketleme İşi gates of olympus oynaEvde paketleme işi İstanbul Evde Paketleme İşi İstanbul