ویژگی های کتابفروشی های موفق

در هند نیز بسیاری از کتابفروشی ها به دلیل تاج در حال تعطیل شدن هستند ، اما این گزارش شرح حال کتاب برنامه نویسی صاحب یکی از موفق ترین کتابفروشان در هند است و دانستن آن خالی از لطف نیست.

در بمبئی هند ، از اواخر دهه 1950 تا اوایل دهه 1960 ، کارگری که در ایستگاه اصلی راه آهن چمدان و مسافر حمل می کرد ، بطور اتفاقی بار کتاب را به یک کتابفروش حمل کرد و به پیشنهاد صاحب کتابفروشی برای آن کار کرد.

کتاب برنامه نویسی پایتون

پس از مدتی کتاب برنامه نویسی پایتون ، وی توانست كتابفروشی كوچكی کتاب برنامه نویسی را در خیابان افتتاح كند و چند سال بعد اولین شعبه بزرگترین كتابفروشی هند تأسیس شد.

فروشگاه های زنجیره ای ساپنا که کتاب برنامه نویسی پایتون در هند با عنوان کتابفروشی های ساپنا شناخته می شوند ، از نام رستورانی که پدربزرگ بنیانگذار کتابفروشی نیژش شاه در آن غذا خورد الهام گرفته شده است.

فروشگاه های زنجیره ای ساپنا  کتاب برنامه نویسی در هند مشابه فروشگاه های زنجیره ای بارنز آدنوبل در ایالات متحده است. در این فروشگاه ها نه تنها یک سری کتاب کتاب برنامه نویسی پایتون در قفسه ها قرار می گیرد ، بلکه کتابفروشی سعی دارد به یک اثر پویا تبدیل شود.

کتاب برنامه نویسی مبتدی

در این کتابفروشی ها می توانید هر کالای فرهنگی کتاب برنامه نویسی مبتدی را که می خواهید پیدا کنید. از جدیدترین فیلم ها گرفته تا سی دی یادگیری زبان ، همه چیز به فرهنگ مطالعه کمک می کند.

ساپنا در حال حاضر دارای 14 فروشگاه بزرگ زنجیره ای کتاب برنامه نویسی مبتدی در سراسر هند است که کتاب برنامه نویسی در مجموع 350،000 فوت مربع فضای انبار برای تحویل کتابهای درسی و غیر درسی به مردم هند دارد.

کتاب برنامه نویسی clean code

کتاب برنامه نویسی clean code نیجش شاه یکی از اعضای ارشد نسل سوم بنیانگذار خانواده ساپنا است ، که نه تنها انتشار گسترده در دنیای امروز را تهدید نمی داند ، بلکه از آن به عنوان فرصتی یاد می کند که کتاب برنامه نویسی می تواند تمدن و کتاب برنامه نویسی clean code سطح سواد مردم را ارتقا بخشد. همچنین به کتاب می افزاید.

وی معتقد است که کتاب برنامه نویسی clean code اگر می خواهیم در دنیای دیجیتال امروز یک کتابفروشی را حفظ کنیم ، باید از روش های سنتی دور شویم و به جای آن از ترکیب قدیمی و جدید استفاده کنیم.

کتاب برنامه نویسی c++

کتاب برنامه نویسی c++ موفقیت کامل این فروشگاه در حالی است که اعلامیه های زیادی در مورد تعطیلی فروشگاه های خارجی در دهلی و شهرهای مهم به گوش کتاب برنامه نویسی c++ می رسد.

فروشگاه های ساپنا نیز در سال 1980 افتتاح شد و مهمترین موفقیت آنها کتاب برنامه نویسی شعار آموزش همه و بالا بردن سطح سواد مردم بود که شاید یکی از دلایل موفقیت آنها باشد. به گفته نیژ شاه ، این انتشارات کتاب برنامه نویسی c++ کتابهای درسی را نیز برای دانشگاهها فراهم می کند.

به گفته رئیس و نوه موسس انتشارات کتاب برنامه نویسی c++ فروشگاه ساپنا ، مهمترین عامل موفقیت آنها در حال حاضر ورود به دو حوزه دیجیتال و چاپ کتابهای سنتی است.

آنها خود کتابهای چاپی را به کتاب الکترونیکی تبدیل می کنند و کتابهای صوتی یکی از اولویت های آنهاست.

ایران پیپر

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید