دودکش های آشپزخانه این روزها یکی از مهمترین وسایل ضروری آشپزخانه شماست. در زندگی پرمشغله امروز ، ما به طور روزانه وقت زیادی برای تمیز کردن آشپزخانه نمی گیریم.

در حین پختن گریس (قطرات روغن) ، هوای گرم ، بو و دود ایجاد می شود. آشپزی هندی روغنی تر است ، و ما از سرخ کردن و سرخ کردن استفاده می کنیم که چربی بیشتری ایجاد می کند. اگر این بخار به طور موقت حذف نشود ، با گرد و غبار مخلوط می شود و آهک می شود که حذف آن بسیار مشکل است. این کار روی سقف و کابینت های آشپزخانه مستقر می شود و با گذشت زمان باعث می شود آشپزخانه کثیف شود. پنکه اگزوز قبل از حل شدن ذرات روغن روی دیوارها و کابینت در از بین بردن دودها مؤثر نیست. خرید بهترین هود خارجی راحت تر از تمیز کردن دیوارهای سقف و کابینت هر روز است

صفحه اول قبلی بعدی آخرین صفحه
نکات استفاده و مراقبت

 1. نگهداری و تمیز کردن منظم باعث افزایش عملکرد و قابلیت اطمینان می شود در حالی که باعث افزایش عمر کار هود می شود. اثربخشی هود آشپزخانه نیز به تمیز بودن فیلترها بستگی دارد.
 2. هنگام تمیز کردن هود ، از پارچه مرطوب یا اسفنج یا آب جاری استفاده نکنید. می توان آن را با پارچه مرطوب پاک کرد و بلافاصله با یک پارچه خشک نرم تمیز کرد.
 3. هنگام تمیز کردن از مواد تمیز کننده ساینده (خشن) استفاده نکنید زیرا ممکن است سطح آن را خراش دهد.
  4- می توان سطح شیشه را با استفاده از مواد شوینده نرم یا صابون مایع برای از بین بردن گریس و سایر لکه ها تمیز کرد. برای جلوگیری از خراش فقط از پارچه نرم استفاده کنید.
  5- قطعات برقی را خیس نکنید.
 4. برای عملکرد بهتر هود آشپزخانه ، هفته ای یکبار فیلترها را برای پخت و پز معمولی تمیز کنید و اگر مرتباً سرخ کردن را عمیق انجام می دهید ، 3 بار یک بار استفاده کنید.
 5. فیلتر را با فیلتر ثابت روی هود تمیز نکنید.
  نصب و خدمات
  برای نصب آسان هود آشپزخانه ، اطمینان حاصل کنید که کار نصب توسط یک تکنسین واجد شرایط و صالح انجام شده است. این شرکت مسئولیت هرگونه خسارت و جراحت ناشی از نصب نادرست نخواهد بود.
 6. یک کیت نصب که شامل 10 متر لوله لوله فویل آلومینیومی ، گیره ، ارزش گاو از Mrp Rs 1200 / می باشد توسط مشتری به طور جداگانه از مراکز خدمات مجاز پرستیژ با ثبت تماس با مرکز خدمات خریداری می شود.
 7. کیت نصب یک جعبه جداگانه با لوله و لوازم جانبی خواهد بود و به طور جداگانه تهیه می شود. جعبه دودکش هیچ لوله مجرایی در داخل نخواهد داشت.
 8. مرکز خدمات مجاز پرستیژ با تهیه این کیت نصب را انجام می دهد و با شارژ مشتری Rs 1200 / – برای کیت نصب + هزینه نصب 600 روپیه / – شارژ می شود.
  چیزهایی که تحت بار نصب نیستند:
 9. حفاری روی برش دیوار / هسته برای ایجاد حفره / سوراخ برای نصب دودکش. این کار باید قبل از رسیدن تکنسین به صورت ایده آل انجام شود.
  2- از بین بردن یا جابجایی دودکش قدیمی یا سایر کارهای عمرانی.
  توجه: دودکش باید از فاصله 650 تا 750MM از بالای مشعل تا پایه دودکش نصب شود و در مورد مدل های Slanting فاصله باید 350 تا 550MM باشد.
  برای جزئیات بیشتر در مورد نصب و خدمات ، لطفاً اینجا کلیک کنید.