کتاب پزشکی

Category: دسته‌بندی نشده Comments: No comments

به گفته حامد رهنما ، مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل مرکز کتاب پزشکی، این برنامه ها به دلیل همزمانی با اربعین حسینی امسال رنگ و بوی عاشورا و حسینی به خود گرفته است. و ارائه می شود.

وی گفت: هفته ملی کودک و هفتم اکتبر به عنوان روز جهانی کودک سالهاست که کتاب پزشکی در ایران مورد توجه فعالان و فعالان حوزه کودک و نوجوان قرار دارد و با محوریت کانون ، این رویداد را فرصتی برای تأکید بر اهمیت کتاب پزشکی کودکان و نیازهای آنها این بسیار مهم است و آنها تصویر روشنی از آینده جهان هستند و غفلت از کودکان به معنای غفلت از کتاب پزشکی آینده کشور است.

رهنما مهمترین نکات کتاب پزشکی را حفظ حریم ایام عزاداری مذهبی و پرهیز از برنامه های حضوری و توجه به رعایت تشریفات بهداشتی در اجرا و پخش برنامه های اینترنتی و تلویزیونی و مشارکت سازمانهای دولتی و غیردولتی کتاب پزشکی، وزارتخانه ها می داند. و مسسات انجمن ملی کودکان مورد توجه مرکز و سایر ذینفعان و فعالان حوزه کتاب پزشکی کودکان قرار دارد.

مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل مرکز صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، به ویژه شبکه امید ، این رویداد را بسیار گسترده توصیف کرد و از ضبط و پخش یک برنامه تلویزیونی با حضور این مرکز به نام “کانون امید” هر روز کتاب پزشکی خبر داد. این هفته. از این شبکه پخش می شود.

رهنما یادآور شد: سایت ها و صفحات شبکه های اجتماعی کتاب پزشکی این مرکز امروزه سعی دارند با هشتگ # کودکان_کودک مطالب جالب ، جذاب و ضروری را برای کتاب پزشکی کودکان تولید و تهیه کنند و فیلم ها و پیوندهای مناسب کودکان را منتشر یا بازنشر کنند و از قابلیت پخش برخوردار باشند. زنده. امروزه از آنها در شبکه های اجتماعی کتاب پزشکی برای جذب و آموزش کودکان استفاده می شود.

به گفته وی ، پخش و اکران مجدد فیلم ، نمایش و تئاتر ، فیلم و انیمیشن برای کودکان کتاب پزشکی، نمایش نقاشی کودکان با موضوع اربعین در تهران و سایر شهرهای ایران با همکاری شهرداری های کشور و همچنین انتشار آنکتاب پزشکی در شبکه های اجتماعی از دیگر برنامه های این برنامه است. هفته ملی کودک.

مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل کانون پرورش فکری در کتاب پزشکی پایان راه اندازی سایت فروش آنلاین این مرکز برای محصولات و کتاب ها ، ارائه 25٪ تخفیف کتاب در طول هفته و افتتاح و غلبه بر چندین فرهنگ کتاب پزشکی، هنر و علمی در اولین روزهای هفته ملی کودک در شهرهای مختلف کشور برگزار می شود. به عنوان مثال ، در استانهای گلستان کتاب پزشکی، کهگیلو و بویراحمد ، فارس و دیگران گزارش شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>