کیچانت سیول به عنوان اولین کمیسر پلیس زن سیاه پوست در نیویورک انتخاب خواهد شد

[ad_1]

آدامز سه شنبه شب در بیانیه ای گفت که شهردار منتخب اریک آدامز قرار است کیچانت سیول را به عنوان کمیسر پلیس بعدی در نیویورک پس از بازنشستگی رئیس پلیس فعلی در پایان سال جاری منصوب کند.

سیول قرار است اولین زن سیاه پوستی شود که به عنوان پلیس ارشد نیویورک خدمت می کند و بزرگترین نیروی پلیس این کشور را رهبری می کند. او از سپتامبر 2020 به عنوان رئیس کارآگاهان در شهرستان ناسائو خدمت کرده است، جایی که او کارکنانی متشکل از 350 نفر را مدیریت می کند. NYPD حدود 35000 کارمند دارد.

آدامز در بیانیه ای گفت سول “یک مبارز اثبات شده جرم و جنایت با تجربه و هوش عاطفی برای تامین امنیت مورد نیاز نیویورکی ها و عدالتی که شایسته آنهاست. رئیس سول هر روز با تمرکز لیزر بر حفظ امنیت نیویورکی ها بیدار خواهد شد. در حال بهبود شهرمان، و من هیجان زده هستم که او پلیس نیویورک را رهبری می کند.”

به گفته منابع، سیول، بومی کوئینز، یک کهنه سرباز 22 ساله پلیس شهرستان ناسائو است و در بخش خود بسیار محبوب است. سول چندین سمت رهبری داشته است، از رهبری پرونده های بزرگ تا مذاکرات گروگان.

منابع به NBC نیویورک گفتند که او آدامز را در طول جلسات آنها تحت تأثیر قرار داد. سول چندین نامزد، از جمله کارمن بست، پلیس سابق سیاتل را شکست داد، که در بیانیه‌ای گفت که “افتخار دارد فینالیست شود و همچنان بر شکل دادن به آینده امنیت عمومی متمرکز خواهد بود” قبل از تبریک به سول.

آدامز، کاپیتان سابق پلیس شهر نیویورک، قول داده است که یک زن را به عنوان کمیسر استخدام کند. دیگر نامزدها عبارتند از دانیل اوتلو، کمیسر فیلادلفیا، ایوان رومن، رئیس سابق نیوآرک و خوانیتا هلمز، رئیس پلیس گشت نیویورک.

انجمن خیریه پلیس گفت که از رئیس سیول برای دومین شغل دشوار پلیس آمریکا استقبال کرده است. البته سخت ترین قسمت این است که یک پلیس نیویورک در خیابان باشید. در ادامه بیانیه آمده است که کارمندان از استراحت ما عبور کرده اند. ما باید این وقفه را برطرف کنیم تا اداره پلیس و شهرمان به مسیر خود برگردند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با او برای رسیدن به این هدف هستیم.”

انتظار می‌رود که این اعلامیه در صبح چهارشنبه و زمانی که آدامز در حوالی ساعت 8:15 صبح در کوئینزبریج هاز در شهر لانگ آیلند سخنرانی می‌کند، اعلام می‌شود و زمانی که آدامز در اول ژانویه کار خود را آغاز می‌کند، آغاز می‌شود.

کوئینز که در کوئینز به دنیا آمد، پس از بنجامین وارد و لی براون که در دهه‌های 1980 و 1990 خدمت می‌کردند، سومین مرد سیاهپوستی است که پلیس شهر نیویورک را اداره می‌کند. او یک اداره پلیس در حال تغییر را به ارث خواهد برد. پلیس شهر نیویورک چندین سال است که پس از رسیدن به پایین ترین سطح، برای مهار جرم و جنایت تلاش می کند.

این افزایش، به ویژه در تیراندازی ها و قتل ها، بخشی از یک روند ملی از زمان همه گیری کووید-19 است، اما افسران پلیس اصلاحات دولتی را نیز مقصر می دانند که بازداشت موقت را برای بسیاری از اتهامات حذف کرده است. شواهد کمی وجود دارد که اصلاحات منجر به جنایت بیشتر شده است.

آدامز، یکی از بنیانگذاران 100 Blacks in Law Enforcement Who Care، یک گروه مدافع که به دنبال اصلاح عدالت کیفری است و علیه خشونت پلیس صحبت می کند، قول راهبردهای جدید برای مبارزه با جرم و جنایت از جمله بازگشت گشت های عابر پیاده را داده است.

خبر این انتصاب تاریخی پس از آن منتشر شد که مشخص شد کمیسر فعلی پلیس نیویورک درموت شی و فرمانده دوم این اداره، معاون اول کمیسر بنجامین تاکر، دوره کامل خود را تکمیل کرده و در پایان سال بازنشسته خواهند شد.

سخنگوی پلیس نیویورک در 2 دسامبر تأیید کرد: «شای کمیسر پلیس و تاکر معاون اول کمیسر در هفته‌های آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهند داشت، زیرا خدمات عمومی و قدردانی خود از شهر و مردان و زنان این بخش را مورد بحث قرار می‌دهند».

از نظر اداری، کمیسر پلیس موظف است 30 روز اخطار بدهد. پس از بازنشستگی شی و تاکر در آینده، آدامز که خود یک کاپیتان بازنشسته NYPD بود، مأمور یافتن جانشین شد.

شی در سال 2019 به عنوان جانشین کمیسر جیمز اونیل ریاست پلیس نیویورک را بر عهده گرفت – و بزرگترین و یکی از قدیمی ترین نیروهای پلیس ایالات متحده را رهبری کرد.

«درموت شی در سانساید متولد و بزرگ شده نیویورکی است. او که یک جانباز 28 ساله است، می داند که در ریتم بودن و رهبری یک بخش چگونه است. او به ساخت استراتژی هایی کمک کرد که جرم و جنایت را به پایین ترین حد خود رساند. او یک عامل ثابت شده برای تغییر است، “شهردار بیل دی بلازیو روزی که اعلام کرد شی را به جای اونیل انتخاب کرده است، توییت کرد.

شی، یک کهنه سرباز 28 ساله پلیس نیویورک، قبل از ایفای نقش به عنوان کمیسر، در 16 آوریل 2018 به سمت رئیس کارآگاهان ارتقا یافت.

قبل از سمت خود به عنوان رئیس کارآگاهان، شی رئیس استراتژی های کنترل جرم بود، جایی که او مسئول تجزیه و تحلیل روندهای جرم و جنایت در سطح شهر و توسعه طرح ها و رویه های کنترل جرم این اداره بود. او همچنین بیش از چهار سال را به عنوان معاون کمیساریای عملیات سپری کرد.

شی همچنین به عنوان مدیر اجرایی بخش 47 و کارآگاه بورو منهتن جنوبی خدمت کرد و در مناطق 24، 46 و 52 و همچنین بخش مواد مخدر کار کرد.

شی در زمانی به قدرت رسید که جرایم احتمالی ناشی از نفرت، افزایش بی خانمانی و روحیه پایین افسران افزایش یافت. (پیش از بازنشستگی، اونیل توسط پت لینچ، رئیس موسسه خیریه پلیس، به دلیل اخراج دنیل پانتالئو، افسر پلیس نیویورک متهم به خفه کردن، که منجر به مرگ اریک گارنر در سال 2014 شد، مورد انتقاد قرار گرفت.) او همچنان با اسلحه فزاینده مواجه شد. خشونت در شهر و سایر اشکال جرم و جنایت در بحبوحه همه‌گیری، از جمله مترو.

در همین حال، تاکر کار خود را در اداره پلیس شهر نیویورک در سال 1969 به عنوان کارآموز پلیس آغاز کرد و برای شرکت در اولین برنامه آموزشی پیشگیری از مواد مخدر تحت حمایت NYPD، آموزش های تخصصی را از کارشناسان پزشکی و سوء مصرف مواد دریافت کرد.

تاکر سرانجام در سال 1972 افسر پلیس شد و در سال 1987 به درجه گروهبان ارتقا یافت.

تاکر در طول دهه‌های طولانی خود در پلیس نیویورک، طبق بیوگرافی شهرش، چندین نقش داشته است، از جمله مربی آکادمی پلیس، مشاور حقوقی در دفتر معاون کمیساریای امور حقوقی. و دستیار رئیس هیئت رسیدگی به شکایات مدنی.

تاکر همچنین به عنوان معاون دستیار مدیر خدمات اجرای قانون در دفتر عملیاتی شهردار و معاون اول کمیسر و مدیر اجرایی کمیسیون حقوق بشر شهردار، ادوارد I. Koch، خدمت کرد. او همچنین رئیس عملیات در دفتر رئیس جمهور محله منهتن بود. در طول دولت بلومبرگ، تاکر همچنین به عنوان مدیر اجرایی برای ایمنی مدارس و برنامه ریزی در وزارت آموزش خدمت می کرد.

در سال 1995، بیل کلینتون، رئیس جمهور وقت، تاکر را به عنوان معاون مدیر عملیات برای خدمات پلیس جامعه محور وزارت دادگستری ایالات متحده منصوب کرد. سپس، در سال 2009، تاکر توسط باراک اوباما، رئیس جمهور وقت، نامزد شد و توسط سنای ایالات متحده به عنوان معاون مدیر امور ایالتی، محلی و قبیله ای در دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر کاخ سفید تایید شد.

تاکر همچنین پروژه های تحقیقاتی در زمینه ابتکار استراتژی سوء مصرف مواد در دانشگاه نیویورک و مرکز اعتیاد و سوء مصرف مواد در دانشگاه کلمبیا را رهبری می کند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmegleçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren sitelerBağlama büyüsü