گزارش های شغلی کثیف 2021، داده های غیرقابل اعتماد نیروی کار بر جو بایدن تأثیر می گذارد

[ad_1]

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، در مراسمی به مناسبت اولین سالگرد حمله به کنگره در 6 ژانویه 2021 توسط حامیان رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ در واشنگتن، دی سی، ایالات متحده آمریکا، 6 ژانویه 2022، در تالار مجسمه کنگره ایالات متحده سخنرانی می کند.

درو انگرر | رویترز

اگر بگوییم گزارش‌های شغلی وزارت کار ایالات متحده مهم هستند، دست کم گرفتن چیزی است که بسیاری از ناظران آن را فشارسنج اقتصادی مهم می‌دانند.

این داده ها که شامل معیار رسمی بیکاری ملی و ایجاد شغل ماهانه است، پیش بینی های اقتصادی را تشکیل می دهند. اما همچنین به عنوان یک معیار سیاسی قدرتمند عمل می کند، یک گزارش فوری از موفقیت یا شکست طرح اقتصادی رئیس جمهور آمریکا. این می تواند در کوتاه مدت بر نگرش مصرف کننده تأثیر بگذارد و رای دهندگان را در سال های انتخابات تحت تأثیر قرار دهد.

این فرض که دولت اعداد دقیق را ارائه می دهد در مرکز تمرکز بر به روز رسانی ماهانه است.

اما اکنون همه‌گیری مداوم کووید-19 جمع‌آوری ارقام قابل اعتماد را دشوارتر می‌کند – و کمتر بازتابی از سرشماری نهایی پس از بازبینی‌ها نسبت به زمان‌های پیش از همه‌گیری است.

این بدان معناست که پرزیدنت بایدن، که در 20 ژانویه یک سال از ریاست جمهوری خود را جشن خواهد گرفت، بهای سیاسی را برای آنچه “انتظارات از دست رفته” تلقی می شد پرداخت کرد که به نظر می رسد به بدتر شدن رای دهندگان در اداره اقتصاد او کمک کرده است در حالی که دموکرات ها تلاش می کنند کنگره را تحت کنترل خود نگه دارند. از انتخابات میان دوره ای نوامبر

بلوز BLS؟

در طول سال های همه گیر 2020 و 2021، شمارش ایجاد شغل برای بازرسان وزارت کار دشوار بود. بایدن و اکثر آمریکایی ها در این سال ها ارقام اولیه ماهانه را مشاهده کرده اند که اغلب رشد واقعی شغل را دست کم می گیرند.

میانگین بازنگری ماهانه گزارش کار وزارت کار تاکنون برای سال 2021 از 100000 فراتر رفته است. این رقم ممکن است تغییر کند زیرا دولت به روز رسانی نهایی را برای تجدید نظر در نوامبر و دسامبر منتشر نکرده است.

تجزیه و تحلیل CNBC از داده های اداره آمار کار نشان داد که اگر این رقم معتبر باشد، به معنای شدیدترین تفاوت در برآورد دستمزدهای غیرکشاورزی حداقل 40 سال است، حتی اگر برای رشد نیروی کار تعدیل شود.

تأثیر این تجدید نظرها در طول زمان حتی عمیق تر به نظر می رسد.

اگر اقتصاد بین ژانویه تا اکتبر 2021 به همان تعداد شغل اضافه می کرد که برای اولین بار گزارش شده بود، ایالات متحده 4.9 میلیون شغل در این دوره جمع آوری می کرد. با این حال، پس از ممیزی ها، داده ها نشان می دهد که ایالات متحده در واقع 6 میلیون شغل اضافه کرده است.

CNBC نوامبر و دسامبر را از محاسبه مستثنی کرد زیرا BLS اصلاحات نهایی خود را برای آن ماه ها منتشر نکرد. پیش بینی اولیه وزارت کار برای این ماه ها به ترتیب 249000 و 199000 شغل خواهد بود. این امر منجر به ایجاد بیش از 6.4 میلیون شغل در سال 2021 خواهد شد.

بازنگری ها در ماه های خاصی از سال 2021 حتی سخت تر به نظر می رسید.

زمانی که وزارت کار برای اولین بار آمار اشتغال را در ژانویه گذشته گزارش کرد، مجموع خالص ماهانه آن تنها 49000 شغل بود. پس از حسابرسی ها، دولت اعلام کرد سود در ژانویه به 233000 شغل رسید که بیش از چهار برابر میزان اولیه بود.

ماه بعد هم چنین اتفاقی افتاد. BLS ابتدا گفت که کارفرمایان در ایالات متحده 379000 شغل در فوریه 2021 اضافه کردند. هفته‌ها بعد، BLS این تعداد را به 536000 تغییر داد، به این معنی که اکثر افرادی که گزارش کار اصلی را مطالعه کردند، رقمی معادل 157000 شغل کمتر از کل نهایی مشاهده کردند.

تایلر داونینگ، اقتصاددان ارشد بخش آمار اشتغال فعلی وزارت کار، در ایمیلی گفت: مردم اغلب به اشتباه بر این باورند که داده‌های اولیه «اشتباه» هستند، زیرا دولت بعداً آن را اصلاح کرد.

او نوشت: «نه، ما بر اساس آنچه نمونه به ما گفت درست متوجه شدیم. برای هر نشریه، برآوردها بر اساس نمونه به دست آمده و محاسبه عوامل تعدیل فصلی دقیق است.»

داونینگ اضافه کرد که BLS در سال 2021 یکی از پایین ترین سطوح جمع آوری داده ها را برای اولین انتشار اولیه یا گزارش منتشر شده در اولین جمعه هر ماه ثبت کرد. مشخص نیست دقیقا چه چیزی مانع جمع آوری داده ها در طول بهبود اقتصادی امسال از همه گیری شد.

وزارت کار گزارش‌های شغلی 2021 خود را بر اساس مجموعه‌ای از داده‌های کوچک‌تر از حد معمول استوار می‌کند، به این معنی که تخمین اول دقت معمول را نداشت. میانگین نرخ وصول سالانه 69.8 درصد از کل تعداد شرکت های موجود در نمونه است. آخرین باری که این درصد بسیار پایین بود در سال 2008 بود.

تا ویرایش سوم و نهایی، بخش آمار اشتغال فعلی معمولاً دارای نرخ جمع آوری بیش از 90٪ است.

داونینگ نوشت: «نرخ جمع آوری اولین برآوردهای اولیه از میانگین 65.0 درصد در سال 2003 به 73.5 درصد در سال 2020 افزایش یافت. با این حال، همیشه در مورد برخی از شرکت‌ها عقب ماندگی وجود دارد، زیرا آنها به سادگی سوابق خود را به طور کامل پردازش نمی‌کنند.

توقعات نه چندان بالا

اگر وال استریت قبل از گزارش جابز با دقت روی پیش‌بینی‌های اقتصاددانان تمرکز نمی‌کرد، گزارش‌های دست‌کم‌گرفته و تجدیدنظرهای بعدی در واشنگتن چندان مشکل‌ساز نبود. این عناوین در مورد “توقعات از دست رفته” در طول ماه های همه گیر می تواند به بایدن و حزبش در انتخابات امسال آسیب برساند.

ده ها رسانه خبری، از جمله CNBC، به تحقیقات اقتصاددانان در مورد داستان های منتشر شده قبل از اعلام رسمی توسط وزارت کار اشاره می کنند. این به خبرنگاران کمک می کند تا انتظارات خوانندگان را برای رشد شغلی تعیین کنند و به آنها ایده ای از انتظارات وال استریت می دهد، زیرا بسیاری از خرده فروشان بر اساس چشم انداز خود برای اقتصاد گسترده تر ایالات متحده خرید و فروش می کنند.

اما همه‌گیری، مدل‌هایی را که اقتصاددانان برای پیش‌بینی رشد دستمزد استفاده می‌کنند، تضعیف کرده است.

اقتصاددانان در دولت و بخش خصوصی سال هاست که تعداد مشاغل را بر اساس فصل تنظیم می کنند – و حتی در بهترین زمان ها، پیش بینی های هواشناسی پیش بینی رفتار انسان را دشوار می دانند.

اما افزودن یک بیماری همه گیر به این ترکیب، حتی فروتنانه ترین الگوهای رفتاری انسانی، از سفر و غذا خوردن در داخل خانه گرفته تا رعایت توصیه های بهداشت عمومی را وارونه کرده است. مدل‌های اقتصادی وال استریت – مانند مدل‌های وزارت کار – در نتیجه دقت کمتری پیدا کرده‌اند.

در اوایل سال گذشته، اقتصاددانانی که در نظرسنجی داو جونز شرکت کردند، گفتند که انتظار دارند اقتصاد ایالات متحده 50000 شغل در ژانویه 2021 ایجاد کند. اما این تعداد پس از اصلاحات به 233000 رسید.

سیاست CNBC

بیشتر از پوشش سیاسی CNBC را بخوانید:

قبل از گزارش فوریه، همین اقتصاددانان سود 210000 را پیش بینی کرده بودند. تخمین آنها 326000 کمتر از ردپای نهایی 536000 است.

بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC، میانگین پیش بینی ماهانه گروه اقتصاددانان داو جونز به میزان 254000 شغل در ماه کمتر از ارقام نهایی اصلاح شده در سال 2021 کاهش یافته است.

تفاوت بین برآوردها و ارقام نهایی در سال های اخیر بسیار کمتر است. به عنوان مثال، در سال 2017، میانگین تفاوت بین انتظارات اقتصاددانان برای رشد ماهانه مشاغل و ارقام تجدید نظر شده نهایی تنها 30000 شغل بود که حدود 11 درصد از کل سال گذشته است.

از 12 گزارش اولیه برای وزارت کار در سال 2021، هفت مورد انتظارات داو جونز را از دست دادند.

نبرد سنگین

ترکیبی از داده‌های اولیه بلندتر دولتی و پیش‌بینی‌های اقتصادی کمتر دقیق، به واقعیت تلخ دولت بایدن کمک کرده است.

کاخ سفید در روزهایی که گزارش های شغلی ماهانه به عنوان “انتظارات از دست رفته” منتشر می شود، با عناوین تند روبرو می شود. پس از آن، زمانی که بازنگری های بزرگ هفته ها بعد انجام شد، بایدن از برداشت رأی دهندگان سود چندانی نبرد.

بر اساس یک مطالعه CNBC / Change Research که در اوایل ماه جاری منتشر شد، حدود 58 درصد از رای دهندگان می گویند که با مدیریت بایدن در بازار کار ایالات متحده موافق نیستند. این حتی بدتر از دیدگاه آنها نسبت به کل بازار کار است: 52 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که وضعیت فعلی بازار کار ایالات متحده را “بد” یا “نه چندان خوب” می بینند.

علاوه بر این، 60 درصد از 1895 شرکت‌کننده در این نظرسنجی گفتند که با مدیریت اقتصاد بایدن موافق نیستند، که کاهشی 6 درصدی در تصویب ماه سپتامبر است.

بسیاری از تحلیلگران سیاسی می گویند که نظرسنجی های رو به کاهش رئیس جمهور نشان می دهد که دموکرات ها ممکن است با چرخه انتخاباتی دشواری در سال 2022 روبرو شوند. برخی پیروزی جمهوری خواه گلن یانگکین بر تری مک آلیف دموکرات در رقابت شهرداری ویرجینیا در نوامبر را به عنوان دلیلی بر این موضوع می دانند که حزب جمهوری خواه ممکن است کنترل خود را بر کنگره در سال جاری تغییر دهد. .

پیروزی جمهوری خواهان قابل توجه است زیرا بایدن در سال 2020 ویرجینیا را با 10 درصد پیروزی به دست آورد.

این داستان در حال حاضر سال سختی برای بایدن است، زیرا حزب ریاست جمهوری معمولاً در اولین دوره موقت کرسی های خود را از دست می دهد. تأیید ضعیف رفتار او در بازار کار – همراه با تورم، که برای چندین دهه در بالاترین سطح خود بوده است – بعید به نظر می رسد کمک کند.

اولین نگاه به بازار کار وزارت کار ایالات متحده در دسامبر 2021 نشان داد که نرخ بیکاری ملی کمتر از 4 درصد و 199000 شغل در ماه گذشته اضافه شده است. اگرچه تمام ارقام اخیر باید در چارچوب بهبود اقتصادی در نظر گرفته شود، وقتی شرکت‌ها سریع‌تر شغل اضافه می‌کنند، نگاهی به روند قبل از کووید نشان می‌دهد که دسامبر ماه قدرتمندی برای مشاغل بود.

متوسط ​​سود ماهانه دستمزدهای غیرکشاورزی در سال 2017 181000 بود که این رقم در سال 2018 به 193000 رسید و در سال 2019 به 168000 کاهش یافت.

اکثر اقتصاددانان می گویند که نرخ بیکاری زیر 4 درصد شواهدی قوی از نزدیک شدن بازار کار ایالات متحده به اشتغال کامل است.

اما اقتصاد سیاست نیست. جمهوری خواهان از اختلاف بین اعداد استفاده کردند مشاغل اضافه شده در مقایسه با انتظارات پس از انتشار در روز جمعه.

سناتور تد کروز از ایالت تگزاس روز جمعه در پستی در توییتر نوشت: «آخرین گزارش شغلی نه تنها یک ناامیدی در ماه دسامبر بود، بلکه بدترین گزارش شغلی بایدن تا به امروز بود.

کنفرانس جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان به صراحت به پوشش این گزارش اشاره می کند که انتظارات وال استریت را برآورده نمی کند.

«پرزیدنت بایدن بدترین گزارش شغلی را برای ریاست جمهوری خود در ماه دسامبر داشته است. در بیانیه ای که در حساب کاربری مجلس نمایندگان جمهوری خواه در توییتر منتشر شد، آمده است: «کارگران آمریکایی نمی توانند یک «غفلت بزرگ» دیگر از این دولت را تحمل کنند.

دموکرات ها اکثریت تیغی در هر دو مجلس کنگره دارند. سنا با امتیاز 50-50 بین احزاب تقسیم شده است، در حالی که دموکرات ها از برتری جزئی 221-212 در مجلس نمایندگان برخوردارند.

در حالی که دموکرات ها با تهدید از دست دادن کنترل کنگره – و توانایی آنها برای پذیرش دستور کار اقتصادی بایدن روبرو هستند – کاخ سفید برای مقابله با دیدگاه های رو به وخامت در مورد بازار کار و اقتصاد تلاش کرده است.

سیسیلیا رز، رئیس شورای مشاوران اقتصادی، عادت دارد به نوسانات بیشتر از متوسط ​​در گزارش های شغلی اشاره کند. او در اوایل ژانویه پس از یک گزارش شغلی به ظاهر باورنکردنی در دسامبر که این موضوع را برجسته می کرد، یک پست وبلاگی منتشر کرد.

رز نوشت: «اعداد مشاغل معمولاً دو بار قبل از اینکه نسبتاً «نهایی» در نظر گرفته شوند، بررسی می‌شوند. همانطور که دولت هر ماه تاکید می‌کند، داده‌های ماهانه در مورد اشتغال و بیکاری می‌تواند ناپایدار باشد و تخمین‌های اشتغال دستمزدی ممکن است در معرض بازنگری قابل توجهی باشد.

نیت رتنر از CNBC در این گزارش مشارکت داشت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma 1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escort