یک انبار در آمازون در ایلینویز مورد اصابت یک گردباد قرار گرفت و 6 نفر را کشت

[ad_1]

محل ریزش سقف در مرکز توزیع Amazon.com در ادواردزویل، ایلینوی.

پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین رویترز

گری کویگلی روز جمعه به پایان مسیر تحویل آمازون خود نزدیک می شد که متوجه شد بادها در حال قوی تر شدن هستند.

کویگلی تمام بعدازظهر به ایستگاه های رادیویی محلی در ادواردزویل، ایلینویز گوش می داد تا بر پیش بینی آب و هوا نظارت کند. پیش از این، سازمان هواشناسی ملی خواستار طوفان شدید و “گردبادهای قوی” در این منطقه شد.

حدود ساعت 7:30 بعد از ظهر، کویگلی با توزیع کننده خود، کوین دیکی، تماس گرفت تا به نظارت بر رانندگان در شرکت تحویل قراردادش، Xseed کمک کند. هر دو نفر موافق بودند که هوا در حال بدتر شدن است. دیکی به کویگلی گفت که به انبار ادواردزویل آمازون، معروف به DLI4 بازگردد.

کویگلی برای تکمیل شیفت خود به DLI4 پیوست و برای صحبت با دیکی متوقف شد.

کویگلی به یاد می آورد: “او از من پرسید که آیا بیرون بد است.” “بعد به من گفت ادامه بده و سالم به خانه بیایم و فردا مرا ببینم.”

این آخرین باری بود که کویگلی با دیکی صحبت می کرد.

دیکی 62 ساله یکی از پنج کارمند دیگر آمازون بود که در 10 دسامبر پس از عبور گردباد از انباری در ادواردزویل جان باختند.

گردباد EF-3 حدود ساعت 20:28 به وقت محلی در 10 دسامبر با سرعت باد 150 مایل در ساعت فرود آمد. سقف 1.1 میلیون فوت مربعی تأسیسات به دلیل ریزش دیوارهای بتنی به ارتفاع 40 فوت و ضخامت 11 اینچ در کناره ساختمان به سمت داخل فرو ریخت.

فروریختن انبار باعث بررسی جدید اقدامات ایمنی در محل کار آمازون شد. او همچنین سوالاتی را در مورد نیاز به به روز رسانی مقررات و قوانین ساختمانی، به ویژه از آنجایی که تغییرات آب و هوایی باعث بروز فجایع جوی مکرر می شود، مطرح کرد.

هفته گذشته، اداره ایمنی و بهداشت حرفه ای اعلام کرد که تحقیقات در مورد ریزش انبار را آغاز کرده است. جی بی پریتزکر فرماندار ایلینویز هفته گذشته در یک کنفرانس خبری گفت: مقامات محلی نیز در حال بررسی این حادثه هستند تا مطمئن شوند که تمام کدها در ساختمان نگهداری می شود و دقیقاً چه اتفاقی افتاده است.

کلی نانتل، سخنگوی آمازون در یک کنفرانس خبری گفت که این ساختمان بر اساس آیین نامه ساخته شده است.

نانتل ادامه داد: «ما می خواهیم به عقب برگردیم و همه جنبه های این موضوع را بررسی کنیم. «همیشه از هر رویداد فاجعه‌باری مانند این درس‌های بزرگی وجود خواهد داشت و ما می‌خواهیم مطمئن شویم که سیاست‌ها، شیوه‌های ما با تمام درس‌هایی که از این رویداد و بهترین شیوه‌ها داریم، مطابقت دارد.

سخنگوی آمازون در مورد این داستان اظهار نظری نکرد.

کابین های کامیون آمازون در مقابل یک مرکز توزیع آسیب دیده آمازون در 11 دسامبر 2021 در ادواردزویل، ایلینوی قابل مشاهده است. گزارش ها حاکی از آن است که مرکز توزیع جمعه شب مورد اصابت گردباد قرار گرفته است.

مایکل بی توماس گتی ایماژ

“ما همه دور هم جمع شدیم و ساختمان فقط سقوط کرد.”

هنگامی که کویگلی در راه خانه از پارکینگ DLI4 خارج شد، از کنار یک ون تحویل آمازون گذشت و دست تکان داد.

در ون کریگ یوست، همکار کویگلی در Xseed بود. کویگلی گفت، چند دقیقه پس از ورود یوست، به او و سایر رانندگان تحویل‌دهنده گفته شد که فوراً در انبار مخفی شوند.

بر اساس تصویری از سیگنال، در ساعت 20:06 به وقت محلی، سرویس ملی هواشناسی یک سیگنال هشدار اضطراری گردباد در منطقه ارسال کرد و از ساکنان درخواست کرد که پناه بگیرند.

در ساعت 20:06 به وقت محلی، سرویس هواشناسی ملی یک سیگنال هشدار اضطراری گردباد به منطقه ارسال کرد.

کویگلی گفت، یوست و چند راننده دیگر با عجله به حمام مردانه، نزدیک‌ترین گاراژی که ون‌ها در آن پارک شده بودند، رفتند.

اشلی دکارد، راننده Xseed که پس از تصادف با یوست صحبت کرد، گفت: یوست و یکی دیگر از همکاران Xseed، لری ویردن، در حمام جمع شدند تا در مورد اینکه چقدر خوشحال می شوند وقتی سگ ها را در مسیر تحویل خود می بینند، صحبت کنند.

ناگهان چراغ ها شروع به سوسو زدن کردند. دکارد گفت: “سپس ضربه وارد شد.”

برخورد گردباد به انبار، ضلع جنوبی ساختمان را ویران کرد. دکارد گفت که ویردن 46 ساله، دیندر مورو 28 ساله، کلیتون کوپ 29 ساله و دیکی، اعزام کننده، همگی در حمام کشته شدند. به گزارش رویترز، یکی دیگر از کارمندان آمازون، آستین مک ایوان 26 ساله نیز در حمام جان خود را از دست داد.

یوست زیر بتن گیر افتاده بود، اما هنوز هوشیار بود. کویگلی گفت که او موفق شد یک راننده تحویل دیوانه را ببیند و به او گفت که کمک پیدا کند.

کویگلی گفت: «این به من چیزهای زیادی در مورد کریگ می گوید. کریگ کسی است که به دام افتاده است و به این مرد می گوید که خود را کنترل کند و کمک بگیرد.

دکارد گفت، پس از ساعت‌ها قرار گرفتن زیر آوارهای بتنی، یوست توسط آمبولانس‌ها رها شد و از طریق هوایی به بیمارستان دانشگاهی در نزدیکی سنت لوئیس منتقل شد. وی دچار جراحات جدی از جمله شکستگی لگن، شکستگی لگن و ضربه مغزی شد.

دکارد گفت که هفته گذشته، پس از انجام عمل جراحی، جوست از بیمارستان دانشگاه سنت لوئیس مرخص شد و در خانه در حال نقاهت است.

در جای دیگر DLI4، صحنه آشفته بود. بر اساس متن تماسی که از CNBC از طریق یک درخواست عمومی دریافت شد، دو زن که در حمامی در نزدیکی “پشت” ساختمان در زیر آوار گرفتار شده بودند با 911 تماس گرفتند و گفتند که یک زن نزدیک به آنها پاسخی نداد و به نظر مرده بود.

زنی در حین تماس گفت: ما دقیقاً در کنار او هستیم. “ما نمی توانیم به او دسترسی پیدا کنیم. بدنش از وسط خم شده است.”

به گفته اداره پلیس ادواردزویل، یک زن به نام اتریا چب 34 ساله در این تصادف جان باخت.

همه قربانیان به جز Cope که مکانیک تعمیر و نگهداری انبار بود، کارکنان تحویل برای آمازون استخدام شدند.

عملیات تحویل داخلی آمازون بخش مهمی از دستگاه تدارکات و اجرای آن است که به این شرکت امکان می‌دهد بسته‌ها را با سرعت بیشتری به درب منزل حمل کند. این شرکت در سال گذشته بیش از 82000 راننده و بیش از 1000 شرکت تحویل را در برنامه تحویل شریک خود در ایالات متحده داشت.

در حالی که کارگران اغلب یونیفورم آمازون می پوشند و ون های آمازون را رانندگی می کنند، آنها کارکنان فنی شرکت های تحویل شخص ثالثی هستند که در آنها کار می کنند. این توافق که به طور فزاینده ای در بین شرکت های اقتصاد کنسرت رایج می شود، در گذشته به دلیل ضعف پروتکل های امنیتی با انتقاداتی روبرو شده است.

سامر پائولینی، مدیر Boxify Logistics در انبار ادواردزویل، گفت: به برخی از رانندگان تحویل‌دهنده که در 10 دسامبر همچنان در جاده بودند، با بدتر شدن هوا، گفته شد که وسیله نقلیه خود را در جایی پارک کنند یا فقط به خانه بروند. پائولینی گفت که به دیگران گفته شده است که به انبار بازگردند.

کویگلی گفت حمام در بخش جنوبی ساختمان، جایی که بسیاری از قربانیان در آن پناه گرفتند، نزدیک به گاراژی بود که رانندگان تحویل‌دهنده وانت‌های خود را در آن پارک می‌کردند.

هنگام تماس با 911، یکی از زنان اشاره کرد که چگونه کارمندان در حمام قرار گرفتند.

زن گفت: به محض ورود ما گفتند پارک کن و مستقیم برو حموم، به همین دلیل وارد دستشویی دخترها شدیم. “ما همه دور هم جمع شدیم و ساختمان فقط سقوط کرد.”

نانتل هفته گذشته در یک کنفرانس خبری به خبرنگاران گفت که اکثر کارمندانی که در زمان وقوع گردباد در ساختمان بودند در پناهگاهی در یک اتاق داخلی در نزدیکی ضلع شمالی تأسیسات جمع شده بودند.

جان فلتون، معاون ارشد خدمات تحویل جهانی آمازون، در یک کنفرانس خبری گفت که هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه هیچ گونه رویه ایمنی به درستی رعایت نشده باشد وجود ندارد.

فلتون گفت: “مگافون وجود داشت، سیگنال هایی مربوط به بازگشت رانندگان بود.” “امشب تلاش زیادی برای حفظ امنیت همه انجام شد.”

شکایت از آموزش ناکافی، سرپناه

این حادثه به نظارت تشدید شده بر سیاست‌های ایمنی محل کار آمازون، که کانون همه‌گیری ویروس کرونا بود، افزود.

در گروه‌های Reddit، کارگران انبار آمازون در مورد آنچه که پروتکل‌های ایمنی ناکافی برای رویدادهای آب و هوایی شدید است ابراز نگرانی کرده‌اند. دو کارمند آمازون که در انبارهایی در فاصله چند مایلی DLI4 کار می کنند، گفتند که معتقدند این شرکت باید اقدامات ایمنی سخت گیرانه تری را برای محافظت از کارگران در صورت آب و هوای سخت اتخاذ کند.

کارگران فقدان تمرینات گردباد و پناهگاه های ناکافی را به عنوان کاستی در سیاست های امنیتی آمازون ذکر کردند. جامیشا راس، کارگر انبار آمازون در تأسیسات دیگری در ادواردسویل، معروف به STL6، گفت که سایت او دارای “منطقه مونتاژ آب و هوای شدید” است که با علامتی آویزان از سقف مشخص شده است که “با اقلام فله بسیار سنگین احاطه شده است.”

منطقه مونتاژ گردباد در انباری در ادواردزویل، ایلینوی، آمازون، معروف به STL6.

جامیشا راس

راس گفت: «بسیاری از کارمندان به تازگی متوجه شده‌اند که کجاست و توسط برخی از بزرگترین و سنگین‌ترین اشیایی که ساختمان ما حمل می‌کند احاطه خواهند شد. “هیچ چیز مانند 100 تردمیل یا یخچال که در محل پناه می گیرید روی شما پایین نمی آید.”

یکی از کارگران در STL4 در ادواردزویل، در روبروی انبار تخریب شده، گفت که آنها “هیچ وقت” برای آب و هوای سخت مته انجام نداده اند یا دستورالعمل هایی دریافت نکرده اند که در مواقع اضطراری کجا بروند.

کارمندی که به دلیل ترس از سرکوب توسط شرکت خواست نامش فاش نشود، گفت که شریک آنها در شب گردباد سر کار بوده است. وقتی طوفان برخاست، داخل انبار “بسیار آشفته” بود زیرا “هیچکس دقیقا نمی دانست کجا باید برود.”

این کارگر گفت که به کارکنان STL4 گفته شد که در حمام شلوغ پناه بگیرند.

دستورالعمل های OSHA می گوید که زیرزمین ها، زیرزمین ها یا فضاهای داخلی کوچک بهترین محافظت را در برابر گردبادها ارائه می کنند. اما دولت فدرال برای طوفان در انبارها نیازی به پناهگاه های ساخته شده خاص ندارد.

وقتی صحبت از آموزش می شود، OSHA به کارفرمایان توصیه می کند که مطمئن شوند همه کارگران می دانند در مواقع اضطراری چه کاری انجام دهند و به طور معمول برنامه های سرپناه را در محل برنامه ریزی کنند. رانندگان همچنین باید آگاه باشند که در صورت خطر گردباد در فضای باز چه کاری انجام دهند.

تست OSHA در DLI4 احتمالاً به صورت رسمی باز شده است. دبی برکوویتز، کارمند سابق OSHA که اکنون برای پروژه ملی قانون کار کار می کند، گفت: “اولویت اول” آژانس آغاز تحقیقات در مورد مرگ های ناشی از کار است.

برکوویتز گفت: “آنها سعی خواهند کرد آنچه را که اتفاق افتاده است بفهمند، اما مهمتر از همه وظیفه آنها این است که ببینند آیا نقض استانداردی رخ داده است.”، او افزود که استانداردهای OSHA به شدت بر مواردی مانند مقرون به صرفه بودن خروجی ها متمرکز هستند یا اینکه آیا برنامه های اقدام اضطراری وجود داشت.

برکوویتز گفت، مواردی مانند بررسی کدهای ساختمانی خارج از محدوده OSHA هستند.

برکوویتز گفت: “طبق تجربه من، پس از شش سال حضور در OSHA، مردم معمولا از بسیاری از تحقیقات OSHA ناامید می شوند، زیرا شرایط خطرناکی وجود داشت، اما هیچ نقض خاصی از قانون وجود نداشت.”

علاوه بر این، هنگامی که در نتیجه تحقیقات OSHA تخلفاتی مشاهده می شود، جریمه ها معمولاً چندین هزار دلار است که برای شرکت های بسیار بزرگ مبلغ ناچیزی است.

کارگران آمازون در DLI4 و اطراف آن می گویند که هنوز با آنچه اتفاق افتاده و زندگی های از دست رفته دست و پنجه نرم می کنند.

راس گفت این حادثه نگرانی های موجود او را در مورد نحوه رفتار آمازون با کارکنان انبار خود برجسته کرد. او گفت که قصد دارد کار خود را در شرکت ترک کند.

راس گفت: «آنها به ما و خانواده ما اهمیتی نمی دهند.

چندین شرکت و شرکت‌های تحویل آمازون برای گرامیداشت و یاد قربانیان مراسم‌های بیداری برگزار کرده‌اند یا قصد دارند.

دکارد گفت که از دیکی به خاطر ماندن در انبار برای اطمینان از شمارش همکارانش سپاسگزار است.

دکارد می‌گوید: «می‌دانم که او احتمالاً در آن شب با رانندگان تماس می‌گرفت تا قبل از اینکه به فکر خودش باشد، مطمئن شود که آنها ایمن هستند، زیرا او واقعاً به دیگران علاقه داشت.

بسیاری از کارمندان در انبارهای مجاور از آن زمان به سر کار بازگشته اند و آمازون خواستار اضافه کاری اجباری حداقل در یک مرکز شده است. کارگران انبار معمولاً در طول فصل شلوغ خرید تعطیلات که اغلب «فصل پیک» نامیده می شود، مجبور به اضافه کاری هستند.

کویگلی گفت: “من باید بروم سر کار.” “فقط سخت است. فکر می کنم اگر کار کمی متفاوت انجام می دادم، شاید آنجا بودم.”

من میبینم: بایدن در حال بررسی خسارت گردباد کنتاکی است

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter su tesisatçısıkuşadası escortbetroad