1.5 میلیون بیشتر گذاشته و کارگران به دنبال مزایای بیکاری

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — در حدود 1.5 میلیون گذاشته و کارگران کاربردی برای مزایای بیکاری در ایالات متحده در هفته گذشته شواهدی وجود دارد که بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم از دست دادن شغل خود را حتی به عنوان به نظر می رسد اقتصاد به آرامی بهبود بیشتر کسب و کار بخشی از بازگشایی.

آخرین رقم از وزارت کار مشخص شده 10th, مستقیم, هفتگی کاهش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک از آنجایی که آنها در اوج خود در اواسط ماه مارس زمانی که coronavirus ضربه سخت است. هنوز هم سرعت اخراج می ماند در طول تاریخ ،

تعداد کل افرادی که در حال دریافت کمک بیکاری اندکی کاهش پیدا کرده است نشانه آن است که برخی از افرادی که گذاشته شد زمانی که رستوران های زنجیره های خرده فروشی و کسب و کارهای کوچک به طور ناگهانی تعطیل شده اند به یاد می آورد به کار می کنند.

ارقام “مطابق با بازار کار است که آغاز شده است چه خواهد بود آهسته و دشوار است و روند بهبودی گفت:” نانسی Vanden هوتن یک اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد. “هنوز مدعیان باقی می ماند در سطح است که در شروع سال ممکن است به نظر می رسید غیر قابل تصور است.”

هفته گذشته شغل گزارش نشان داد که کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل ممکن است غیر منتظره ای افزایش دهد که نشان می دهد که بازار کار متوقف شده است.

اما بهبود را آغاز کرده است به آرامی. هر چند نرخ بیکاری به طور غیر منتظره کاهش یافته و از 14.7% آن است که هنوز هم بالا 13.3%. و حتی ممکن است استخدام به دست آوردن فقط یک در نه کارهایی که از دست داده بودند و در ماه مارس و آوریل بازگشته اند. نزدیک به 21 میلیون نفر رسما به عنوان بیکار.

حتی این اعداد و ارقام نمی گرفتن دامنه کامل از آسیب به بازار کار. از جمله مردم دولت گفت: تا به حال شده است به اشتباه به عنوان شاغل در مارس شغل گزارش و کسانی که مشاغل از دست رفته اما به نظر نمی آید برای جدید 32.5 میلیون نفر از کار هستند و اقتصاددانان تخمین می زنند. که مطرح کرده اند ممکن است نرخ بیکاری به 19.7%.

پنج شنبه گزارش همچنین نشان می دهد که اضافی 706,000 مردم کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تحت یک برنامه جدید برای خود اشتغالی و فرفره کارگران ساخته شده است که آنها واجد شرایط برای کمک های اولیه برای اولین بار. این آمار و ارقام نیست تنظیم برای تغییرات فصلی بنابراین دولت را شامل نمی شود آنها را در مقام شمارش.

هفتگی گزارش برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری پیگیری اخراج. اما آنها نمی به طور مستقیم از حساب برای استخدام که می تواند جبران اخراج. تعجب کار دست آوردن ممکن است نشان می دهد که برخی از کارفرمایان در حال یادآوری گذاشته و کارگران است.

خصوصی در زمان واقعی اطلاعات همچنین با اشاره به ثابت اگر متوسط rehiring. داده ها از کرونوس که نرم افزار آهنگ کارگران ساعت را نشان می دهد که تعداد شیفت کار می کرد تا به بهبود پیوسته پس از bottoming در اواسط ماه آوریل است. شیفت مشغول به کار افزایش یافته است 25% پس از دوره نقاهت بعد تقریبا نیمی از کار را که از دست داده بود به همه گیر ناشی از کسب و کار خاموش شدن ناگهانی.

“رشد در شیفت مشغول به کار … نشان می دهد که furloughed کارکنان هستند که به نام بازگشت به کار به عنوان هر دولت باز گفت:” دیو Gilbertson, یک کرونوس اجرایی است.

بیست و چهار متحده گزارش داد افزایش برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک های اولیه در هفته گذشته از فقط چهار هفته قبل از اینکه دولت داده نمی تنظیم به صورت فصلی و روند پس از آن می تواند فرار. کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست گزارش های تیز را افزایش می دهد. فلوریدا و جورجیا و تگزاس برخی از قدیمیترین متحده به بازگشایی اقتصاد خود گزارش زیادی کاهش می یابد.

در ماه فوریه اقتصاد کاهش یافت و به یک رکود عمیق به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی انجمن اقتصاددانان است که این مقام داور از رکود. فدرال رزرو تخمین زده شنبه که اقتصاد را کوچک 6.5 درصد در سال جاری. خواهد بود که تا کنون عمیقترین سالانه انقباض در سوابق آشنایی به جنگ جهانی دوم است.

حتی به عنوان رستوران ها و سالن های ورزشی بازگشایی آنها انجام می دهند به طوری که در ظرفیت پایین تر. و مصرف کننده هزینه های این خدمات همچنان بسیار پایین تر از آنچه در آن بود قبل از شیوع ویروسی.

مزایای بیکاری در حال ارائه پشتیبانی قابل توجهی برای بیکاری آمریکایی با مجموع پرداخت رسیده $94 میلیارد دلار در ماه مه — شش برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 2010 فقط پس از رکود قبلی. این مزایا عبارتند از اضافی $600 یک هفته از دولت فدرال است.

اما این سود اضافی است که مجموعه به پایان جولای 31 و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مخالف گسترش آن است. مخالفت خود را تنظیم کرده تا در یک درگیری احتمالی با آمریکا که مورد تایید قانون به گسترش 600 دلار در هفته در فدرال مزایای اضافی برای شش ماه.

جمهوری خواهان در کنگره استدلال می کنند که اضافی $600 که می آید در بالا از مزایای دولتی که به طور متوسط حدود $375 سراسر کشور به معنی بسیاری از بیکاران در حال دریافت پول بیشتر از مزایای بیکاری از آنها به دست آورده در خود شغل. جمهوری خواهان استدلال می کنند که این مانع مردم از بازگشت به کار.

مطالعات نشان می دهد که حدود دو سوم از دریافت کنندگان دریافت کل کمک بیکاری که بیش قبلی خود حقوق. اما بسیاری از کارگران نیز با احتیاط در مورد بازگشت به شغل قدیمی خود را برای ترس از ابتلا به ویروس. و دریافت کنندگان که برای دریافت کمک می توانید از دست دادن منافع خود را اگر آنها به نوبه خود پایین ارائه می دهد.

کارین جنسن کنکورد در ایالت کالیفرنیا بوده است از کار پس از گذاشته شدن از یک موقعیت مدیریتی با men’s Wearhouse در اواخر ماه مارس است. جنسن 27 می گوید او قصد دارد برای بازگشت به کار خود را هر زمان که او را به نام و سپاسگزار است که شرکت او در ادامه از کارکنان مراقبت های بهداشتی در این میان است.

جنسن اذعان کرد که دریافت اضافی 600 دلار ساخته شده است که او کمتر مشتاق به بازگشت به کار از آنجا که او در میان دریافت کنندگان که کل مزایای بیش از سابق خود درآمد. اما او نیز نگران بازگشت به کار خرده فروشی.

“من می خواهم به در تماس نزدیک با مردم” جنسن گفت. “ما باید برای اندازه گیری مشتریان در واقع آنها را لمس. وجود دارد هیچ راه ما می تواند انجام هر اجتماعی حداقل فاصله اگر ما به بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. من بیش از یک کمی مضطرب در مورد آن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>