1 مرد مرده 11 نفر زخمی در مینیاپولیس تیراندازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس-تیراندازی در یک محبوب, مینیاپولیس, شب زنده داری منطقه در اوایل یکشنبه چپ یک مرد کشته و 11 نفر زخمی شدند هرج و مرج در یک صحنه که مردم ducking به رستوران ها و دیگر کسب و کار را پوشش میدهد.

تیراندازی آغاز شد و در مدت کوتاهی پس از نیمه شب در این شهر مرسوم بالای شهر محله یک شبانه hub با میله, رستوران ها و خرده فروشی از جمله اپل و Fjallraven فروشگاه. پلیس در ابتدا گفت: 10 نفر ضرب گلوله کشته شده بود با “مختلف سطح شدت صدمات” اما خود تجدید نظر کل به سمت بالا در یک توییت ارسال شده فقط بعد از ساعت 3 صبح مرد, درگذشت, بیمارستان, نه در صحنه گفتند. هیچ یک از آسیب های دیگر در نظر گرفته شد تهدید کننده زندگی. پلیس گفت که آنها باور وجود دارد بیش از یک تیرانداز توضیح داده شده تنها به عنوان “افراد بر پا است.” هیچ کس در بازداشت است و پلیس باید نه گفت: آنچه که ممکن است باعث تیراندازی. همه مجروح بودند بزرگسالان است.

در تصویری ارسال به Facebook نشان داد که فوری پس فریاد شنیده می توان به عنوان کوچک جمعیت از مردم جمع شده بودند با برخی از دولا بر مردم و دروغ گفتن در پیاده رو قبل از پلیس دوچرخه نشان داد تا به حضور آنها. فرد Hwang یک مدیر در Hoban, کره ای, BBQ, گفت که او مشغول به کار بود جلوی درب زمانی که او شنیده ام عکس از پیاده رو یک زن و شوهر از مغازه پایین. Hwang توصیف شنیدن “تعداد زیادی از عکس” و گفت: به نظر می رسد گروه از مردم تیراندازی در هر یک از دیگر.

“مردم در تلاش بودند به عجله داخل رستوران برای ایمنی,” او گفت:. “این یک تجربه بسیار ترسناک. … ما سوراخ گلوله در داخل رستوران ما مانند بر روی دیوار و چیزهای. همه از ما جلو شیشه ای شکسته شد و درهم شکست. سپس درست مثل مردم بودن در اینجا وحشت و در حال اجرا در اطراف شکستن و یا این که آن را بسیار پر هرج و مرج.”

در سراسر خیابان از جایی که تیراندازی شروع شد و در یک نمای به اشتراک گذاشته شده توسط Uptown تئاتر و یک فروشگاه کفش در, یک افسر پلیس بعد از روز شنبه بررسی یک پنجره شکسته و درب و یک گلوله سوراخ می تواند دیده می شود در نمای. از بالای شهر منطقه حدود 3 مایل (5 کیلومتر) غرب مینیاپولیس تجاری منطقه و محله برخورد با شورش در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ پس از دستگیر شدن توسط پلیس مینیاپولیس. برخی از این خشونت ها از آن دوره رسید تا آنجا که به بالای شهر و بسیاری از مغازه ها هنوز هم محافظت شده با تخته سه لا.

فلوید از مرگ برانگیخته حرکت به تعمیرات اساسی مینیاپولیس اداره پلیس با اکثریت اعضای شورای شهر حمایت و پشتیبانی برای از بین بردن یک گروه است که بسیاری از فعالان جامعه باید به نام وحشیانه و نژادپرستانه. که باعث مقاومت مواجه از مخالفان سوال که چگونه ساکنان خواهد بود محافظت از جرم و جنایت خشونت آمیز. حتی تهاجمی ترین طرفداران برای تغییر باید اذعان کرد این چند ماه دور و آنها هنوز مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه کنید.

Hwang بود به انتقاد از پلیس زمان پاسخ برآورد آن زمان افسران بیش از 30 دقیقه می رسند.

“چیزی است که باید انجام شود برای محافظت از ما” Hwang گفت. “به طور معمول میله شنبه شب همه ما را خارج از وظیفه پلیس به عنوان امنیت فوق العاده پارک شده در مقابل کسب و کار ما. اما هیچ یک است که در حال حاضر از آنجا که پلیس در حال مسئولیت برای ما است.”

یک سخنگوی پلیس نمی بلافاصله در پاسخ به سوال در مورد بخش پاسخ.

پلیس در پاسخ به حداقل دو نفر دیگر در تیراندازی در جنوب مینیاپولیس در ساعت قبل از Uptown خشونت گرفت. استار تریبیون گزارش داد که یک مرد که ممکن است به ضرب گلوله خود را در نزدیکی محل که در آن فلوید درگذشت. دیگری بود nonfatal دو تیراندازی. سخنگوی پلیس جان سالمند به این روزنامه گفت که عصبانی جمعیت در هر دو صحنه مانع افسران.


آسوشیتد پرس نویسنده Mallika Sen در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>