10 تا از مشهورترین سریال های ترکی عشق از نو تا موهبت

از فیلم های گانگستری بر مبنا حقیقت گرفته تا فیلم مافیایی مواد مخدر یا این که حتی فیلم مافیایی عاشقانه. بهترین فیلم های گانگستری از دهه ۳۰ میلادی به سپس تا امروز در جلب حیث تماشاگران غالب کار کرده‌اند. احتمال دارد معروف‌ترین تیتر در سینمای مافیایی، بهترین فیلم مافیایی تاریخ به این معنی که سه گانه پدرخوانده بهترین سریالهای مافیایی باشد که به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا ساخته شد. همین فیلم اما یکی از فیلم های گانگستری بر اساس واقعیت است که از روزگار پخش خود تا امروز محبوبیت بخش اعظمی داشته است. فیلم I fe al Affais ورژن اسکن شده از فیلم The Depa ed است، ولی به عامل بالا بودن امتیاز IMDB در همین لیست حضور دارد.
دسته‌بندی نشده
نکته‌ای که برای مخاطبان سریال «The Sopranos» می‌تواند از جذابیت‌های تماشای این فیلم باشد. همین مجموعه تلویزیونی حساس هندی در آمازون پرایم کلیپ ویدیو و حساس همکاری آنوشکا شارما ساخته شده و قصه هیجان انگیزی را داستان می نماید که فراموش کردنش حقیقتا دشوار است. احتمالا به جهت بعضی ها همین سریال اصلا باب دندان سریال مافیایی خارجی و جالب نباشد، اما خب، می بایست بدانید که “میرزاپور” یکی از درگیر کننده ترین و پرطرفدارترین سریالهای هندی تا به امروز بوده است. بازی عالی بازیگران سریال یعنی پانکاج تریپاتی علی فضل و ویکرانت ماسی جزو نقاط قوت این سریال به جهت اشخاصی که دنبال فیلم ها و سریال های جنایی میباشند محسوب می شود.
سریال پیکی بلایندرز هم از برگزیدگان سریال های گانگستری محسوب می شود که روایت خانواده تبهکاری شلبی را در انگلستان آن گاه از جنگ جهانی اول داستان می‌کند. همین خانواده خیالی تا حدودی اهمیت الهام از یک تیم گانگستری محلی به این اسم کردار شده که در بین دهه 1890 میلادی تا اوایل قرن بیستم فعال بودند. فصل ششم آخرین فصل این سریال بود که در ژوئن 2022 (خرداد 1401) منتشر شد.

در در بین ظلمات (Through the Darkness)

هر دو سریال در مورد شخصیت هایی میباشند که برای حمایت از خانواده شان به سمت مواد مخدر می پروسه البته در ادامه ما به داخل این دنیای بدون نور کشیده می شوند. ولی سریال Weeds ماجرا بی آلایش تری دارااست و شخصیت نانسی بوتوین وارد دنیای ماریجوانا می شود که در مقایسه دارای جنس گزینه لحاظ والتر وایت مضاعف کاهش مرگبار و خطر آفرین می باشد و ریسک کمتری نیز دارد. و Weeds همچنین اصلی دادن دقت متساوی به فعالیت و زندگی شخصی نانسی به تعادل خوب تر و بیشتری در ماجرا پردازی رسیده و طرفداران احتمال دارد همین سریال را یک پرداخت جامع خیس به زندگی یک قاچاقچی مواد مخدر بیابند. این روز ها مردمان خیلی بیشتر از کل سال‌های آخر دوباره به سمت بازی‌های گروهی بر روی آورده‌اند.

  • کافه‌پرنس ماجرای دختری می باشد که به جهت تأمین هزینه‌های زندگی‌اش به‌سختی کار می‌کند.
  • در این سریال بازیگرانی مثل دمت اوزدمیر ابراهیم چلیککول ایفای نقش می کنند.
  • داستان زندگی همین زن منحصربه‌فرد به شخص و خاص می باشد و اتفاقاتی که برایش می افتد باعث جذابیت تماشایی آن می شوند.
  • از سوی دیگر رابطه ها فی مابین اعضای خانواده شاهنشاهی، به‌ویژه زد خورد ها و رقابت‌های عاشقانه و دشمنی در میان زنان فرمانروا از موضوعات محوری پرداخته شده در این سریال ترکی است.
  • اوج ماجرا سریال از وقتی شروع میشود که ویل به این مسئله پی ‌می‌برد و ارتباط میان همین دو نفر اساسی داستان‌های جذابی گره می‌خورد.

کم بیراه نیز نمیباشد چرا که حساس هنگامی تولید این فیلم از در دست گرفتن استدیو بیرون شد، فیلم در گیشه به روش وحشتناکی ناکام ماند و این شد که United Artists که یکی از استدیوهای پهناور آن زمان بود ورشکست شد. حیاتی همین که این انگ هیچ وقت از سایه اش را از سر فیلم قلیل نمی کند، فیلم چیمینو که درباره ی انسان هایی می باشد که با نزاع اساسی بارون های 1890 ایالت وایومینگ به داد اروپاییان می رسد، نمی شود تمام و کمال از خوبی هایش و پتانسیل هایش گفت. به هرحال، تم هایی چون مهاجرت و همت برای پایدار ماندن در کشوری بیگانه عمیقا آدم را به یاد پدرخوانده ی کاپولا می اندازد. چاندور که فیلم های قبلی اش Margin Call و All Is Lost نشان دهنده ی جدال انسان و درختان بودند فیلم خاص تری است. از فیلمنامه و کارگردانی اش گرفته تا طراحی لباس و فیلمبرداری آن ما را یاد شاهکار کاپولا می اندازد.
امروزه کسی وجود ندارد که سا‌عتها فراغت خود را حیاتی دیدن فیلم یا سریال پر نکند. نقش سریال های خارجی در زندگی ما تاثیرگذارتر شده است و جایی وجود ندارد سخنی از آن‎ها نشنویم. در همین مطلب قصد داریم به معرفی بهترین سریال های تمام شده خارجی بپردازیم و در کنار آن همچنین بهترین سریال های در حالا پخش را معرفی نماییم تا مبداء کاملی برای گزینش سریال بعدی خود داشته باشید. سریال افسانه خورشید و ماه که در نوشتاری دیگر مهم عنوان بهترین سریال های عاشقانه کره ای به آن اشاره شده بود؛ در این لیست نیز قرار گرفته است.

راه هایی برای ارتقاء میزان مرغوب بودن زندگی

با همین که آخری فیلم سرجیو لئونه در جشنواره ی کن اکران داده شده البته بنا کردن و شلختگی آن باعث شد تا در آن دوران توجه زیادی به این اثر براق نشود. منهتن؛ محله ی شلوغ و دلفریبی که محل زمان های بیشماری به جهت ساکنانش است. فارست ویتاکر Forest Whitaker، نقش یک مدیریت متهم بدنام و قاچاقچی مواد مخدر به اسم باپی جانسون را به تصویر می کشد که بر خیابان های هارلم حکومت می کند. اساسی همین حال، پس از گذراندن 10 سال از عمر خود در زندان، درحال حاضر به محله خویش بازگشته است و متوجه هرج و مرج حاکم بر محله به برهان حضور اوباش ایتالیایی می شود. او برای این‌که بتواند دوباره در دست گرفتن شهر را به دست بگیرد، مجبور می باشد تا اساسی خانواده مجرم جنووس سرگرم شود.
آینده‌ای که ترکیبی از استانداردهای آمریکایی اساسی فرهنگ و تمدن آسیای شرقی را نشان می‌دهد. ساختار سریال نظیر یک پازل میباشد که هر قسمت، قسمتی از تصویر گم شده همین پازل را بازیابی می کند. پازلی درباره خود ردینگتون؛ هویت واقعی الیزابت، افسری که ردینگتون فقط اهمیت او همکاری می‌نماید و بقیه معماهایی که یک سرشان در زندگی فردی آن ها هست و سر دیگرشان به اتفاقات مدت زمان پیکار سرد بر می‌گردد. درصورتیکه علاقمند سریال تبهکاری به دیدن فیلم‌های پرهیجان و غیرقابل پیش‌بینی هستید صد رد صد دکستر را مشاهده کنید. شاید جالب‌ترین نکته درباره سریال بریکینگ بد، تصویب رکورد تحسین‌ برانگیزترین سریال تلویزیونی تاریخ دنیا در گینس، به خاطر ۹۹ % رأی مثبت منتقدان باشد. فیلم kosmos در چندین جشنواره خارجی و داخلی توانسته می باشد که جوایز زیادی را به دست آورد و در وب سایت اعتبار IMDB نمرات بالایی را دریافت کند.

سریال برتر عالم | معرفی بهترین سریال های دنیا از بریکینگ بد تا شرلوک هلمز

سریال Signal در 2016، سریال Tunell و Stranger Secret در 2017 و سریال Vagabond در سال 2019 از پرطرفدارترین آثار جنایی-درام-معمایی کره‌ای بودند. در در بین سریال‌های جنایی نسبتاً جدیدتر کره‌ای در 2020 و 2021، می بایست اثرها جذابی نظیر Mouse، Law School و Happiness را معرفی کرد. علاوه بر این‌ها، سریال Flower Of Evil که پیش‌تر اشاره شد، از بهترین‌های جنایی کره جنوبی است. سریال معمایی Squid Game نیز که از مطرح‌ترین آثار کره‌ای است و طرفداران فراوان گسترده‌ای دارد. خیال نمایید مدت کمی آنگاه از ازدواج، متوجه گردید که ممکن است همسرتان یک قاتل زنجیره‌ای باشد.

فیلم های مشابه و شبیه پدر خوانده – فیلم های مافیایی در سبک پدرخوانده

از مهمترین بازیگران همین فیلم می بایست به لئوناردو دی کاپریو، مت دیمون و جک نیکلسون اشاره کرد. یکی از از بهترین فیلم های مافیایی فیلم جاده‌ای به سوی تباهی میباشد که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. ماجرا فیلم درباره مایکل، پسر بچه‌ای می باشد که درباره شغل پدر خود کنجکاو است.

درباره سریال مر از ایست‌تون

برای تحقیق در آیتم همین قتل، یک شهروند آلمانی و یک آلمانی دارای اصالت ترک، گزینش شده‌اند. چارلی لوسیانو، ملقب به لاکی، در سریال امپراطوری بوردواک یکی از از کاراکتر های فرعی بود؛ البته در همین گروه ستاره اساسی قصه است. داستان در سال 1905 آغاز میشود و رویش لوسیانو ها و رسیدن آنها به قدرت را نشان میدهد. بامپی جانسون برای مبارزه مهم خانواده‌ی خلافکار ایتالیایی، سراغ مالکوم ایکس می رود و مهم او متحد می‌شود. فین والاس، رهبر یکی از از قدرتمندترین سازمان‌های جنایتکارانه‌ی لندن به شکلی اسرارآمیز کشته شده و حال ابر سیاهی از بی‌اعتمادی و خشونت همگی جا را تسلط کرده. آن‌گاه از همین اتفاق‌ها، پسر او شان جایش را می‌گیرد و رهبر امپراتوری خانوادگی‌اشان می‌شود. امپراتوری قدرتمندی که بایستی در مقابل گونه های و اقسام گروه‌های جنایتکار از پاراگراف گنگ‌های آلبانیایی، کُردی، ولزی و پاکستانی بایستد. تعداد بازیگران همین سریال نسبتا ناچیز میباشد ولی در عوض گروه نویسندگان و کارگردانی بزرگی دارد. تعداد نویسندگان همین سریال به‌تنهایی حدود ۱۵۰ نفر میباشد و که بیشتر آنها وظیفه تایپ کردن فیلم‌نامه به جهت تنها یک یا این که دو نصیب از این سریال را برعهده داشتند. در صورتی که مجموعه کارگردانی این سریال را به آن ها طولانی تر کنیم این عدد به حدود ۲۰۰ نفر می‌رسد. در بسیاری از فیلم‌ها سریال گنگستری و سریال‌های گوناگون شاهد همین مورد قضیه بوده‌ایم که مهم زیاد شدن تعداد افراد گروه سازنده، کیفیت آن اثر افت می کند اما این موضوع در همین سریال دقیقا در نقطه درمقابل قرار گرفته است. سریال هدیه کالا مرز و بوم ترکیه در سال ۲۰۱۹ به وسیله اوزان آشیکتان ساخته شده است. از بازیگران به اسم این سریال می قدرت به برن سات بازیگر توانا و سوپر استار ترکیه ای نام برد. همینطور حتمی به ذکر هست که گزینه‌های لیست بهترین سریال‌های خارجی سوای هیچ گونه رتبه بندی تهیه شده‌اند و تنها به معرفی بهترین آثار پرداخته شده است. در در میان انبوهی از سریال‌های نو و قدیمی، انتخاب گزینه‌های باکیفیت و جذاب، کاری است که فارغ از تحقیق تقریبا غیر ممکن به نظر می‌رسد. از این رو و حیاتی توجه به همین دیدگاه، ما قصد داریم لیستی از «بهترین سریال‌های خارجی جهان» را به جهت شما همراهان ملوفیلم تهیه کنیم. تاکنون قتل‌های زنجیره‌ای زیادی در ایالات متعدد آمریکا، دستمایه ساخت فیلم و سریال شده‌اند. فارگو هم یکی از از بهترین سریال‌های آمریکایی می باشد که حساس الهام از حوادث واقعی که در سال ۲۰۰۶ در مینه‌سوتا واقعه افتاده در ۳ فصل ساخته شده و فصل چهارم آن هم در حال تولید می‌باشد.

بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ برگزیدگان سریال خارجی آپدیت 2022 ]

زمان معرفی بهترین سریال های کل شده ژانرهای گوناگونی را در حیث گرفتیم تا هر سلیقه‎ای را راضی نگه داریم. با وجود همین در صورتی که اهمیت سریال خارجی خوبی آشنا میباشید که در فهرست بالا و بخش دوم نوشته بهترین سریال‌های تمام‌شده و در اکنون پخش قرار نمی‎گیرد لطفا تجربه تماشای آن را حیاتی ما و سایر خوانندگان وبسایت در در بین بگذارید. قصه همین سریال دیدنی یک موش و گربه بازی در میان یک قتل کننده سریالی در شهر بلفست ایرلند شمالی به نام پاول اسپکتر و استلا گیبسون یک کارآگاه زن از پلیس شهر لندن است.
سریال پادشاهی حیوانات از سریال های گنگستری برتر میباشد که بر اساس فیلمی استرالیایی به همین نام ساخته شده است. ماجرا این عنوان از فهرست بهترین سریال سینمایی مافیایی درباره یک پسر 17 ساله به اسم جاشوآ هست که بعد از مرگ مادرش نزد اقوام دورش می‌رود که خانواده‌ای متهم هستند. یکی دیگر از بهترین سریال های مافیایی و خلافکاری سریال ایتالیایی Gomorrah می باشد که بر اساس کتابی به همین اسم ساخته شده است. روایت همین تیتر از بهترین سریال های گنگستری درباره یکی از اعضای یک باند خلافکاری ایتالیایی میباشد که همت دارااست از بین خطرات این جهان تبهکاری جان سالم به در ببرد. منتقدان شخصیت‌پردازی‌ها، بازی‌ها، کارگردانی و فیلمنامه این اثر را ستودند و به آن لقب یکی از بهترین سریال های مافیایی را دادند.

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید