10-سیاه و سفید متعلق به eateries به منظور از هم اکنون

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان شهر سر به فاز دو از اقتصادی بازگشایی بیشتر و بیشتر به طور موقت توقیف رستوران ارائه takeout. از eateries به زودی قادر خواهد بود به میزبان ناهار خوری به عنوان به خوبی به عنوان جداول در فاصله 6 فوت از هم جدا و سرور پوشیدن چهره پوشانده اند. کامل بازگشایی میله میله برای فاز سه که به طور بالقوه در کمتر از یک ماه دور.

در همان زمان به دلیل اخیر Black Lives Matter تظاهرات نیویورک در حال فکر کردن در مورد بزرگتر سوالات نژادپرستی و تعصب. برخی از ساکنان شهر شده است به دنبال درخواست, سیاه متعلق به کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه ها به عنوان یک عمل کوچک از همبستگی.


ظهر تا 10 شب از دوشنبه تا پنج شنبه ظهر تا 11 بعد از ظهر جمعه و روز شنبه; ظهر تا 9 بعد از ظهر یکشنبه

Fifi بل کلنتن و گوئن جنگل تاسیس این نقطه زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن یک محل مناسب برای خوردن خرچنگ در نیویورک است. رستوران در حال حاضر ارائه آلاسکا برف خرچنگ صفحه گرامافون با یک پوند از خرچنگ در کره سیر و خلیج چاشنی. نیز وجود دارد بخارپز میگو و خرچنگ-پر کبابی, ساندویچ پنیر.

613 فرانکلین Ave. بروکلین


ظهر تا 8 بعد از ظهر روزانه

هنگامی که در رستوران بودند باز این چشم انداز ارتفاعات رستوران اجرا شده توسط Cheryl Smith, همیشه شلوغ است. منو طول می کشد با الهام از سراسر جهان با ظروف مانند یک tonkatsu گوشت خوک کاسه و درهم tagine ساخت آن در takeout لیست. رستوران طول می کشد سفارشات در 347-529-2855.

236 Underhill Ave. بروکلین


11 صبح تا 9 بعد از ظهر دوشنبه از طریق شنبه; 11 صبح تا 4 بعد از ظهر یکشنبه

خواهر ژولیت و جاستین کارشناسی ارشد نگه داشته اند این محل که بر مواد غذایی راحتی که تساوی در کارشناسی ارشد’ جامائیکا و زمینه های باز در طول بیماری همه گیر. خود را takeout و تحویل منو نارگیل ماهی برگر در جامائیکا طرف و یک ساندویچ پنیر کبابی و مرزه پای روز از گوشه. در شام وجود دارد کاری مرغ و لوبیا و کلم بروکلی آلفردو با هر حرکت تند و سریع ماهی قزل آلا یا مرغ.

101 Edgecombe Ave.


11 صبح تا 9 بعد از ظهر روزانه

روشن مغذی برنج کاسه حوزه آشپز جی جی جانسون. کاسه شامل کباب کردن گوشت سینه با برنج قهوه ای, chipotle سیاه دانه و بادام زمینی hoisin سس و گیاهی کاسه با jollof باسماتی, برنج بو داده, کلم بروکلی گیاهی, خیار, ماست و نانا نان. همه کاسه آمده با طرف wok-سبزیجات پخته شده. رسمی تحویل محدوده از خیابان 50 تا اینوود اما این رستوران می گوید آن را امتحان کنید به انطباق زمانی که مشتریان تماس 917-639-3919. وانت و تحویل سفارشات نیز می توان از طریق وب سایت خود را که در آن وجود دارد یک لینک برای اهدای وعده های غذایی تازه به جوامع نیاز دارند.

109 لنکس Ave.


تحویل برآورده بین 6 و 9 بعد از ظهر روزانه برای سفارشات ساخته شده توسط 7 p. m. روز قبل

آن مشهور غنی rugelach—کوکی های ساخته شده توسط نورد و روغنی خمیر حدود یک دارچین یا شکلات پر کردن لی لی یک هارلم نهاد باز است برای وانت یا تحویل در هر نقطه در منهتن, برانکس, بروکلین یا ملکه است.

283 W. 118 سنت


برانکس محل سکونت: ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر روز شنبه, چهار شنبه و جمعه ساعت 8 صبح تا 7 بعد از ظهر سه شنبه و پنج شنبه ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر روز شنبه; ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر یکشنبه.

منهتن محل سکونت: 11 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه

در این 30 سال از نانوایی که اولین محل در ریوردیل فروش یک کیک هویج است که موسس آن Lloyd, Adams, نگهداری و افزایش سرعت تا زمانی که تلقی آن کامل است. هر دو اصلی و مکان دوم در شرق هارلم در حال حاضر اجرا شده توسط آدامز همسر و فرزندان و فروش قرمز مخملی کیک پای سیب, کیک, به عنوان به خوبی به عنوان اصلی کیک هویج. مشتریان می توانند سفارش از طریق بارگذاری می خورد در منهتن و برانکس در Goldbelly ملی تحویل و از طریق نانوایی وب سایت برای وانت در برانکس محل.

6087 برادوی برانکس; 1553 Lexington Ave.


ظهر تا 6 بعد از ظهر روزانه

سرخ کرده وبرشته را متعلق به سرخ کرده وبرشته ویلسون که رئیس جمهور از نیویورک, شهرستان نوازی داد و یک لنگر هارلم زنان متعلق به رستوران بوم—ارائه می دهد یک منوی سوخاری ماهی, ماکارونی و پنیر, جنوب, مرغ سرخ شده با نارگیل ویفر و کیک خرچنگ.

300 W. 114هفتم سنت


4 تا 8 بعد از ظهر پنج شنبه و جمعه 2 تا 8 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه

این مرکز شهر تكیه ارائه می دهد جامائیکا مورد علاقه از جمله آن “مشهور جهان” حرکت تند و سریع مرغ و خورشت دم گاو برای takeout از شرق آن روستای محل. نیز وجود دارد کوکتل مانند ریشه و فرهنگ (tequila آهک و خانه ساخته آبجو زنجبیل) و منجمد الکلی, slushies مانند توت فرنگی, Riddims برای همیشه لطفا برای (نقره رم توت فرنگی و لیمو ترش).

109 Ave. یک


ظهر تا 8 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه

این رستوران در مرکز آفریقا توسط آشپز Pierre Thaim ارائه شده است محدودی منو حذف شده از آن به طور منظم ارائه نمایندگی چندین کشور آفریقایی. وجود دارد casamance سالاد با کلم fonio انبه گوجه فرنگی و پیاز قرمز; ndambe خورش سیاه چشم نخود فرنگی و سیب زمینی شیرین و بامیه; و jollof, برنج و مرغ گریل شده. غذاهای آمده در بخش های فردی یا خانوادگی-حجم وعده های غذایی و با انواع سس ها.

1280 Fifth Ave.


1 به 10 p. m. روزانه

مشتریان می توانند سفارش Vinateria را کلاسیک مانند گوشت گوساله کوفته gilled broccolini پان خشکیده فیله با قارچ و ریزوتو و mafalde کوتاه دنده ragu همراه با بطری شراب در یک 20 درصد تخفیف از طریق تماس با 212-662-8462.

2211 فردریک داگلاس بلوار.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>