1,013 دولت است 2-بزرگترین مورد پرش

آرکانزاس’ تعداد coronavirus موارد رز پنج شنبه توسط 1,013 — دولت دومین روز افزایش می دهد که شامل بزرگترین پرش تا کنون در موارد میان مردم و نه زندانی.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون گفت که او انتظار می رود یک افزایش بزرگ پس از “تاخیر در برخی از ورود به سیستم” باعث افزایش در دولت مورد تعداد چهار شنبه به شیب زیر 600 برای اولین بار در هفته.

“من نا امید است که شامل برخی از همپوشانی از روز قبل است که ما قادر به وارد در زمان,” او گفت:.

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی, آرکانزاس, وزارت بهداشت, افزایش شش به 386.

تعداد Arkansans بستری با covid-19 همچنین افزایش شش تا 480.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

بستری بیماران شامل 107 بودند که در هواکش تعدادی است که تا به حال تغییر از یک روز پیش از آن.

این ایالت تعداد موارد افزایش به 36,259.

موقت وزیر بهداشت خوزه رومرو گفت: فقط پنج تا از موارد اضافه شده به دولت بود و در مجموع در میان زندان و یا زندان و زندانیان.

باقی مانده 1,008 موارد تنظیم یک رکورد جدید برای یک روز افزایش نتایج مثبت از میان دولت nonincarcerated جمعیت. رکورد قبلی بود 860 چنین مواردی که اضافه شد به کل جولای 2.

تنها زمان کل مورد تعداد افزایش بیش از 1000 نفر بود افزایش 1,061 موارد جولای 11. که شامل افزایش 346 موارد در میان زندانیان.

متوسط تعداد موارد اضافه شده بیش از یک نورد هفت روز افزایش یافته و از 707 یک روز که از روز شنبه به 735 تعدادی که هنوز زیر قله به طور متوسط از 745 مورد یک روز از ژوئیه 14.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=jT-tLLmo33c]

تعداد موارد در دولت که در نظر گرفته شد فعال افزایش 133 به 7,009 به عنوان 874 Arkansans شد تازه طبقه بندی شده به عنوان داشتن بازیافت.

بازدید از قوانین تغییر

همچنین روز پنج شنبه در وزارت بهداشت منتشر شد قوانین جدید آوردن کانوی توسعه انسانی مرکز یک گام نزدیک تر به اجازه به بازدید کنندگان با وجود بیش از 100 ساکنان و 47 کارکنان وجود دارد که تست مثبت از شنبه شب.

قوانین, مورخ دوشنبه, اجازه می دهد در دراز مدت مراقبت از تاسیسات ساخته شده از ساختمان جداگانه و یا “از لحاظ فیزیکی از هم جدا واحد” به عنوان درمان “امکانات مجزا برای مقاصد اجازه می دهد گسترش ملاقات و فعالیت های دیگر اگر آرکانزاس وزارت بهداشت تعیین می کند که آن را مناسب برای انجام این کار است.”

بخش “را تعیین تناسب مورد به مورد و بر اساس را به حساب عوامل, از جمله بدون محدودیت فاصله فیزیکی بین یک مرکز ساختمان و یا واحد تسهیلات توانایی جدا تحت تاثیر ساختمان و یا واحد و مرکز توانایی به اشتراک گذاری کارکنان بین ساختمان و یا واحد” قوانین می گویند.

گالری: روزانه COVID-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/724briefing/]

اگر بخش تعیین یک مرکز ساختمان و یا واحد می تواند به عنوان به امکانات مجزا به منظور اجازه بازدید از آن را در موضوع نامه ای به مرکز و اطلاع دولت از مراقبت دراز مدت این قوانین می گویند.

قوانین به دنبال شکایت توسط اعضای خانواده از ساکنان در کانوی مرکز برای افراد مبتلا به معلولیت رشدی. گروه از ساکنان زندگی در ساختمان های جداگانه در این مرکز است.

اعضای خانواده باید گله و شکایت از عدم اجازه دیدار با بستگان خود زندگی می کنند که در ساختمان های که در آن هیچ ساکنان و یا اعضای هیات آزمایش مثبت است.

وزارت بهداشت قوانین منع بازدیدکننده داشته است در دراز مدت مراقبت از تسهیلات ظرف 28 روز از یک مقیم و یا کارگر تست مثبت است.

رومرو گفت: قوانین جدید اجازه می دهد بازدیدکننده داشته است به رزومه در برخی از کانوی مرکز ساختمان.

“من خیلی هیجان زده” جانیس Hanlon یک پارسونز resident که 48 سال زندگی در این مرکز خبر داد.

او گفت: هیچ یک از ساکنان و یا کارکنان در ساختمان که در آن پسرش زندگی می کند دارای آزمایش مثبت است.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار خوب برای او و دیگران وجود دارد” Hanlon گفت.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

امی Webb سخنگوی وزارت خدمات انسانی گفت: در یک ایمیل که گروه “خواهد بود و همکاری با وزارت بهداشت در این و به شما اجازه خانواده می دانند که به عنوان به زودی به عنوان ما تصویب به با خیال راحت باز ملاقات است.”

“ما می دانیم که خانواده های ما مشتاق دیدن عزیزان خود و ما مشتاق را که با خیال راحت اتفاق می افتد” Webb گفت.

مدرسه دستورالعمل مورد بحث

در کنفرانس خبری روزانه در گیر هاچینسون همچنین در پاسخ به بیانیه آرکانزاس فصل از آکادمی اطفال آمریکا در روز سه شنبه است که توصیه می شود در برابر بازگشایی مدارس در کلاس درس در شهرستانهای استان با سطح بالایی از coronavirus انتقال است.

“که مفهوم ساخته شده است به این چارچوب است که ما صادر شده از نظر ایالت دستورالعمل بنابراین ما توجه” هاچینسون گفت.

دستورالعمل پرده برداری توسط دولت در اوایل این ماه توصیه مراحل است که مدارس باید در پاسخ به کروناویروس موارد در میان دانش آموزان یا کارکنان با توجه به عواملی که عبارتند از: سطح انتقال در جامعه است.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

در زیر برخی از حالات کسانی که دستورالعمل های تماس برای بسته شدن یک مدرسه و یا کل منطقه در مشورت با وزارت بهداشت و درمان.

با توجه به وزارت آموزش و پرورش وب سایت این دستورالعمل “در نظر گرفته شده برای شناسایی یک منطقه را به وضعیت قبل از آغاز 2020-2021 سال تحصیلی” اما نه برای کمک به مناطق پاسخ “به موقعیت هایی که ممکن است مواجه می شوند که بر روی سایت آموزش رزومه.”

هاچینسون گفت که او می خواهد دانش آموزان را در کلاس درس گزینه های زمانی که سال تحصیلی شروع می شود در ماه آینده.

پزشک متخصص اطفال گروه توصیه می شود افتتاح کلاس های درس تنها در استان ها که با کاخ سفید راهنمای متحده در حال حرکت از یک فاز از بازگشایی به بعد.

کسانی که برای یک تماس “رو به پایین مسیر” از موارد و یا درصد از آزمون است که در حال مثبت بیش از یک دوره دو هفته ای.

“که فقط یک راه متفاوت به آن نگاه کنید” هاچینسون گفت. “ما در حال رفتن شهرستان شهرستان از نظر رویکرد ما به آن است.

“تفاوت در این است که ما می خواهم برای شروع با در کلاس درس. آنها لزوما می خواهید به انجام این کار است و بنابراین ما باید دوباره 30 روز ما را به پیشرفت و برنامه ریزی بر روی آن.

“من فکر می کنم که مهم است و من می خواهم برای ادامه به کار با آنها و امیدوارم ما می توانیم برخی از بحث های است که مفید خواهد بود.”

در حالی که بسیاری از مدارس در حال ارائه گزینه های آنلاین پدر و مادر رضاعی که مایل به ثبت نام فرزندان خود در این گزینه باید دولت اجازه.

پدر و مادر باید از ارائه فرم به اداره خدمات انسانی را بخش کودکان و خانواده خدمات با اطلاعات در مورد که چرا آنها می خواهم به را انتخاب کنید گزینه آنلاین و فن آوری های در دسترس برای کودک در خانه است.

“این کودکان و نوجوانان در بازداشت است و ما باید مطمئن شوید که تیم های محلی از جمله پدر و مادر بیولوژیک درگیر در تصمیم گیری به ویژه به دلیل الحاق به هدف برای بسیاری از جوانان و آنها در بازگشت به خانه” Webb گفت.

“ما همچنین باید این مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که یک برنامه وجود دارد برای حمایت پدر و مادر برای مدرسه مجازی که جوانان را از آنچه آنها نیاز به موفقیت.”

او گفت که این گروه دریافت کرده بود 48 درخواست برای ثبت نام فرزندخوانده در دانشکده مجازی و همه آنها تاييد شده بود.

دولت حدود 2,700 در سن مدرسه در پرورش کودکان, او گفت:.

تست کاهش می یابد

افزایش در دولت موارد آمد و با وجود رکود در آزمون توسط وزارت بهداشت و درمان را در آزمایشگاه سنگ کوچک.

پس از به طور متوسط بیش از 1600 تست یک روز بیش از گذشته چند روز آزمایشگاه آزمایش نمونه از تنها 570 بیماران شنبه و 867 روز چهارشنبه.

“وجود دارد یک رکود در اطلاعات ورود به سیستم — نام و بیمار داده — به طوری که آهسته ما را بسیار بد” رومرو گفت. “ما تا به حال به توسل به راه قدیمی از مد افتاده است که به سادگی نوشتن بر روی یک تکه کاغذ.”

وزارت بهداشت سخنگوی اسیایی, McNeill گفت: این مشکل ناشی از یک نرم افزار سهشنبه قطعی که ثابت شد بعد از ظهر چهارشنبه.

همانطور که از پنج شنبه بعد از ظهر آزمایشگاه تا به حال تعداد 879 نمونه در حال انتظار برای تست شده او گفت:.

او گفت: این پرونده باید پاک امروز.

“هنگامی که شما یک آرامش آن طول می کشد در حالی که به آن را دریافت کند بنابراین ما در حال هل دادن آن” رومرو گفت.

از جمله نتایج تجاری آزمایشگاه ها و دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی تعداد کل تست های دریافت شده توسط این گروه کاهش یافت و از 5,812 روز دوشنبه به 4,338 روز سه شنبه قبل از بالا رفتن از بازگشت به 5,478 در روز چهارشنبه.

از زمان نمونه جمع آوری شده است وزارت بهداشت آزمایشگاه می گرداند در نتیجه به طور متوسط 61 ساعت McNeill گفت.

آخرین موارد

موارد اضافه شده به دولت در مجموع پنج شنبه شامل 113 در Pulaski County 76 در واشنگتن کانتی 73 در Benton County 65 در Sebastian County, 41 در شهرستان Craighead و 43 در Crittenden County, هاچینسون گفت.

“متعدد” سایر استان ها در حال افزایش از 25 به 30 مورد او گفت:.

در همین حال وزارت اصلاحات سخنگوی مدل لباس مورفی گفت: هفت زندانیان زندان فوت کرده اند این ویروس از اواخر هفته گذشته تعداد کل ویروس مرگ و میر در میان زندانیان به 25.

یک زندانی از شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در نزدیکی Brickeys درگذشت جولای 17 در چی St. Vincent درمانگاه در Little Rock, او گفت:. او گفت که او در اواخر 50s و زمان خدمت برای قتل پایتخت.

در میان زندانیان در, Ouachita, رودخانه واحد در Malvern, مرگ شامل یک مرد در 60s زمان خدمت برای زنای با محارم که درگذشت جولای 17 در چی St. Vincent چشمه های آب گرم; یک مرد در اواخر 50s زمان خدمت برای در اختیار داشتن یک جعل دستگاه که در پارک ملی مرکز پزشکی در چشمه های آب گرم در روز یکشنبه یک مرد در اواسط دهه 60, خدمت, زمان, برای تجاوز جنسی, که, درگذشت چی St. Vincent چشمه های آب گرم در روز سه شنبه; مردی که در اوایل 80s, زمان خدمت برای قتل درجه اول که درگذشت در زندان بیمارستان شنبه و یک مرد در 70s اوایل خدمت زمان برای قتل پایتخت که درگذشت چی St. Vincent چشمه های آب گرم در روز چهارشنبه.

مرگ آورده تلفات از این ویروس به پنج در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد و هفت در, Ouachita, رودخانه واحد.

یک زندانی بودند قرار دارد در تاکر واحد نیز درگذشت و روز پنج شنبه در, Ouachita, رودخانه, واحد, او گفت:.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط جینی رابرتز از Arkansas Democrat-Gazette.

State Health Secretary Jose Romero (right) on Thursday addressed a drop in testing results by his agency’s laboratory. “There was a slowdown in the data entry system — the names and the patient data — so that slowed us down pretty badly,” Romero said. “We had to resort to the old-fashioned way, which is simply writing on a piece of paper.”
(Arkansas Democrat-Gazette/Thomas Metthe)

دولت وزیر بهداشت خوزه رومرو (راست) روز پنج شنبه خطاب به یک قطره در نتایج تست خود را به آژانس آزمایشگاه. “وجود دارد یک رکود در ورود اطلاعات سیستم — نام و بیمار داده به طوری که آهسته ما را بسیار بد” رومرو گفت. “ما تا به حال به توسل به راه قدیمی از مد افتاده است که به سادگی نوشتن بر روی یک تکه کاغذ.”
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)
Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesNovagraelf bar 1500buy verified stripe accountCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynayenimilyoner.comtropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksiOmeglecinsel sohbetçorlu korsan taksiinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol star 6000Bağlama büyüsürekorbetbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren siteler