$10M اختصاص داده شده برای بیمارستان های روستایی

Category: آرکانساس Comments: No comments

بیست و هفت بیمارستان های روستایی در سراسر کشور دریافت خواهد کرد $10 میلیون ارزش کمک های مالی به منظور ارائه خدمات بیشتر برای بیشتر بیماران در طول coronavirus همه گیر دولتی آسا هاچینسون روز شنبه اعلام کرد.

پول خواهد آمد از کمک مالی به طور معمول استفاده می شود برای جامعه تجدید حیات پروژه و به بیمارستان “بزرگ شات در بازو” در زمانی که آنها بوده ام تیره و تار در سطح بی سابقه ای گفت: دکتر مخفی Patterson, رییس دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی.

در روز شنبه تعداد مثبت coronavirus موارد در سراسر کشور پس از شروع اورژانس شد 1,777. هاچینسون همچنین اعلام کرد که این ویروس باعث شده بود 38 مرگ و میر در آرکانزاس روز به روز افزایش می دهد ،

روز شنبه تعدادی از عفونت های مشخص شده نسبتا متوسط روزانه افزایش 44 اما هاچینسون با اشاره به این که آخرین کل نیست شامل 230 یا خیلی موارد مثبت در میان زندانیان در کامینز واحد, یکی از دولت بالاترین ظرفیت زندانها است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آزمون هنوز در حال اجرا به زندانیان در شهرستان لینکلن تسهیلات و نتایج باقی خواهد ماند و جدا از ایالت ارقام زیرا چنین موجی از نتایج مثبت از یک مرکز را “منحرف” به گزارش هاچینسون گفت.

دکتر جنیفر Dillaha های عفونی-بیماری های متخصص برای آرکانزاس وزارت بهداشت که پیوست هاچینسون در طول کنفرانس خبری روز شنبه گفت: تمام موارد مثبت آن در میان زندانیان و که همه از واحد کارکنان باید آزمایش منفی است.

“من فکر می کنم وجود دارد یک دسته خوب در این وضعیت وجود دارد,” او گفت:, و اضافه کرد که سرپرست و کارکنان خود را به دنبال تمام دستورالعمل های توصیه شده.

هاچینسون همچنین اعلام کرد که او تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا به شکل آرکانزاس بهبود اقتصادی نیروی کار. 27-عضو بدن خواهد بود به ریاست Steuart والتون که نشسته در خارج مدیره و شامل سه کابینه روسای — کشاورزی وزیر وس Ward, بازرگانی, منشی, Mike پرستون و پارک مدیر Stacy هرست.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=90WD3LWo5R0]

Hutchinson اعلام کرده بود جمعه و شنبه تصریح کرد که او تا به حال مجموعه ای مه 4 به عنوان هدف برای بازگشایی بخشهایی از اقتصاد و “بالابر برخی از کسانی که محدودیت” است که به محل قرار که coronavirus اضطراری اعلام شد.

او گفت: نیروی کار خواهد به دنبال راه هایی برای کمک به “قرار دادن این اقتصاد در دنده بالاتر اما آن را در راه است که سازگار با بهداشت عمومی مورد نیاز است.”

این کمیته اولین جلسه به احتمال زیاد برگزار خواهد شد هفته آینده فرماندار گفت.

کمک به بیمارستان ها

در هر یک از انتخاب آرکانزاس بیمارستان را دریافت خواهد کرد از $250 ، 000 به $500,000 از $10 میلیون قطعه از جامعه توسعه بلوک کمک برنامه هاچینسون گفت.

گالری: آوریل 18 فرماندار به روز رسانی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/419gov/]

بسیاری از هاچینسون اظهارات روز شنبه در محور تقویت مراقبت های بهداشتی قابلیت در مناطق روستایی است.

بخش دیگری از این 10 میلیون دلار — $500,000 — استفاده خواهد شد توسط دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی به منظور افزایش آن در پزشکی از راه دور برنامه در سراسر کشور پترسون گفت. پزشکی از راه دور اجازه می دهد تا برای بیشتر دکتر و بیمار تعامل و مراقبت از طریق اینترنت.

هاچینسون نیز برگزار شد تا یک ابوت دستگاه در روز شنبه در کنفرانس خبری. دستگاه تقریبا به اندازه یک نان ساز قابلیت ارائه نتایج تست در عرض چند دقیقه.

ابوت دریافت اضطراری با استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو به طوری که این دستگاه می تواند توزیع شده به سرعت با توجه به وب سایت این شرکت. هاچینسون گفت: این دستگاه نیاز به تست کیت وجود دارد و تلاشی است در سراسر کشور و در سراسر کشور به “بهبود زنجیره تامین است.”

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

در حالی که در این موضوع بیشتر در دسترس تست پترسون گفت: AMA’S) واحد سیار بازدید کرده است — ادامه خواهد داد و به دیدار — برخی از دولت کمتر از جمعیت مناطق به ارائه بیشتر coronavirus آزمون به بیماران بیشتر است.

پترسون گفت: واحد تلفن همراه باعث توقف در جوامع در هر هفته است. اخیرا آن را متوقف کرد در تکسارکنا و فارست سیتی (آرکانزاس). هفته آینده آن است که رهبری به ماریانا کمدن و McGehee, او گفت:.

واحد های تلفن همراه است که تا کنون به نمایش 431 مردم و آزمایش 183 آنها. از کسانی که 183 بیماران تنها یک آزمایش مثبت در آن جوامع کوچکتر پترسون گفت.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

“این یک راه عالی برای ایالت آرکانزاس به ارائه نظارت برای covid-19 عفونت برای افراد بدون توجه به جایی که [آنها] زنده,” او گفت:.

نگاه نزدیک

Dillaha گفت: 1,739 موارد مثبت گزارش روز شنبه بعد از ظهر 998 از آنها هنوز هم فعال است.

او گفت: 703 از این موارد منجر به کامل بهبود که شامل 110 بهبود از قبلی 24 ساعت.

او همچنین گفت: 86 نفر باقی می ماند و در بیمارستان بستری است. از زمان شروع این بیماری همه گیر 291 Arkansans در بیمارستان بستری شده است با 57 از آنها را قرار داده و در هواکش با توجه به آمار.

همانطور که از شنبه 22 نفر باقی مانده در هواکش از 23 روز قبل Dillaha گفت.

در سراسر کشور وجود داشته است بیش از 726,000 تجمعی موارد گزارش شده و در مورد 38,000 مرگ و میر با توجه به فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

ملی مرگ و میر از covid-19 است 5.2%. در مقایسه آرکانزاس’ مرگ و مير ناشی از ویروس است که کمتر از 2.2 درصد به CDC اعداد.

در شنبه, 23 سلامت کارگران از AMA’S) و آرکانزاس بیمارستان کودکان در پرواز به نیویورک برای کمک به کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول بیماری همه گیر. آنها گفتند که داوطلب برای رفتن به جایی که عفونت ها بیشتر شایع است.

نیویورک تا به حال بیش از 135,000 موارد تایید شده و بیش از 13000 مرگ و میر ناشی از شنبه.

دکتر جنیفر Dillaha های عفونی-بیماری های متخصص برای آرکانزاس وزارت بهداشت منتظر به صحبت می کنند روز شنبه در coronavirus جلسه توجیهی در دولت کاپیتول. Dillaha به گزارش تعداد موارد مثبت در میان زندانیان در کامینز زندان و گفت: هیچ کارمندان زندان تا به حال آزمایش مثبت است.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در ماسک خود را روز شنبه و پس از اتمام به روز رسانی روزانه در آرکانزاس’ پاسخ به کوروناویروس.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

مترو در 04/19/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>