11 در نیویورک باید coronavirus بسیاری با روابط مبتلا وکیل

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مقامات بهداشت به دنبال جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید در ایالت نیویورک متمرکز چهارشنبه در حومه جامعه که در آن نه نفر در ارتباط با یک وکیل در بیمارستان بستری مبتلا به این بیماری در حال حاضر آزمایش مثبت است. صدها نفر از مردم دستور داده شد به خود قرنطینه به عنوان نتایج جدید تحت فشار قرار دادند و تعدادی از تایید COVID-19 نفر در کشور به 11.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: این بیماری به نظر می رسد تصویب شده است از وکیل به خانواده خود و دیگر مردم آنها با در نیو راشل شمال شهر نیویورک در آنچه که کارشناسان “جامعه گسترش یافته است.” پس از تشخیص آزمون برگشتم مثبت برای وکیل همسر و دو فرزند و همسایه و همچنین به عنوان یکی از دوستان و اعضای که مرد خانواده است.

کومو گفت: صدها نفر از مردم در قرنطینه در اتصال به آخرین موارد است. افرادی که آمده ام به تماس با آنها آزمایش می شود و باید با جدا کردن خود را در خانه های خود را, او گفت:. آنها عبارتند از افرادی که مشغول به کار با وکیل و همسر خود را در شرکت حقوقی کارگران بیمارستان که درمان او در دانشگاه هم اتاقی, و تعداد زیادی از مردم که با حضور در حوادث در کنیسه خود در هفته های اخیر. دو مدرسه منطقه نیز لغو کلاس.


“هر زمان که شما پیدا کردن یک مورد آن است که در مورد مهار و انجام بهترین شما می توانید به نگه داشتن دایره تنگ ممکن است” کومو گفت.

50 ساله و وکیل که در تبدیل قطار از نیو راشل به کار در منهتن شرکت حقوقی دارای یک زمینه ای بیماری تنفسی است که به طور بالقوه قرار داده و او را در معرض خطر بیشتری از بیماری, مقامات گفت. او در حال درمان در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان منهتن.

کومو گفت: وکیل تا به حال شناخته شده سفر به تاریخچه کشورهایی که شیوع کروناویروس جدید شده است پایدار. دولت و مسئولان شهرستان گفت: این مرد انجام داده بود و برخی دیگر سفر به تازگی از جمله در اوایل فوریه سفر به میامی.

وکیل و همسر و دختر 14 ساله مادر شد بدون علامت, شهردار, بیل د Blasio گفت. 20-year-old son تا به حال برخی از علائم است اما بهتر de Blasio گفت. هر سه در حال قرنطینه در خانه خود را. همسایه که تا به حال رانده وکیل برای دریافت مراقبت های پزشکی و زمانی که او تجربه COVID-19 علائم و دیگر خانواده است که تشخیص داده شده نیز در خود قرنطینه در خانه.

دانشگاه یشیوا که در آن 20 ساله است که یک دانش آموز لغو کلاس ها در یکی از آن منهتن دانشگاه از طریق حداقل جمعه. د Blasio گفت: دو نفر او در تماس نزدیک با یک هم اتاقی و دوست بودند مورد آزمایش قرار. دانشگاه یشیوا سه دیگر دانشگاه ها بی پیرایه هستند. این مدرسه دارای یک ثبت نام از حدود 6000 دانش آموزان از جمله حدود 2,700 دانشجویان مقطع کارشناسی.

برانکس مدرسه که 14 سال حضور در بسته باقی خواهد ماند به هفته آینده. Westchester تورات آکادمی که در آن کودکان از دیگر آسیب دیده و خانواده دانش آموزان نیز بسته شده است. خدمات لغو شد در کنیسه که وکیل خانواده حضور داشتند. منطقه مدرسه در هستینگساونهادسن گفت: آن بسته شد پنج شنبه و جمعه “از فراوانی از احتیاط” از آنجا که پدر و مادر بوده و در تماس با یک فرد تحت قرنطینه. شهرستان مانت ورنون مدرسه منطقه گفت: روز شنبه در وب سایت خود را که مدارس بسته خواهد شد و تا روز دوشنبه پس از تمیز کردن خدمه می تواند ضد عفونی کردن ساختمان.

Westchester County مقامات بهداشت در روز سه شنبه به کارگردانی خانواده کنیسه جوان اسرائیل از نیو راشل به توقف خدمات بلافاصله. عبادت که با حضور Feb. 22 خدمات و همچنین به عنوان یک مراسم تشییع جنازه و بت میتسوا در فوریه. 23 کارگردانی شد به قرنطینه خود را حداقل از طریق پنج شنبه.

مقامات شهرستان گفت: آنها دستور قرنطينه برای کسانی که منطبق نیست.

جوان, اسرائیل, خاخام روون فینک گفت: وکیل است “بسیار بد” و برای خواسته نماز برای او و خانواده اش. او گفت: عبادت که پس از قرنطینه منظور “مقدس تعهد است که همه ما باید بسیار جدی است.”

“این یک بازی بسیار احساسی از زمان تلاش برای همه ما” فینک گفت: در بیانیه ای به کنیسه Facebook صفحه. “هنگامی که ما برای اولین بار شنیده ام از coronavirus به نظر می رسید بنابراین از راه دور. آن را در حال حاضر نه تنها به آستان ما اما پر سر و صدا زندگی ما است.”

در یکی دیگر از توسعه کومو گفت: دولت-اجرای دانشگاه ها و یادآوری در مورد 300 به تحصیل در خارج از کشور و دانشجویان و استادان از چین, ایتالیا, ژاپن, ایران و کره جنوبی, مکان های که در آن تعداد coronavirus موارد در حال رشد بوده است. کومو گفت: آنها پرواز خواهد شد بازگشت به ایالات متحده در یک پرواز چارتر و قرنطینه برای 14 روز.

د Blasio گفت: مدرسه عمومی سفر به آن کشور لغو شده است. او گفت: وجود دارد هیچ تغییر قابل توجه در شهر حضور در مدرسه.

تاکسی رگولاتور گفتن رانندگان و صاحبان برای تمیز کردن اتومبیل های خود را با مواد ضد عفونی کننده محصولات حداقل یک بار در روز توجه ویژه به سطوح که در حال لمس اغلب مانند دستگیره درب بازوی استوار و کمربند ایمنی. Uber گفت: این پروتکل های مشابه در محل.

همچنین جمعه این شهر اعلام کرد در صورت ماسک به صورت موقت در تامین کوتاه مدت باعث حمایت از مصرف کننده قوانین است که آن را غیر قانونی برای فروشگاه ها به قیمت گول زدن.

جدید تست مثبت برای کروناویروس که باعث COVID-19 یک روز پس از کومو اعلام کرد که وکیل تبدیل شده بود مورد دوم در ایالت نیویورک است.

“بیشتر شما در آزمون مثبت بیشتر موارد شما را پیدا خواهد کرد” کومو گفت.

در آنچه او گفته بود یک بیت از خبر خوب کومو چهارشنبه اعلام کرد که آزمون در دیگر مشکوک COVID-19 نفر در سراسر کشور به عقب آمده بود منفی از جمله برای شوهر از اولین بیمار تشخیص داده شده در دولت است. هر دو و بهداشت و درمان کارگران که به تازگی از سفر با هم به ایران که در آن بیماری گسترده است.

کومو گفت: این زن 39 است که در ادامه به بهبود می یابند در خانه. د Blasio گفت: با وجود شوهر و منفی در آزمون, او هنوز هم می تواند موضوع را به همان قرنطینه دستور به عنوان یک احتیاط.

به عنوان او در روزهای اخیر استاندار به دنبال برای اطمینان دادن به مردم که به این بیماری است که اغلب توسط تماس نزدیک نیست گاه به گاه تماس خواهم در همان ماشین مترو به عنوان یک فرد که ممکن است بیمار.

“ما یک اپیدمی ناشی از coronavirus” کومو گفت. “اما ما یک بیماری همه گیر است که ناشی از ترس است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>