$14B Sunnyside حیاط پروژه را اضافه کنید بیشتر مقرون به صرفه مسکن پس از Co-op شهرستان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

A $14.4 میلیارد دلار طرح پرده برداری از سه شنبه شروع روند آوردن 12,000 خانه های مقرون به صرفه به Sunnyside حیاط در کوئینز بیش از چند دهه.

طرح جامع جدید به رهبری شهرستان و Amtrak, تماس, برای کف سازی اطلاعات عمومی تقریبا بیش از 80 درصد از 180 هکتار حیاط قطار شبیه به فرایند برای ساخت و ساز در محوطه هادسون. اما در جایی که هادسون متری ساخته شده است در اطراف آپارتمانهای ساختمان های اداری و توریستی به EDC توصیف Sunnyside حیاط به عنوان بزرگترین برنامه ریزی شده مقرون به صرفه جامعه پس از Co-Op شهرستان نیم قرن پیش است.

وجود دارد تمام برچسب قیمت بر روی این پروژه نشده است. از 14 میلیارد دلار شامل برآورد هزینه برای ساخت عرشه ها و ابزار سازه و می تواند تغییر به عنوان ذکر شده توسط وال استریت ژورنالکه برای اولین بار گزارش برنامه.


“ما در حال اجرا را از زمین در شهر نیویورک است و آن را سخت تر و سخت تر برای پیدا کردن مکان برای مقرون به صرفه مسکن” EDC رئیس جمهور جیمز Patchett به این روزنامه گفت. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد یک سایت که مقیاس شما نیاز به قرار دادن مسکن مقرون به صرفه در مرکز آن است.”

این برنامه شامل 60 هکتار از فضای باز جدید منطقه ای ایستگاه راه آهن برای Sunnyside و چندین جدید مدارس و کتابخانه ها و مراقبت های بهداشتی و امکانات مراقبت از کودک.

همه از 6000 واحد اجاره خواهد بود تثبیت زیر این طرح در حالی که یکی دیگر از 6000 خانه خواهد بود برای فروش ارائه شده از طریق یک فرآیند شبیه به میچل-لاما مسکن.


در این سند می آید پس از نزدیک به دو سال توسعه جامعه روند که در طی آن ساکنان توصیف ترس این پروژه بیشتر می تواند درایو جابه جایی در اطراف محله. Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز در ماه نوامبر به نام پروژه “انحراف از اولویتها است.” هفته گذشته او استعفا از Sunnyside حیاط کمیته راهبری به عنوان گزارش شده توسط ملکه پیک.

زبان در این طرح تاکید می کند که این توصیه ها را نشان نمی ثابت طرح Sunnyside حیاط و نه یک معامله با یک توسعه دهنده.

“از طریق همکاری مستقیم با نیروهای جدید از سانی ساید حیاط طرح جامع به دنبال آدرس ما فوری ترین چالش ها و قرار دادن منافع عمومی اول” سند را معرفی می خواند. “آن هدف به پیشرفته ترین از نظر مالی مصلحت توسعه سناریو ممکن است; بلکه آن را ایجاد یک طرح است که ارزش انجام می دهند.”

مشاهده طرح کامل در اینجا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>