19 فیلم ترایبکا جشنواره® برای باز کردن 15 آوریل با اولین نمایش جهانی جیمی کارتر Rock & Roll جمهور

هنر در دسترس برای استفاده: http://bit.ly/Tribeca2020pressmaterials

خبرنگار مردمی فیلم ترایبکا جشنواره ارائه شده توسط AT&T را باز its19th نسخه در 15 آوریل با جهان والاتر از جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور. آن را تنظیم صحنه برای یک جشنواره شامل آثار که جشن قدرت تغییر از طریق هنر سیاست و جامعه است. 2020 فیلم ترایبکا جشنواره اجرا خواهد شد مارس 15-26.

از برنده جایزه مدیر مری وارتون, تولید کننده کریس فارل و نویسنده لایحه فلاناگان مستند کاتالوگ نقش موسیقی مردمی در کمک به سوق دادن بادام زمینی کشاورز از گرجستان تمام راه را به کاخ سفید است.

برتر جهان از جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور خواهد شد و پس از اجرای زنده از موسیقی افسانه Willie Nelson, موزیکال کارگردان پل شافر و دیگران. این رویداد برگزار خواهد شد در چراغ تئاتر به عنوان بخشی از شهرستان بانک ملی غربالگری سری در طول جشنواره.

این rockumentary-سبک پرتره ریاست جمهوری نشان می دهد که چگونه جیمی کارتر مادام العمر شور و شوق برای موسیقی به او غیر منتظره لبه به عنوان یک کاندیدای ریاست جمهوری. از طریق عامیانه, روح, انجیل, جاز و راک ‘n’ roll کارتر شنود گذاشته به یک نیروی است که فراتر نژادی و نسل تقسیم و اغلب خطوط حزب. کارتر قدردانی برای تمام ژانرهای موسیقی و دوستی با امثال باب دیلن the Allman Brothers و ویلی نلسون کمک به تعریف مبارزات انتخاباتی خود. جیمی کارتر Rock & Roll جمهور ترکیبی از صمیمی مصاحبه با کارتر به همراه نادر آرشیوی عصر-تعریف اجراهای زنده از: Willie Nelson, Aretha Franklin, Jimmy Buffett و Paul Simon, در میان دیگران. مدیر مری وارتون آثار چگونه کارتر واقعی approachability و قدرت وحدت بخش موسیقی شد کلید سیاسی خود تجدید نظر و به او اجازه ارتباط با رای دهندگان که ممکن است تنها او را شناخته شده است به عنوان یک شهر کوچک بادام زمینی کشاورز.

مدیر مری وارتون برنده سال 2004 جایزه گرمی برای بهترین موسیقی فیلم برای فیلم مستند سام کوک: افسانه. دیگر ویژگی های قابل توجه اعتبارات فیلم عبارتند Joan Baez: چگونه صدای شیریناز پلاتین-فروش فیلم کنسرت Phish: آنو Farrah Fawcett برای همیشه لطفا برای.

“این فیلم با دقت قطاری عشق من برای همه موسیقی و اهمیت موسیقی بازی های برگزار شده است در زندگی شخصی و حرفه ای. من همچنان امیدوار و بر این باورند که موسیقی می تواند در خدمت به ما را هم به عنوان یک ملت است. Rosalynn و من خوشحال با فیلم مری و کریس ساخته شده اند و با تشکر از همه کسانی که برای گفتن این داستان. ما هیجان زده است که آن را برای اولین بار در این فیلم ترایبکا جشنواره گفت:” رئیس جمهور جیمی کارتر.

“ما شاهد قدرت هنر الهام بخش تغییر و تاثیر مثبت شهروندان بالا بردن صدای خود را علیه بی عدالتی روزمره گفت:” جین روزنتال از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت ترایبکا جشنواره.
“به عنوان فیلمسازان ما الهام گرفته شد برای ایجاد ترایبکا جشنواره پس از 9/11 چون ما اعتقاد به قدرت هنر برای بازگرداندن جامعه و الهام بخش را تغییر دهید. مریم و کریس’ فیلم نیز به عهد به قدرت است.”

بیشتر به تقویت آن جنبش ترایبکا همکاری با دموکراسی آثار و مدنی داد و امریکا را برتر حزبی ائتلاف کسب و کار با هم برای ایجاد یک آینده که در آن هر کس می تواند رای داوطلب و اقدام به شکل دادن به کشور است. فیلم ترایبکا جشنواره مخاطبان خواهد بود با توجه به دسترسی به ابزار آنلاین است که رای گیری آسان; ارسال آنها را به متن رسانی و آموزش به آنها در مورد راه هایی برای درگیر شدن در انتخابات محلی است. ترایبکا نیز فراهم می کند کارکنان با زمان پرداخت کردن برای رای دادن کار به تقویت تعهد کارکنان.

ترایبکا گسترش در سراسر رودخانه هادسون به هابوکن
در سال گذشته ترایبکا را باز آورده آپولو شهر به آن اسم تئاتر در هارلم و این جشنواره ادامه خواهد داد به استفاده از داستان سرایی سینمایی و تجارب برای اتصال جوامع در سراسر رودخانه هادسون به شهر هابوکن, NJ. این شهر غنی از تاریخ سینمایی شامل صحنه فیلم برداری از برنده اسکار در اسکله, جولی و جولیا, خنده دار دختر, The Station Agent,در میان دیگران.

“این فوق العاده به آغوش مخاطبان جدید با همسایه ما در سراسر رودخانه” گفت: روزنتال.

“ما فوق العاده هیجان زده به ارمغان بیاورد مشهور فیلم ترایبکا جشنواره به Hoboken” گفت: راوی Bhalla, Hoboken شهردار. “وجود دارد هیچ مکان بهتر برای میزبانی این جشنواره از ما مایل مربع ارائه ثروت از فرهنگ محلی ما هنرمندان, گالری عکس و مایل مربع تئاتر شرکت و بیشتر سیمان شهرستان ما به عنوان یکی از عمده مقصد فرهنگی در منطقه سه جانبه دولت.”

در مورد جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور:
جیمی کارتر Rock & Roll رئیس جمهور نیز تولید شده توسط دیو Kirkpatrick و اجرایی تولید عبارتند از: دن براون پیتر Conlon و دیوید کرافورد. زیردریایی رسیدگی خواهد شد فروش برای این فیلم.

بلیط:
تمام پاس و بلیط بسته بندی در فروش در حال حاضر. تک بلیط برای حضور در این جشنواره به فروش در 17 مارس سال 2020 است.

#Tribeca2020
توییتر: www.twitter.com/tribeca
Facebook: www.facebook.com/tribeca
Instagram: www.instagram.com/tribeca

در مورد فیلم ترایبکا جشنواره:
ترایبکا جشنواره ارائه شده توسط AT&T به ارمغان می آورد هنرمندان و مخاطبان متنوع با هم به جشن قصه گویی در همه اشکال آن از جمله فیلم های تلویزیون, VR, بازی, موسیقی و کار آنلاین. با ریشه های قوی در مستقل فیلم ترایبکا یک پلت فرم برای بیان خلاق و همهجانبه سرگرمی. جشنواره قهرمانان در حال ظهور و ایجاد صداهای; کشف برنده جایزه فیلم سازان و سازندگان; curates نوآورانه تجارب و معرفی فن آوری های جدید و ایده ها برای اولین بار از طریق نمایشگاه ها مذاکرات و اجرای زنده.

این جشنواره تاسیس شد و توسط Robert De Niro, جین روزنتال و کریگ Hatkoff در سال 2001 برای تحریک اقتصادی و فرهنگی تجدید حیات پایین منهتن پس از حمله به مرکز تجارت جهانی. در حال حاضر در آن 19 سال این جشنواره به تکامل را به یک مقصد برای خلاقیت است که reimagines سینمایی تجربه و بررسی چگونگی هنر می تواند متحد جوامع است. 19 سالانه edition برگزار خواهد شد مارس 15-26, 2020. www.tribecafilm.com/festival @ترایبکا

در مورد ارائه حامی AT&T:
به عنوان ارائه حامی ترایبکا جشنواره AT&T متعهد به حمایت از این جشنواره و هنر فیلمسازی از طریق دسترسی و نوآوری در حالی که گسترش فرصت های متنوع سازندگان در سراسر جهان است. AT&T کمک می کند تا میلیون ها اتصال به احساسات خود را – بدون توجه به جایی که آنها هستند. در این سال AT&T و ترایبکا را یک بار دیگر همکاری به دسترسی جهانی به داستان های کمتر از فیلمسازان که شایسته بود دیده می شود. AT&T ارائه: داستان های ناگفته -فراگیر فیلم برنامه در همکاری با ترایبکا است که چند سال چند ردیف اتحاد بین AT&T و ترایبکا همراه در طول سال غیر انتفاعی فیلم ترایبکا موسسه.

در مورد 2020 ترایبکا جشنواره فیلم Partners:
ترایبکا جشنواره با خوشحالی به اعلام آن سال 2020 همکاران: Alfred P. Sloan بنیاد بلومبرگ Philanthropies, قصبه منهتن کالج (BMCC), بولگاری, CHANEL, شهرستان, بانک ملی, CNN, فیلم Diageo, ESPN, فیور, National CineMedia (NCM), New York Magazine, NYC دفتر شهردار از رسانه ها و سرگرمی P&>, PwC, بهار استودیو نیویورک و Squarespace.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید