1st بالینی شروع بالقوه coronavirus واکسن

داوطلب دوشنبه در ساوانا, Ga., اول شد شرکت کنندگان در قریب به اتفاق انسان آزمایش برای آزمون اثربخشی تجربی coronavirus واکسن.

این واکسن در حال توسعه توسط شرکت بیوتکنولوژی مدرن در همکاری با موسسه ملی بهداشت.

آن را نشانه آغاز رسمی اولین بار در یک سری از ایالات متحده بالینی به آزمون تجربی واکسن در 30000 شرکت کنندگان نیمی از دریافت دارو و نیم دارونما دریافت.

همچنین, غول دارویی فایزر اعلام کرد که آن را آغاز یک 30,000 شخص آزمایش واکسن در 120 سایت در سطح جهانی.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=O_USQsc7KfE]

“ما در حال شرکت امروز در راه اندازی واقعا یک رویداد تاریخی در تاریخ vaccinology,” Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در یک کنفرانس خبری.

او اشاره کرد که ایالات متحده هرگز نقل مکان کرد و سریع تر به توسعه یک واکسن از علوم پایه به فاز 3 آزمایشی طراحی شده برای تست ایمنی و اثربخشی.

Fauci پیش بینی شده است که محققان به احتمال زیاد قادر خواهد بود به بگویید که آیا مدرن واکسن موثر است در ماه نوامبر یا دسامبر هر چند او گفته است که یک “امکان مجزا” که یک جواب می تواند زودتر بیام.

فایزر مقامات گفته اند که این شرکت انتظار دارد که قادر به دنبال تنظیم مقررات مجوز یا تاییدیه اکتبر.

روشنایی ضعیف تابیدن از امید آمد و حتی به عنوان گوگل در یکی از عمده کارفرما تاریکی محزون ؟ gloomiest ارزیابی coronavirus’ قدرت ماندن مقرر شده است که بسیاری از آن 200,000 کارکنان و پیمانکاران باید کار از خانه از طریق ژوئن سال آینده — یک تصمیم گیری است که می تواند تاثیر دیگر شرکت های بزرگ.

در ضمن در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فاش کرد که مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین است که ویروس در حال تبدیل شدن به بالاترین رتبه بندی در ایالات متحده رسمی برای تست مثبت است. کاخ سفید گفت که او دارای علائم خفیف و “شده است خود منزوی و کار از یک مکان امن کردن سایت.”

همچنین روز دوشنبه حرکت به راه اندازی مجدد لیگ اصلی بیس بال زد به مشکل فقط پنج روز به طولانی تاخیر نجومی. دو توپ بازی ها, برنامه ریزی برای دوشنبه شب خاموش نامیده می شدند به عنوان Miami Marlins مقابله با شیوع.

تقریبا 4.3 میلیون تایید covid-19 موارد گزارش شده در ایالات متحده وجود داشته است و تقریبا 148,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مغلوب ساختن پیشی جستن پنس بازديد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس در هر بازدید یک واکسن توسعه سایت دوشنبه.

“من شنیده ام بسیار مثبت چیز” مغلوب ساختن پیشی جستن از وی خواست تا در مورد جدول زمانی برای گرفتن یک واکسن به بازار “اما در پایان سال, ما فکر می کنم ما در شکل بسیار خوب به انجام آن است.”

تحت دولت فدرال عملیات پیچ و تاب سرعت برنامه چندین واکسن در حال توسعه هستند به طور همزمان با هدف ارائه 300 میلیون امن و موثر دوز ژانویه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید Fujifilm Diosynth بیوتکنولوژی’ مرکز نوآوری در Morrisville, N. C., حومه رالی. که تسهیلات را آغاز کرده است و تولید این دسته از واکسیناسیون طراحی و توسعه توسط Novavax یک مریلند شرکت.

این دسته تولید شده در کارولینای شمالی تسهیلات استفاده خواهد شد در فاز 3 کارآزمایی بالینی تا 30000 شرکت کنندگان است که انتظار می رود برای شروع این سقوط و تعیین مواد مخدر ایمنی و اثربخشی با توجه به Novavax که دریافت کرده 1.6 میلیارد دلار از دولت فدرال است.

پنس بازدید میامی به برجسته آغاز فاز 3 تست از مدرن کانديد واکسن.

“این یک روز تاریخی در روز هنگامی که ما شروع به صورت جدی به کار بر روی یک واکسن” پنس گفت.

“ما می خواهیم برای اطمینان از ما حرکت در امن و موثر در سرعت. من می خواهم به اطمینان مردم فلوریدا و مردم سراسر این کشور است که ما را قطع هیچ گوشه ها در توسعه این و یا هر گونه واکسن” پنس گفت.

شرکت ها و مقامات دولتی بارها و بارها تأکید کرد که در حالی که این واکسن در تلاش است که حرکت در شکستن رکورد سرعت و ایمنی است نه قربانی.

“وجود دارد هیچ سازشی در همه, با توجه به ایمنی و نه علمی و صداقت” Fauci گفت.

“این یک نقطه عطف مهم,” موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر فرانسیس کالینز گفت. “بله, ما در حال رفتن سریع اما نه ما قصد سازش” در اثبات این که آیا این واکسن ایمن و موثر است.

“ما با تمرکز بر سرعت چون هر روز مسائل” اضافه شده استفان Bancel مدیر عامل شرکت ماساچوست بر اساس مدرن.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

بسیاری از ناشناختهها

هر دو واکسن شروع تست شنبه نیاز به دو دوز با فاصله چند هفته از هم جدا. سپس محققان را مجبور به صبر کردن برای دیدن اگر افراد آلوده و یا بیمار از coronavirus. آنچه محققان به امید دیدن روشن است سود کمتری از عفونت در افرادی که واکسن دریافت و یا کمتر شدید قسمت از covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

وجود دارد بسیاری از مجهولات در مورد چه مدت آن می تواند به یک نشانه روشن از موفقیت یا شکست — از جمله چگونه سریع محاکمه شرکت کنندگان می تواند استخدام شود و چه مدت آن طول می کشد برای مردم به اندازه کافی برای تبدیل شدن به آلوده به ببینید که آیا یک اثر.

آمار بوده است خرد اعداد برای پیش بینی که چگونه بسیاری از عفونت ها نیاز به رخ می دهد در این مطالعه برای ارزیابی اثربخشی واکسن. نشان می دهد که مدرن واکسن 60% موثر Fauci گفت: وجود دارد که نیاز به حدود 150 عفونت در میان 30,000 شرکت کنندگان است.

محاکمات نیز بزرگترین آزمون و در عین حال از یک فن آوری است که هرگز مورد تایید برای استفاده در خارج پژوهش های پزشکی. یا واکسن می تواند تبدیل به اولین در یک کلاس جدید از داروها.

واکسن ارائه یک صدای تیک تیک از مواد ژنتیکی است که حامل این طرح به صورت تند و تیز پروتئین است که نقطه سطح coronavirus. پس از یک فرد واکسینه سلول او را دنبال ژنتیکی دستورالعمل برای ساخت پروتئین ها و سیستم ایمنی بدن در مواجهه با سنبله پروتئین را یاد بگیرند به رسمیت شناختن آن و دفاع در برابر آن را بدون فرد آلوده شدن.

“اعتقاد من این است که یک روز تاریخی: اولین فاز 3 covid-19 واکسن در حال اجرا در ایالات متحده گفت:” مدرن را Bancel. “این یک روز تاریخی برای علم نیز هست. این اولین فاز از 3 messenger RNA پزشکی در جهان است.”

“ما نشسته است در حاشیه منفعلانه اقدام به پوشیدن ما ماسک و فاصله اجتماعی و نه هنگامی که آن را لازم نیست. این اولین مرحله از فعال شدن در برابر این” گفت: دکتر فرانک Eder از نصف النهار تحقیقات بالینی اجرا می شود که یک سایت آزمایش در بینگهمتون n. y. “واقعا وجود دارد هیچ راه دیگری به گذشته این است.”

اقدامات خارج از کشور

جهانی شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 16.4 میلیون تایید موارد covid-19 و تقریبا 652,000 مرگ و میر.

سازمان بهداشت جهانی گفت: این بیماری همه گیر در ادامه به شتاب با دو برابر شدن موارد بیش از شش هفته گذشته. U. N. سلامت سازمان شرایط اضطراری رئیس دکتر مایکل رایان با تاکید بر نیاز به “حفظ فشار بر virus.”

“هر کشوری که در آن فشار برداشته شده است این ویروس که ویروس هنوز هم در سطح جامعه شده است وجود دارد یک پرش به عقب در موارد” او گفت:.

اروپا برای احیای گردشگری در حال اجرا است به تلاطم تنها چند هفته پس از کشورها بازگشایی مرزهای خود را. افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث افزایش نگرانی در میان مقامات بهداشتی بر مردم حمل coronavirus خانه از تعطیلات تابستان خود را.

کشورهای اروپایی آغاز شده و باز به گردشگران در اواسط ماه ژوئن اما حوادث اخیر نشان داده اند که آزادی سفر منوط به شکست است.

بیش از آخر هفته بریتانیا تحمیل 14 روز قرنطینه در ورود مسافران از اسپانیا. نروژ دستور داد 10 روز قرنطینه برای مردم بازگشت از کل شبه جزیره ایبری و فرانسه خواست شهروندان خود را به بازدید از اسپانیا در کاتالونیا منطقه است.

در اتریش, lakeside شهر رفت و آمد مکرر از سنت ولفگنگ کوتاه نوار ساعات پس از وقوع شناسایی شد جمعه. توسط دوشنبه, 53 نفر تست مثبت از جمله بسیاری از افراد مشغول به کار در صنعت گردشگری است.

در آلمان عفونت شده اند خزنده بالاتر و مقامات تصمیم هفته گذشته به راه اندازی ایستگاه های تست در فرودگاه ها مردم را تشویق به ورود از یک لیست طولانی از کشورها تلقی می شود در معرض خطر — از جمله مقاصد محبوب مانند ترکیه — تست کنید. آنها همچنین به مردم اجازه می دهد برای آزمایش در جاهای دیگر به صورت رایگان در عرض سه روز از ورود.

در اسپانیا کاتالونیا و آراگون مناطق نگران کننده ترین ویروس خوشه باعث مقامات برای تشدید محدودیت در بارسلونا در یک منطقه روستایی در اطراف لریدا و در زاراگزا که آرام تنها یک ماه پیش.

کاتالونیا مواجه است “10 ترین قاطع روز از تابستان امسال” رهبر منطقه ای Quim Torra گفت و هشدار داد که آن را در دست هر کس برای جلوگیری از “وضعیت بحرانی” از بدتر شدن.

بلژیک قرار دادن ترمز در کشور coronavirus خروج برنامه ریزی دوشنبه با مجموعه ای از شدید اجتماعی فاصله اقدامات با هدف اجتناب از جدید به طور کلی مستند به عنوان مقامات در استان آنتورپ, اعمال مقررات منع رفت و آمد در میان موجی از عفونت.

صحبت کردن پس از یک جلسه فوری شورای امنیت ملی نخست وزیر سوفی Wilmes گفت: مخاطبین خارج از هر خانواده خواهد بود محدود به همان پنج نفر بیش از چهار هفته بعدی — یک “اجتماعی حباب.”

گالری: Final-مرحله تست covid-19 واکسن آغاز می شود

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/728covid/]

“هدف ما روشن است — اجتناب از دیگری کامل مستند,” او گفت:.

مقامات یونانی گفت: آنها به احتمال زیاد به گسترش استفاده اجباری از ماسک در کلیساها و مراکز خرید.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

و در شمال آفریقا و مراکش ممنوع ترین سفر به و از برخی از شهرهای بزرگ افغانستان از جمله طنجه, کازابلانکا و مراکش — به ساقه کوچک سنبله در موارد.

در منطقه آسیا و اقیانوس آرام بسیاری از کشورها هنوز هم اساسا ممنوعیت مسافران خارجی و یا اگر آنها اجازه می دهد آنها را برای ورود نیاز به آنها را برای ارسال به آزمون و سختگیرانه قرنطینه. که شامل استرالیا که در آن برتر از ویکتوریا, دولت, Daniel Andrews, گفت: بزرگترین راننده در منطقه شیوع این است که مردم همچنان به رفتن به محل کار پس از بروز علائم ،

عبور از مرز در ارتباط بود دیگر شیوع بیماری در آسیا است. کره جنوبی گفت: 16 از 25 موارد جدید آن را تایید دوشنبه بسته بود به مردم ورود از خارج از کشور. طی چند روز گذشته این کشور گزارش داد ده ها تن از موارد در میان خدمه یک روسیه “بدون اجازه” کشتی و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از عراق است.

اطلاعات اين مقاله کمک by Carolyn M. Johnson از واشنگتن پست; و Lauran Neergaard, Michael Hill, Jocelyn Noveck, Zeke Miller, Kevin Freking جاناتان Lemire, Geir Moulson, Elaine Kurtenbach ساموئل Petrequin کارکنان و اعضای مرتبط با آن را فشار دهید.

یک نقاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای مرکز نوآوری در فوجی lm Diosynth بیوتکنولوژی در روز دوشنبه در Morrisville, N. C. (AP/اوان Vucci) “>
عکس
AP
یک نقاب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تورهای مرکز نوآوری در فوجی lm Diosynth بیوتکنولوژی در روز دوشنبه در Morrisville, N. C. (AP/اوان Vucci)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma