1st دولت مراقبت کارگر می میرد از ویروس بیماری

Category: آرکانساس Comments: No comments

اول سلامت مراقبت کارگر به مرگ به عنوان یک نتیجه از coronavirus در آرکانزاس گزارش شد یکشنبه در حالی که تعداد تایید موارد مثبت در کامینز واحد زندان افزایش 118 و رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون اعلام کرد 1,990 زندانیان در سراسر کشور در حال بررسی برای انتشار است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

به سلامتی کارگری که فوت کرده در Jefferson منطقه ای در بیمارستان بود و در ارتباط با اولیه خوشه ای از موارد گزارش شده وجود دارد, دکتر ناتانیل اسمیت از آرکانزاس وزارت بهداشت گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا در لیتل راک.

“من باور دارم که ما اولین خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران به گذشت از covid-19 در دولت,” او گفت:.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=YVYS2NQFljI]

خانه سالمندان بیمار نیز درگذشت از بیماری آوردن تعداد کل coronavirus و میر مربوط به 39. هر دو مراقبت های بهداشتی کارگران و خانه سالمندان بیمار شد و زیر 65 سال اسمیت گفت.

تعداد کل coronavirus موارد گزارش شده در دولت رز به 1,781 دفاع کند گرفته شد افزایش فقط 42 از شنبه بعد از ظهر وزیر بهداشت گفت. آن را فقط به چهار تا بیشتر از این ایالت به روز رسانی شنبه شب.

هاچینسون گفت: موارد جدید از جمعیت عمومی نشان می دهد مشاهده دقیق تر از جایی که دولت در حال حاضر زمانی که آن را می آید به این بیماری همه گیر. او گفت که او خواهد بود با استفاده از یک خط جداگانه در نمودار برای نشان دادن وضعیت فعلی در کامینز واحد.

زندان

روز یکشنبه تعدادی از عفونت های هاچینسون گفت: نه شامل 348 موارد مثبت در میان زندانیان در کامینز واحد 118 بیش از گزارش روز شنبه.

هاچینسون گفت که 974 آزمون از زندانیان در این واحد انجام شده است در طی دو روز. در مجموع 634 نتایج آزمون دریافت شده است و سه زندانی در بیمارستان بستری شده بود.

“تعداد ما بیرون آمدن از کامینز کوتوله آنچه ما با داشتن ایالت” او گفت:.

هاچینسون گفت: تا به امروز دولت به آزمایش حدود 1,400 زندانیان در داخل کامینز حداکثر امکانات امنیتی.

“است که فوق العاده تعداد زندانیان” هاچینسون گفت.

فرماندار گفت: دولت با استفاده از آمریکا باطنی آزمایشگاه در ممفیس برای تست.

“ما تا به حال یک چرخش سریع با آنها” هاچینسون گفت. “برای نشان دادن…روز جمعه ما 139 آزمون [شنبه] شب ما 835 آزمون. بنابراین در دو روز کل ما 974 آزمون از کسانی که در کامینز تادیبی نهاد.”

دولت بخش اصلاح مدیر Dexter Payne گفت: زندانیان که هنوز تست شده قرار دارد در واحد های مدولار در خارج از مرکز و هیچ کدام وجود دارد علامتی, او گفت:.

“ما طرح نیست در تست کسانی که مگر ما فراموش کنید بعضی ها که علامت” او گفت:.

در این واحد در مجموع 16 اعضای هیات تست شده اند. شش نفر از کسانی که تست مثبت Payne گفت.

هاچینسون گفت: کامینز واحد بوده و تفکیک شده به هشت مثبت سربازخانه و هفت منفی سربازخانه. او گفت: تقریبا همه مثبت زندانیان بدون علامت هستند.

پین گفت: کارکنان مشغول به کار در مثبت بازداشتگاه بخشی از پاسخ اضطراری تیم که باید تجهیزات ایمنی و آموزش دیده برای مقابله با بیماری های همه گیر.

هاچینسون همچنین گفت: 271 زندانی که برگزار می شد تحت 90 در روز تحریم برنامه به عنوان یک نتیجه از آزادی مشروط خود نظارت منتشر شده از شهرستان در زندان های سراسر کشور. او گفت این بود “دلسوز انتشار” به منظور کاهش ازدحام در شهرستان زندان و برای کاهش مصرف به زندان خود سیستم.

دولت آزادی مشروط مدیره و وزارت اصلاحات نیز شناسایی 1,990 زندانیان خواهد شد که غربالگری از نظر ایمنی به تعیین که چگونه بسیاری از می تواند در زیر منتشر شد, در شرایط کنونی, هاچینسون گفت.

در نظر گرفته شود برای آزادی زندانیان باید در حال حاضر برگزار شد بدون خشونت جرائم و باید شارژ با هر جرائم جنسی فرماندار گفت. زندانیان نیز باید به دلیل آزادی در شش ماه آینده.

“دلیل این است که مهم این است که در حال حاضر ما شیوع در کامینز واحد اما ما می خواهیم به نگاه در زندانها به طور گسترده تر است که اگر ما موارد مثبت و یا در یک شیوع در واحد دیگر ما می خواهیم به فضای کافی در دسترس بنابراین ما می توانیم این زندانیان که در حال آزمایش مثبت جدا شده,” او گفت:. “ما باید به برخی از فضاهای خالی برای آن.”

پین گفت: هیئت مدیره آزادی مشروط نیز به نقد و بررسی کسانی که با دریافت یک سال محرومیت و آن دسته از زندانیان با بیماری انسدادی مزمن ریوی برای دیدن اگر وجود دارد هر چیزی را که می تواند انجام شود برای کمک به. او گفت: اگر یک زندانی است که برای انتشار برنامه ریزی شده تست مثبت آنها خواهد بود هنوز هم برگزار می شود در زندان است.

پزشکی

اسمیت گفت: 1,781 دفاع کند گرفته شد موارد مثبت گزارش روز شنبه بعد از ظهر 1,020 از آنها هنوز هم فعال است. او همچنین گفت: 88 بیماران باقی می ماند در بیمارستان بستری است. یکشنبه, 25 نفر باقی مانده در هواکش از 23.

بالا شرایط اساسی هستند دیابت و بیماری های قلبی و بیماری مزمن ریه, دکتر گفت:.

اسمیت همچنین گفت: از کل موارد 60% سفید 29 درصد و 4 درصد اسپانیایی. او گفت: تنها 0.2 درصد از جزایر اقیانوس آرام اما او اذعان بسیاری از دولت Marshallese جمعیت نوشتن در جزایر مارشال به جای قرار دادن پایین جزایر اقیانوس آرام.

“من مطمئن هستم که اگر ما اسیر تمام جزایر اقیانوس آرام وجود دارد اما ما در حال کار بسیار نزدیک با ما Marshallese جامعه به مطمئن شوید که ما شناسایی تمام موارد و انجام مناسب تماس با ردیابی” اسمیت گفت.

اسمیت گفت: وضعیت آنتی بادی آزمایش مهم است اما نمی توان آن را برای تشخیص بیماری های حاد. او گفت: آزمون کمک خواهد کرد که آنها را می دانم که ممکن است تحت تاثیر قرار asymptomatically و یا می توان آن را مورد استفاده برای شناسایی افرادی که ممکن است خوب پلاسما اهدا کنندگان.

گالری: روزانه COVID-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/420briefing/]

اسمیت گفت: آنچه که دولت در درجه اول نیاز است تست PCR برای تشخیص عفونت حاد. او گفت: تعدادی از آنتی بادی آزمایش که در بازار هستند اما تنها تعداد انگشت شماری دریافت کرده اند اضطراری با استفاده از مجوز از FDA.

UAMS خود را توسعه داده است آزمایش پادتن است و در روند اعتبار است که آزمون و همچنین اسمیت گفت.

یکی از تصورات غلط رایج است که با داشتن یک آنتی بادی آزمایش می تواند نشان دهد که آیا یک فرد است که سیستم ایمنی بدن به covid-19 اسمیت گفت. اما او اضافه کرد: متخصصان پزشکی نمی دانم که برای یک واقعیت است.

“برخی از آنتی بادی محافظت می شوند و برخی نمی,” او گفت:. “برای مثال ما تست HIV با استفاده از یک آزمایش پادتن اما این آنتی بادی محافظت شده است. ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری است.”

مترو در 04/20/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>