2.7 میلیون نیویورکی می تواند از دست دادن 600 $در هر هفته به عنوان سود منقضی

وجود دارد هنوز هم حدود 2.7 میلیون نیویورکی دریافت کمک های بیکاری به عنوان اضافی 600 $در هر هفته در کمک به معنای به بیکاری آمریکایی ها از طریق بدترین بیماری همه گیر منقضی می شود.

که تعداد علائم افزایش از هفته گذشته که بیشتر ساکنان ایالت ثبت نام در استاندارد بیمه بیکاری و همه گیر کمک های بیکاری, برنامه برای فرفره و خود اشتغالی کارگران است.

در حالی که نیویورک بیکاری رول شده اند طی هفته گذشته برای اولین بار ادعا کرده اند کاهش یافته است. وجود دارد 85,000 جدید ادعا می کند برای استاندارد بیکاری در هفتۀ منتهی به جولای 25, پایین کمی از 88,000 هفت روز قبل از. حدود 50000 نیویورک به تازگی اعمال شده برای همه گیر کمک های بیکاری.


دولت و وزارت کار با ارسال پیام در هفته گذشته به نیویورک در بیکاری کمک به آماده شدن برای از دست دادن $600.

جمهوری خواهان در سنا در حال هل دادن یک طرح به جای اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری با یک طرح است که تر و تمیز مزایای اضافی $200 در هر هفته به علاوه 70% از قبلی دستمزد. سازمان های دولتی هشدار داده اند که این می تواند آنها را ماه به روند ادعا می کند تحت فرمول جدید.

در سراسر کشور وجود دارد 1.4 میلیون مدعیان جدید بیکاری در هفتۀ گذشته تا کمی از هفته قبل.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra