نزدیک به 3 میلیون نفر در نیجر بیش از نیمی از آنها کودکان هستند نیاز به کمک های انسان دوستانه در میان خطرات ناشی از ناامنی سوء تغذیه عود بیماری شیوع دوره ای سیل و خشکسالی و جابه جایی. یونیسف امروز برای افزایش توجه به وضع اسفناک کودکان و خانواده خود را.

نیجر همچنان به صورت همزمان شرایط اضطراری است که کشش و ظرفیت های انسانی همکاران به اندازه کافی برای پاسخ. این وضعیت تشدید بی ثباتی در منطقه از جمله در کشورهای همسایه و در نتیجه هجوم هزاران نفر از پناهندگان عودت داخلی آوارگان و مهاجران همه نیاز به دسترسی به خدمات اجتماعی اولیه و حفاظت برای بقا است.

“در یک چارچوب محدود و منابع محدود خدمات اجتماعی جوامع است که میزبان آوارگان جمعیت در حال نشان دادن انعطاف پذیری فوق العاده ای و های کمی دارند. این واقعا یک مثال عالی است که Nigeriens در حال نشان دادن به جهان” دکتر گفت: Félicité Tchibindat نماینده اداره یونیسف در نیجر پس از دیدار در جنگ آسیب دیده منطقه Diffa در کنار ملی و شرکای بین المللی.

“همانطور که بیشتر مورد توجه است در حال حاضر پرداخت می شود به تجدید حیات مسلحانه و خشونت در مرکزی در ساحل آن است که به همان اندازه مهم است به همان توجه به تاثیر آن بر روی کودکان و خانواده های آنها” او ادامه داد.

ناامنی را تشدید کرده است مزمن چالش های در حال حاضر رو به کودکان در نیجر. حملات علیه غیرنظامیان در دریاچه چاد منطقه مانع 263,000 مردم در دیففا از بازگشت به خانه های خود. رشد ناامنی در امتداد مرز با بورکینافاسو و مالی افزایش یافته است و باید در Tillabéri و Tahoua مناطق که در آن نزدیک به 78,000 نفر آواره شده اند. رو به وخامت امنیتی در مرز با نیجریه نیز منجر به حرکت ده ها هزار نفر از افرادی که به دنبال پناه در روستاهای مرزی از Maradi منطقه مرکزی در نیجر.

“ناامنی در حال گسترش است در یک سرعت سریع در مرکزی در ساحل منطقه است. زنان و کودکان در حال تحمل فشار از خشونت است. در حال حاضر شکننده جوامع میزبان بار جابجایی اجباری را افزایش می دهد آسیب پذیری کودکان و جوامع و به طور قابل توجهی بر سلامت و حفاظت و تغذیه و آموزش و پرورش,” دکتر گفت: Tchibindat.

افزایش شدید ناامنی و خشونت و عملیات نظامی نیز مختل بشردوستانه بازیگران’ دسترسی به جمعیت متاثر از جنگ است.

“رسیدن به کسانی که نیاز است به طور فزاینده به چالش کشیدن. یونیسف خواستار همه ذینفعان به احترام بشردوستانه فضاهای اجازه می دهد امن و پایدار دسترسی برای ارائه کمک های بشر دوستانه به آسیب دیده جمعیت از جمله زنان و کودکان در هر کجا که هستند” Tchibindat گفت.

یونیسف جذاب برای همبستگی برای کمک به دولت نیجر و شرکای آن پاسخگویی به نیازهای فوری آسیب دیده, جمعیت و ارائه کمک های حیاتی خود را برای بهبود شرایط زندگی در مناطق آسیب دیده.

در نیجر یونیسف در حال کار بر روی چندین اولویت جبهه برای پاسخ به نیازهای فوری مردم متاثر از شرایط اضطراری و درگیری. یونیسف با ملی, بازیگران و انسانی همکاران برای پاسخ به حاد شرایط اضطراری مانند جدید جنبش جمعیت و افزایش ظرفیت های ملی برای کاهش خطرات و پاسخ به دوره ای و مزمن در شرایط اضطراری از جمله سیل و سوء تغذیه و بیماری و شیوع و همه گیر. در نیجر یونیسف و شرکای آن نیاز US $ 59.4 میلیون دلار برای تحویل حیاتی کمک های انسان دوستانه به کودکان در سال 2020 است.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت انسانی در نیجر: https://www.unicef.org/appeals/niger.html

در مورد یونیسف

یونیسف در برخی از جهان سخت ترین مکان ها برای رسیدن به جهان محروم ترین کودکان. در سراسر بیش از 190 کشور و سرزمین ما کار را برای هر فرزند در همه جا برای ساختن یک دنیای بهتر برای همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im