2 آرکانزاس, نوجوان محکوم به اعدام در سال 2019 کشنده سرقت

Category: آرکانساس Comments: No comments

LITTLE ROCK — دو جکسون نوجوانان به زندان محکوم شده است برای کشنده سرقت از یک شروود در یک مغازه مشروب فروشی و پارکینگ در سال گذشته است.

صدور حکم مقالات ظ روز شنبه — روز قبل چه بوده است قربانی ست Lamar تیلور تاریخ تولد 19 — نشان می دهد که شیث ری آلن التماس کرد گناه را به قتل درجه اول در کاهش از سرمایه قتل و سرقت تشدید در ازای 20 سال حبس از Pulaski County مدار قاضی بری سیمز.

آلن 19 را برای خدمت به 14 سال قبل از او می تواند درخواست آزادی مشروط.

او 17 ساله co-متهم Donnell deshawn می دیویس جونیور مجرم در یک شبیه ترتیب در ماه فوریه به قتل درجه اول و تشدید سرقت در ازای 35 سال مدت است.

او اولین فرصت در آزادی مشروط خواهد آمد در ژانویه 2044 زمانی که او 41.

آلن تنظیم سرقت برگشتاندن تیلور به بهانه خرید ماری جوانا از او اما دیویس اخراج کشتن شات, مقامات گفت. دیویس همچنین در برخورد و زخمی در قفسه سینه توسط تیلور دوران کودکی, دوست, دوست Antwan Wesley که اخراج کردن حداقل یک شات با توجه به دستگیری ،

دیویس و آلن بودند شناسایی و به عنوان مظنون و توقیف در عرض سه ساعت از معاونین کلانتر پیدا کردن یک زخمی تیلور در پشت چرخ از پدر و مادر خود را’ maroon 2004 دوج Durango که سقوط کرده بود به یک خندق در سراسر خیابان را از LSL Liquor store در 9127 آرکانزاس 161 حدود 10:29 بعد از ظهر جولای 30, با توجه به دستگیری ،

یک هیستریک اما آسیبی Wesley نزدیکی بود, این گزارش می گویند. او اول گفت که نمایندگان او و تیلور متوقف شده بود در جکسنویل بزرگراه فروشگاه برای به دست آوردن چیزی برای نوشیدن وقتی کسی در یک ون کشیده تا در کنار آنها و شروع به تیراندازی می کردند.

اما در دوران پس از آن بازجویی که شب Wesley محققان گفت که تیلور تا به حال رانده و آنها را به فروشگاه و پارکینگ به فروش برخی از ماری جوانا به یک خریدار که تیلور تا به حال ملاقات از طریق اسنپ چت, عکس های پلت فرم رسانه های اجتماعی, مقامات گفت.

وسلی گفت: نمی دانم چه کسی خریدار بود یا چقدر ماری جوانا در خطر است, اما که تیلور تا به حال بدست مشکوک در مورد این معامله به این دلیل که خریدار نگهداری می شود و از او درخواست که آیا او به تنهایی و یا اگر کسی بود همراه او به گفته مقامات. تیلور به او یک تفنگ در مورد چیزی اتفاق افتاده است Wesley گفته محققان اگر چه او نمی تواند توضیح زیادی در مورد این سلاح گفت او ناآشنا با سلاح گرم است.

در فروشگاه پارکینگ خریدار که نمایندگان بعد از مشخص بود که آلن رو به حد مرگ از Durango, وسلی گفت: نمایندگان. او گفت: تیلور و آلن در مورد برای تکمیل فروش وقتی کسی راه می رفت و با اشاره یک تفنگ در تیلور از طریق راننده سمت پنجره.

تیلور و مسلح به طور خلاصه تلاش بیش از این سلاح قبل از تیلور به ضرب گلوله کشته شد وسلی گفت: توصیف چگونه او از کار اخراج شده بود در این تیرانداز با تفنگ او داده شده بود. آلن و تیرانداز هر دو فرار کرد در حالی که تیلور سعی کردم به رانندگی کردن و آن را تنها در سراسر بزرگراه و به خندق وسلی محققان گفت.

در حدود همان زمان نمایندگان یافت تیلور محققان متوجه شدند که دیویس پس از 16 بود در آرکانزاس, کودکان در اتاق اورژانس بیمارستان با زخم گلوله در قفسه سینه. قبل از عمل جراحی گفت: نمایندگان است که او می خواهم زخمی در سرقت توسط Allen, مقامات گفت.

در مصاحبه ای که همان شب Allen, محققان گفت که او مرتب به خرید یک اونس ماری جوانا از تیلور برای $225 اگر چه او تا به حال تنها $175. آلن گفت که او سوار دیویس و دو نفر دیگر از دوستان به فروشگاه در یک نقره Chrysler Town and Country ون. دو نفر دیگر در آنجا ماند و در ون زد اما زمانی که این تیراندازی آغاز شده است.

هنگامی که او در تیلور SUV آلن گفت: او را دیدم جلو-صندلی مسافر تا به حال یک تفنگ را در دامان خود را به طوری که او سعی در خارج شدن از SUV برای هشدار دادن به دیویس. آلن دیویس گفت: راه می رفت تا به تیلور در راننده پنجره و خواستار پول و ماری جوانا در زور اسلحه, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده به جز که او شنیده ام دو اثر شلیک گلوله و فرار به جنگل.

مصاحبه پس از ترخیص از بیمارستان دیویس محققان گفت که آلن بود به او یک خانه سوار آن شب زمانی که آنها با دو مسافر دیگر متوقف شد, در liquor store برای آلن به دیدار با کسی.

دیویس گفت: او را دیدم آلن به وسیله نقلیه دیگر زمانی که او شنیده ام یکی از مسافران همکار خود را می گویند: “این مورد به پایین” دستگیری, گزارش دولت. دیویس گفت که او می دانست که به معنای آلن در نظر گرفته شده به غارت کسی دلیل این گروه تا به حال صحبت در مورد یک سرقت زودتر.

دیویس گفت که او از آلن ون در زمان به گوش کسی در وسیله نقلیه دیگر می گویند: “شما در تلاش برای تنظیم به من ؟” و سپس یک گلوله. دیویس گفت که او زد به جنگل در نزدیکی جایی که او متوجه شد که او می خواهم به ضرب گلوله کشته شده است.

مواجه, مورد اختلاف در نسخه خود را از حوادث دیویس بستری او شده است می خواهم کسی که کشیده, تفنگ, در, راننده, گزارش دولت. دیویس گفت که او رد و بدل تیراندازی با مرد مسافر پس از آن به طرف جنگل فرار گفتن محققان او و مسافر و سپس درگیر در ضربات دوم.

دیویس گفت: او انداخت و او را تپانچه دور در جنگل. نمایندگان قادر به پیدا کردن کلاه خود و یک تپانچه magazine, اما آنها هرگز پیدا اسلحه گرم با وجود دو جستجوها.

نمایندگان همچنین در مورد دو نوجوان که به همراه آلن دیویس و گزارش ها نشان می دهد.

Kevonta همپتون جکسون محققان گفت که او دیویس و یکی دیگر از نوجوان تا به حال شده است سیگار کشیدن ماری جوانا در آلن خانه که شب گزارش می گویند. همپتون گفت که هنگامی که آنها را پس از حدود یک ساعت آلن گفت که او قرار بود برای به دست آوردن بیشتر و همه آنها رفت و با او به یک مشروب فروشی در آرکانزاس 161.

همپتون گفت: آلن رو به یک SUV پارک شده زیادی که دیویس سپس به خودرو. همپتون گفت که او شنیده دیویس می گویند “آن را” به دنبال اصابت گلوله به طوری که او و دیگر در ون Tolbert جونز از لیتل راک رو کردن و فرار کردن این گزارش ها می گویند. همپتون گفت: هرگز وجود هر گونه بحث و گفتگو در مورد سرقت در سوار شدن به فروشگاه با توجه به گزارش.

جونز محققان گفت که او تا به حال dozed بسیاری از سفر به فروشگاه و تا به حال شناخته شده نیست که در آن آنها می رویم. جونز گفت: او را دیدم دیویس کیر یک تفنگ خارج از ون و راه رفتن تا به وسیله نقلیه پارک شده در کنار آنها با توجه به گزارش. به گفته او مبارزه و پس از آن عکس پس او و همپتون فرار کردن این گزارش ها می گویند.

جونز همچنین محققان گفت که او تا به حال پرداخت نمی توجه زیادی به دلیل سفر به فروشگاه زیرا او تا به حال شده است در تلفن با یک دختر.

NW اخبار 06/06/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>