2 دستگیر شدند سرقت از لیتل راک هدف فروشگاه

Category: آرکانساس Comments: No comments

لیتل راک پلیس اوایل صبح روز یکشنبه بازداشت دو مظنون در سرقت از یک هدف فروشگاه واقع در 420 S. خیابان دانشگاه پس از دریافت اخطار در مدت کوتاهی قبل از 1:30 صبح از زنگ شرکت است که یک وسیله نقلیه رانده بود از طریق جبهه ورودی با توجه به گزارش پلیس.

وقتی ماموران وارد در صحنه مشاهده کردند “صدها وسایل نقلیه” در پارکینگ و مردم در حال فرار از این فروشگاه, در این گزارش آمده. درب های شیشه ای نابود شده بود در ساختمان به سمت شمال و هنگامی که ماموران وارد آنها مردی را دیدم که در استارباکس کافی شاپ در نزدیکی در ورودی. مرد فرار کرد و به سمت ورودی از یک افسر که تا به حال کشیده تفنگ خود را و دستور داد او را به روی زمین. افسر تعقیب و پنجه مرد بعد از شناسایی به عنوان 21 ساله مایکل فولر از Little Rock, این گزارش می گوید.

فولر دچار کاهش به اسلحه خود را از شیشه های شکسته روی زمین و پلیس پیچیده خود خونریزی اسلحه در گاز با توجه به گزارش. جستجو فولر نشان داد Ruger LCP handgun و حدود 11 گرم ماری جوانا در جیب خود در این گزارش آمده.

پلیس همچنین از بازداشت 19 ساله Keenan ماکسول از شمال لیتل راک پس از او مشاهده شد در داخل ساختمان هنگامی که پلیس رسید. بر اساس این گزارش ماکسول بستری برای ورود به فروشگاه و در حال اجرا هنگامی که پلیس رسید. ماکسول منتقل شد به Pulaski County jail. او اتهامات عنوان شده علیه تجاری و دزدی و شکستن و یا ورود جنایی فساد و جنایی تلاش.

فولر منتقل شد به بیمارستان باپتیست و سپس به Pulaski County زندان پس از او پاک شد برای انتشار این گزارش می گوید. در علاوه بر این به همان چهار اتهام به عنوان ماکسول فولر چهره به اتهام حمل سلاح مقاومت در برابر بازداشت و در اختیار داشتن ماری جوانا.

هر دو مظنون باقی مانده در زندان که از بعد از ظهر یکشنبه با توجه به آنلاین فهرستی از Pulaski County زندان زندانیان.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه صبح لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور و رئیس پلیس کیت هامفری ابراز قدردانی است که تظاهرات در شهر شنبه شب در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید در مینه سوتا عمدتا مسالمت آمیز و بدون عمده تخریب اموال. هیچ دستگیری ساخته شد مربوط به خسارت به اموال در منطقه مرکز شهر در شب شنبه همفری گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>