2 نفر کشته در لیتل راک تیراندازی

Category: آرکانساس Comments: No comments

یک فرد فوت شده پس از یک تیراندازی در مرکز شهر لیتل راک و افسران تحقیق جداگانه قتل خارج ولوو نمایندگی شب جمعه, پلیس گفت:.

یک لباس شخصی مخفی افسر در منطقه دوم و عبور از خیابان شنیده می شود عکس فقط پس از 6:15 p. m. و دیدم یک ماشین و یک SUV فرار گفت: افسر اریک بارنز یک سخنگوی پلیس.

واحد در این منطقه به دلیل اعتراض به دولت و کنگره آمریکا کمتر از یک مایل دور قادر به متوقف کردن دو خودرو, یکی در چهارم و چستر خیابان و از سوی دیگر در بین 630 نزدیک تجارت خیابان با توجه به بارنز.

[نقشه های تعاملی: جستجو در تمام قتل در Little Rock, North Little Rock در این سال در arkansasonline.com/2020homicides]

پلیس گفت: اعضای گارد ملی تحت درمان است قربانی قبل از او منتقل شد به یک بیمارستان در وضعیت بحرانی است. او بعد از درگذشت, پلیس گفت:. نام و سن بودند در دسترس نیست.

افسران در پاسخ به یک تماس در مورد اختلال با یک سلاح در بر داشت یک وسیله نقلیه در یک محدود فقط در خارج McLarty ولوو 1500 N. Shackleford جاده, او گفت:. دو نفر در داخل خودرو دچار زخم گلوله. پلیس گفت: راننده یک مرد بعد از آن درگذشت. مسافر بود در بیماری جدی است. نام و سنین در دسترس نیست.

مترو در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>