2 آموزش و پرورش دولت مقامات دریافت یک پاس در پرداخت پول برای استفاده از ماشین

Category: آرکانساس Comments: No comments

مقامات دولتی تصمیم گرفتند در برابر درخواست آموزش و پرورش و کمیساریای جانی کلید و یکی دیگر از بخش رسمی به دولت بازپرداخت بیش از $6,700 و بیش از $2,600 به ترتیب برای رفت و آمد بین خانه و دفاتر خود را در دولت متعلق به وسایل نقلیه سخنگوی وزارت مالیه و اداره ها در روز جمعه گفت.

در ماه اکتبر یک معاون حسابرس قانونی قانونگذاران گفت که کلید و معاون آموزش و پرورش کمیسر پیچک Pfeffer سفر در وسایل نقلیه دولت ها را بین سنگ کوچک خانه و محل کار از آنها آغاز شده و در پست های خود را تا زمانی که قانونی حسابرسان, سوال های دولتی وزارت آموزش و پرورش در مورد عمل.

کلید و Pfeffer تسلیم دولت خود را متعلق به وسایل نقلیه در آموزش و پرورش رئیس ارتباطات مدیر Alisha Lewis روز جمعه گفت.

کلید بوده و آموزش و پرورش پس از کمیسر هیئت دولت به آموزش و پرورش او را منصوب مارس 25 2015 در توصیه رژیم صهیونیستی است. آسا هاچینسون با توجه به آرکانزاس قانونی حسابرسی. Pfeffer شده است معاون آموزش و پرورش کمیسیون پس از 1 ژوئیه 2017.

کلید حقوق و دستمزد $239,361 یک سال و Pfeffer است $166,999 با توجه به آرکانزاس شفافیت وب سایت.

کلید و Pfeffer نمی حفظ مورد نیاز خودرو استفاده از سیاهههای مربوط به دولتی 2015 Dodge Durangos یا دولت بازپرداخت برای رفت و آمد و شخصی دیگر مسافت پیموده شده معاون حسابرس قانونی تام francois nel گزارش در ماه اکتبر. قانون دولت و سرمایه گذاری بخش قوانین و مقررات نیاز به بازپرداخت به دولت برای همه رفت و آمد و استفاده شخصی از دولتی و وسایل نقلیه در رای از 42 سنت یک مایل است.

این یافته توسط قانونی حسابرسان آمد تا برای بحث و جمعه در طول مقننه مشترک کمیته بودجه جلسه در وزارت آموزش و پرورش درخواست بودجه برای سال مالی 2021 که شروع می شود در 1 جولای. این کمیته آغاز شده بودجه جلسات چهارشنبه در پیشبرد مالی جلسه شروع آوریل 8.

“ما در مورد این یافته [و] من نگاه به مستندات و پشتیبانی در پشت تصمیمات اتخاذ شده توسط مدیر و معاون و CFO” پل Louthian یک معاون مدیر در بخش امور مالی گفت: مشترک کمیته بودجه.

“کاملا رک و پوست کنده, آنها با استفاده از یک قطعه قدیمی از مجوز — و نه زبان در حال حاضر در قانون — به اجازه این کار را در گذشته” او گفت:. “ما آن را مورد بحث و تصمیم گیری ساخته شده بود که ما آن را درست جلو می رویم و نه درخواست برای بازپرداخت توسط این افراد به عنوان یک ماده در حقوق صاحبان سهام است که ما چگونه رفتار برخی از این دیگران در گذشته است.”

پس از آن Louthian گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که “دیگران در موقعیت های مشابه شده اند ملزم به بازپرداخت مقدار محاسبه شده با توجه.”

در بودجه شنیدن دیابت گری Stubblefield R-شعبه خواسته Louthian “چه مدت باید آن اسناد بوده است؟”

Louthian گفت: “یکی از [مقامات آموزش] استفاده شد من فکر می کنم احتمالا 6 یا 7 سال در آن زمان آنها از آن استفاده می شود و ما تا به حال تغییر قانون و به روز رسانی این سیاست پس از آن مستندات فرستاده شده است.”

Stubblefield سپس پرسید Louthian: “به عبارت دیگر شما فقط رفتن به خوردن این؟”

Louthian پاسخ داد: “بله.”

برای کلید بازپرداخت شده اند $6,743.52 از دسامبر 2015 تا دسامبر سال 2018 سرمایه گذاری, سخنگوی وزارت اسکات Hardin گفت: پس از شنیدن.

برای Pfeffer به بازپرداخت شده اند $2,615.76 از دسامبر تا دسامبر 2017 2018 Hardin گفت.

در پاسخ به سوال یکی از Rep. جانی چاودار R-ترومن, Louthian قانونگذاران گفت که کلید و Pfeffer به طور معمول سفر در وسایل نقلیه دولت در کسب و کار رسمی و “آنها اعطا رفت و آمد چشم پوشی اجازه می دهد تا آنها را برای آمدن به خانه خود را به طوری که آنها خواهد بود آماده برای انجام این کار است که سفر و یا در صورتی که آنها به سمت چپ از صفحه اصلی و یا وارد پشت در خانه بدون رفتن به دفتر.

“آنچه را که آنها باید انجام داده بود پیگیری هر زمان که آنها آمدند از خانه خود به دفتر و یا از دفتر بازگشت به خانه بدون هرگونه سفر درگیر آن روز و آنها را 1.50 دلار در هر سفر خود به W-2 به عنوان درآمد بنابراین شما شکل آن است که 15 دلار حداکثر برای یک هفته بسته به چه مقدار سفر که انجام شده بود به W-2 در پایان سال,” او گفت:.

پس از آن کلید گفت: “در این لحظه او بازخورد از قانونی حسابرسی است که ما در حال انجام آن اشتباه ما متوقف شد در آن روز.”

“یکی از چیزهایی که من را کمی از موضوع با … است که مقدار گنجانده شده بود به عنوان بخشی از W-2 تا آن نقطه به طوری که قسمت من فکر می کنم در سمت چپ بود کمی غیر قابل توضیح” گفت: کلید است که سابق جمهوریخواه دولت سناتور از کوه خانه. “اما ما تا به حال یک مقدار در هر سال که اضافه کردم به W-2.”

کلید گفت: او نمی دانست که اگر بخش مالی مقامات تا به حال محاسبه یک مقدار که او را به دولت بازپرداخت.

در یکی دیگر از مهم دیابت را پیوند D-Little Rock, فشرده کلیدی در دولت هدف برای تنظیم معلم پرداخت با توجه به فرماندار پیشنهاد درآمد عمومی بودجه برای سال مالی 2021. هاچینسون پیشنهاد افزایش بودجه برای مدرسه عمومی صندوق توسط $9.7 میلیون به $2.2 میلیارد دلار است.

“تاکید که فرماندار قرار است در بلند است که با شروع حقوق و دستمزد” کلید گفت. “این بودجه نشان دهنده ادامه اولویت خود را برای بلند کردن حداقل معلم حقوق و دستمزد در این ایالت به طوری که تاکید در حال حاضر.”

در 2019 در قوه مقننه تصویب قانون 170 به بالا بردن حداقل اجباری, معلم, حقوق و دستمزد از $31,800 به $36,000 توسط 2023.

کلید گفت: 60 میلیون دلار از آموزشی کفایت صندوق بوده است را کنار بگذارند برای کمک به مدارس در پوشش هزینه های افزایش یافته شروع حقوق.

حدود 13 میلیون نفر توزیع شده به مناطق در این سال و “ما حدود 47 میلیون نفر از سمت چپ که” کلید گفت.

مقامات دولت انتظار می رود برای انتقال $589 میلیون دلار از جمله این که 60 میلیون دلار از آموزشی کفایت صندوق در مدرسه عمومی صندوق مالی اتحادیه اروپا در سال 2020 به پایان می رسد که ماه ژوئن 30, Hardin گفت.

“ما خواستار جهانی نتایج از معلمان ما; همه این است که” باند گفت. “چرا ما مجموعه ای از هدف به عنوان یک دولت است که ما می رویم به رهبری منطقه SREB [جنوب منطقه ای آموزش و پرورش هیئت مدیره] کشورهای اطراف متحده در معلم پرداخت؟”

کلید گفت: “این یک هدف است که می تواند یک هدف ارزشمند است که ما می تواند مجموعه ای.

“من فکر می کنم زمانی که به دنبال در اولویت فرماندار گفت: ما نیاز به ایجاد یک پایه است که ما شروع معلمان نیاز به پول بیشتر,” او گفت:. “این یک گام اول است. این [بودجه] چرخه ادامه آن است.”

اما پیوند گفت: “به نظر می رسد به من که ما باید این پول را برای ایجاد برخی از پررنگ اهداف و رفتن بعد از پررنگ اهداف” با اشاره آموزشی کفایت صندوق تا به حال حمل به جلو از $286 میلیون دلار در پایان سال مالی 2019 در ژوئن 30.

صندوق تامین مالی توسط 0.875% مالیات بر فروش مصوب توسط مجلس در یک جلسه ویژه در 2003-04 که مطرح $516.3 میلیون دلار در سال مالی 2019 به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

“چرا ما احتکار $286 میلیون کفایت صندوق؟” پیوند پرسید.

در پاسخ به کلید گفت: “من نمی خواهد آن را مشخص احتکار. این یک اقتصاد قوی و ما شاهد هستیم که به همین دلیل ما شاهد رشد این صندوق است.

“ما سعی می کنید برای حفظ در مدرسه عمومی صندوق $60 میلیون به 80 میلیون دلار تعادل وجود دارد و به عنوان این است در ادامه به رشد ما شده اند قادر به عقب نشینی در [عمومی درآمد] که به آن می رود که به اعتقاد من ما در یک موقعیت خوب در حال حرکت رو به جلو در صورت وجود هر گونه موانع اقتصادی هر چیزی که می آید به جلو [به طوری] که ما نمی کاهش در هر راه کمک های مالی که ما می توانیم حفظ کفایت تعهد است.”

یک بخش در 03/07/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>