مورخ بررسی 200 سال خاطرات یک یورکشایر کشاورز کشف کردند که قبلا از دست رفته نوشته استدلال برای افزایش تحمل نسبت به همجنسگرایی. Matthew Tomlinson خاطرات دوره را پوشش می دهد از سال 1806 تا 1839. آن را در بر داشت راه خود را به ویکفیلد کتابخانه مدتی قبل از 1950s.

Matthew Tomlinson زندگی می کردند از حدود 1770 تا 1850. یک مرد زن مرده در آن زمان از نوشته های او هیچ سابقه ای از تاملینسون زنده می ماند فراتر از خاطرات خود را.

نحمیا تیلور

تبلیغات

تاملینسون اظهار نظر در دفتر خاطرات خود را در بسیاری از وقایع روز. در ژانویه سال 1810 این روزنامه انگلیسی گزارش داد اعدام یک نیروی دریایی جراح. نحمیا تیلور آویزان بود برای آنچه در مقالات نامیده می شوند یا ‘نفرت انگیز’ یا ‘زشت’ جرم. مقالات او را به عنوان توضیح در هر نقطه از 33 تا 37 سال سن. همه صحبت کرد و به شدت از دستاورد خود را در طول هجده سال به عنوان یک نیروی دریایی جراح.

این Northampton جیوه extolled فضائل.

“یک آموزش و پرورش قوی و توانایی های طبیعی و بسیار گسترده خواندن… خود را به شیوه ای آسان بود و مودب و سریع جریان مشاهدات بر تقریبا هر شی نموده به خوبی ذخیره می شود ذهن است.”

با وجود همه این است که در ساعت 11 صبح روز سهشنبه 26 دسامبر 1809 نحمیا تیلور رفت و به مرگ به دار آویخته از گردن تا مرده — از yardarm از H. M. جامائیکا در Portsmith.

در روز قبل از اعدام, نحمیا تیلور صحبت گسترده با یک روحانی. در نهایت با وجود ابراز توبه مرد محکوم در اصل استدلال کرد که او مرتکب هیچ جرم و جنایت. او صحبت از مردان عمومی نگاه کردن به انجام کاری مشابه و استدلال عمل لذت می برد به مراتب بیشتر محبوبیت خود را از روحانی می دانستند. او مشاهده مردان درگیر در لواط در لندن و فرانسه و دریای مدیترانه. در برخی از مکان ها آن را به عنوان یک جرم و جنایت است.

نحمیا تیلور اصرار داشت “او تا به حال حق را با خود را به عنوان او خوشحال بود و نه پاسخگو به خدا.”

این روزنامه به نقل از گسترده از “اعترافات” ظاهرا کاملا شوکه شده و در فقدان او از گناه.

Matthew Tomlinson

در حال حاضر بیش از 200 سال, دفتر خاطرات, Matthew Tomlinson سوال چگونه غیر طبیعی یک “عمل غیر طبیعی” واقع بود. او استدلال کرد که مجازات یک فرد به صورت طبیعی گرایش در واقع نسبت سرزنش به خالق.

“آن را باید به نظر می رسد عجیب و غریب به راستی که خداوند متعال باید به حال با چنین یک طبیعت یا یک نقص در طبیعت و در همان زمان یک فرمان است که در صورتی که کسی که با او شکل گرفته بود باید در هر زمان به دنبال دیکته که از طبیعت که با او تشکیل شده بود او باید با مجازات مرگ است.”

او نوشت که تمایل به همجنسگرایی را از سنین پایین باید “طبیعی, در غیر این صورت به عنوان یک نقص در طبیعت – و اگر طبیعی و یا نقص در طبیعت; به نظر می رسد بی رحمانه به مجازات که نقص با مرگ”.

Eamonn اوکیف که کشف مطالب گفت: اهمیت این خاطرات ناشی از تاملینسون وضعیت به عنوان عادی روستایی و کارگر است.

“آنچه قابل توجه است این است که او یک مرد عادی. او یک عضو از غیرمتعارف محافل یا فکری.

تبلیغات

“این نشان می دهد که نظرات مردم در گذشته نه به عنوان یکپارچه همانطور که ما ممکن است فکر می کنم.

“حتی اگر این زمان از آزار و اذیت و عدم تحمل نسبت به روابط هم جنس در اینجا یک فرد عادی که در حال شنا کردن در برابر زمان و می بیند آنچه را که او می خواند در این مقاله و سوال و فرضیات آن.”

ان لیستر

این آخرین کشف شرح زیر اخیر تلویزیون اقتباس از خاطرات ان لیستر. ان که زندگی نیز در یورکشایر نوشت کدگذاری خاطرات, لزبین, روابط است. مجموعه تلویزیونی آقایان جک است که بر اساس خاطرات.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de